Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

Σας ζητώ συγνώμη

Βεβαίως και θα πρέπει να υπάρχουν στην παρέα μας και οι ευγενέστατοι κύριοι. Μα η άγνοιά μου είναι δικαιολογημένη, μιας και γνωρίζω μόνον την ύπαρξη του απόντος Νίκου!

Θα χαρώ λοιπόν να επικοινωνήσω και με κάποιον εξ αυτών. Εύχομαι να περνάτε όλοι και όλες ευχάριστα. Μπήκα για ένα γειά.

χαιρετώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αντε να δωσω κι εγω το παρων (παρουσα λογω φυλου).

Αλεξανδρα, στην παρεα περιφερονται εκτος απο τον Νικο, ο Stayros και ο Folegandros!!!!!!

Καποια σατιγμη θα μπουν κι εκεινοι να δωσουν το παρων.

Τωρα ειναι ο μηνας των ....απουσιων.... καλοκαιρακι βλεπεις και η Ελλαδα διαθετει πανεμορφες παραλιες. Ποιος καθεται να .......σερφαρει!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Georgiamami καλησπέρα και σε σένα

χαίρομαι,:P που η παρέα μας είναι μεγαλύτερη απ` ό,τι πίστευαicon14.gif. Εύχομαι όπου κι αν βρίσκονται να περνούν υπέροχα, να ζουν στιγμές χαλάρωσης, ηρεμίας, ξεκούρασης , , , , , icon6.gif αχ! θέλω κι εγώ διακοπές!!! μέχρι τότε, ας σερφάρω κι εγώ λίγο καλησπερίζοντας σας -όσους έχουν μείνει για λίγο πίσω - είμαστε λίγοι απ `ότι καταλαβαίνω!!:-P

αποδεχτές όλες οι απουσίες!!! και επειδή θα χρειαστουμε πολλές σελίδες για να καταγράψουμε τις όμορφες παραλίες της Ελλαδίτσας μας, τις ομορφιές της

και όλα τα καλά της, λέμε απλά , ας περνουν καλά.:tongue::D:P;):D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Καλη βδομαδα!!! Καλο μηνα!!!! Καλες διακοπες!!!!!! Και φυσικα παντα με υγεια!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας

Καλό μήνα :D και καλή εβδομάδα:tongue: και καλά να είμαστε όλοι:P και καλές και όμορφες διακοπές να έχουμε :D και καλά να περνάμε όπου κι αν είμαστε:) ό,τι κι αν κανουμε :P:-P:-P. Έτσι είναι ο Αύγουστος, ο μήνας των καλών δικοπών!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) με χαρά και υγεία!icon14.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους τους φίλους και τίς φίλες...

Εύχομαι καλό μήνα σε όλους...

Γύρισα απο ένα 7μερο στίς παραλίες και τετάρτη φεύγω πάλι για ορεινή Αρκαδία,συνδυασμός εε θάλασσα και βουνό...χαχαχαχα

Θα τα πούμε ξανά κάπου στο τέλος του Αυγούστου..

Εύχομαι σε όλες και σε όλους να περάσουν ενα υπέροχο Αύγουστο,με υγεία, χαρά και ευτυχία και οτι άλλο επιθυμούν..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Νίκο, εύχομαι να περάσεις τις καλύτερες διακοπές στην Αρκαδία!!!!! ο τόπος είναι απίθανος!! θυμάμαι ΒΥΤΊΝΑ Ιούνιος για ένα ΠΣΚ, σοκάκια ανηφορικά, μυρωδιές μεθηστικές και ένας κόκκορας κρασάτος.....,ή χοντρό βραστο...

τυριά..., σπιτικά ζυμαρικά...!!!!!!!!!!!!!!!!! είμαι η Αλεξάνδρα και μόλις ζηλεψα.......:D:P:).

Την Πέμπτη τελειώνει και επίσημα η < καραντίνα > μου από το ιώδιο, 15 ημ'.

Να ο καιρός πώς περνά.....όλα καλά. Την επομένη εβδομάδα θα φύγω κι εγώ για λίγες ημέρες!

Φίλες και φίλοι, σας εύχομαι τα καλύτερα.

υγεία και να :D:):P:tongue: είναι μεταδωτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

"Μυριζομαι" διακοπες και αυτο μου αρεσει παρα πολυ. Ειναι επιτακτικη αναγκη για ολους εμας και ως ανθρωποι αλλα και ως Ελληνες, να παιρνουμε δυναμωτικες ενεσεις για να ανταπεξελθουμε στις απαιτησεις της καθημερινοτητας. Εκμεταλλευτειτε την καθε στιγμη και ζηστε εντονα, ευχαριστα, δημιουργικα, αξεχαστα και μην ξεχνατε : Δωστε χαρα οπου μπορειτε. Η ζωη θα σας ανταμειψει!!! :P:p:p


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλους και στους απόντες και στους απομείναντες, μέχρι να εκδράμουν κι αυτοί, φυσικά.

Elli, είσαι ακόμη εδώ, έχουμε κάποιο νέο όσον αφορά την βιοψία? θα χαρώ να μοιραστώ τα νέα μαζί σου :D

Ρητορική φυσικά η ερώτηση,;) διότι προέχει η ηρεμία η χαρά και το ότι ο χρόνος μας, η καθημερινότητά μας είναι γεμάτη με αγαπημένα πρόσωπα και πράγματα χρήσιμα και δημιουργικά!:D

georgiamami πότε θα μας αποχαιρετήσεις για τις δικές σου αποδράσεις?:tongue:

Όπως ακριβώς το περιέγραψες, δυναμωτικές ενέσεις σε μια εποχή τόσο σκληρή και απαιτητική, που οι διακοπές αποκτούν μαι άλλη διάσταση!!!!!!!

