Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Natasa24 είπε:

      kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , fairy-mary είπε:

Θα ψάξω να βρω...Αν δε μου έχει έρθει κανονικά μέχρι να το βρω.

Τα hometest ξέρεις πόσο ευαίσθητα ειναι;

Υπάρχει περίπτωση απλά να ήταν λάθος αυτο που έκανα;

Γιατί έτσι κ αλλιώς αυτές είναι οι μέρες που περιμένω, δε μιλάμε για καθυστέρηση.

Δε ξέρω τι να σκεφτώ κορίτσια έχω απογοητευτεί και έχω αγχωθεί πως κάτι σοβαρό μου συμβαίνει.

 

Δεν τα ξέρω τα συγκεκριμένα. Το πρεντικτορ που λέει μέχρι έξι μερες πριν μετρά από 10 μονάδες. Εμενα βγήκε μπαμ θετικό μια μέρα πριν την χοριακη που ήταν 20 μονάδες ενώ το κλιαρ μπλου ίσα που φαινόταν στο φαρμακείο που το έδειξα το έβλεπαν για αρνητικό φαντάσου. Βρες συντομα αν μπορείς μην το αφήνεις πρέπει να ξέρεις με κάποιο τρόπο. Και ακόμα καλύτερα γα ήταν χοριακη απλά δεν ξέρω που είσαι και κατά ποσο σας είναι εύκολο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 11 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δεν τα ξέρω τα συγκεκριμένα. Το πρεντικτορ που λέει μέχρι έξι μερες πριν μετρά από 10 μονάδες. Εμενα βγήκε μπαμ θετικό μια μέρα πριν την χοριακη που ήταν 20 μονάδες ενώ το κλιαρ μπλου ίσα που φαινόταν στο φαρμακείο που το έδειξα το έβλεπαν για αρνητικό φαντάσου. Βρες συντομα αν μπορείς μην το αφήνεις πρέπει να ξέρεις με κάποιο τρόπο. Και ακόμα καλύτερα γα ήταν χοριακη απλά δεν ξέρω που είσαι και κατά ποσο σας είναι εύκολο 

Κορίτσια εδώ που είμαι δεν έχει ούτε κέντρο υγείας οπότε είναι πραγματικά πολύ δύσκολο για χοριακη.

Θα δω μέχρι το απόγευμα πως θα το χειριστώ.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια εδώ που είμαι δεν έχει ούτε κέντρο υγείας οπότε είναι πραγματικά πολύ δύσκολο για χοριακη.

Θα δω μέχρι το απόγευμα πως θα το χειριστώ.

 

Οκ κορίτσι μου, μόνο μην πανικοβάλλεσαι κι όλα θα ξεκαθαρίσουν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια εδώ που είμαι δεν έχει ούτε κέντρο υγείας οπότε είναι πραγματικά πολύ δύσκολο για χοριακη.

Θα δω μέχρι το απόγευμα πως θα το χειριστώ.

 

Εντάξει κορίτσι μου όπως εσυ θέλεις να πράξεις. Να ξέρεις έχεις την σκέψη μας και την ευχή μας για το καλύτερο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια και καλη εβδομαδα.εγω ξεκινησα για τις διακοπες μας να χαλαρωσω και να απολαυσω τις μέρες μας.θα τα πουμε οταν γυρισω.φιλια σε ολες και ο θεος μαζι μας :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια,λύστε μου μια απορία επειδή δεν το έχω ξανά χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο τεστ.το clr b...το γνωστό με το σταυρό στο μεγάλο παράθυρο εκεί που είναι να βγει ο σταυρός υπάρχει άχνη οριζόντια γραμμή μπλε πριν το κάνεις?

