Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Toulitsa22 είπε:

Τελικα εκανα κ εγω σημερααα δεν αντεξααα!!! Θετικοοο :D και μαλιστα εκανα κ δυο για να ειμαι σιγουρη δεν το πιστευα 

@Toulitsa22 μου μπράβο σου συγχαρητήρια!!!!!!! Είσαι έγκυος :-P:-P με το καλό και στην χοριακη σου!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Toulitsa22 said:

Τελικα εκανα κ εγω σημερααα δεν αντεξααα!!! Θετικοοο :D και μαλιστα εκανα κ δυο για να ειμαι σιγουρη δεν το πιστευα 

:)))))) μπράβο!!!! 26 είναι η χοριακη σου σωστά? Αντε ήρεμα τώρα, απολαυσε το, χαδακια στην κοιλιτσα και όμορφες σκέψεις!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας εύχομαι σε όλες σύντομα να έχετε καλά νέα !αυριο θα κάνω τη πρώτη μου έμβρυο μεταφορά και είπα να δω πόσες πετύχατε με τη πρώτη μήπως και το πιστέψω..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 24/1/2022 at 11:00 ΜΜ, Fili είπε:

:)))))) μπράβο!!!! 26 είναι η χοριακη σου σωστά? Αντε ήρεμα τώρα, απολαυσε το, χαδακια στην κοιλιτσα και όμορφες σκέψεις!!!! 

Ναιι την εκανα χθες, 800 μοναδες ! Εσυ την εκανες τη δικη σου; Δεν ειναι πολλα τα 800;; :huh: 

1 hour ago, Nikipa είπε:

Καλησπέρα σας εύχομαι σε όλες σύντομα να έχετε καλά νέα !αυριο θα κάνω τη πρώτη μου έμβρυο μεταφορά και είπα να δω πόσες πετύχατε με τη πρώτη μήπως και το πιστέψω..

Καλησπερά καλή Επιτυχία σου ευχομαι. Θα πάνε όλα καλά . Εμένα έπιασε με την πρώτη (εξωσωματικη)σήμερα πήρα τη χοριακή κ εγώ δεν το πίστευα γιατί εχω δοκιμάσει πολλές σπερματεγχησεις. Ειναι γουρλίδικο το 22 θα το δεις :)

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω συγχαρητηριαα!!!αντε μακάρι τι να πω.γενικά είμαι απαισιόδοξη μάλλον για να μην απογοητευτώ πολύ γιατι μέσα μου η ελπίδα υπάρχει.και εγώ 2 σπερματέγχυση θα εκανα αλλά τζίφος..γενικά μακρύς ο δρόμος αλλά σκέφτομαι και τις κοπέλες που έχουν κάνει πολλές εξωσωματικές και λεω μη μιλάς..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Toulitsa22 είπε:

Ναιι την εκανα χθες, 800 μοναδες ! Εσυ την εκανες τη δικη σου; Δεν ειναι πολλα τα 800;; :huh: 

Καλησπερά καλή Επιτυχία σου ευχομαι. Θα πάνε όλα καλά . Εμένα έπιασε με την πρώτη (εξωσωματικη)σήμερα πήρα τη χοριακή κ εγώ δεν το πίστευα γιατί εχω δοκιμάσει πολλές σπερματεγχησεις. Ειναι γουρλίδικο το 22 θα το δεις :)

Συγχαρητηρια Μπραβο! Πολυ καλη η τιμη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , ksvolimi είπε:

Συγχαρητηρια Μπραβο! Πολυ καλη η τιμη!

Ευχαριστω πολυυυ ! Παιζει για διδυμακια; 

1 hour ago, Nikipa είπε:

Πωωωω συγχαρητηριαα!!!αντε μακάρι τι να πω.γενικά είμαι απαισιόδοξη μάλλον για να μην απογοητευτώ πολύ γιατι μέσα μου η ελπίδα υπάρχει.και εγώ 2 σπερματέγχυση θα εκανα αλλά τζίφος..γενικά μακρύς ο δρόμος αλλά σκέφτομαι και τις κοπέλες που έχουν κάνει πολλές εξωσωματικές και λεω μη μιλάς..

