Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , Efouko είπε:

Σ ευχαριστώ για την ευχή κορίτσι μου, να κανω την ανατροπή. Χαχαχαχα. Άμα χρειαστεί να κανω χοριακη με τόσες μέρες καθυστέρηση που θα έχω μέχρι τη Δευτέρα, και τη Τρίτη να τα πάρω τα αποτελέσματα δε πιστεύω να με πειράξει. Το θέμα είναι να συνεχιστει η καθυστέρηση !!! Τους τελευταίους μήνες ο μεγαλύτερος κύκλος που ειχα ήταν 26 μέρες. Σήμερα ειμαι στις 26 μέρες οπότε από αύριο βλέπουμε.. @Smile89 μου ναι Σαλόνικα city . 

Χαλλαρα τοτε!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλησπέρα τσουπρες!!! Πρωί πρωί με επισκέφθηκε η περίοδος πίστη στο ραντεβού! Αχ βάχ , πονάει η κοιλίτσα μου έχει και ζέστη και σερνομαι πάνω κάτω στο σπίτι... Μόλις μου τελειώσει πάω στον γυναικολόγο για υπέρηχο και τεστ Παπ και νιώθω ότι αυτός ο κύκλος θα είναι ο τυχερός μου!!! Εσείς;;; 

@Efouko ακόμα τίποτα; Δεν κάνεις αύριο άλλο ένα τεστ άλλης μάρκας και από Δευτέρα χοριακη;;; Κι εγώ της hometest έχω για ώρα ανάγκης , δεν ξέρω όμως αν δουλεύουν καλά , δεν τα έχω ξαναχρησιμοποιήσει!

Στην κόρη μου έκανα ένα clear blue  τη μέρα που περίμενα περίοδο και ο σταυρος βγήκε πριν καν τελειώσω το κατούρημα...! ,

  • Μου αρέσει 1

xcCgp2.png

tt1bb96b.aspx

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, iokasti83 said:

Καλησπέρα τσουπρες!!! Πρωί πρωί με επισκέφθηκε η περίοδος πίστη στο ραντεβού! Αχ βάχ , πονάει η κοιλίτσα μου έχει και ζέστη και σερνομαι πάνω κάτω στο σπίτι... Μόλις μου τελειώσει πάω στον γυναικολόγο για υπέρηχο και τεστ Παπ και νιώθω ότι αυτός ο κύκλος θα είναι ο τυχερός μου!!! Εσείς;;; 

@Efouko ακόμα τίποτα; Δεν κάνεις αύριο άλλο ένα τεστ άλλης μάρκας και από Δευτέρα χοριακη;;; Κι εγώ της hometest έχω για ώρα ανάγκης , δεν ξέρω όμως αν δουλεύουν καλά , δεν τα έχω ξαναχρησιμοποιήσει!

Στην κόρη μου έκανα ένα clear blue  τη μέρα που περίμενα περίοδο και ο σταυρος βγήκε πριν καν τελειώσω το κατούρημα...! ,

Χαχαχαχαχααχ έκλαψα με το πριν τελειώσω το κατουρημα να ξέρεις. Μακάρι καλή μου...θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα για χοριακη μια και καλή μάλλον.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Efouko είπε:

Χαχαχαχαχααχ έκλαψα με το πριν τελειώσω το κατουρημα να ξέρεις. Μακάρι καλή μου...θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα για χοριακη μια και καλή μάλλον.. 

Καλέ σου λέω ήθελα να χοροπηδησω και δε μπορούσα, κατουρουσα ακόμα!!! Τα κρατούσα και ώρα για να κάνω το τεστ!!! Χαχαχα!!! Σόρρυ κορίτσια για τα περί κατουρηματος.... Σουρεαλ καταστάσεις!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

xcCgp2.png

tt1bb96b.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Efouko είπε:

:-D fingers crossed .. αλλά και αυτό το περομενε μέρα με τη μέρα δεν υποφέρεται ρε παιδί μου..

