Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, bily είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!Από χθες είμαι ξανά στο κλαμπ..Έκανα την τέταρτή μου προσπάθεια και τώρα περιμένω να έρθει 27/7 για χοριακή..Εύχομαι σε όλες μας να έρθει το πολυπόθητο ❤️❤️

Άντε μπράβο με το καλό!!!Όλα καλά να πάνε και να δεις μια τριψήφια χοριακη μουρλια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, bily είπε:

Κορίτσι μου ❤️❤️❤️ από την καρδιά μου ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!Λίγες μέρες έμειναν ακόμη!!

@natassaki2006 ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου για τα καλά σου λόγια ❤️❤️ Μακάρι!!!

Να σαι καλα γλυκια μου!!! Ευχαριστώ τοσο πολυ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bily είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!Από χθες είμαι ξανά στο κλαμπ..Έκανα την τέταρτή μου προσπάθεια και τώρα περιμένω να έρθει 27/7 για χοριακή..Εύχομαι σε όλες μας να έρθει το πολυπόθητο ❤️❤️

Με το καλό σου ευχομαι.. Ααχχχχ τι μου θυμισες!!! Πέρυσι 15/7 εκανα την εμβρυομεταφορα κ στις 27/7 είχα την χοριακη μου..αν δεις το τικερακι μου θα καταλάβεις ότι ήταν θετική...ευχομαι αυτές οι ημερομηνίες να είναι κ φέτος τυχερες κ να σου ερθει το πολυποθητο!! 


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mareva είπε:

Καλημέρα κουκλες! Η χαζη ερωτηση της ημερας: ποσες δεν ενοιωθαν καθολου εγκυες μέχρι την ημερα της χοριακης; 

Καλημέρα...εγω ας πούμε...Αλλά την 10η μερα το βράδυ είχα αναγούλα ξαφνικά κ σιχάθηκα κάτι που ψηνανε  έξω.. Κ εκεί που ήταν να κάνω χοριακη σε 4 μέρες πήγα την επόμενη...Κ ήταν θετική...!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Καλημέρα κουκλες! Η χαζη ερωτηση της ημερας: ποσες δεν ενοιωθαν καθολου εγκυες μέχρι την ημερα της χοριακης; 

Καλημέρα κορίτσι μου!Εγώ είμαι μια από αυτές!Δεν είχα απολύτως τίποτα,και νευριαζα κιόλας με το γιατρό που μου είχε πει προσοχή,όχι βάρη και διάφορα τέτοια.Αφου δεν ειμαι ελεγα,γτ με ταλαιπωρεί;για να μπω στην ψυχολογία και μετά να ξενερώσω χειρότερα;Κι όμως,έκανα υπομονή και τελικά η χοριακη μου ήταν τριψήφια,μετά σιγά σιγά άρχισαν τα συμπτώματα και τώρα με έχουν τρελάνει!

Όλα καλά θα πάνε,να μην αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι αισιόδοξα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Καλημέρα κουκλες! Η χαζη ερωτηση της ημερας: ποσες δεν ενοιωθαν καθολου εγκυες μέχρι την ημερα της χοριακης; 

Στις 2 αποτυχημενες ενοιωθα εγκυος κανονικοτατα!!στη τελευταια πετυχημενη κανενα απολυτως συμπτωμα μεχρι και σημερα που ειμαι 7η, περιεργα πραγματα και ειναι και διδυμα..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ τοσο πολυ για τις απαντήσεις σας.. Σας ευχαριστώ που μπηκατε στον κοπο γιατι μοιραζομαι την αγωνια μου με κοπελες που και εκεινες αγωνιουσαν! Σας εύχομαι ολα τα καλα του κοσμου, αλήθεια! Η ενθάρρυνση σας ειναι οτι πιο ουσιαστικο, οσο και οι αγαπημενοι μου ανθρωποι κ να προσπαθουν να με στηριξουν κ με νοιαζονται, ακομα κ αυτα τα απλα ερωτηματα ειναι αλλιως να τα μοιραζεσαι με εκεινες που χουν πςρασει τα ιδια :') 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva said:

Καλημέρα κουκλες! Η χαζη ερωτηση της ημερας: ποσες δεν ενοιωθαν καθολου εγκυες μέχρι την ημερα της χοριακης; 

