Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ναι αυτό θα πούμε κάθε 10 μέρες μέχρι την 12 εβδομάδα που θα κάνουμε το nipt test . Να σε ρωτήσω κάτι με βάση τον υπέρηχο είναι σήμερα 5 εβδομάδων και 6 ημερών. Με βάση όμως το πρόγραμμα που υπολογίζει την κύηση με την βλαστοκυστες λέει 6 και 3 λες να υπάρχει θέμα;; Ναι το παιδάκι μασ προσπάθησε από την πρώτη στιγμή άρχισε με χοριακη 27 η ψυχούλα μας

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      πρίν από 43 λεπτά , Nima21 είπε:

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Γιατί ρε κορίτσια βγάζουν τόση κακία ώρες ώρες;

Αντί να χαίρονται που έχουν νύφες που αγαπάν τα παιδιά τους και δεν τους λείπει τίποτα...

Σε κάνουν να σκέφτεσαι άσχημα και να ενεργείς κοντρα στο χαρακτήρα σου και στις αξίες που έχεις πάρει απο τους γονείς σου!

μπορω να σου πω οτι ειναι ενα ξεσπασμα απο τα τοσα που τους εχει κανει η δικια τους πεθερα χιχιχιι! δεν το καταλαβενουν αλλα ειναι τα βιώματα τους :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπορω να σου πω οτι ειναι ενα ξεσπασμα απο τα τοσα που τους εχει κανει η δικια τους πεθερα χιχιχιι! δεν το καταλαβενουν αλλα ειναι τα βιώματα τους :mrgreen:

Α,παπα!!! Αυτό ούτε να το σκέφτομαι!!!! Δεν υπάρχει!!!

Δηλαδή εμείς τι πεθερές θα γίνουμε;;;;;

Χειρότερες απ'αυτές;;;; φτου φτου φτου!!!! Παναγία μου....


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

μπορω να σου πω οτι ειναι ενα ξεσπασμα απο τα τοσα που τους εχει κανει η δικια τους πεθερα χιχιχιι! δεν το καταλαβενουν αλλα ειναι τα βιώματα τους :mrgreen:

η πεθερά μου, πριν εμφανίσει το πραγματικό θηρίο που έκρυβε, μου έλεγε με παράπονο (κάποτεςςςςςςςςς πίναμε καφεδάκι κ τα λέγαμε) ότι ο πεθερός μου αγαπούσε πιο πολύ τη μάνα του παρά την ίδια, πιο πολύ τα παιδιά του παρά την ίδια.

ρε παιδιά το πρώτο παράπονο το καταλαβαίνω. δεν το δικαιώνω, αλλά το δικαιολογώ.

το 2ο όχι!

κι εγώ αγαπάω το παιδί μου πάνω από τη ζωή μας, ακόμα και του Στεφ.

πειράζει; εγώ το βλέπω φυσιολογικό.

μιλάμε για πολύ πίκρα!

αλλά άλλο η αγάπη για τον άντρα σου, για τη γυναίκα σου, άλλο η αγάπη για τη μάνα σου, άλλο η αγάπη για το παιδί σου.

Link to comment
Share on other sites

Α,παπα!!! Αυτό ούτε να το σκέφτομαι!!!! Δεν υπάρχει!!!

Δηλαδή εμείς τι πεθερές θα γίνουμε;;;;;

Χειρότερες απ'αυτές;;;; φτου φτου φτου!!!! Παναγία μου....

ελενη αμα δεν κατσεις να το σκεφτεις καλο μου στο λεω οτι θα τα κανεις οχι γιατι ειμαι ξερόλας και ουτε θελω να γινω αλλα διαβασα καποτε σε ενα βιβλιο μια φιλης μου που ειναι ψυχολογος οτι πολλες πραξεις μετα απο καποια ηλικια ειναι βιοματα που θελουμε να κανουμε για να μας βγει η καταποιηση !! γιαυτο με την πεθ . μακρια και αγαπημενη που λενε χιχιχιχι!!

Link to comment
Share on other sites

η πεθερά μου, πριν εμφανίσει το πραγματικό θηρίο που έκρυβε, μου έλεγε με παράπονο (κάποτεςςςςςςςςς πίναμε καφεδάκι κ τα λέγαμε) ότι ο πεθερός μου αγαπούσε πιο πολύ τη μάνα του παρά την ίδια, πιο πολύ τα παιδιά του παρά την ίδια.

