Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina13 είπε:

Καλησπέρα!!!209 εχτές.Τη Δευτέρα θα πάω για επανάληψη .σ´ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!

Ωωωωωω σούπερ.... καλούς διπλασιασμούς!!!!! Χριστουγεννιάτικο δωράκι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Yasas koritcia proti fora grafo edo kai thelo voitia sas an borite. Thelo na kano kai ego eksosomatiki epidi exo klistes salpiges, ine monodromos iamena. Diavasa poli kalo sxolia sto elena. Thelo na mou pite ama exei kapios  ebiria eki pera kai kseri ti ginete. Evxaristo poli kai kali epitixia se olous.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα! Ειναι η τριτη μου προσπαθεια εμβρυομεταφορας και ειμαι 42 ετων, οποτε τα περιθωρια στριμωχνουν! Την Πεμπτη εκανα την εμβρυομεταφορα 3 βλαστοκυστεων, αριστων οπως μας ειπαν. Χτες και προχτες ειχα κατι μικροενοχλήσεις αλλα σημερα τιποτα απολυτως! Εχω απογοητευθει και φοβαμαι πολυ! Καμια γνωμη;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Καλησπερα και απο μενα! Ειναι η τριτη μου προσπαθεια εμβρυομεταφορας και ειμαι 42 ετων, οποτε τα περιθωρια στριμωχνουν! Την Πεμπτη εκανα την εμβρυομεταφορα 3 βλαστοκυστεων, αριστων οπως μας ειπαν. Χτες και προχτες ειχα κατι μικροενοχλήσεις αλλα σημερα τιποτα απολυτως! Εχω απογοητευθει και φοβαμαι πολυ! Καμια γνωμη;;;

Καλησπέρα κοπέλα μου εύχομαι καλα αποτελέσματα! Μην απογοητευεσαι συνήθως είναι από τα φάρμακα τα συμπτώματα, εγω εκανα τον Μάιο την 4η μου εμβρυομεταφορα δεν είχα συμπτώματα καθόλου εκτός από το πρήξιμο από τα φάρμακα και τώρα είμαι στο 7ο με δίδυμα

  • Μου αρέσει 4

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση! Με το καλο τα διδυμακια!!! Οι βλαστοκυστες ηταν κατεψυγμενα εμβρυα, οποτε θεωρητικα εκτος απο προγεστερονη και σικλακουρ που παιρνω, τα τραβηγματα δεν μπορει να ηταν απο ωοληψια και γκοναλ. Δεν εχω ουτε πρηξιμο ουτε τιποτα, μονο υπνηλια, προφανως απο την προγεστερονη, οποτε δεν της δινω σημασια. Απλα δεν καναμε προεμφυτευτικο οπως σχεδιαζαμε, μιας και απο τα 9 κατεψυγμενα, πηραμε πισω μονο τις 3 βλαστοκυστες και ειπαμε να τις βαλουμε ετσι. Ετσι, φοβαμαι μηπως δεν ειναι υγιη και δεν εμφυτευθουν καν...Γι' αυτο και δεν αισθανομαι τιποτα...Θεωρητικα τριτη μερα δε θα επρεπε κατι να γινεται εκει κατω;;; :huh:

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Σε ευχαριστω για την απαντηση! Με το καλο τα διδυμακια!!! Οι βλαστοκυστες ηταν κατεψυγμενα εμβρυα, οποτε θεωρητικα εκτος απο προγεστερονη και σικλακουρ που παιρνω, τα τραβηγματα δεν μπορει να ηταν απο ωοληψια και γκοναλ. Δεν εχω ουτε πρηξιμο ουτε τιποτα, μονο υπνηλια, προφανως απο την προγεστερονη, οποτε δεν της δινω σημασια. Απλα δεν καναμε προεμφυτευτικο οπως σχεδιαζαμε, μιας και απο τα 9 κατεψυγμενα, πηραμε πισω μονο τις 3 βλαστοκυστες και ειπαμε να τις βαλουμε ετσι. Ετσι, φοβαμαι μηπως δεν ειναι υγιη και δεν εμφυτευθουν καν...Γι' αυτο και δεν αισθανομαι τιποτα...Θεωρητικα τριτη μερα δε θα επρεπε κατι να γινεται εκει κατω;;; :huh:

Και εγώ 3 βλαστοκυστες εβαλα στα 42 κ πιασανε οι 2 και 3η ετ.. δεν ειχα κανενα απολυτως  συμπτωμα..ουτε προεμφυτευτικο ηθελε ο γιατρος να κανουμε..εσυ να εισαι ηρεμη να τρως καλα να μη φοβασαι κ να μην αγχωνεσαι τωρα.. οτι ειναι να γινει εγινε...κ ολα γινονται..δε χρειαζεται να νοιωθεις κατι... και αν λες κ αριστες οι πιθανοτητες με το μερος σου ειναι!καλη επιτυχια!να μας γραψεις τα ευχαριστα το αλλο σαββατο θα κανεις χοριακή 10η μερα ή πιο μετα;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μακαρι να πανε ολα καλα...μου εχουν συμβει διαφορες ατυχιες γενικα...Στις 14 μου ειπαν αλλα σιγα μην περιμενω! Λογικα θα κανω την 11 μερα που πεφτει η επομενη Δευτερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Μακαρι να πανε ολα καλα...μου εχουν συμβει διαφορες ατυχιες γενικα...Στις 14 μου ειπαν αλλα σιγα μην περιμενω! Λογικα θα κανω την 11 μερα που πεφτει η επομενη Δευτερα!

Καλησπέρα, εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή κ γιατί όχι κ διδυμακια! Κ μεις βάλαμε δύο βλαστοκυστες χθες, μου είπε σε 12 μερες, να σου πω δεν θα πάω νωρίτερα...ενοχλήσεις είχα την πρώτη φορά, ερχόντουσαν κ έφευγαν. Κ τώρα τα ίδια. Προγεστερονη τι παίρνεις;

  • Μου αρέσει 5

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια! Αχ ωραια, δε θα ειμαι μονη! Εχεις ξαναπροσπαθησει; Προγεστερονη παιρνω τα ουτροτζεσταν 2-2-2 την ημερα, απο το στομα και κολπικα. Και σικλακουρ, παλι 2-2-2. Και ενεσεις ηπαρινης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Καλη επιτυχια! Αχ ωραια, δε θα ειμαι μονη! Εχεις ξαναπροσπαθησει; Προγεστερονη παιρνω τα ουτροτζεσταν 2-2-2 την ημερα, απο το στομα και κολπικα. Και σικλακουρ, παλι 2-2-2. Και ενεσεις ηπαρινης.

Ναι είμαστε μαζί. Εσύ έκανες τεχνητό κύκλο, εμείς τα βάλαμε αμέσως μετά τον τροποποιημένο. Παίρνω βασκλορ κάθε βράδυ κ προλουτεξ. Ενώ τα ουτρο τα δίνουν πολύ συχνά σε μας εκεί λέει βασκλορ. Κ παίρνω σαλοσπιρ. Η ηπαρίνη είναι αντιπηκτική;


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ηταν τεχνητος, πηραμε του φυσικου μου κυκλου και ξεπαγωσουμε και αλλα 8 που ειχαμε αλλα μονο τα τρια εγιναν βλαστοκυστες! Το ιδιο ειναι και η βασκλορ. Ναι η ηπαρινη ειναι αντιπηκτικη και αυτη και τη δινουν προληπτικα οπως και το σαλοσπιρ! Μακαρι να ειμαστε τυχερες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...