Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Μη σταματήσεις να ελπίζεις και να ονειρεύεσαι για κάτι καλύτερο στη ζωή σου.

Να ξέρεις πώς τα όνειρα χάνονται μόνο όταν τα παρατήσεις.

Αγάπησε και ζήσε την κάθε στιγμή σαν να είναι τελευταία σου.

Αν κάποτε χάσεις κάτι αγαπημένο σου μην λυπηθείς.

Μην ξεχνάς ποτέ πως κάπου μακριά ή κοντά υπάρχει για όλα ένα τέλος.

Τίποτα όμως δεν χάνεται από τη στιγμή που έχεις ζήσει έστω και για λίγο.

Μένει στην καρδιά μας σαν μια γλυκιά ανάμνηση και οι αναμνήσεις είναι που δίνουν αξία στη ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

Μη σταματήσεις να ελπίζεις και να ονειρεύεσαι για κάτι καλύτερο στη ζωή σου.

Να ξέρεις πώς τα όνειρα χάνονται μόνο όταν τα παρατήσεις.

Αγάπησε και ζήσε την κάθε στιγμή σαν να είναι τελευταία σου.

Αν κάποτε χάσεις κάτι αγαπημένο σου μην λυπηθείς.

Μην ξεχνάς ποτέ πως κάπου μακριά ή κοντά υπάρχει για όλα ένα τέλος.

Τίποτα όμως δεν χάνεται από τη στιγμή που έχεις ζήσει έστω και για λίγο.

Μένει στην καρδιά μας σαν μια γλυκιά ανάμνηση και οι αναμνήσεις είναι που δίνουν αξία στη ζωή!!!

να έχουμε στο νου μας ότι όλα είναι μάταια. μόνο η αγάπη μένει!:)

Link to comment
Share on other sites

Μη σταματήσεις να ελπίζεις και να ονειρεύεσαι για κάτι καλύτερο στη ζωή σου.

Να ξέρεις πώς τα όνειρα χάνονται μόνο όταν τα παρατήσεις.

Αγάπησε και ζήσε την κάθε στιγμή σαν να είναι τελευταία σου.

Αν κάποτε χάσεις κάτι αγαπημένο σου μην λυπηθείς.

Μην ξεχνάς ποτέ πως κάπου μακριά ή κοντά υπάρχει για όλα ένα τέλος.

Τίποτα όμως δεν χάνεται από τη στιγμή που έχεις ζήσει έστω και για λίγο.

Μένει στην καρδιά μας σαν μια γλυκιά ανάμνηση και οι αναμνήσεις είναι που δίνουν αξία στη ζωή!!!

θα βάλω τα κλάματα!!!:cry::cry::cry:

Είναι φοβερό!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτό στον άλφα;:confused:

δεν το βλέπω.;)

για πες στόρυ!:P

Καλά, χάνεις!!!! Συνήθως ρίχνω πολύ γέλιο αλλά χθες ταυτίστηκα...

Ζευγάρι νιόπαντρο.Ηκοπέλα οικιακά λόγω το ότι δεν θέλει ο αντρας της να δουλεύει.Αυτός σε πολύ καλή δουλειά αλλά τον απολύουν και μένουν ξεκρέμαστοι.Αναγκάζονται να μετακομίσουν στην πεθερά η οποία, κλασικά, μπροστα μελι γάλα και η καλύτερη και από πίσω θάψιμο κανονικότατο. Η κοπέλα λέει πως πρέπει να ψάξει για δουλειά και γίνεται Ο χαμός. Τελικά βρισκει δουλειά στην εταιρία του πρώην της, και μόλις ανακαλύπτουν ότι εργοδότης της είναι ο πρώην, το τι την σούραν... το φαντάζεσαι! Φυσικά πίσω από όλα είναι η πεθερά η οποια συνεχώς βάζει λόγια! Όπως είναι φυσικό η κοπέλα φεύγει από το σπίτι και η πεθερά τρισευτυχισμένη που τους χώρισε. Μόνο που η χαρά της κράτησε λίγο γιατί η κοπέλα μαθαίνει πως είναι έγκυος και ο άντρας της καταλαβαίνει την μακακία που έχει κάνει και τα ξαναβρίσκουν!!!

Μη μου πεις ότι δεν σου θυμιζει κάτι!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

θα βάλω τα κλάματα!!!:cry::cry::cry:

Είναι φοβερό!

ξερεις γιατι το εβαλα για να δουμε οτι μερικες φορες οτι ολα τα πράγματα δεν ειναι μαυρα που λενε πρεπει να εχουμε μια μικρη φλόγα μεσα μας που θα μας ζεσταίνει παντα για την ελπιδα και ολα θα λυθούν!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξερεις γιατι το εβαλα για να δουμε οτι μερικες φορες οτι ολα τα πράγματα δεν ειναι μαυρα που λενε πρεπει να εχουμε μια μικρη φλόγα μεσα μας που θα μας ζεσταίνει παντα για την ελπιδα και ολα θα λυθούν!!!!

