Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

το καφέ των συναισθημάτων


Recommended Posts

Να`σαι καλα Εσυς μου, που παντα με σκεφτεσαι ,,οχι μονο εμενα αλλα ολα τα κοριτσια..Οπως ειπα και πιο πανω περναω δυσκολα γιατι αλλαξα ριζικα τη ζωη μου..γιατι αλλιως τα σχεδιαζα και αλλιως μου ηρθανε ολα..

Το παλευω ομως και βαθεια μεσα μου νιωθω μια αισιοδοξια πως ολα θα πανε καλα..

Μπαινω στο καφε και παρακολουθω τα νεα και τις εξελιξεις σας, απλα δεν γραφω,γιατι νιωθω πως δεν εχω κατι να πω εκει..

Και οσον αφορα τη δουλεια, πηγα για τη συνεντευξη και περιμενω απαντηση αυριο λογικα..μακαρι να με παρουν!!!:)

Αυτα τα νεα μου..

Ευχομαι να εισαι καλα και να σου ερθει επιτελους η περιοδος για να ξεκινησεις προσπαθειες!

Σε φιλω..

χχχ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πωπω καιρό που εχουμε να γραψουμε εδώ!!!

Λοιπόν εμεις σήμερα εχουμε γενέθλια, κλεινει τα 7.

Το θέμα μας ειναι ομως οτι δεν μπορουμε να το γιορτάσουμε και στεναχωριεμαι γιατι εχει οξεία βροχιτιδα με ολα τα συναφή και με εχει κολλήσει κιολας και το μονο που θα κεραστούμε ειναι αντιβίωση, αντιπυρετικά και εισπνεόμενα...ουφ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Τι στο καλό; Μας έλειψαν τα συναισθήματα και δεν γράφουμε εδώ; Το λοιπόν εγώ σήμερα νιώθω μια ψιλομελαγχολία λόγω της σημερινής μέρας...Μεγάλη Παρασκευή!

Καλό Πάσχα σε όλες και καλή Ανάσταση!!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...