Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!

Από χθες ξεκίνησε το αίμα. Περισσότερο από κανονική περίοδο. 
Είχα στεναχωρηθεί, κόντευα να σκάσω αλλά τώρα είναι πολύ καλύτερα.

Ήθελα να πω σε όλες (και στον εαυτό μου), πως δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω και να συνεχίσουμε τις προσπάθειες! Η εγκυμοσύνη θα έρθει και θα μας πάνε όλα καλά!

Θετική σκέψη κορίτσια! Θετική σκέψη!

καλημερα!!!

 

@Sofoulis Πως είσαι;

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, didi2 είπε:

Καλημέρα σε όλες!

Από χθες ξεκίνησε το αίμα. Περισσότερο από κανονική περίοδο. 
Είχα στεναχωρηθεί, κόντευα να σκάσω αλλά τώρα είναι πολύ καλύτερα.

Ήθελα να πω σε όλες (και στον εαυτό μου), πως δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω και να συνεχίσουμε τις προσπάθειες! Η εγκυμοσύνη θα έρθει και θα μας πάνε όλα καλά!

Θετική σκέψη κορίτσια! Θετική σκέψη!

καλημερα!!!

 

@Sofoulis Πως είσαι;

Είμαι Αθήνα... Τη μια η ώρα θα ξέρουμε αν τελικά είναι εξωμήτριο ή όχι...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Owl-1 είπε:

Α ρε γαμωτο!! Κρίμα!! Εύχομαι την επόμενη φορά να έρθει για να μείνει το μωράκι!! 

Σε Ευχαριστω πολύ ! Κ εγώ το ευχομαι ,,Γτ ήδη έχω δυο αποβολές β τριμηνου !

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Owl-1 είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου!!! Πολύ κρίμα!! Έχετε βρει γιατί έγινε αυτό? 

Έχω ήδη ένα παιδί ,αρα είναι πιο ευκολο κάπως !αυτην την περίοδο κάνω όλες τις εξετάσεις για να βρούμε τι ακριβώς φταίει !αλλα κατά πάσα πιθανότητα έχω ανεπάρκεια τραχήλου και θυρεοειδή !σημερα θα κάνω σαλπιγγογραφια !ολα καλα θα πανε και ευχομαι σε όλες τις κοπέλες το ίδιο!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Just now, Ρούλα Γ. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Διανύω-θελω να πιστεύω- την πρώτη μου εγκυμοσύνη κ όντας στην 5η εβδομάδα η χοριακη βγηκε 880...Είναι χάλια;;;; Θέλω την αλήθεια....

στις χοριακες σημασια εχει μετα απο δυο μερες να διπλασιαζετε. ειναι καλη για μια εβδομαδα καθηστερηση αλλα πρεπρι να δεις την πορεια της. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linaa είπε:

στις χοριακες σημασια εχει μετα απο δυο μερες να διπλασιαζετε. ειναι καλη για μια εβδομαδα καθηστερηση αλλα πρεπρι να δεις την πορεια της. 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Εχω καταγχωθεί και κλαιω γιατί είναι κ η κολλητή μου έγκυος και κάναμε μαζί την εξέταση κ έχει 2500... Τα 880 μου φάνηκαν ελάχιστα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρούλα Γ. είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Εχω καταγχωθεί και κλαιω γιατί είναι κ η κολλητή μου έγκυος και κάναμε μαζί την εξέταση κ έχει 2500... Τα 880 μου φάνηκαν ελάχιστα...

Να μην αγχώνεσαι, μια χαρά είναι,  εγώ με τρεις μέρες καθυστέρηση είχα 186 και μετά από τρεις μέρες είχε φτάσει 1300 κάτι...Και τώρα είμαι στην 12η εβδομάδα...Κάνε άλλη μια μεθαύριο και τέλος,  μετά θα πας για να δεις σάκο.

Με το καλό σου εύχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Να μην αγχώνεσαι, μια χαρά είναι,  εγώ με τρεις μέρες καθυστέρηση είχα 186 και μετά από τρεις μέρες είχε φτάσει 1300 κάτι...Και τώρα είμαι στην 12η εβδομάδα...Κάνε άλλη μια μεθαύριο και τέλος,  μετά θα πας για να δεις σάκο.

Με το καλό σου εύχομαι!!!

Αχχχ μου δίνεις θάρρος!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!! Εύχομαι να σας πω καλα νέα σε 2 ημέρες πρώτα ο Θεός...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρούλα Γ. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Διανύω-θελω να πιστεύω- την πρώτη μου εγκυμοσύνη κ όντας στην 5η εβδομάδα η χοριακη βγηκε 880...Είναι χάλια;;;; Θέλω την αλήθεια....

Τελεια ειναι...δεν σου παν απο το μικρπβιολογικο η ο γιατροσ σου??

Εγω εχω 2 εγκυμοσυνεσ που ξεκινησαν με κατω απο 100 χοριακη...κ τωρα η μια ειναι 2χρ..κ η αλλη νεογεννητο!!!

Ευχομαι με το καλο!!!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Τελεια ειναι...δεν σου παν απο το μικρπβιολογικο η ο γιατροσ σου??

Εγω εχω 2 εγκυμοσυνεσ που ξεκινησαν με κατω απο 100 χοριακη...κ τωρα η μια ειναι 2χρ..κ η αλλη νεογεννητο!!!

Ευχομαι με το καλο!!!

Αχ σε ευχαριστώ πολύ !! Να σου ζήσουν τα μικρακια σου!!! Εγώ απογοητεύτηκα λίγο με το γιατρό που μου είπε απλά... θα περιμένουμε να διπλασιαστεί κ έχω και ένα βήχα και μπούκωμα που δε με αφήνει σε ησυχία και έχω στεναχωρηθεί πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...