Πωωωω ναι εισαι δεν εισαι ανυπομονη παιζουν τα λαμπακια σου!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Efouko είπε:

Καλημέρα σε όλες.. το τεστ τελικά μάλλον είναι αξιόπιστο γιατί αδιαθετησω τελικα σήμερα.. δε πειράζει όμως τον επόμενο μηνα !!!

Καλημέρααααα!!!! Τον επόμενο κοριτσι μου!! Στο εύχομαι και σε σένα και σε όσα κορίτσια ειναι στην προσπαθεια!!! 

  • Μου αρέσει 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Efouko είπε:

Καλημέρα σε όλες.. το τεστ τελικά μάλλον είναι αξιόπιστο γιατί αδιαθετησω τελικα σήμερα.. δε πειράζει όμως τον επόμενο μηνα !!!

Καλημέρα! Τον επόμενο στο εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 8/8/2018 at 1:28 ΜΜ, Beboula25 είπε:

Έχεις λιγες μερες μόνο ακόμη για περιοδο όμως σωστά θυμαμαι; Αν είναι έτσι τότε περιμένεις.. 

Ποιος πάει;; :P

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?εγω ειμαι διακοπες κ απολαμβανω τη θαλασσα καθε μερα..εχω ακομα αλλξ μια βδομαδα αδεια..τελικα εκανα λαθος δεν περιμενω στις 20 αλλα 18 του μήνα οποτε ειμαι στην αναμονη..τι κανετε εσείς????

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Γεια Σας!

Σήμερα ειναι η μέρα που περιμένω και έχουν αρχίσει τα καφέ υγρα ,Όμως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν από 2 μέρες και βγήκε αχνό θετικο.

Θα τρελαθώ.. είμαι 100% σίγουρη ότι θα μου ερθει και στην ώρα της κιόλας.. 

Τι μπορεί να συμβαινει;

Έχω φρικάρει!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Κορίτσια Γεια Σας!

Σήμερα ειναι η μέρα που περιμένω και έχουν αρχίσει τα καφέ υγρα ,Όμως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν από 2 μέρες και βγήκε αχνό θετικο.

Θα τρελαθώ.. είμαι 100% σίγουρη ότι θα μου ερθει και στην ώρα της κιόλας.. 

Τι μπορεί να συμβαινει;

Έχω φρικάρει!

πως εισαι σιγουρη οτι θα σου ερθει αυτο δεν γινετε. κανε αλλο ενα τεστ σημερα αν εισαι αθηνα βρες εφημερευον κ παρε clear blue τα καφε ειναι σημαδι εγκυμοσυνης. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

πως εισαι σιγουρη οτι θα σου ερθει αυτο δεν γινετε. κανε αλλο ενα τεστ σημερα αν εισαι αθηνα βρες εφημερευον κ παρε clear blue τα καφε ειναι σημαδι εγκυμοσυνης. 

Έτσι πάντα μου ξεκινάει με καφέ.. 

Δυστυχώς δεν είμαι  Αθήνα άλλα Α δε μου έρθει αύριο θα πάρω άλλο ένα τεστ να δω.

Ήταν πολύ άχνη η γραμμή πάντως.

Δε ξέρω, είχα και τη βιοχημική τον προηγούμενο μήνα.. Δε ξέρω τι να σκεφτω


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Έτσι πάντα μου ξεκινάει με καφέ.. 

Δυστυχώς δεν είμαι  Αθήνα άλλα Α δε μου έρθει αύριο θα πάρω άλλο ένα τεστ να δω.

Ήταν πολύ άχνη η γραμμή πάντως.

Δε ξέρω, είχα και τη βιοχημική τον προηγούμενο μήνα.. Δε ξέρω τι να σκεφτω

στην βιοχημικη ειχες τσεκαρει να μηδενισει η χοριακη?? 

το εκανες νωρις ισως γιαυτο ηταν αχνο αν δεν εκανες αλλο για επαληθευση ισως κ να ηταν λαθος εχει συμβει ειδικα αν ηταν hometest να βγαζει ψευδως θετικο. 

παντως τα καφε ειναι σημαδι εγκυμοσυνης κ αν προσπαθησες κ αυτο το μηνα πολυ πιθανο να πετυχες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...