να είστε καλά και να χαίρεστε την κάθε στιγμή :P :p :P

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα και από μένα, παιδιά!!!

Νίκο του δώσες και κατάλαβε με τις διακοπές, έτσι σε θέλω!Θάλασσα κ βουνό???!!!!!!!!Ζηλεύω ζηλεύω ζηλεύω!Αν δεν πας διακοπές δεν καταλαβαίνεις οτι αλλάζει η σεζόν. Αλλά εντάξει κ να καθίσεις στη πόλη σου κ να κάνεις μπανάκια στη πλησιέστερη παραλία είναι αρκούντως ικανοποιητικό!

Αλεξάνδρα μου, είμαι λίγο πεσμένη, περιμένω ακόμη τη βιοψία κ προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις. Έγινα couch potato μπροστά στην οθόνη με dvd, τραγούδια για να μη σκέφτομαι. Με χει πιάσει απίστευτη αγωνία κ δε θέλω να σας ρίχνω. Αρκεί να μάθω κ θα χαλαρώσω πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Georgiamami και απαλ, δίνετε κύμα θετικής ενέργειας σε όλους μας! Τα λέτε υπέροχα , προσωπικά με ταρακουνάτε από τη κακοδιαθεσία που κάποιες φορές με πιάνει και έτσι επανέρχεται το χαμόγελο στο πρόσωπό μου σαν αυτό που έχω τώρα.....

Φιλιάααα, Carpe diem σε όλους .Αδράξτε τη μέρα, ρουφήξτε το μεδούλι της ζωής!!!!!Πόσο τυχεροί είμαστε που "έχουμε το καλύτερο οικόπεδο της γής"?????!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!!! Ανυπομονω να παρω την "ολιγοημερη" αδεια μου και να εξαφανιστω. Ειμαι τοσο κουρασμενη (ψυχικα κυριως) που δεν θελω να ξυπνησω το πρωι.

Αλεξανδρα, ισως καταφερω να φτασω ως τα μερη σου. Σιγουρα ομως θα πλησιασω αρκετα κοντα σου.

Ελλη, το καθε νομισμα εχει δυο οψεις. Αν δεν σε ευχαριστει απο την μια πλευρα δες το απο την αλλη. Εισαι σε φαση αναμονης. Καταλαβαινω. Ασε την TV, καλοκαιρι ειναι, βαλε τα αθλητικα σου και βγες σε παρκα, γηπεδα (ο,τι εχεις κοντα σου τελος παντων) και βγες να περπατησεις, να τρεξεις, να δεις ανθρωπους, να προσφερεις βοηθεια σε ηλικιωμενους, να χαμογελασεις και να παιξεις με παιδακια, φτιαξε ενα καλο γλυκο και πηγαινε το ...στη γειτονισσα (δωρο).......

Υπαρχουν πολλα -παρα πολλα- που μπορουμε να κανουμε και να νιωσουμε ομορφα και συγχρονως να μην αναλωσουμε ασκοπα τον χρονο μας.

Σε ευχαριστουμε που βλεπεις την προσπαθεια μας για μια καλυτερη ζωη.Κανουμε ο,τι μπορουμε και να ξερεις οτι αυτο λειτουργει ανταποδοτικα.

Ειμαι καλα γιατι μπορω και κανω καποιους ανθρωπους να αισθανονται καπως καλυτερα. Θελω να μετατρεπω τα θλιμενα προσωπα σε γελαστες φατσουλες :-(:arrow::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P

Για τα υπολοιπα παιδια, δεν εχω να πω κατι, εκτος απο το : Να περνατε ολοι καλα οπου βρισκεστε!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας

Συμφωνω με τη georgiamami και επαυξάνω!!!:D :D :D :D :D

Δεν είναι οι διακοπές αυτές καθ` αυτές που θα μας κάνουν να είμαστε καλύτερα ή πιο εύτυχισμένοι! δεν χρειάζεται να αλλάξουμε τόπο,( αν γίνει δεν μας χαλάει!!!icon14.gif) ψάχνουμε μέσα μας να βρουμε αυτές τις σταθερές που όλοι ανεξεραίτως έχουμε! κι όπου κι αν είμαστε βάζουμε το λιθαράκι για καλύτερη ζωη για μας και κατ` επέκταση και για τους άλλους:D

Elli μου, μην < τρελαίνεσαι>, και μην ανησυχείς για την βιοψία.

Αν μου επιτρέπεις, απλά και σταράτα... η βιοψία ή θα δείξει θηλώδεις όζους, ή τίποτε από αυτά! Ή θα ξεκινήσεις απλά την θυροξύνη ή θα περάσεις την ταλαιπωρία με το ιώδιο.

Επομένως μην αναλλώνεσαι σε υποθέσεις , κακές σκέψεις και αγωνίες!!!!!!

Άλλαξε από τώρα την σελίδα :D μην περιμένεις να αλλάξει από ανάγκη και πίεση, όταν θα έχεις την βιοψία στο χέρι σου θα είσαι έτοιμη , έτοιμη για κάθε τι.

... Κάθε εμπόδιο για καλό, έλεγε η γιαγια... σωστά? Κάνουμε ό,τι μας καλοκαρδίζει!!,:P μας ξεκουράζει!!,:P μας δυναμώνει!!, :Pμας κάνει αληθινούς, σωστούς ανθρώπους :P προσπαθούμε και στο τέλος απολαμβάνουμε την νίκη!icon14.gif

φιλιά πολλά και ευχές για ό,τι καλύτερο στον καθε έναν από εσας :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...