@fairy-maryκοριτσάκι μου εύχομαι να είσαι εγκυουλα μέσα από την καρδιά μου!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , vikaki82 είπε:

Καλημέρα κοριτσια και καλη εβδομαδα.εγω ξεκινησα για τις διακοπες μας να χαλαρωσω και να απολαυσω τις μέρες μας.θα τα πουμε οταν γυρισω.φιλια σε ολες και ο θεος μαζι μας :-)

Καλημέρα! Καλες διακοπές να περάσετε πανέμορφα !!! Να είσαι καλα ο Θεός και η Παναγία μαζί μας 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια,λύστε μου μια απορία επειδή δεν το έχω ξανά χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο τεστ.το clr b...το γνωστό με το σταυρό στο μεγάλο παράθυρο εκεί που είναι να βγει ο σταυρός υπάρχει άχνη οριζόντια γραμμή μπλε πριν το κάνεις?

@fairy-maryκοριτσάκι μου εύχομαι να είσαι εγκυουλα μέσα από την καρδιά μου!!

Καλημέρα! Ναι υπάρχει η οριζόντια. Τι έγινε εκανες τι δείχνει; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Καλες διακοπές να περάσετε πανέμορφα !!! Να είσαι καλα ο Θεός και η Παναγία μαζί μας 

Καλημέρα! Ναι υπάρχει η οριζόντια. Τι έγινε εκανες τι δείχνει; 

λοιπόν επειδή δεν το πιστεύω ακόμα μέχρι να κάνω την χοριακη σήμερα να δω,αύριο όμως θα βγει γιατί θα πάω το απόγευμα...έκανα 2 τεστ ένα το πρωί στις 8 και με τα 2α ουρά κ βγήκε από το δευτερόλεπτο θετικό...κ ξανά έκανα.κ το 2ο 9.30 με λίγα ούρα που είχα κ βγήκε πιο θετικό ακόμα...συν ότι έκανα κ ενα εμετό πρωί πρωι..επειδή φοβάμαι θα κρατήσω μικρό καλάθι..κ φυσικά θα σας πω..

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν επειδή δεν το πιστεύω ακόμα μέχρι να κάνω την χοριακη σήμερα να δω,αύριο όμως θα βγει γιατί θα πάω το απόγευμα...έκανα 2 τεστ ένα το πρωί στις 8 και με τα 2α ουρά κ βγήκε από το δευτερόλεπτο θετικό...κ ξανά έκανα.κ το 2ο 9.30 με λίγα ούρα που είχα κ βγήκε πιο θετικό ακόμα...συν ότι έκανα κ ενα εμετό πρωί πρωι..επειδή φοβάμαι θα κρατήσω μικρό καλάθι..κ φυσικά θα σας πω..

Ελααα λέγε μου τέτοια!!! Συγνώμη αλλα δεν μπορώ να συγκρατηθώ έχω χαρεί παρα πολύ!!!!!!  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν επειδή δεν το πιστεύω ακόμα μέχρι να κάνω την χοριακη σήμερα να δω,αύριο όμως θα βγει γιατί θα πάω το απόγευμα...έκανα 2 τεστ ένα το πρωί στις 8 και με τα 2α ουρά κ βγήκε από το δευτερόλεπτο θετικό...κ ξανά έκανα.κ το 2ο 9.30 με λίγα ούρα που είχα κ βγήκε πιο θετικό ακόμα...συν ότι έκανα κ ενα εμετό πρωί πρωι..επειδή φοβάμαι θα κρατήσω μικρό καλάθι..κ φυσικά θα σας πω..

Συγχαρητήρια!

  • Ευχαριστώ 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , vikaki82 είπε:

Καλημέρα κοριτσια και καλη εβδομαδα.εγω ξεκινησα για τις διακοπες μας να χαλαρωσω και να απολαυσω τις μέρες μας.θα τα πουμε οταν γυρισω.φιλια σε ολες και ο θεος μαζι μας :-)

Καλα να περασεις!!! Φιλια!!! 

