Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, modena είπε:

Μπράβο κοριτσι!!! Τέλεια όλα!!!! Ήταν πολλή ώρα η εξέταση?

Πώς το κατάλαβες ότι είχες κύστη στον κόκκυγα? Γιατί πονάω κ εγώ πολύ εκεί κάθε μέρα..

Κάπου μισή ώρα με 40 λεπτά 

2 ώρες πρίν, samiam είπε:

Μπραβο κοριτσι!!! Ανοιξες το δρομο για ολες! Ζηστο μεχρι τελους με χαμογελα!πού την εκανες?

Ευχαριστώ!! Πάντως δεν την έκανα Αθήνα 

  • Μου αρέσει 1

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εγω ακομα δεν την νιωθω αλλα το ενα μου στηθος ποναει πολυ στη θηλη!!!!! επισης οταν την προσεχω βλεπω κατι ασπρακια σαν τριχουλες να βγαινουν απο μεσα....και γυρω γυρω στο σκουρο εχω βγαλει σαν γρουμπαλακια-σπυρακια που διαβασα οτι βγαινουν στην εγκυμοσυνη....με ποναει και η μεση...επισης τα εντερα μου ενω τα ακουγα παντα χαμηλα τωρα εχουν μεταφερθει στο στομαχι


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , elenistam είπε:

κοριτσια εγω ακομα δεν την νιωθω αλλα το ενα μου στηθος ποναει πολυ στη θηλη!!!!! επισης οταν την προσεχω βλεπω κατι ασπρακια σαν τριχουλες να βγαινουν απο μεσα....και γυρω γυρω στο σκουρο εχω βγαλει σαν γρουμπαλακια-σπυρακια που διαβασα οτι βγαινουν στην εγκυμοσυνη....με ποναει και η μεση...επισης τα εντερα μου ενω τα ακουγα παντα χαμηλα τωρα εχουν μεταφερθει στο στομαχι

Ποτέ έχεις γιατρό;; να του το πεις κ να δει το στηθοσ !! Τα "σπυράκια" είναι φυσιολογικά μην σε τρομάζουν!! Όπου να ναι θα την νιώσει ;) 

τα έντερα καθώς μεγαλώνει η μήτρα μετακινούνται κ πάνε στις άκρες, ψηλά από το στομάχι κ πίσω από την μήτρα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 39 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα Χρόνια πολλά όμορφες. . 

Χθες το βράδυ το μωρό μου εδωσε ρεσιτάλ επί μιση ωρα.

Καλημέρα!!!!!χρόνια πολλά!!! 

Εχτες το απόγευμα και εμένα επί μισή ώρα χόρευε!αφου λέω τι κάνει αυτό το παιδί εκεί μέσα!!!

Ζούμε υπέροχες στιγμές!!!

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά μανουλες!!! Εμεις βλέπαμε την παρέλαση κ στριφογυρίζε το μαϊμουνακι μας! 

Του χρόνου θα μαστε με το καρότσι κ τα σημαιάκια μας πρώτη γραμμή! 

17 και σήμερα για την Β επιπέδου! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πως είστε? Εγώ δυο μέρες τώρα έχω εναν πόνο στα δοντια! Μέχρι τώρα δεν είχα καμία φορά θέμα με τα δόντια μου,ούτε σφραγίσματα ούτε τίποτα τέτοιο μου χρειάστηκε! Τι μπορεί να φταίει? Είχε κάποια κάτι παρόμοιο στην εγκυμοσύνη?  Αύριο λέω να κλείσω ραντεβού σε οδοντίατρο να τα δούμε! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zouzou94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πως είστε? Εγώ δυο μέρες τώρα έχω εναν πόνο στα δοντια! Μέχρι τώρα δεν είχα καμία φορά θέμα με τα δόντια μου,ούτε σφραγίσματα ούτε τίποτα τέτοιο μου χρειάστηκε! Τι μπορεί να φταίει? Είχε κάποια κάτι παρόμοιο στην εγκυμοσύνη?  Αύριο λέω να κλείσω ραντεβού σε οδοντίατρο να τα δούμε! 

Εγώ δεν έχω κάποιο θέμα αλλά γενικά έχω διαβάσει ότι στερούνται τα δόντια ασβέστιο λόγω του ότι το σώμα τα δίνει στο μωρό.. Πήγαινε να το προλάβεις στην αρχή.. γτ δεν μπορείς να πάρεις αντιβιοτικά σε περίπτωση μόλυνσης. Περαστικά!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα για τη σημερινη!!

