Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Μαρία1430 είπε:

Τι τυχερή που είσαι που μπορείς να κοιμηθείς. Εγώ με δουλειά και τέρατακι δεν μπορώ. Άσε που σκέφτομαι μήπως ζορίζομαι παραπάνω από ότι πρέπει με τον μικρό και κάνω κακό στο σπορακι. 

Καλημέρα κορίτσι μου και εύχομαι μια τεράστια χοριακη! Τι ώρα θα έχουμε αποτέλεσμα; 

Πιστεύω μέχρι τις 5. Είμαι σε μικρή επαρχιακή πόλη και αργούν :roll:

  • Μου αρέσει 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Αυρα87 είπε:

Πιστεύω μέχρι τις 5. Είμαι σε μικρή επαρχιακή πόλη και αργούν :roll:

Αντε λίγη υπομονή ακόμα... Θα περιμένω νέα σου 

Just now, Καλλια35 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Απλά μου έρχεται κιόλας δεν είναι ότι το προσπαθώ. εγώ πάντα κοιμόμουνα τέσσερις ώρες και ήμουνα μία χαρά τώρα χτυπάω ένα δεκάωρο στο χαλαρό μπορεί να φταίνε και τα φάρμακα. Είναι η τρίτη μου εξωσωματική. Αυτή είναι η πρώτη μου επιτυχημένη γι'αυτό μου είναι όλα πρωτόγνωρα. Φοβάμαι μην κάνω κάτι λάθος και το χάσω.

Αρχικά θα σου πω ότι ένας γυναικολόγος παλιά μου είχε πει ότι τα παιδιά δεν χάνονται τόσο ευκολα. 

Κατά δεύτερον στα λέω να τα ακούω κι εγώ που έχω σαλτάρει και θέλω να ηρεμησω


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Αντε λίγη υπομονή ακόμα... Θα περιμένω νέα σου 

Αρχικά θα σου πω ότι ένας γυναικολόγος παλιά μου είχε πει ότι τα παιδιά δεν χάνονται τόσο ευκολα. 

Κατά δεύτερον στα λέω να τα ακούω κι εγώ που έχω σαλτάρει και θέλω να ηρεμησω

Μακάρι να πάνε όλα καλά.Οχι ότι θα ηρεμήσω ,αλλά τουλάχιστον τα είπα και κάπως ηρέμησα για την ώρα. Εσύ σε τι σταδιο είσαι;Νομίζω κάπου μαζί είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καλλια35 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Την Τετάρτη 30/9 είδαμε σάκο και ήμουν 6 εβδομάδων.Ραντεβου πάλι έχω 14/10 για να ακούσουμε καρδούλα. Είναι όμως πολλές μερες καί με έχει φάει η αγωνία.Δεν έχω συμπτώματα τίποτα.Διαβαζω και διάφορα και έχω τρέλαθει. Υπάρχει περίπτωση παλλινδρομης; Αν έχετε εμπειρία τι συμπτώματα έχει;

Όλα καλά θα πάνε!!! Να είσαι ήρεμη όσο μπορείς!! Θα πάτε θα ακούσετε την καρδούλα και θα τρελαθείς απ' την χαρά σου!!!!!!!

Just now, Αυρα87 είπε:

Καλημερα κορίτσια. Σήμερα το απόγευμα περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακης. Είναι η δεύτερη προσπάθεια μας. Στην πρώτη κάναμε απόξεση στις 7 εβδομάδες λόγω ανεμβρυικου σάκου και έχω αγχωθει. Για να δούμε 

Σου εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη!!!❤️❤️❤️

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια, να εχουμε τελειες χοριακες και τελειες τελειομηνες εγκυμοσυνες!!θα ηθελα να να ρωτησω κατι...υπαρχει κοπελα που εχει κανει μετα ρην εμβρυομεταφορα 3 ovitrelle;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καλλια35 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά.Οχι ότι θα ηρεμήσω ,αλλά τουλάχιστον τα είπα και κάπως ηρέμησα για την ώρα. Εσύ σε τι σταδιο είσαι;Νομίζω κάπου μαζί είμαστε.

Εγώ είχα πρώτη χοριακη την περασμένη Δευτέρα 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, despoina.sunt said:

Καλησπερα κοριτσια ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια, να εχουμε τελειες χοριακες και τελειες τελειομηνες εγκυμοσυνες!!θα ηθελα να να ρωτησω κατι...υπαρχει κοπελα που εχει κανει μετα ρην εμβρυομεταφορα 3 ovitrelle;

Εγω θα το κάνω στην επόμενη εμβρυομεταφορά. Έρευνες λένε ίσως βοηθάει ίσως και όχι, δε βλάπτει όμως. Στο είπε ο γιατρός σου;Ποιές μέρες σου είπε; η @Nephele78έκανε αν θυμάμαι καλά.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, despoina.sunt είπε:

Καλησπερα κοριτσια ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια, να εχουμε τελειες χοριακες και τελειες τελειομηνες εγκυμοσυνες!!θα ηθελα να να ρωτησω κατι...υπαρχει κοπελα που εχει κανει μετα ρην εμβρυομεταφορα 3 ovitrelle;

Καλησπέρα.. Δεν έχω κάνει αλλά έχω διαβάσει εδώ μέσα για κοπέλες που έκαναν ovitrelle μετά την εμβρυομεταφορα. Στο φόρουμ εξωσωματικής που διαβάζουν περισσότερες μπορεί να σου απαντήσει κάποια 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Εγω θα το κάνω στην επόμενη εμβρυομεταφορά. Έρευνες λένε ίσως βοηθάει ίσως και όχι, δε βλάπτει όμως. Στο είπε ο γιατρός σου;Ποιές μέρες σου είπε; η @Nephele78έκανε αν θυμάμαι καλά.

