Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

      Μπράβο σας!!!!!! Τι ωραίο συναίσθημα να ακούς καρδια!!!! 🙏

      Τι σας συμβούλεψε για την αποκολληση?

      Το 6 βδομάδες και 1 ημέρα το υπολόγισε βάση μετρήσεων? 

      Γιατί δε μπορεί να πάρει άδεια???

      2 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Οι αποκολλησεις είναι συχνές κυρίως στην αρχή της εγκυμοσυνης αλλα θέλουν προσοχή και ξεκούραση. Αν ο γιατρός της είπε ξάπλα για λίγες μέρες πρέπει να ξεκουραστει. Τι θα πει δε μπορεί να πάρει άδεια? Όλοι δικαιούμαστε αναρρωτική σε τέτοιες περιπτώσεις και αν είναι πολλές μέρες και περάσει επιτροπή στην εγκρίνουν απευθείας. Έναν υπέρηχο θέλει και μια γνωμάτευση γιατρού. Και αναπληρώτρια να είναι μπορεί να πάρει αναρρωτική, δεν ξέρω μόνο αν θα μετράνε τα μόρια της για τις μέρες αναρρωτικής. Αλλά σε κάθε περίπτωση δεν πρέπει να το ρισκάρετε.

      Συμφωνώ!!!!!!

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλημερα χαθηκα βρε που ησασταν τοσες μερες? ελενη μου μη δινεις σημασια και εγω στη δικια μου ελα καλημερα της λεω αλλα η δικια μου ειναι.......ασε μη σε σιφιλιασω και εγω

my beba θελω αυτη την ωραια σαλτσα για το χοιρινη ποιυ ελεγες πλιζζζζζζζζζζζζζ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Σέβη μου, μη φανταστείς ότι το'κανε μόνο για μένα!

Είδε ότι η κορούλα του φοβήθηκε από τις φωνές και του πηγε να!

Η θεία δίκη κορίτσια!!!Η θεία Δίκη.....

Όπότε Σεββούλα μην ανυσηχεις...Ερχεται και η σειρά σου οσονούπω!!!!;););)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τώρα που το σκέφτομαι η δικιά σου πεθερά είναι εύκολη περίπτωση.

ό,τι θέλει να πει, το λέει ενώπιος ενωπίω.

ενώ η όρκα, μόνο πισώπλατα.

μπροστά μου κιουρία! κ μετο παραπάνω!

βέβαια, στον αέρα πιάνω ότι ο σύζυγος συνεννοείται μαζί της, αλλά δεν μπορώ να το τσεκαρω. γι' αυτό σταμάτησα να κουράζω το μυαλουδάκι μου. δεν ασχολούμαι, δεν περιμένω αλλαγή, είμαι η Σέβη κ είμαι κάπως καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

χθες πήγαμε για ψώνια το απόγευμα με τον αντρούλη μου.

όλα καλά!

στο δρόμο παίρνει τηλεφωνο ο πεθερός. μιλάει με τον Στεφ κι εγώ δίπλα ακούω...

καταλαβαίνω ότι είχε γίνει ζημία στο αυτοκίνητό μας από διερχόμενο λεωφορείο, συζητούν, συζητούν... εγώ δεν ήξερα τίποτα.

με τους γονείς του είχαν μιλήσει με το ν κ με το σ.

εγώ στα μαύρα σκοτάδια.

σε κάποια φάση μιλάει και με τη μάνα του.

τους δίνει λεπτομερή αναφορά που πάμε, πού είναι το παιδί κλπ.

εγώ να βράζω, αλλά να μη δείχνω τίποτα.

σε κάποια φάση με ζητάει η λα πεθέρ εμένα στο τηλέφωνο.

"έλα μανούλα μου, τί κάνεις", "πάμε για ψώνια" γέλια κ καλή χαρά εγώ...

με ρωτάει από πού να πάρει φανελάκια της Χρύσπας σαν αυτά που της έχω, που είναι τόσο ωραία κ σε τί μέγεθος.

