Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

2 hours ago, ksvolimi said:

Καμια κοπελα απο εμβρυομεταφορα να κανουμε παρεα? εγω χθες την εκανα, ευτυχως χοριακη στισ 9 μερες οποτε μικροτερη αναμονη κατι ειναι κι αυτο..

Εγώ Δευτέρα! Χοριακη στις 29. Έχω ακόμα μέρες για διαλογισμό... :))) αντε με το καλό μας εύχομαι!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, ksvolimi είπε:

Καμια κοπελα απο εμβρυομεταφορα να κανουμε παρεα? εγω χθες την εκανα, ευτυχως χοριακη στισ 9 μερες οποτε μικροτερη αναμονη κατι ειναι κι αυτο..

Καλησπέρα! Έκανα εμβρυομεταφορα το σαββατο που μας περασε , περιμενω τη χωριακη 26/1! Μεχρι στιγμης κανενα συμπτωμα. Καλη επιτυχια σου ευχομαι :wub: 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Fili είπε:

Εγώ Δευτέρα! Χοριακη στις 29. Έχω ακόμα μέρες για διαλογισμό... :))) αντε με το καλό μας εύχομαι!!! 

Αχ πλησιάζεις.. με το καλο μια Τεραστια χοριακη (οσες κ αν εχω κανεις Δε συνηθίζεται με τιποτα αυτη η αναμονη)   

πρίν από 36 λεπτά , Toulitsa22 είπε:

Καλησπέρα! Έκανα εμβρυομεταφορα το σαββατο που μας περασε , περιμενω τη χωριακη 26/1! Μεχρι στιγμης κανενα συμπτωμα. Καλη επιτυχια σου ευχομαι :wub: 

Επισης!  Αυτα τα συμπτώματα που υπαρχουν δεν υπαρχουν θα μας τρελάνουν για μενα ειναι νωρις ακομη για οποιο σύμπτωμα..το καλυτερο ειναι η κοιλιτσα να μεγαλωνει:)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Toulitsa22 είπε:

Καλησπέρα! Έκανα εμβρυομεταφορα το σαββατο που μας περασε , περιμενω τη χωριακη 26/1! Μεχρι στιγμης κανενα συμπτωμα. Καλη επιτυχια σου ευχομαι :wub: 

@Toulitsa22 και γω έχω χοριακη 24/1.

Καλη επιτυχία σε όλες κορίτσια!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ksvolimi said:

Καθίσατε σπιτι πολλες μερες.; 

Αν και από κατάλαβα είμαι η πιο πρόσφατη Δευτέρα 17/1 είναι Τρίτη μέρα  που κάθομαι σπίτι . Σκοπεύω να καθίσω η αύριο κ δουλειά από εδώ κ Παρασκευή μάλλον να πάω χαλαρα για δουλειά. Εσυ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Fili είπε:

Αν και από κατάλαβα είμαι η πιο πρόσφατη Δευτέρα 17/1 είναι Τρίτη μέρα  που κάθομαι σπίτι . Σκοπεύω να καθίσω η αύριο κ δουλειά από εδώ κ Παρασκευή μάλλον να πάω χαλαρα για δουλειά. Εσυ;;

Εγω χθες την εκανα επειδη κανω ιδιατερα μαθηματα τα κανονισα να τα κανω απο το σπιτι οποτε δουλευω απο τον υπολογιστη μεχρι παρασκευη. Σαββατο θα δουλεψω λιγο εκτος σπιτιου και μετα απο Δευτερα επιστρεφω, επειδη εχω πολυ πηγαινε ελα με το αμαξι ειπα να κατσω, τις αλλες φορες καθομουν 3 μερες κ εγω και μετα χαλαρα αλλα αυτη η αναμονη με γεμιζει περισσοτερο αγχος κι ολο τρωω lol!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ksvolimi είπε:

Καθίσατε σπιτι πολλες μερες.; 

@ksvolimi εγώ από την εμβρυομεταφορά είμαι συνέχεια σπίτι καναπέ και κρεββάτι!!!!! Βγήκα μόνο την 7η μέρα για ένα καφεδάκι. Δεν δουλεύω βέβαια και είμαι ευτυχισμένη!!!! Αισθάνομαι πολύ ήρεμη!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ksvolimi είπε:

Καθίσατε σπιτι πολλες μερες.; 

Εμενα ο γιατρος μου ειπε  να γυρισω στην καθημερινοτητα μου,σιγουρα ομως δεν σηκωνω βαρυ κ προσεχω οσο μπορω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Bela είπε:

@ksvolimi εγώ από την εμβρυομεταφορά είμαι συνέχεια σπίτι καναπέ και κρεββάτι!!!!! Βγήκα μόνο την 7η μέρα για ένα καφεδάκι. Δεν δουλεύω βέβαια και είμαι ευτυχισμένη!!!! Αισθάνομαι πολύ ήρεμη!!!! 

