Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

καλημερα σε ολους τους ομοιοπαθεις.ψαχνοντας στο διαδικτυο για θυροειδη επεσα και στο δικο σας παρεακι το οποιο θεωρω πολυ βοηθητικο...η ιστορια μου ειναι παρομοια με πολλουσ απο σας αλλα εγω ταραχτηκα πολυ γιατι ποτε δεν ειχα θεμα με τον θυροειδη ,το ανακαλυψα οταν κατι εντελως ξαφνικα μου φουσκωσε χαμηλα στο λαιμο....και ετσι αρχισε ο γολγοθας...εχω ασφαλεια ικα και για να βρω ενδοκρ. πρεπει να κλεισω ραντεβου 1,5 2 μηνες πριν για ραντεβου,ετσι πηγα σε ωρυλα ο οποιος καταλαβε τι παιζοταν και μου εγραψε υπερηχο για να μην ταλαιπωρηθω...ο υπερηχος εδειξε αρκετους οζουσ και παραξενο μορφολοκικα θυροειδη και λεμφαδενες....αναγκαστικα επρεπε να παω σε ιδιωτικο γιατρο αφου η ακτινολογος με ψιλοφρικαρε....για να μη σασ ζαλιζω εκανα και εξετασειισ αιματος...ο θυροειδης λειτουργουσε κανονικοτατα...αλλα η παρακεντηση των οζων με οδηγησε στο χειρουργειο...ολα αυτα μεσα σε 2 μηνες αφοτου ανακαλυπσα το φουσκωματακι.η βιοψια δεν ειναι καλη και θα παρω ιωδιο...αλλο σκαλωμα με τα ραντεβου γιατι υπαρχει μονο σε ενα νοσοκομειο στην κρητη με 2 μονο δωματια τετοιου τυπου που εξυπηρετουν κρητη και σχεδον ολο το αιγαιο...ο γιατρος βεβαια δεν απεφυγε να μου συστησει να παω αθηνα σε ιδιωτικο..μακαρι να μπορουσα αλλα δεν...τελοσπαντων τον αυγουστο θα το κανω σχεδον 5 μηνες μετα το χειρουργειο ...η ολη κατασταση με εχει επηρεασει πολυ ψυχολογικα ...θα φταινε σιγουρα και οι ορμονες ,αλλα ειναι τραγικο απο τη μια μερα στην αλλη χωρις συμπτωματα να σου παρουσιαζεται καρκινος...αυτα...σας ευχαριστω παντως ολους και ευχομαι σε ολους μας περαστικα!!!!!

Αγαπητη nikixa ευχομαι να εισαι μια χαρα τωρα και να εχεις βγει απο το ιώδιο.Είμαι από Κρήτη και εγω και συγκεκριμένα απο Ηρακλειο.Θα μπω 5/9/2011 τριτη φορα ιωδιο όποτε θελεις και εισαι καλα θα τα πουμε εδω.Περαστικα σου να ειναι και ολα θα πανε καλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας

Συμφωνω με τη georgiamami και επαυξάνω!!!:D :D :D :D :D

Δεν είναι οι διακοπές αυτές καθ` αυτές που θα μας κάνουν να είμαστε καλύτερα ή πιο εύτυχισμένοι! δεν χρειάζεται να αλλάξουμε τόπο,( αν γίνει δεν μας χαλάει!!!icon14.gif) ψάχνουμε μέσα μας να βρουμε αυτές τις σταθερές που όλοι ανεξεραίτως έχουμε! κι όπου κι αν είμαστε βάζουμε το λιθαράκι για καλύτερη ζωη για μας και κατ` επέκταση και για τους άλλους:D

Elli μου, μην < τρελαίνεσαι>, και μην ανησυχείς για την βιοψία.

Αν μου επιτρέπεις, απλά και σταράτα... η βιοψία ή θα δείξει θηλώδεις όζους, ή τίποτε από αυτά! Ή θα ξεκινήσεις απλά την θυροξύνη ή θα περάσεις την ταλαιπωρία με το ιώδιο.

Επομένως μην αναλλώνεσαι σε υποθέσεις , κακές σκέψεις και αγωνίες!!!!!!