ρε παιδιά το πρώτο παράπονο το καταλαβαίνω. δεν το δικαιώνω, αλλά το δικαιολογώ.

το 2ο όχι!

κι εγώ αγαπάω το παιδί μου πάνω από τη ζωή μας, ακόμα και του Στεφ.

πειράζει; εγώ το βλέπω φυσιολογικό.

μιλάμε για πολύ πίκρα!

αλλά άλλο η αγάπη για τον άντρα σου, για τη γυναίκα σου, άλλο η αγάπη για τη μάνα σου, άλλο η αγάπη για το παιδί σου.

Εννοείτει πως το φυσιολογικό είναι να αγαπάς τα παιδιά σου περισσότερο.

Εκτός αν είσαι παράλογος.....


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελενη αμα δεν κατσεις να το σκεφτεις καλο μου στο λεω οτι θα τα κανεις οχι γιατι ειμαι ξερόλας και ουτε θελω να γινω αλλα διαβασα καποτε σε ενα βιβλιο μια φιλης μου που ειναι ψυχολογος οτι πολλες πραξεις μετα απο καποια ηλικια ειναι βιοματα που θελουμε να κανουμε για να μας βγει η καταποιηση !! γιαυτο με την πεθ . μακρια και αγαπημενη που λενε χιχιχιχι!!

Θα την στείλω διακοπές στην Αιγυπτο!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ανεπιστρεπτί εννοείται!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα την στείλω διακοπές στην Αιγυπτο!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ανεπιστρεπτί εννοείται!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

nai-op-xaros-vgike-pagania.jpg

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! και θα φοραει αυτο το μπουζακι η πεθερα σου στην Αιγυπτο χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

nai-op-xaros-vgike-pagania.jpg

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! και θα φοραει αυτο το μπουζακι η πεθερα σου στην Αιγυπτο χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα!!!

χαχαχαχαχααααααα!!!!!!

Ευτυχώς δεν ξέρουν την γλώσσα οι άνθρωποι και δεν υα καταλαβαίνουν τι λέει!!!!;);):D:D:D:D


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχααααααα!!!!!!

Ευτυχώς δεν ξέρουν την γλώσσα οι άνθρωποι και δεν υα καταλαβαίνουν τι λέει!!!!;);):D:D:D:D

κατσε αμα ειναι να την βρω στην γλωσσα τους χαχαχαχαχαχαχαχαχχα!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πεθεροπληκτρουλες!!

Εχω να μιλησω 2 εβδομαδες (και βαλε νομιζω) με την ορκαλια μου!! Στο μηνα πανω να κανουμε παρτακι σπιτι μου??? Ψηνεστε?? :lol:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κατσε αμα ειναι να την βρω στην γλωσσα τους χαχαχαχαχαχαχαχαχχα!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Στο νούμε ρό της λες να υπάρχει;;;;;:tongue::tongue::mrgreen:

Καλησπερα πεθεροπληκτρουλες!!

Εχω να μιλησω 2 εβδομαδες (και βαλε νομιζω) με την ορκαλια μου!! Στο μηνα πανω να κανουμε παρτακι σπιτι μου??? Ψηνεστε?? :lol:

Καλώς την!!

Μέσα!!! Αν είναι για τέτοιο χαρούμενο γεγονός!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται νόύμερο. το κρεμάς πάνω της!

καλώς την Φαίη! κι από δω!

σεβη να σου πω την αληθεια μαλλον δεν θα χριαστει να τα αγορασουμε να μην κανουμε και εξοδα χαχαχαχα!! Μόλις την δουν θα καταλαβουν οι ανθρωποι χαχαχαχαχαχχααχχαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

σεβη να σου πω την αληθεια μαλλον δεν θα χριαστει να τα αγορασουμε να μην κανουμε και εξοδα χαχαχαχα!! Μόλις την δουν θα καταλαβουν οι ανθρωποι χαχαχαχαχαχχααχχαχαχαχα!!

Σωστηηηηηηη!!!!!

Αλλωστε τα νούμερα ξεχωρίζουν από μακρυα!!!:mrgreen::mrgreen:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...