Εγώ δεν ένιωθα τίποτα. Ήμουν σίγουρη ότι θα είναι αρνητικό το τεστ. Και πήρα τη μεγαλύτερη χαρά της ζωής μου όταν βγήκε θετικό. Την ίδια κιόλας μέρα άρχισαν πόνοι περιόδου. Τους είχα για τέσσερις μέρες κάποιες ώρες τη μέρα. Από τότε δεν έχω κανένα σύμπτωμα και δεν το κρύβω είμαι ανήσυχη γι' αυτό.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Kathrin17 είπε:

Με το καλό σου ευχομαι.. Ααχχχχ τι μου θυμισες!!! Πέρυσι 15/7 εκανα την εμβρυομεταφορα κ στις 27/7 είχα την χοριακη μου..αν δεις το τικερακι μου θα καταλάβεις ότι ήταν θετική...ευχομαι αυτές οι ημερομηνίες να είναι κ φέτος τυχερες κ να σου ερθει το πολυποθητο!! 

Μακάριιιι να είναι γούρικη ημερομηνία!!❤️❤️ Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές και την θετική ενέργεια ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια, εκανα οωληψια σε φυσικό κυκλο στις 6/7, στις 8/7 εκανα την εμβρυομεφορα, παιρμω utrogestan και cyclacur  το πρωί. Συμπτώματα δεν εχω η δεν καταλαβαίνω, γενικά ουτε στην περιοδο εχω συμπτωματα μόνο υπνηλία από τα χαπια και κάτι τσιμπηματα 2 βράδια. Εδώ και 3 μέρες έχω ζαλάδες για 2-3 ώρες το απόγευμα ( μια μετά το μεσημερανιο   utrageston) και νιώθω κάπως ζεστή. Είναι από το χάπι η μα χαρω? Δευτέρα η χοριακη και είμαι υπ'ατμων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !Είμαι καινούρια στο φόρουμ !Έκανα τη δεύτερη εμβρυομεταφορα (κατεψυγμένο αυτή τη φορά ) την Πέμπτη και η μέτρηση της χοριακης είναι για τις 25/7. Την πρώτη φορά ήταν εξωμήτριο. Ελπίζω αυτή τη φορά να είναι η καλή !

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malntalia είπε:

Καλησπερα κορίτσια, εκανα οωληψια σε φυσικό κυκλο στις 6/7, στις 8/7 εκανα την εμβρυομεφορα, παιρμω utrogestan και cyclacur  το πρωί. Συμπτώματα δεν εχω η δεν καταλαβαίνω, γενικά ουτε στην περιοδο εχω συμπτωματα μόνο υπνηλία από τα χαπια και κάτι τσιμπηματα 2 βράδια. Εδώ και 3 μέρες έχω ζαλάδες για 2-3 ώρες το απόγευμα ( μια μετά το μεσημερανιο   utrageston) και νιώθω κάπως ζεστή. Είναι από το χάπι η μα χαρω? Δευτέρα η χοριακη και είμαι υπ'ατμων

Κορίτσι μου εύχομαι από καρδιάς μία τεράστιααααα χοριακή ❤️ Να σου πω την αλήθεια εγώ απ το utrogestan κοιμάμαι όλη μέρα..
 

Just now, Rose7 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !Είμαι καινούρια στο φόρουμ !Έκανα τη δεύτερη εμβρυομεταφορα (κατεψυγμένο αυτή τη φορά ) την Πέμπτη και η μέτρηση της χοριακης είναι για τις 25/7. Την πρώτη φορά ήταν εξωμήτριο. Ελπίζω αυτή τη φορά να είναι η καλή !

Κορίτσι μου αυτή την φορά θα είναι η τυχερή σου ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

On 17/7/2020 at 5:42 ΜΜ, Hope girl είπε:

Και εμείς είδαμε σήμερα δύο καρδούλες να πάλλονται και δύο σακκουλακια!!!Δεν ακούσαμε όμως τίποτα γιατί δεν ήθελε ο γιατρός να τα ενοχλήσει!

Εγώ έπινα το πολύ ένα καφέ την εβδομάδα και μου πρότεινε γαλλικό ή ελληνικό.Δεν τον ρώτησα όμως αν επιτρέπονται τα αναψυκτικα χωρίς ζάχαρη βέβαια,αλλά τώρα με τη ζέστη το ψάχνω το αναψυκτικό να σας πω την αλήθεια!

Κορίτσι μου τι όμορφα νέα είναι αυτά ! Συγχαρητήρια ! !!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να κρατήσεις δύο υγιέστατα μωράκια στην αγκαλιά σου !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...