Άλλαξε από τώρα την σελίδα :D μην περιμένεις να αλλάξει από ανάγκη και πίεση, όταν θα έχεις την βιοψία στο χέρι σου θα είσαι έτοιμη , έτοιμη για κάθε τι.

... Κάθε εμπόδιο για καλό, έλεγε η γιαγια... σωστά? Κάνουμε ό,τι μας καλοκαρδίζει!!,:P μας ξεκουράζει!!,:P μας δυναμώνει!!, :Pμας κάνει αληθινούς, σωστούς ανθρώπους :Pπροσπαθούμε και στο τέλος απολαμβάνουμε την νίκη!icon14.gif

φιλιά πολλά και ευχές για ό,τι καλύτερο στον καθε έναν από εσας

:)

Κι αν χασουμε ........ δεν εχει σημασια !!!!! Οπως πολυ ορθα αναφερει ο ποιητης :

ΙΘΑΚΗ

(Κ.Π.Καβαφης)

Σα βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη,

να εύχεσαι νάναι μακρύς ο δρόμος,

γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις.

Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,

τον θυμωμένο Ποσειδώνα μη φοβάσαι,

τέτοια στον δρόμο σου ποτέ σου δεν θα βρεις,

αν μεν' η σκέψις σου υψηλή, αν εκλεκτή

συγκίνησις το πνεύμα και το σώμα σου αγγίζει.

Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,

τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,

αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,

αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου.

Να εύχεσαι νάναι μακρύς ο δρόμος.

Πολλά τα καλοκαιρινά πρωϊά να είναι

που με τι ευχαρίστησι, με τι χαρά

θα μπαίνεις σε λιμένας πρωτοειδωμένους,

να σταματήσεις σ' εμπορεία Φοινικικά,

και τες καλές πραγμάτειες ν' αποκτήσεις,

σεντέφια και κοράλλια, κεχριμπάρια κ' έβενους,

και ηδονικά μυρωδικά κάθε λογής,

όσο μπορείς πιο άφθονα ηδονικά μυρωδικά,

σε πόλεις Αιγυπτιακές πολλές να πας,

να μάθεις και να μάθεις απ' τους σπουδασμένους.

Πάντα στον νου σου νάχεις την Ιθάκη.

Το φθάσιμον εκεί ειν' ο προορισμός σου.

Αλλά μη βιάζεις το ταξείδι διόλου.

Καλλίτερα χρόνια πολλά να διαρκέσει

και γέρος πια ν' αράξεις στο νησί,

πλούσιος με όσα κέρδισες στο δρόμο,

μη προσδοκώντας πλούτη να σε δώσει η Ιθάκη.

Η Ιθάκη σ' έδωσε τ' ωραίο ταξίδι.

Χωρίς αυτήν δεν θάβγαινες στον δρόμο.

Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια.

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

Έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

Το ωραιοτερο ποιημα - μηνυμα ζωης.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

:P ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ!!!!

georgiamami, Elli, Dosoyla, Nikixa, δεν χάνουμε όταν κοιτάζουμε το πρόβλημα κατάματα. Όζοι, φουσκώματα, βιοψίες, ιώδιο, καρκίνος.

Προσωπικά θα είχα την αίσθηση της ήττας, θα έχανα, εάν δεν είχα τον τρόπο και τα λόγια να κάνω την κόρη μου να σταματήσει να κλαίει. Την βρήκα να κλαίει στο δωμάτιό της ,βουβά, προσπάθησε να κρυφτεί.. αλλά εμένα δεν θα μπορούσε να με ξεγελάσει. Με κοιτούσε κατάματα προσπαθώντας να δει κάτι

για να κρατηθεί!!! Βρήκα και τα λόγια και τον τρόπο να την κάνω να με ακούσει πρώτα και μετά να με πιστέψει! Ηταν δύσκολο! Πάντοτε επικοινωνούσαμε έτσι, γι αυτό και αυτός ο αγώνας ήταν πιο δύσκολος

απο το να συνειδητοποιήσω τις λέξεις τότε του γιατρου¨<<¨...¨κυρία μου έχετε καρκίνο.....¨>>¨¨¨την έχουμε την δύναμη, αυτο μας κάνει να έχουμε πετύχει την πρώτη μας νίκη!!! icon14.gif

ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ :P

Καληνύχτα σας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

:P !!!!

ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ!!!!

georgiamami, Elli, Dosoyla, Nikixa, δεν χάνουμε όταν κοιτάζουμε το πρόβλημα κατάματα. Όζοι, φουσκώματα, βιοψίες, ιώδιο, καρκίνος.

Προσωπικά θα είχα την αίσθηση της ήττας, θα έχανα, εάν δεν είχα τον τρόπο και τα λόγια να κάνω την κόρη μου να σταματήσει να κλαίει. Την βρήκα να κλαίει στο δωμάτιό της ,βουβά, προσπάθησε να κρυφτεί.. αλλά εμένα δεν θα μπορούσε να με ξεγελάσει. Με κοιτούσε κατάματα προσπαθώντας να δει κάτι

για να κρατηθεί!!! Βρήκα και τα λόγια και τον τρόπο να την κάνω να με ακούσει πρώτα και μετά να με πιστέψει! Ηταν δύσκολο! Πάντοτε επικοινωνούσαμε έτσι, γι αυτό και αυτός ο αγώνας ήταν πιο δύσκολος

απο το να συνειδητοποιήσω τις λέξεις τότε του γιατρου¨<<¨...¨κυρία μου έχετε καρκίνο.....¨>>¨¨¨την έχουμε την δύναμη, αυτο μας κάνει να έχουμε πετύχει την πρώτη μας νίκη!!! icon14.gif

ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ :P

Καληνύχτα σας

Εχεις απολυτο δικιο. Λανθασμενη διατυπωση εκ μερους μου, ζητω συγνωμη.

Και ...... υποκλινομαι στη μητερα που παντα βρισκει τροπο να στηριξει τα παιδια της. Μπραβο Αλεξανδρα. Και φυσικα θα υποκλιθω και σε καθε πατερα που κανει το ιδιο για το παιδι του, γιατι για να λεμε την αληθεια, υπαρχουν και πολλοι πατεραδες που ειναι οπως πρεπει για τα παιδια τους.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαιρετω ολη την παρεα των Α.Θ!!Ελειπα σε 10ημερες διακοπες στην πανεμορφη Κρητη,περασα καταπληκτικα,αλλα μου λειψατε πολυ!!!Θα σταθω πρωτα στα συγκινητικα λογια της φιλης μας Αλεξανδρας οπου με συγκλονισαν!!Ειναι πολυ δυσκολο να πεις την προταση "εχω καρκινο" στα παιδια σου!!Εγω το ειπα ανοιχτα πριν απο ενα διμηνο,παρολο που νοσω απο τον Οκτωβριο του `09, μονο στον μεγαλο μου γιο, που ειναι 23 χρονων,επειδη καταλαβα οτι καπνιζει περιστασιακα και για να μην του γινει εντονη συνηθεια, του ειπα οτι επειδη υπαρχει αυτη η αρρωστια στην οικογενεια,πρεπει να προσεχει!Στον μικρο μου γιο(19 χρονων),απλα δεν μπορεσα να του το πω,παρολο που μιλαω ανοιχτα σε ολους γι`αυτο,χωρις να κρυβω λεξεις και διαφορες σκεψεις!!Αλεξανδρα μου, ευχομαι γρηγορα να ξεπερασεις ολο αυτο που περνας και να ξερεις ειναι θεμα χρονου!!Θα δεις οτι θα βγεις και πιο δυνατη!!Θα τελειωσει και η καραντινα σου και ευχομαι να πας τις διακοπες που τοσο θελεις!!Elli μου τι κανεις?Βγηκε η βιοψια?Παντως συμφωνω απολυτα με αυτα που σου εγραψε η Αλεξανδρα!!Dosoula ευχομαι να πετυχει αυτη τη φορα η θεραπεια σου και να πανε ολα καλα!!!Ποσο υπολοιπο ειχες και ξαναμπαινεις στο Νοσοκομειο?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ( οικοία η έκφραση, έτσι σας βλέπω και ζητώ συγνώμη απο τους κυρίους ,μα είναι απόντες... σήμερα-τώρα που μιλάμε:tongue:)

Το θέμα είναι οι πρωτεραιότητες μας.

ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΌΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΟΝΕΙΣ.

Πώς θα μπορούσα να αντιμετωπίσω το θέμα της υγείας μου, αν δεν είχε πρωτεραιώτητα το πως θα βοηθήσω την μικρή , (έτσι είναι τα παιδιά μας, σωστά?) για κάτι τόσο τρομερό γι αυτήν?

Εσύ georgiamami αν δεν είχες ως πρωτεραιότητα την υγεία των παιδιων σου

θα έκανες τον έλεγχο που μας ανέφερες ?icon14.gif

Δεν γνωρίζω τους υπόλοιπους της παρέας, μα είμαι απόλυτα σύγουρη οτι ο κάθε ένας θα μπορούσε να παραθεσει την δική του ..ιστορία.., την αγωνία του και την ελπίδα για ένα καλύτερο αύριο των παιδιών του!:)

Επομένως το οτι θεορώ προσωπικά τον εαυτόν μου δυνατό, δεν είναι εγωιστικό , αντιθέτως μάλιστα , είμαι υπερήφανη γι `αυτό και προσπαθώ να το περάσω οσο πιο πολύ μπορώ σε όλους!!!!!!!!!!!!!!:P :p :P :p

σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εσύ georgiamami αν δεν είχες ως πρωτεραιότητα την υγεία των παιδιων σου

θα έκανες τον έλεγχο που μας ανέφερες ?icon14.gif............................

Επομένως το οτι θεωρώ προσωπικά τον εαυτόν μου δυνατό, δεν είναι εγωιστικό , αντιθέτως μάλιστα , είμαι υπερήφανη γι `αυτό και προσπαθώ να το περάσω οσο πιο πολύ μπορώ σε όλους!!!!!!!!!!!!!!:P :p :P :p

σας ευχαριστώ. Ναι, Αλεξανδρα μου, εχω μπροστα τα παιδια μου μα κι εμενα για τα παιδια μου. Η δοτικοτητα αυτη λειτουργει ως μπουμεραγκ και μου επιστρεφεται με τη μορφη της ευτυχιας.

Ουτε κι εγω θεωρω εγωιστικο οταν λεω πως ειμαι δυνατη. Με ολη την ταπεινοτητα που μπορει να με διακρινει λεω πως ειμαι δυνατη απο τα χτυπηματα που δεχτηκα και αντεξα. Δεν εχει να κανει με δυναμη υπεροχης. Ειμαι δυνατη για μενα και για οσους με χρειαζονται.

Οσο για το τελευταιο που ειπες, κανεις πολυ καλα. Συνεχισε ........

Σονια, καλως ορισες. Θα τα πουμε ....... (προσκληση για 15Αυγουστο!!!!!!! Θα χαρουμε πολυ)

Χαιρομαι που λειπουν τα παιδια της παρεας σε διακοπες αλλα............ μου λειπετε βρε σεις!!!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ σας

Η παρέα μας έχει μικρίνει, ή είναι λάθος μου????????? :P

μάλλον όχι και καλά κάνουν !!!!!!!!!! Αύριο λοιπόν, θα φτιάξω κι εγώ την βαλιτσούλα μου, για άλλη γη γι άλλα μέρη...:P:p:p:p:p:p:p

Σας χαιρετώ λοιπόν απο σήμερα, μήπως και δεν μπορέσω να σας μιλήσω άλλη στιγμή!!!

θέλω να είστε καλά, κάθε στιγμή, κάθε μέρα:P

να χαίρεστε την κάθε στιγμή, την κάθε ημέρα:P

Αυτά τα όμορφα αισθήματα φαίνονται στα πρόσωπά σας και το χαμόγελο έρχεται αυθόρμητα στο πρόσωπο του συνανθρώπου μας!!!:P

γειά σας :P

θα τα πούμε το επόμενο ΣΚ

:D:p;):o:tongue::D:razz:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αλεξανδρα. Να περασεις υπεροχα σε οποια γη κι αν πας. Θα τα πουμε οταν επιστρεψεις. Φιλια και παντα με χαμογελο οπως λες!!! :-P:-P:-P:-P:-P:-P


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παιδιά καλά να περάσετε στις διακοπές σας!!!Κάντε και κανένα μπάνιο για εμας που λόγω διακοπής Τ4 και προετοιμασίας ιωδίου τελειωσαν τα μπάνια για φέτος!!!Να ειστε όλοι καλά και μην το βάζετε κάτω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!!!!:P :p :P :p

Τί κάνετε? Πέρασε μια εβδομάδα σαν νεράκι!!!!!!!!!!

