Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

το καφέ των συναισθημάτων


Recommended Posts

Σε καταλαβαινω απολυτα..Αμα μου λεγανε τωρα πηγαινε να ζησεις με τους δικους σου οσο και να τους αγαπαω δεν θα το αντεχα...Με τον δικο σου τελος???Εγω τα ιδια...Περιμενω να αδιαθετησω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν και δεν λεει να το καταλαβει..Ναι τελος!!

Μονο που το λεω αισθανομαι ανακουφιση!!

Περιμενεις να αδιαθετησεις εε??Μακαρι Λουκουμακι μου να μην ερθει η καταραμενη!!Να κανετε και παρεα στο μαιευτηριο με το αλλο το τρελλοκομειο τη Μαπο!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι σκεφτεσαι ετσι βρε..!!!

ειπαμε!!η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!

παρε τα πανω σου σε παρακαλω!!

ποτε περιμενεις?εβγαλες ακρη με τον κυκλο σου?

Link to comment
Share on other sites

Βρε δεν ειμαι απογοητευμενη με αυτο...Αλλα μου ζαλιζουν λιγο το μυαλο...Με τον κυκλο μου ασε τι ακρη να βγαλω!!!Προσπαθω να τον τετραγωνισω!!!!:tongue:

Τον προηγουμενο μηνα αδιαθετησα 26 αλλα με τετοιο τετραγωνισμενο κυκλο αντε να βγαλεις ακρη!!!!Ευτυχως σταματησε να με τρωει και ο υπεροχος και στητος πωπος μου για να κανω τεστ....Εχω τους γνωστους πονους περιοδου οποτε ειναι θεμα ημερων...

Αααα και επισης τωρα νιωθω και βαρυστομαχια γιατι εφαγα 6 μανταρινια σερι...(μιας και ειμαστε στο καφε των συναισθηματων) :tongue: Τλελενομαι για μανταλινια!!!!

Επεξεργάστηκαν by Loukoumaki!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να σου πω κ εγω..Τουλαχιστον να το συζητησεις μαζι με το γιατρο σου να τον σταθεροποιησετε καπως..Ξερω και `γω..:rolleyes:Ολα γινονται..

Και οσο για το φαγητο αστα Λουκουμακι!!Ξεχνα τις φωτο που με ειδες!Εχω βαλει απο τοτε 7 κιλα και τωρα δεν φανταζεσαι το τι τρωω..Εχω κανει μια κοιλια λες και ειμαι εγκυος!Εκοψα κ το καπνισμα [οχι τελιως,κανω κανα-δυο]

και το εριξα στο φαγητο και ο Θεος βοηθος!!

Link to comment
Share on other sites

Σε θυμαμαι εσενα σαν την Μις Τουιγκι ησουνα...Ετσι ετσι να περνει και κανενας αλλος και κανενα κιλο ντε μονο εμεις...Εμμμμ πως!!!!Μηπως θελεις επιπλεον και κανενα δικο μου???:lol:

Επεξεργάστηκαν by Loukoumaki!
Link to comment
Share on other sites

Μωρε η δουλεια που εκανα ειχε ορθοστασια και πολυ τρεξιμο..

Οχι μονο δεν εβαζα,,αλλα εχανα!Ναι το ξερω σαν λειψανο ημουν!:cool:

Τωρα που καθομαι ομως εβαλα πολλα κ σε συντομο διαστημα!!

Και πρεπει να κανω κατι γμτ..εκοψα και το τσιγαρο ομως κ ολο θελω να τρωω!!:idea:

Link to comment
Share on other sites

Την καλυτερη κινηση εκανες που εκοψες το τσιγαρο....Θα δεις θα γινεις αλλος ανθρωπος....Εγω ποτε δεν καπνισα και το σιχαινομαι το τσιγαρο...Κανενα αλλο γκομενακι εκει δεν παιζει να παρεις τα πανω σου??

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμακι μου θα πρεπει δυστυχως να σε αφησω να παω για νανακια γιατι εχω τρεξιμο παλι αυριο!!Θα παω να μοιρασω βιογραφικα!!! αχχχχχ!!!

Σε φιλω γλυκα και θα τα πουμε!!

Και μην μου στεναχωριεσαι!!!!!!!!!!!

χχχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μωρε η δουλεια που εκανα ειχε ορθοστασια και πολυ τρεξιμο..

Οχι μονο δεν εβαζα,,αλλα εχανα!

μαρη τι δουλεια ηταν αυτη???να την κανω και εγω για κανα τριμηνο...

Link to comment
Share on other sites

Χριστιάνα από τότε που πήγες Κύπρο έχεις εξαφανιστεί. Αν νιώθεις περίεργα είναι φυσικό. Κάθε αρχή και δύσκολη, πόσο μάλλον όταν μετά από χρονια πρέπει να ξαναγυρίσεις στο σπίτι των γονιών. Το έζησα κι εγώ μετά τις σπουδές μου και τρελάθηκα. Εκεί που ήμουν ήρεμη έπρεπε να δίνω λογαρισμό σε όλους για το που πάω και το τι κάνω. Κάπου είχα διαβάσει για μια συνεντευξη που θα πήγαινες για δουλειά. Τελικά τι έγινε; Δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να βρει κανείς δουλειά σε Κύπρο. Πές μας τα νέα σου και μη χάνεσαι καλή μου. Πολλά φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...