Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

1 hour ago, athinaida said:

Καλησπέρα κορίτσια!

Επανέρχομαι εδω, είμαι κι εγώ παλιά..

Έχω δυστυχώς πλούσιο βιογραφικό... Μην σας κουράζω, τώρα πια στα 44, φτάνουμε κάπου στο τέλος...

Προχθές βάλαμε και τα τελευταία μας εμβρυακια... τελευταία μας έμβρυομεταφορα .... τέσσερις βλαστοκύστες... Ότι θέλει ο Θεός...

Τελείωσαν τα ψέματα...

Υπάρχει κάποια άλλη κοπέλα να πηγαίνουμε μαζί??

Κοριτσι μου καλη επιτυχια!!!! Χτες σε εψαξα να δω τι κανεις (ειδα το προφιλ σου αν δεις) και ειδα οτι ειχες καιρο να μπεις και σημερα σε πετυχα εδω! Τυχαιο; Ισως οχι!!!!!!! Μακαρι να πανε ολα καλα κοριτσι μου και αυτη η φορα να ειναι η τυχερη σου! Η Παναγιτσα μαζι σου και μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου καλη επιτυχια!!!! Χτες σε εψαξα να δω τι κανεις (ειδα το προφιλ σου αν δεις) και ειδα οτι ειχες καιρο να μπεις και σημερα σε πετυχα εδω! Τυχαιο; Ισως οχι!!!!!!! Μακαρι να πανε ολα καλα κοριτσι μου και αυτη η φορα να ειναι η τυχερη σου! Η Παναγιτσα μαζι σου και μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!!

Υβόννη μου !!

Τι κάνεις?? Με συγκίνησες!!

Πως είσαι??

Προχωράτε, με την βοήθεια του θεού έτσι δεν είναι?? Πως περνάει ο καιρός!! Την προηγούμενη φορά είχαμε  ξεκινήσει  σχεδόν μαζί... Πόσο είσαι τώρα? 7-8 μηνών?? Έχεις καλή εγκυμοσύνη?

Με το καλό, κούκλα μου!! Η Παναγία να σε έχει υπό την σκέπη Της!!

Πραγματικά με συγκίνησες...

Δώσε μου λίγη μπεμπεδόσκονη,  Υβόννη μου...  

Πολύ χάρηκα που σε βρήκα!!

Φιλιά πολλά!! 

Θα τα λέμε εδώ!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί...

Όλες εδώ έχουμε περάσει πολλά κι όλες το αξίζουμε γ@μωτο...

Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα!!

Εγώ την επόμενη Δευτέρα 12/10...

Αν και λογικά, αφού ήταν βλαστοκύστες θα μπορούσα να κάνω την Παρασκευή χοριακη... Αλλά τον έχω μάθει τον γιατρό... Δεν βιάζεται...

Εσύ κοντεύεις!!

Άντε με το καλό!!

Μια τεράστια χοριακη εύχομαι!!

Ξέρω ότι οι τελευταίες μέρες είναι οι πιο δύσκολες...

Πίστη στο όνειρο κορίτσια! Και η Παναγιά μαζί μας!!...

Ισχύει!!σημερα θα κοιμάμαι όλη μέρα κ αύριο έχουμε κανονίσει από το πρωί έξοδο με τον αντρουλη καφέ φαγητό κτλ οποτε θα περάσει και το σκ.δευτερα πήρα άδεια γτ είτε αρνητικό είτε θετικό σίγουρα θα θέλω να πάρω τα βουνά δεν είμαι για δουλειά!!

  • Ευχαριστώ 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, athinaida said:

Υβόννη μου !!

Τι κάνεις?? Με συγκίνησες!!

Πως είσαι??

Προχωράτε, με την βοήθεια του θεού έτσι δεν είναι?? Πως περνάει ο καιρός!! Την προηγούμενη φορά είχαμε  ξεκινήσει  σχεδόν μαζί... Πόσο είσαι τώρα? 7-8 μηνών?? Έχεις καλή εγκυμοσύνη?

Με το καλό, κούκλα μου!! Η Παναγία να σε έχει υπό την σκέπη Της!!

Πραγματικά με συγκίνησες...

Δώσε μου λίγη μπεμπεδόσκονη,  Υβόννη μου...  

Πολύ χάρηκα που σε βρήκα!!

Φιλιά πολλά!! 

Θα τα λέμε εδώ!!

