Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα στα κοριτσια ωραια περνατε εδω βλεπω με τις ορκες

νιτσα και εγω μαζι σου στοκλαμπτης καλης πεθερας αλλα δε τι λεω μαμα δε μπορω, δε μου βγαινειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στα κοριτσια ωραια περνατε εδω βλεπω με τις ορκες

νιτσα και εγω μαζι σου στοκλαμπτης καλης πεθερας αλλα δε τι λεω μαμα δε μπορω, δε μου βγαινειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Καλά δεν πειράζει, παιδί μου:lol::lol::lol:

Είπαμε, στους Πόντιους επιβάλλεται:confused:

Άσχετο, έκανα μωσαϊκό χθες επειδή μου ζήτησε και η πεθερά μου.

Πήγανε σ έναν καλό καρδιολόγο με τους γονείς μου κι όταν επέστρεψε και της πήγα γλυκό ξετρελάθηκε:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΌΧΙ ΒΕΒΑΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ...

να ξέρεις πως το μήνυμά σου το εκτυπώνω για παν ενδεχόμενο.:tongue::lol::lol::lol:

μπράβο σας! πολύ θα ήθελα μια τέτοια σχέση με την πεθερά μου. όπως τα περιγράφεις.:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα παντρεψουμε ενα ζευγαρι που ειναι ποντιοι και οντως ειναι πολυ πολυ καλη ανθρωποι και παρα πολυ φιλοξενη... επισης ενας ξαδερφος του αντρα μου εχει παρει ποντια και μνου αρεσε πολυ που κυνηγανε το κουμπαρο να του παρουν το πορτοφολι παρεα με το κοκορα χαχχαχαχαχαχχαχα

οντως ειναι πολυ ωραια να εχεις καλη σχεση με τη πεθερα σου εμεις μαλωνουμε για βλακιες οχι τιποτα σημαντικο και μετα απο πεντε λεπτα μια χαρα οπως μαλωνω με τη μανα μου δε κραταει κακια και ξερω πολύ καλα οτι με αγαπαει αφου λεει στο γιο της προσεχε μ@...α μη μου στεναχωρεις το κοριτσακι μου γιατι θα σε πεταξω εξω χαχαχαχαχχαχα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ουτε εγω θα ηθελα να παρει το εγγονι μου το ονομα μου.. Αφενος δεν μου αρεσει (Φωτεινη), αφετερου θα ηθελα τα παιδια μου να βγαλουν οποιο τους αρεσει και οχι κατι μονο και μονο επειδη λενε εμενα.

Αλλα να μωρε... Θα μου αρεσε (χωρις να πιεσω κανενα παιδι, ετσι?) να βγαλουν το ονομα του αντρα μου... Πιστευω πως θα το χαιροταν πολυ και ο ιδιος.. :D

Απο την αλλη σκεφτομαι πως οπως και να το βγαλουν οταν ερθει η ωρα, η αγαπη που θα τους εχουμε θα ειναι τοσο μεγαλη που πραγματικα και Πουλχερια να το λενε.... δεν θα εχει καμμια σημασια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

για την Στελλίτσα μας λέτε; δεν έμαθα τίποτα.

μακάρι όλα να είναι σούπερ για εκείνη και το παληκαράκι της.

το Φωτεινή πάντως μου αρέσει τρελά. έτσι λένε μια φίλη μου, μια ξαδερφούλα μου.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εμαθα κατι... Ευχομαι να ειναι καλα και να μας γραψει νεα της συντομα! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σέβη το 1ο τους παιδί όλα κι όλα θα το πούμε....... ΣΤΕΦΑΝΟ.....

Γουστάρεις???

Λοιπόν πάω στο τι μαγειρεύουμε κι ελάτε να με σώσετε!!!!!!!!!1

Γιάννη, επιμένω. προηγείται ο συμπέθερος;):D.

όσο πάω μοιάζω στη μάνα μου.:roll::confused::lol:

πάμε μαγείρεμα:).

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν πειράζει, παιδί μου:lol::lol::lol:

Είπαμε, στους Πόντιους επιβάλλεται:confused:

Άσχετο, έκανα μωσαϊκό χθες επειδή μου ζήτησε και η πεθερά μου.

Πήγανε σ έναν καλό καρδιολόγο με τους γονείς μου κι όταν επέστρεψε και της πήγα γλυκό ξετρελάθηκε:lol::lol::lol:

Νίτσα μου σε ζηλευω!!!! (με την καλή έννοια)

οντως ειναι πολυ ωραια να εχεις καλη σχεση με τη πεθερα σου εμεις μαλωνουμε για βλακιες οχι τιποτα σημαντικο και μετα απο πεντε λεπτα μια χαρα οπως μαλωνω με τη μανα μου δε κραταει κακια και ξερω πολύ καλα οτι με αγαπαει αφου λεει στο γιο της προσεχε μ@...α μη μου στεναχωρεις το κοριτσακι μου γιατι θα σε πεταξω εξω χαχαχαχαχχαχα

Τι κ@λοφαρδες γυναικές υπάρχουν εδώ μέσα!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλέ δώστε λίγο και σε μας τις καημένες!!!!!!:tongue::tongue:

Γιάννη, επιμένω. προηγείται ο συμπέθερος;):D.