Σιγουραα ετσι ειναι . Ολα θα πανε καλα μην αγχονεσαι! Σπερματεγχυση εγω εκανα 3 καμια δεν απιασε δεν πιστευω πως ειναι κ πολυ αξιοπιστη μου δε δωσει ο γιατρος 17% 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Toulitsa22 είπε:

Ευχαριστω πολυυυ ! Παιζει για διδυμακια; 

Σιγουραα ετσι ειναι . Ολα θα πανε καλα μην αγχονεσαι! Σπερματεγχυση εγω εκανα 3 καμια δεν απιασε δεν πιστευω πως ειναι κ πολυ αξιοπιστη μου δε δωσει ο γιατρος 17% 

Και εγώ αυτό πιστεύω αν και έχω μια φίλη που έκανε μια και πέτυχε …εμένα πάντως οι δυο μου ήταν αρκετές και νομίζω ότι δεν έχει και διαφορά με τη φυσική σύλληψη.τώρα για την εξωσωματική φυσικά δεν υπάρχουν εγγυήσεις αλλά η περισσότερη δουλειά έχει γίνει μέχρι την εμβρυομεταφορα.πάντως φανταζομαι τη χαρά που πήρες με τη πρώτη!ποσα σου έβαλε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Toulitsa22 είπε:

Ευχαριστω πολυυυ ! Παιζει για διδυμακια; 

Σιγουραα ετσι ειναι . Ολα θα πανε καλα μην αγχονεσαι! Σπερματεγχυση εγω εκανα 3 καμια δεν απιασε δεν πιστευω πως ειναι κ πολυ αξιοπιστη μου δε δωσει ο γιατρος 17% 

Θα μπορουσε ναι δε το ξερω ομως, εχω δει κ διδυμακια με χαμηλές χοριακες και υψηλές τιμες να ναι ενα.. ολα καλα να σου πανε και να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσύνη..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Toulitsa22 said:

Ναιι την εκανα χθες, 800 μοναδες ! Εσυ την εκανες τη δικη σου; Δεν ειναι πολλα τα 800;; :huh: 

Καλησπερά καλή Επιτυχία σου ευχομαι. Θα πάνε όλα καλά . Εμένα έπιασε με την πρώτη (εξωσωματικη)σήμερα πήρα τη χοριακή κ εγώ δεν το πίστευα γιατί εχω δοκιμάσει πολλές σπερματεγχησεις. Ειναι γουρλίδικο το 22 θα το δεις :)

Τουλιτσα μου τι ευχάριστο νέο είναι αυτό;,! Τρελό νουμεροοοοοο τέλειο νούμερο. Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι <3

Σάββατο είναι να την κάνω… 

Έκανα όμως τρία τεστ - θα σκάγα ! ++++

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Nikipa είπε:

Και εγώ αυτό πιστεύω αν και έχω μια φίλη που έκανε μια και πέτυχε …εμένα πάντως οι δυο μου ήταν αρκετές και νομίζω ότι δεν έχει και διαφορά με τη φυσική σύλληψη.τώρα για την εξωσωματική φυσικά δεν υπάρχουν εγγυήσεις αλλά η περισσότερη δουλειά έχει γίνει μέχρι την εμβρυομεταφορα.πάντως φανταζομαι τη χαρά που πήρες με τη πρώτη!ποσα σου έβαλε;

Μου εβαλε 2 εμβρυα 5ης μερας! Εσυ ποσα θα βαλεις με το καλο;

πρίν από 12 λεπτά , Fili είπε:

Τουλιτσα μου τι ευχάριστο νέο είναι αυτό;,! Τρελό νουμεροοοοοο τέλειο νούμερο. Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι <3

Σάββατο είναι να την κάνω… 

Έκανα όμως τρία τεστ - θα σκάγα ! ++++

Μπραβο μπραβο ευχομαι κ σε σενα μια μεγαλη χωριακη! Πω πω σε καταλαβαινω εγω με τα χιονια που ηταν ολα κλειστα κ δεν εβρισκα μικροβιολογικο να την κανω εκανα 4 τεστ εγκυμοσυνης απο την αγωνια μου :D μπραβο αληθεια χαιρομαι ναι ακουω οτι παμε ολες καλα 

πρίν από 24 λεπτά , ksvolimi είπε:

Θα μπορουσε ναι δε το ξερω ομως, εχω δει κ διδυμακια με χαμηλές χοριακες και υψηλές τιμες να ναι ενα.. ολα καλα να σου πανε και να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσύνη..

Σε ευχαριστω πολυ κ σε σενα ευχομαι οτι καλυτεροοοο :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Toulitsa22 είπε:

Ευχαριστω πολυυυ ! Παιζει για διδυμακια; 

Σιγουραα ετσι ειναι . Ολα θα πανε καλα μην αγχονεσαι! Σπερματεγχυση εγω εκανα 3 καμια δεν απιασε δεν πιστευω πως ειναι κ πολυ αξιοπιστη μου δε δωσει ο γιατρος 17% 

Εγώ 800 ειχα  την 12η μερα και ναι διδυμα.! ποτε εκανες ετ ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...