Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Papaki@ είπε:

Καλημέρα από τις 9 ημέρες φαινεται η χοριακή εφόσον έβαλες βλαστοκυστες!, καλή επιτυχία κορίτσι μου, πότε έκανες την εμβρυομεταφορά?

καλημέρα κορίτσι!, εχουμε παρόμοια ιστορία 5 χρόνια προσπάθειας εγω ειμαι 40 αλλα έχω πρόωρη εμμηνόπαυση, δεν τα καταφέραμε με τα δικά μας ωάρια και τον Μάιο κάναμε προσπάθεια με δανεικά, εγω τα κατάφερα με την πρώτη με δανεικά! σου εύχομαι το ίδιο!!

 

Την Πέμπτη εκανα την εμβρυομεταφορα είμαι στην 5η μερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Depi1234 είπε:

Την Πέμπτη εκανα την εμβρυομεταφορα είμαι στην 5η μερα

Μαζι ειμαστε! Βλαστοκυστες;

Just now, Papaki@ είπε:

εγω δεν ειχα συμπτωματα οποτε μην απογοητεύεσαι! εχε πίστη

Τιποτα;;; Ουτε ενα τραβηγματακι απο την εμφυτευση; Ουτε ενα βαρος; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ said:

Καλημέρα από τις 9 ημέρες φαινεται η χοριακή εφόσον έβαλες βλαστοκυστες!, καλή επιτυχία κορίτσι μου, πότε έκανες την εμβρυομεταφορά?

καλημέρα κορίτσι!, εχουμε παρόμοια ιστορία 5 χρόνια προσπάθειας εγω ειμαι 40 αλλα έχω πρόωρη εμμηνόπαυση, δεν τα καταφέραμε με τα δικά μας ωάρια και τον Μάιο κάναμε προσπάθεια με δανεικά, εγω τα κατάφερα με την πρώτη με δανεικά! σου εύχομαι το ίδιο!!

 

Καλημέρα στις 30 . 11 την έκανα και έκανα τεστ σήμερα και πήρα αρνητικό. :::(((( η γραμουλα αχνοφαίνεται... αυριο ειναι 9 ημέρα.... Θα πάω για χοριακης... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Μαζι ειμαστε! Βλαστοκυστες;

Τιποτα;;; Ουτε ενα τραβηγματακι απο την εμφυτευση; Ουτε ενα βαρος; 

τιποτα.. ούτε τραβηγματακι ούτε αίμα εμφύτευσης ( που ειχα σε φυσιολογική σύλληψη που παλινδρόμησε και σε εξωσωματική που κατέληξε βιοχημική)

μονο πρήξιμο απο τα φαρμακα!  και εχω διδυμα τωρα

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα στις 30 . 11 την έκανα και έκανα τεστ σήμερα και πήρα αρνητικό. :::(((( η γραμουλα αχνοφαίνεται... αυριο ειναι 9 ημέρα.... Θα πάω για χοριακης... 

αμα αχνοφαίνεται ισως να μην ειναι αρνητικό.. και επισης τα τεστ ανιχνεύουν νομιζω απο 50 μοναδες και πανω την χοριακή σου

  • Μου αρέσει 3

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ said:

τιποτα.. ούτε τραβηγματακι ούτε αίμα εμφύτευσης ( που ειχα σε φυσιολογική σύλληψη που παλινδρόμησε και σε εξωσωματική που κατέληξε βιοχημική)

μονο πρήξιμο απο τα φαρμακα!  και εχω διδυμα τωρα

αμα αχνοφαίνεται ισως να μην ειναι αρνητικό.. και επισης τα τεστ ανιχνεύουν νομιζω απο 50 μοναδες και πανω την χοριακή σου

Μπα!!! Που διάβασα τις οδηγίες έλεγε μετά από 7 μέρες επαφής... Και ανιχνεύει απο 10 ...:::((((

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Αληθεια;; Διδυμα;; Ποτε με το καλο;;

ΠΗΤ εχω 13/2 αλλα λογικά πιο νωρις λογω διδυμων! με το καλο και στα δικά σου!!

Just now, kallaki είπε:

Μπα!!! Που διάβασα τις οδηγίες έλεγε μετά από 7 μέρες επαφής... Και ανιχνεύει απο 10 ...:::((((

αν αχνοφαινεται η 2η γραμμη κατι ανιχνεύει κανε υπομονη να κανεις την χοριακή σου, εγω δεν εκανα ποτε τεστ γι αυτον τον λογο 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar said:

Ποια γραμμουλα εννοεις; Βλεπεις δυο γραμμουλες και η μια να αχνοφαινεται;

Yes... Η μια γραμουλα μόλις που αχνοφαιται... Πρέπει να το πρόσεξε πολύ να την δεις...:::((((

Just now, Papaki@ said:

ΠΗΤ εχω 13/2 αλλα λογικά πιο νωρις λογω διδυμων! με το καλο και στα δικά σου!!

αν αχνοφαινεται η 2η γραμμη κατι ανιχνεύει κανε υπομονη να κανεις την χοριακή σου, εγω δεν εκανα ποτε τεστ γι αυτον τον λογο 

Δεν άντεχα εχτές το βράδυ δεν κοιμήθηκα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Yes... Η μια γραμουλα μόλις που αχνοφαιται... Πρέπει να το πρόσεξε πολύ να την δεις...:::((((

το εκανες νωρις το τεστ κορίτσι μου , πηγαινε για χοριακή αυριο που ειναι 9η μερα


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papaki@ said:

το εκανες νωρις το τεστ κορίτσι μου , πηγαινε για χοριακή αυριο που ειναι 9η μερα

Θα πάω αύριο..... Απλά το έχω απωθημένο να δω 2 γραμουλες στο τεστ μια φορά στην ζωη μου.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Μαζι ειμαστε! Βλαστοκυστες;

Τιποτα;;; Ουτε ενα τραβηγματακι απο την εμφυτευση; Ουτε ενα βαρος; 

Και εγω τιποτα κοριτσι απολυτως ..μονο 12η μερα ειχα ριγος κ πηρα το γιατρο κ μου ειπε να παω για προγεστ οιστραδ κ χοριακη ενω κανονικα χοριακη θα πηγαινα την 14η μερα με βλαστοκυστες κιολας.αλλα θα το τηρουσα ..καλη επιτυχια ! ευχομαι μια τεραστια χοριακη !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...