Είμαι πάλι πίσω, σπίτι μου σπιτάκι μου.!! όμως είναι καλό να ξεφεύγουμε κάπου- κάπου έστω για λίγο και όταν γυρίζουμε , γεμάτοι με όμορφες εικόνες και χαρούμενες στιγμές, ε! τότε.. μπορώ να πω οτι πέρασα πολύ όμορφα:D

Δοσούλα, σε καταλαβαίνω, Αύγουστος και να μην μπορείς να κάνεις μπάνιο, είναι ...σκληρό, μα έχουμε ..την φαντασία μας...!!!! κάνεις στο σπίτι το μπάνιο σου και σκέφτεσαι.....ας πούμε Κέρκυρα... ή Αιγαίο..(διαλέγεις!!!!):D

καταλαβαίνεις τί θέλω να σου πώ, έτσι? Λίγες ημέρες είναι θα περάσουν, μην τις περνάς με σκέψεις του τί θα έκανες!

Σόνια, τί γίνεται κοπέλα μου? όλα καλά, έχεις κάποια ειδοποίηση για το πότε θα βγει η βιοψία? μίλησες με τον μικρό σου? κάνε το, και ό,τι γίνει θα είναι για καλό! μπορεί και να εκπλαγείς από την ωρημότητα, την δύναμη και την ευαισθησία του!!!!!

Γεωργία, είσαι ακόμη εκεί, πότε θα μας πεις κι εσύ το πώς πέρασες στην δική σου απόδραση?

... εύχομαι ο καθένας σας χωριστά να έχει κάτι όμορφο να πει, για τον δικό του ξεχωριστό προορισμό....:D δεν ξεχνω οτι είμαι νεα στην παρέα και οτι υπάρχουν φίλοι και φίλες που δεν είναι παρόντες .. θα έχουν κι εκείνοι να

μας πουν πολλά για τις δικές τους αποδράσεις...!! να είστε καλά όλοι.

γειά σας

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες πισω Αλεξανδρα.

Εγω, ειμαι ακομη εδω αλλα πλεον αδειουχα και μου αρεσει πολυ. Την επομενη βδομαδα, μαλλον θα ερθω ....κοντα σου. Θα τηλεφωνηθουμε.

Οσο για το μπανιο στο Αιγαιο και την Κερκυρα, θα συμφωνησω μαζι σου. Πρεπει να απολαμβανουμε και να ειμαστε ευγνωμονες για αυτα που εχουμε και να μη γκρινιαζουμε για αυτα που δεν εχουμε. Η ευτυχια βρισκεται στα μικρα και ασημαντα. Φτανει να τη δουμε.

Υπαρχει ενα σχετικο τραγουδι, που καθε φορα που το ακουω μου θυμιζει ποσο λιγη ειναι η ζωη και ποσο ασκοπα την αναλωνουμε.

Καλο βραδυ φιλοι και φιλες μου !!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

...H ευτυχία βρίσκεται στα μικρά και ασήμαντα....

.. περνώντας τα χρόνια ανακαλύπτουμε οτι είναι η μεγαλύτερη αλήθεια.!! ίσως η μόνη αλήθεια που μας συντροφεύει στις δύσκολες στιγμές.

Δυστυχως, όλοι μας μα όλοι μας το ξεχνάμε!!... :tongue: χα .. μας το θυμίζει όμως η ιδια η ζωή, το μυαλό μας εκεί καταφεύγει για να βρει ηρεμία και δύναμη!!! σε κάποιες στιγμές με την οικογένεια, με τους φίλους, σε μια εικόνα, μια λέξη..... κάποτε στο παρελθόν....

:D ευτυχώς ...:D

να είστε όλοι καλά. :P:P:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...