Τις εχω κανω κ τις 3!Ναι ο γιατρος μου το ειπε!Μαλιστα ειναι η δευτερη φορα...η πρωτη φορα κοιμαται διπλα μου τωρα ειναι 23 μηνων :)!!!απλα τα χω ξεχασει ολα...ειμαι στη στην 8ημερα της εμβρυομεταφορας και εχω φαει τα λυσακα μου να κανω τεστ...εννοειτε οτι θα βγει θετικο λογω της ενεσεις...απλα αν εχει κανει αλλη κοπελα τεστ μετα απο 3 οβιτρελ.την πρωτη φορα δεν ειχα κανει!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!

Just now, Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα.. Δεν έχω κάνει αλλά έχω διαβάσει εδώ μέσα για κοπέλες που έκαναν ovitrelle μετά την εμβρυομεταφορα. Στο φόρουμ εξωσωματικής που διαβάζουν περισσότερες μπορεί να σου απαντήσει κάποια 

Σε ευχαριστω θα μπω να ψαξω κ εκει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, despoina.sunt said:

Τις εχω κανω κ τις 3!Ναι ο γιατρος μου το ειπε!Μαλιστα ειναι η δευτερη φορα...η πρωτη φορα κοιμαται διπλα μου τωρα ειναι 23 μηνων :)!!!απλα τα χω ξεχασει ολα...ειμαι στη στην 8ημερα της εμβρυομεταφορας και εχω φαει τα λυσακα μου να κανω τεστ...εννοειτε οτι θα βγει θετικο λογω της ενεσεις...απλα αν εχει κανει αλλη κοπελα τεστ μετα απο 3 οβιτρελ.την πρωτη φορα δεν ειχα κανει!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!

Σε ευχαριστω θα μπω να ψαξω κ εκει!

Αχ τι ωραια εικόνα μας έδωσες.... Να το χαίρεσαι το ζουζούνι σου!!Θελεις να μου πεις σε ποιες μερες τις έκανες; εμενα μου ειχαν πει 3η και 7η αλλά βλέπω και διαφορετικές ημέρες να παιζουν...βλαστοκύστες μετέφερες;; 

  • Ευχαριστώ 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Αχ τι ωραια εικόνα μας έδωσες.... Να το χαίρεσαι το ζουζούνι σου!!Θελεις να μου πεις σε ποιες μερες τις έκανες; εμενα μου ειχαν πει 3η και 7η αλλά βλέπω και διαφορετικές ημέρες να παιζουν...βλαστοκύστες μετέφερες;; 

Σε ευχαριστω πολυ!!ευχομαι συντομα και σε εσας!!!!λοιπον εκανα μια την ημερα της εμβρυομεταφορας μετα απο 3 μερες την δευτερη και την τριτη την 7η μερα της εμβρυομεταφορας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, despoina.sunt είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!ευχομαι συντομα και σε εσας!!!!λοιπον εκανα μια την ημερα της εμβρυομεταφορας μετα απο 3 μερες την δευτερη και την τριτη την 7η μερα της εμβρυομεταφορας!

Σε μια ετ με 1 φρεσκο μοριδιο 4ης μερας εκανα 2 ολοκληρες οβιτρελ την 3η και την 6η μερα(μετρωντας και τη μερα της ετ) & ειχα βιοχημική.σε αλλη επιτυχημενη ετ με 3 βλαστοκυστες 5η μερα (1καταψυξη και 2 φρεσκες) εκανα 2η και 5η μερα εμβυομεταφορας.ειπε οτι βοηθαει πολυ.καλη επιτυχια!!λιγο εμεινε!!!ευχομαι μια τεραστια χοριακη!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, despoina.sunt είπε:

Τις εχω κανω κ τις 3!Ναι ο γιατρος μου το ειπε!Μαλιστα ειναι η δευτερη φορα...η πρωτη φορα κοιμαται διπλα μου τωρα ειναι 23 μηνων :)!!!απλα τα χω ξεχασει ολα...ειμαι στη στην 8ημερα της εμβρυομεταφορας και εχω φαει τα λυσακα μου να κανω τεστ...εννοειτε οτι θα βγει θετικο λογω της ενεσεις...απλα αν εχει κανει αλλη κοπελα τεστ μετα απο 3 οβιτρελ.την πρωτη φορα δεν ειχα κανει!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!

Σε ευχαριστω θα μπω να ψαξω κ εκει!

Είναι κοντά ηλικιακά τα παιδάκια μας... Τώρα που θα έχεις θετική έκβαση κι εσύ θα είναι κοντά και τα επόμενα 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...