πρίν από 31 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια,λύστε μου μια απορία επειδή δεν το έχω ξανά χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο τεστ.το clr b...το γνωστό με το σταυρό στο μεγάλο παράθυρο εκεί που είναι να βγει ο σταυρός υπάρχει άχνη οριζόντια γραμμή μπλε πριν το κάνεις?

@fairy-maryκοριτσάκι μου εύχομαι να είσαι εγκυουλα μέσα από την καρδιά μου!!

Αχ δεν θυμαμαι εχω ομως ένα ομως που έχει μείνει αν θες το ανοίγω να τσεκαρω. 

πρίν από 26 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν επειδή δεν το πιστεύω ακόμα μέχρι να κάνω την χοριακη σήμερα να δω,αύριο όμως θα βγει γιατί θα πάω το απόγευμα...έκανα 2 τεστ ένα το πρωί στις 8 και με τα 2α ουρά κ βγήκε από το δευτερόλεπτο θετικό...κ ξανά έκανα.κ το 2ο 9.30 με λίγα ούρα που είχα κ βγήκε πιο θετικό ακόμα...συν ότι έκανα κ ενα εμετό πρωί πρωι..επειδή φοβάμαι θα κρατήσω μικρό καλάθι..κ φυσικά θα σας πω..

Βρεεεεεες τι φοβασαιιιιιιι!!!!!! Όλα τέλεια τέτοια να ακούμε καθέ μέρα μια μια αντεεεεε!!!!! Ποτε θα πας για χοριακη? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλα να περασεις!!! Φιλια!!! 

Αχ δεν θυμαμαι εχω ομως ένα ομως που έχει μείνει αν θες το ανοίγω να τσεκαρω. 

Βρεεεεεες τι φοβασαιιιιιιι!!!!!! Όλα τέλεια τέτοια να ακούμε καθέ μέρα μια μια αντεεεεε!!!!! Ποτε θα πας για χοριακη? 

θα πάω νωρίς το απόγευμα μόλις έρθει ο άντρας μου γιατί έχω τα παιδιά κ είναι δύσκολο να πάω τώρα..

beboula Μου σε ευχαριστώ αλλά επειδή μου έχει τύχει κ μένα βιοχημική κ επειδή τώρα ούτε καν το περίμενα...κρατάω μικρό καλάθι..μακάρι να πάνε όλα καλά!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , *ζουζουνα*!!! είπε:

θα πάω νωρίς το απόγευμα μόλις έρθει ο άντρας μου γιατί έχω τα παιδιά κ είναι δύσκολο να πάω τώρα..

beboula Μου σε ευχαριστώ αλλά επειδή μου έχει τύχει κ μένα βιοχημική κ επειδή τώρα ούτε καν το περίμενα...κρατάω μικρό καλάθι..μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Ελαααα τι είναι αυτά που σκέφτεσαι; Και επειδή έχει τύχει δεν σου λέει κανεις πως θα ξανά τύχει αστα πίσω αυτά έχεις ήδη δυο παιδάκια και με το καλό γιατί όλα θα είναι καλα θα το δεις έρχεται κ το τρίτο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ελαααα τι είναι αυτά που σκέφτεσαι; Και επειδή έχει τύχει δεν σου λέει κανεις πως θα ξανά τύχει αστα πίσω αυτά έχεις ήδη δυο παιδάκια και με το καλό γιατί όλα θα είναι καλα θα το δεις έρχεται κ το τρίτο!! 

μακάρι το εύχομαι κ εγώ πολύ!!!έχει ο Θεός έτσι κι αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

θα πάω νωρίς το απόγευμα μόλις έρθει ο άντρας μου γιατί έχω τα παιδιά κ είναι δύσκολο να πάω τώρα..

beboula Μου σε ευχαριστώ αλλά επειδή μου έχει τύχει κ μένα βιοχημική κ επειδή τώρα ούτε καν το περίμενα...κρατάω μικρό καλάθι..μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Ωραία. Αναμένουμε τα νεα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...