 

Καλημερα κοριτσακι μου ομορφο!!! Φυσικα σε σκεφτομουν και χαιρομαι πολυ που προσπαθησατε παλι!!! Διαβασα 4 σπορακια εχει η κοιλιτσα και στελνω ολη τη μπεμπεδοσκονη του κοσμου για να πανε και σε σας ολα καλα αυτη τη φορα!!!!! 

Περιμενω ενα αγορακι τελος αυτου του μηνα πρωτα ο Θεος! Ναι μαζι ημασταν τοτε και γι'αυτο σε σκεφτομουν πολυ!!! Σε περιμενω στην απεναντι μερια κοριτσακι μου και ως τοτε θα τα λεμε εδω!! Ηρεμια να περασουν οι μερες γλυκια μου, αγκαλιτσες και ομορφες βολτες με τον αντρουλη σου, οχι ψαξιματα για συμπτωματα και μπολικη θετικη ενεργεια!!!! Σου στελνω κι εγω απειρη! Η Παναγιτσα να ειναι μαζι σας!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Επανέρχομαι εδω, είμαι κι εγώ παλιά..

Έχω δυστυχώς πλούσιο βιογραφικό... Μην σας κουράζω, τώρα πια στα 44, φτάνουμε κάπου στο τέλος...

Προχθές βάλαμε και τα τελευταία μας εμβρυακια... τελευταία μας έμβρυομεταφορα .... τέσσερις βλαστοκύστες... Ότι θέλει ο Θεός...

Τελείωσαν τα ψέματα...

Υπάρχει κάποια άλλη κοπέλα να πηγαίνουμε μαζί??

Καλημερα θα έρχομαι πίσω σου. Εχτές τις βάλαμε εμείς. Στις 14 χοριακη. Θα ακούσουμε πρώτα τα  ευχαριστα για το nadiaki και μετά για εσένα και από κοντά έρχομαι και γω. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, maroullaki είπε:

Καλημερα θα έρχομαι πίσω σου. Εχτές τις βάλαμε εμείς. Στις 14 χοριακη. Θα ακούσουμε πρώτα τα  ευχαριστα για το nadiaki και μετά για εσένα και από κοντά έρχομαι και γω. 

Καλημέρα maroullaki!!

Αμην!! Αμην!

Μακάρι να γίνουν όλα όπως τα είπες!!

Πόσα βάλατε εσείς?? Βλαστοκύστες??

Η Παναγία να μας βοηθήσει όλες κούκλα μου!! Άντε να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!!

Just now, Υβόννη είπε:

Περιμενω ενα αγορακι τελος αυτου του μηνα πρωτα ο Θεος! Ναι μαζι ημασταν τοτε και γι'αυτο σε σκεφτομουν πολυ!!! Σε περιμενω στην απεναντι μερια κοριτσακι μου και ως τοτε θα τα λεμε εδω!! Ηρεμια να περασουν οι μερες γλυκια μου, αγκαλιτσες και ομορφες βολτες με τον αντρουλη σου, οχι ψαξιματα για συμπτωματα και μπολικη θετικη ενεργεια!!!! Σου στελνω κι εγω απειρη! Η Παναγιτσα να ειναι μαζι σας!!!

Τι καλά!!

Με έναν πόνο Υβόννη μου!! Όλα να πάνε κατ' ευχήν!!

Έφτασε ο καιρός!! 

Να το χαρείς το θαυματάκι σου!! Άντε με το καλό!! Φτου, φτου, φτου!!

Σε ευχαριστώ για τα υποστηρικτικά σου  λόγια  και για την μπεμπεδόσκονη!!... Τα έχουμε αναγκη πολύ και τα δυο!! 

Ναι, βάλαμε τα τελευταία μας εμβρυακια...

τέσσερις εξαιρετικές βλαστοκύστες, ετσι  είπε ο  γιατρός...  το τόνισε δύο - τρεις φορές μάλιστα...

η  νοσηλεύτρια  που έφερε τον σωλήνα μας λέει " εδώ  είμαι κι εγώ,  σας έφερα τα  παιδάκια σας!!" Τι να πω.. Από το στόμα τους και στου Θεού το αυτί...

Προσπαθώ να είμαι ήρεμη, δουλεύω από το σπίτι... Ξεχνιέμαι κάπως... Προσεύχομαι... Δεν ψάχνω για συμπτώματα, με τόσα χάπια που παίρνω, δεν έχει νόημα...

Φιλιά πολλά, θα τα ξαναπούμε!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida said:

Καλημέρα maroullaki!!