Εχεις απόλυτο δίκιο!!

Πολλές φορές αναλωνόμαστε σε γελοία πράγματα και χάνουμε την ουσία...

Όταν υπάρχει υγέια και αγάπη όλα τα αρνητικά είναι υποδεέστερα αυτών!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχεις απόλυτο δίκιο!!

Πολλές φορές αναλωνόμαστε σε γελοία πράγματα και χάνουμε την ουσία...

Όταν υπάρχει υγέια και αγάπη όλα τα αρνητικά είναι υποδεέστερα αυτών!

ξερεις καποτε εβαζα πολλα μεσα μου οχι μονο θεμα πεθερας αλλα και αλλα με το σπιτι , την δουλεια κλπ σε μερικα τωρα δεν δινω καν καμια συμασεια !! κανω και ενα βημα μπροστα για να μην ακουσω τα τελειος κουφα βαζω στοχο για κατι καλυτερο !!

Link to comment
Share on other sites

Καλά, χάνεις!!!! Συνήθως ρίχνω πολύ γέλιο αλλά χθες ταυτίστηκα...

Ζευγάρι νιόπαντρο.Ηκοπέλα οικιακά λόγω το ότι δεν θέλει ο αντρας της να δουλεύει.Αυτός σε πολύ καλή δουλειά αλλά τον απολύουν και μένουν ξεκρέμαστοι.Αναγκάζονται να μετακομίσουν στην πεθερά η οποία, κλασικά, μπροστα μελι γάλα και η καλύτερη και από πίσω θάψιμο κανονικότατο. Η κοπέλα λέει πως πρέπει να ψάξει για δουλειά και γίνεται Ο χαμός. Τελικά βρισκει δουλειά στην εταιρία του πρώην της, και μόλις ανακαλύπτουν ότι εργοδότης της είναι ο πρώην, το τι την σούραν... το φαντάζεσαι! Φυσικά πίσω από όλα είναι η πεθερά η οποια συνεχώς βάζει λόγια! Όπως είναι φυσικό η κοπέλα φεύγει από το σπίτι και η πεθερά τρισευτυχισμένη που τους χώρισε. Μόνο που η χαρά της κράτησε λίγο γιατί η κοπέλα μαθαίνει πως είναι έγκυος και ο άντρας της καταλαβαίνει την μακακία που έχει κάνει και τα ξαναβρίσκουν!!!

Μη μου πεις ότι δεν σου θυμιζει κάτι!!!

ειλικρινά δεν μου θυμίζει τίποτα.

μόνο η κακία είναι ίδια!

σε μια κουβέντα-καβγά που είχαμε με τον συζυγάτο μου, του λέω

"θα σου κάνω μια απλή ερώτηση κ θέλω μια απλή απάντηση. ποιός πιστεύεις ότι θα χαρεί αν χωρίσουμε; πες μου το πρώτο πρόσωπο που σου έρχεται στο μυαλό, με το χέρι στην καρδιά".

έφυγε μουγγαφόν.

έχει καταλάβει. αλλά δεν είναι εύκολο!

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά δεν μου θυμίζει τίποτα.

μόνο η κακία είναι ίδια!

σε μια κουβέντα-καβγά που είχαμε με τον συζυγάτο μου, του λέω

"θα σου κάνω μια απλή ερώτηση κ θέλω μια απλή απάντηση. ποιός πιστεύεις ότι θα χαρεί αν χωρίσουμε; πες μου το πρώτο πρόσωπο που σου έρχεται στο μυαλό, με το χέρι στην καρδιά".

έφυγε μουγγαφόν.

έχει καταλάβει. αλλά δεν είναι εύκολο!

σεβη καλο μου ξερουν και πολυ καλα μαλιστα αυτο που πρεπει να κανουμε εμεις σαν γυναικες ειναι να τους βγαλουμε λιγο απο την αγκαλια της μανας και να δουν οτι τωρα πρεπει να γινουν εκείνοι γονείς !! ειναι λιγο τρομακτικό για τους νατρες γιατι δεν βιωνουν την μητρότητα οπως εμεις !! αλλα την πατρότητα μετα απο 9 μηνες αφου βγει το μωρο στον κοσμο .... μεχρι τοτε θεωρουσαν οτι μωρα ειναι μονο εκεινοι ....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε κορίτσια βγάζουν τόση κακία ώρες ώρες;

Αντί να χαίρονται που έχουν νύφες που αγαπάν τα παιδιά τους και δεν τους λείπει τίποτα...

Σε κάνουν να σκέφτεσαι άσχημα και να ενεργείς κοντρα στο χαρακτήρα σου και στις αξίες που έχεις πάρει απο τους γονείς σου!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...