Χτες βραδυ τρομαξα. Ενιωσα 3 κλωτσιες κ πεταχτηκα. Μιλαμε για δυναμη. Αφου λεω κατι εγινε,γυρισα στο πλαι γιατι δεν αντεχα!μα τοσο νωρις? 

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , samiam είπε:

Χρονια πολλα για τη σημερινη!!

Χτες βραδυ τρομαξα. Ενιωσα 3 κλωτσιες κ πεταχτηκα. Μιλαμε για δυναμη. Αφου λεω κατι εγινε,γυρισα στο πλαι γιατι δεν αντεχα!μα τοσο νωρις? 

Εμένα που είναι ζωηρουλα και την καταλαβαίνω κάθε μέρα κάποιες στιγμές έχει πιο έντονες κινήσεις και άλλες πιο ήσυχες αλλά δεν είναι Κάτι ενοχλητικό ακόμα!είναι πολύ μικρά ακόμα για να προκαλέσουν κάποια δυσφορία από τις κινήσεις τους!

Ρώτα και τον γιατρό σου!

Τελικά τα αυγουστιατικα μωρά μας είναι τρελοπαιδα!!!

  • Μου αρέσει 3

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εμένα που είναι ζωηρουλα και την καταλαβαίνω κάθε μέρα κάποιες στιγμές έχει πιο έντονες κινήσεις και άλλες πιο ήσυχες αλλά δεν είναι Κάτι ενοχλητικό ακόμα!είναι πολύ μικρά ακόμα για να προκαλέσουν κάποια δυσφορία από τις κινήσεις τους!

Ρώτα και τον γιατρό σου!

Τελικά τα αυγουστιατικα μωρά μας είναι τρελοπαιδα!!!

Θα ρωτησω. Ηταν για 2 λεπτα,απλα τρομαξα χωρις να πονεσω εννοειται!

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, modena είπε:

Εγώ δεν έχω κάποιο θέμα αλλά γενικά έχω διαβάσει ότι στερούνται τα δόντια ασβέστιο λόγω του ότι το σώμα τα δίνει στο μωρό.. Πήγαινε να το προλάβεις στην αρχή.. γτ δεν μπορείς να πάρεις αντιβιοτικά σε περίπτωση μόλυνσης. Περαστικά!

Σε ευχαριστώ πολύ..άσε που ακόμα δεν μπορώ να πάρω ασβέστιο λόγο των συσπάσεων! Αχ με έπιασε και ένας τρομερός πόνος στο αυτί και πάω στο γιατρό τώρα! Τι γκαντεμια είναι αυτή? :(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..άσε που ακόμα δεν μπορώ να πάρω ασβέστιο λόγο των συσπάσεων! Αχ με έπιασε και ένας τρομερός πόνος στο αυτί και πάω στο γιατρό τώρα! Τι γκαντεμια είναι αυτή? :(

mporei na ine ke o fronimitis sou...min agxonese...

πρίν από 2 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..άσε που ακόμα δεν μπορώ να πάρω ασβέστιο λόγο των συσπάσεων! Αχ με έπιασε και ένας τρομερός πόνος στο αυτί και πάω στο γιατρό τώρα! Τι γκαντεμια είναι αυτή? :(

 

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Zouzou94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..άσε που ακόμα δεν μπορώ να πάρω ασβέστιο λόγο των συσπάσεων! Αχ με έπιασε και ένας τρομερός πόνος στο αυτί και πάω στο γιατρό τώρα! Τι γκαντεμια είναι αυτή? :(

Ούτε κ εγώ παίρνω.. απλά πίνω ένα ποτήρι γάλα κάθε μέρα. Ασβέστιο μου είπε θα μου δώσει στην Β επιπέδου.

2 ώρες πρίν, samiam είπε:

Χρονια πολλα για τη σημερινη!!

Χτες βραδυ τρομαξα. Ενιωσα 3 κλωτσιες κ πεταχτηκα. Μιλαμε για δυναμη. Αφου λεω κατι εγινε,γυρισα στο πλαι γιατι δεν αντεχα!μα τοσο νωρις? 

Να το κ το επόμενο αγοράκι!!! Πάμε στοίχημα?? Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...