όσο πάω μοιάζω στη μάνα μου.:roll::confused::lol:

πάμε μαγείρεμα:).

Μαρή, θα γίνεις κακιά πεθερά!!!:mrgreen::mrgreen:

Εγώ πάντως για το Στέφανος κόβω φλέβες!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Που είστε καλέ;;;

Σας έχω νέα! Την προηγούμενη βδομάδα ήταν να ερθουν η όρκα με τον πεθερό μου. Την πιάνει η τρελίαση την δικιά μου, είχε και πανσέληνο οπότε σεληνιάστηκε, και αρχίζει να ψάχνεται για καβγά! Ψαχνόταν από 'δω, ψαχνόταν από 'κει, τελικά αποφάσισε πως πρέπει να δημιουργήσει φασαρία γιατί όταν μιλάμε στο τηλ. δεν της λέω καλημέρα αλλά έλα, καλημέρα και αυτό δειχνει ασέβεια!! Άκουσον ακουσον!!!

Αρχίζω εγώ να συφιλιάζομαι, ο δικός μου το βιολί του δεν τους θες τους γονείς μου, ε, δεν αντέχω άλλο κι εγώ και του λέω "γι'αυτό δεν τους θέλω! Επειδη πάντα η μάνα σου δημιούργει προβλημα και μας βάζει και φαγωνόμαστε μεταγύ μας. Σε θελω δίπλα μου, όχι απέναντί μου!"

Τα παίρνει που λέτε και την τραβάει ενα σιχτίρ περιποιημένο! Της τα είπε έξω απ'τα δόντια!

Τα παίρνει η όρκα και λέει δεν ερχόμαστε, εκτός και αν η Ελένη το βουλώσει και δεν μας πει κουβέντα! Καλό;

Και να έρθει μες στο σπίτι μου, και να με βρίζει και να μη μιλάω!!! Είναι τρελλές, τελείωσε!!!

Λέι κι ο δικός μου να μην έρθετε! Για πρώτη φορά πηρε ανοιχτά το μέρος μου και παραδέχτηκε και κατάλαβε καποια πράγματα!

Εντέλει, ήρθαν την Κυριακη, η ορκα σαν την βρεγμένη γάτα, ήταν μέσα στις γλύκες, μου φερε και πόσα δωρα γιατί μ'αγαπάει πολύ λέει, κι εφυγαν χθες.

Και ζήσαν αυτοί καλά κι εμεις καλύτερα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Που είστε καλέ;;;

Σας έχω νέα! Την προηγούμενη βδομάδα ήταν να ερθουν η όρκα με τον πεθερό μου. Την πιάνει η τρελίαση την δικιά μου, είχε και πανσέληνο οπότε σεληνιάστηκε, και αρχίζει να ψάχνεται για καβγά! Ψαχνόταν από 'δω, ψαχνόταν από 'κει, τελικά αποφάσισε πως πρέπει να δημιουργήσει φασαρία γιατί όταν μιλάμε στο τηλ. δεν της λέω καλημέρα αλλά έλα, καλημέρα και αυτό δειχνει ασέβεια!! Άκουσον ακουσον!!!

Αρχίζω εγώ να συφιλιάζομαι, ο δικός μου το βιολί του δεν τους θες τους γονείς μου, ε, δεν αντέχω άλλο κι εγώ και του λέω "γι'αυτό δεν τους θέλω! Επειδη πάντα η μάνα σου δημιούργει προβλημα και μας βάζει και φαγωνόμαστε μεταγύ μας. Σε θελω δίπλα μου, όχι απέναντί μου!"

Τα παίρνει που λέτε και την τραβάει ενα σιχτίρ περιποιημένο! Της τα είπε έξω απ'τα δόντια!

Τα παίρνει η όρκα και λέει δεν ερχόμαστε, εκτός και αν η Ελένη το βουλώσει και δεν μας πει κουβέντα! Καλό;

Και να έρθει μες στο σπίτι μου, και να με βρίζει και να μη μιλάω!!! Είναι τρελλές, τελείωσε!!!

Λέι κι ο δικός μου να μην έρθετε! Για πρώτη φορά πηρε ανοιχτά το μέρος μου και παραδέχτηκε και κατάλαβε καποια πράγματα!

Εντέλει, ήρθαν την Κυριακη, η ορκα σαν την βρεγμένη γάτα, ήταν μέσα στις γλύκες, μου φερε και πόσα δωρα γιατί μ'αγαπάει πολύ λέει, κι εφυγαν χθες.

Και ζήσαν αυτοί καλά κι εμεις καλύτερα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μήπως να της προτείνεις να αρχίσει το πλέξιμο? Για να'χει κάτι να ασχολείται βρε αδερφέ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...