Αμην!! Αμην!

Μακάρι να γίνουν όλα όπως τα είπες!!

Πόσα βάλατε εσείς?? Βλαστοκύστες??

Η Παναγία να μας βοηθήσει όλες κούκλα μου!! Άντε να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!!

Τι καλά!!

Με έναν πόνο Υβόννη μου!! Όλα να πάνε κατ' ευχήν!!

Έφτασε ο καιρός!! 

Να το χαρείς το θαυματάκι σου!! Άντε με το καλό!! Φτου, φτου, φτου!!

Σε ευχαριστώ για τα υποστηρικτικά σου  λόγια  και για την μπεμπεδόσκονη!!... Τα έχουμε αναγκη πολύ και τα δυο!! 

Ναι, βάλαμε τα τελευταία μας εμβρυακια...

τέσσερις εξαιρετικές βλαστοκύστες, ετσι  είπε ο  γιατρός...  το τόνισε δύο - τρεις φορές μάλιστα...

η  νοσηλεύτρια  που έφερε τον σωλήνα μας λέει " εδώ  είμαι κι εγώ,  σας έφερα τα  παιδάκια σας!!" Τι να πω.. Από το στόμα τους και στου Θεού το αυτί...

Προσπαθώ να είμαι ήρεμη, δουλεύω από το σπίτι... Ξεχνιέμαι κάπως... Προσεύχομαι... Δεν ψάχνω για συμπτώματα, με τόσα χάπια που παίρνω, δεν έχει νόημα...

Φιλιά πολλά, θα τα ξαναπούμε!!

Θα προσευχομαι και εγω τωρα για εσας! Και για ολα τα κοριτσια! Απειρη θετικη ενεργεια και μπεμπεδοσκονη στις αριστες και εξαιρετικες μας βλαστοκυστουλες!!! Πολλα φιλια κοριτσακι μου!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Καλημέρα maroullaki!!

Αμην!! Αμην!

Μακάρι να γίνουν όλα όπως τα είπες!!

Πόσα βάλατε εσείς?? Βλαστοκύστες??

Η Παναγία να μας βοηθήσει όλες κούκλα μου!! Άντε να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!!

Και γω 4 βλαστ, 3 μέτριες 5ης μέρας και μια αργοπορημένη 6ης. Αφού και η αργοπορημένη ξεπάγωσε καλα την βάλαμε και αυτή και ο θεός μαζί μας. μήπως αυτές που μείναν τελευταίες είναι πιο τυχερές.  Αντε καλή υπομονη και σύντομα να έχουμε τα ευχαριστα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μανία Μου είπε:

Μια χαρά ξεκούραση κ ήρεμια κ όλα καλά θα πάνε!! Εμένα χθες Παρασκευή πήγε 1372.

Μπραβο κορίτσι μου συγχαρητηρια!!ο γιατρός σου τώρα τι σου είπε που είχε πει κακό σημάδι για το στήθος;;

  • Μου αρέσει 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , maroullaki είπε:

Και γω 4 βλαστ, 3 μέτριες 5ης μέρας και μια αργοπορημένη 6ης. Αφού και η αργοπορημένη ξεπάγωσε καλα την βάλαμε και αυτή και ο θεός μαζί μας. μήπως αυτές που μείναν τελευταίες είναι πιο τυχερές.  Αντε καλή υπομονη και σύντομα να έχουμε τα ευχαριστα

Αμήν!!

Ναι, υπομονή, θετικη σκέψη και πίστη στο όνειρο κορίτσια!!

 

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι...

Ο γιατρός λιγα λεπτά πριν την έμβρυομεταφορα μου έκανε έγχυση χοριακής γονοδοτροπινης στο ενδομήτριο. Διευκολύνει λέει τα έμβρυα να κολλήσουν στο ενδομήτριο...

Έχει κάνει καμία άλλη? Την προηγούμενη φορά, δεν μου είχε κάνει κάτι τέτοιο... Στο ίδιο κέντρο...

Ίσως επειδή τώρα τα παίζουμε όλα για όλα... 

Είναι κοινή πρακτική??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nadiaki165 είπε:

Μπραβο κορίτσι μου συγχαρητηρια!!ο γιατρός σου τώρα τι σου είπε που είχε πει κακό σημάδι για το στήθος;;

Ούτε που μιλήσαμε γι'αυτό...Απλα ήμουν χαρούμενη με το αποτέλεσμα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...