της απαντώ κι εγώ μέσα στην τρελή χαρά κ το τσακίρ το κέφι, την ευχαρίστησα κ σαν μικρό παιδί, με ενθουσιασμό κ το κλείσαμε σαν φιλενάδες κολλητές.

ο συζυγάτος σαν τη βρεγμένη τη γάτα.

εγώ τρελίτσα.

κιχ το δικό μου το γατί.

γιατί ρε γμτ να μη μου έχει πει κουβέντα εμένα; αν εξωτερίκευα όσα σκεφτόμουν αισθανόμουν, θα έπρεπε να κάνω έκρηξη στη μέση του δρόμου, να του ζητήσω λογαριασμό, να τον ξεχέ μέσα στο δρόμο κ να φύγω πίσω στο σπίτι.

οχι, πια! έχουν γνώση οι φύλακες!

όσο γι' αυτούς... με τα ίδια τους τα όπλα θα τους τουμπάρω!

κι όποιος αντέξει τη γελοιότητα!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Σέβη!!!!!

Τέλεια τα πας!!!:-D:grin::-D

Ετσι, και που θα πάει... Θα σπάσουν τα νεύρα της όρκας!!!χιχιχι!!!

Πάντως πραγματικά σε θαυμάζω... Εγώ δεν μπορώ ούτε να κρατηθώ ούτε να παίξω τέτοιο θέατρο! Ευγε!!!

Όσο για τη δικιά μου, καθόλου έυκολη περίπτωση δεν είναι...Ξέρεις ποσα λέει από πίσω μου;

Απλώς όταν την πιάνει αμόκ δεν μπορεί να κρατήσει το στόμα της και τα ξεφουρνίζει μπροστά μου...

Και πιστεψέ με είναι εξίσου άσχημο!

Παρεπιπτόντως που μας εξαφάνισαν το multiquote?


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


67639-bouri_kalo%20mina.JPG

κοριτσα πεθανα οταν το ειδα αυτο και ειπα να το ευχηθούμε στις πεθερες μας χαχαχαχαχα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

xαχαχαχα!!!!!

Που το βρήκες καλέ αυτό;:P:p:p:p

Αυτές παιδί μου δεν τις επηρρεάζει ούτε ο Μητσοτάκης!!!:mrgreen::mrgreen:

Είσαι θεά όμως!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Σέβη!!!!!

Τέλεια τα πας!!!:-D:grin::-D

Ετσι, και που θα πάει... Θα σπάσουν τα νεύρα της όρκας!!!χιχιχι!!!

Πάντως πραγματικά σε θαυμάζω... Εγώ δεν μπορώ ούτε να κρατηθώ ούτε να παίξω τέτοιο θέατρο! Ευγε!!!

Όσο για τη δικιά μου, καθόλου έυκολη περίπτωση δεν είναι...Ξέρεις ποσα λέει από πίσω μου;

Απλώς όταν την πιάνει αμόκ δεν μπορεί να κρατήσει το στόμα της και τα ξεφουρνίζει μπροστά μου...

Και πιστεψέ με είναι εξίσου άσχημο!

Παρεπιπτόντως που μας εξαφάνισαν το multiquote?

ναι, αλλά σκέψου μπροστά σου να είναι πάντα κιουρία! μπροστά κυρίως στον άντρα σου!

αυτό δεν παλεύεται!

αν εκραγεί μπροστά του εναντίον μου, θα την ξεχέ ο άντρας μου. αυτό θέλω, να μην κρατηθεί. αλλά η γυναίκα είναι μαστόρισσα, γλοιώδης!

Link to comment
Share on other sites

ναι, αλλά σκέψου μπροστά σου να είναι πάντα κιουρία! μπροστά κυρίως στον άντρα σου!

αυτό δεν παλεύεται!

αν εκραγεί μπροστά του εναντίον μου, θα την ξεχέ ο άντρας μου. αυτό θέλω, να μην κρατηθεί. αλλά η γυναίκα είναι μαστόρισσα, γλοιώδης!

οι γλοιώδης ψυχές ετσι ειναι καλο μου !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...