Να πανε ολα καλα! Περιμενουμε εσενα πρωτη με νεα δλδ την δευτερα!

1 hour ago, Toulitsa22 είπε:

Εμενα ο γιατρος μου ειπε  να γυρισω στην καθημερινοτητα μου,σιγουρα ομως δεν σηκωνω βαρυ κ προσεχω οσο μπορω.

Αυτο εχει σημασια ! Πολλη προσοχη και ολα υθ πανε καλα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Paulm3 είπε:

Καλημερα δεν ξέρω αν είναι το σωστό θέμα για να γράψω κάτι μήπως και δώσω κουράγιο και χαρά σε μερικές γυναίκες.Εμβρυομεταφορα 20 Δεκεμβρίου με ένα έμβρυο α κατηγορίας βλαστοκυστη αν το λέω καλά,29 Δεκεμβρίου κάνουμε χοριακη 106,68 31 Δεκεμβρίου δεύτερη χοριακη 496,83 όλα καλά χαρές κλάματα γιατί το θέλαμε τόσο πολύ.

12 Ιανουαρίου έχουμε τον πρώτο υπέρηχο βλέπουμε τον σάκο τον λεκιθικο σάκο αν το λέω καλά και αυτό και βλέπουμε την καρδιά να παλεται δεν την ακούμε όμως γιατί μας λέει η γιατρός μας είναι 6εβδομαδων σε μια βδομάδα πάλι υπέρηχο εκεί θα πρέπει να την ακούσουμε και τώρα ξεκινάει το μαρτύριο,15 Ιανουαρίου βράδυ ένας οξύς πόνος σαν σούβλιες και κατευθείαν αίμα κανονικό η γυναίκα μου αρχίζει να κλαίει και να λέει πως αυτό ήταν τελείωσε το αίμα συνεχίζεται μέχρι το πρωί,μιλάμε με την γιατρό μας και μας αυξάνει τα utrogestan και μας κόβει το salospir για 2 μέρες,ηρεμεί λίγο η γυναίκα μου εγώ έχω παγώσει αλλά προσπαθώ να είμαι ψύχραιμος να την κάνω να γελάσει λίγο να το ξεχάσει,μετά από 2 μέρες ξανά ο πόνος και πάλι αίμα για κανένα 6ωρο η ψυχολογία της γυναίκας μου στα τάρταρα της λέω πίστη στον θεό και όλα καλά θα πάνε.18 πηγαίνουμε στην γιατρό μας έξω απ την κλινική μόλις φτάσαμε το αίμα ποτάμι με πηγματα(συγνώμη για την περιγραφή)έχουν λερωθεί όλα ρούχα εσώρουχο τα πάντα και να μην μπορεί να περπατήσει απ τον πόνο,εκει ήταν που πλέον είπα και εγώ τελείωσαν όλα αν κ είμαι πολύ θετικός άνθρωπος και πάντα ελπίζω,την βάζει η γιατρός στον υπέρηχο και περιμένουμε να ακούσουμε τα άσχημα νέα και εκείνη την ώρα παθαίνουμε το σοκ χαράς ακούμε την καρδιά απ το μωρό μας να χτυπάει κανονικά ο ποιο όμορφος ήχος που άκουσα ποτε η γυναίκα μου να κλαίει από χαρά και από πονο,η αιμορραγία δεν έχουμε ιδέα από που ήρθε αλλά μας είπε η γιατρός μας τα βλέπουμε συχνά αυτά χωρίς να ξέρουμε από που είναι το αίμα όλα στον υπέρηχο φυσιολογικά.

συγνωμη που σας κούρασα αλλά ήθελα να το γράψω να δώσω λίγο κουράγιο και χαρά σε κάποιες γυναίκες που αντιμετωπίζουν τέτοιο πρόβλημα και να δουν πως τίποτα δεν τελειώνει πίστη στον θεό και όλα καλά θα πάνε.

ειστε ηρωίδες γι αυτά που τραβάτε ότι και να πω θα είναι λίγο ο θεός να σας έχει καλά και να έχετε πάντα καλά αποτελέσματα.

Κι εσύ σπάνιος άντρας που αναγνωρίζεις!!!!!Με το καλό το μωράκι σας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...