Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπραβοοοοο!!!!!!!!!! Πολυ μεγάλη Χοριακη! Ή εχεις διδυμα ή έπιασες αρκετά νωρις στον κύκλο. Γι αυτο λεω πως εχεις αγόρι. Για να δουμε αν θα βγω αληθινή! Πάντως όπως και να εχει να πανε ολα τελεια και να ειναι πολυ καλα το παιδάκι σου! Είδες που ήρθε και για εσενα η ωρα; Πως αισθάνεσαι; Κατάλαβα καλα οτι και η  @BettySt ειναι έγκυος;

Ναι έχω θετική χόριακη, περιμένω Δευτέρα να κάνω επαναληπτική να δω πως πάει. Δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 6 λεπτά , BettySt είπε:

Ναι έχω θετική χόριακη, περιμένω Δευτέρα να κάνω επαναληπτική να δω πως πάει. Δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα. 

@BettySt κορίτσι μου, τώρα το δα. Πωπω έχω χαρεί παρά πολύ. Πόσο είχες?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@BettySt Μπετουλα γλυκιά,συγχαρητήρια !!!!!Κάθε κορίτσι που τα καταφέρνει είναι τόσο ελπιδοφόρο!!!!!Μπράβο γλυκιά μου,καλό διπλασιασμό,με το καλό ο υπέρηχος!!!!

Κορίτσια καλημέρα,καλό Σ/Κ❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους κλώτσησε. Άντε και με τρόμαξε το σκατουλι μου.

Αυτό που Έχω παρατηρήσει είναι ότι συνήθως ανακοινώνονται δυο δυο οι εγκυμοσύνες στο φόρουμ.ωραια νέα μαζεμένα.αντε να ακούσουμε κι αλλα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , Smile89 είπε:

Να ερχεσαι κι απο τα Μπεμπακια 2019!!! 

 

πρίν από 29 λεπτά , Smile89 είπε:

Να ερχεσαι κι απο τα Μπεμπακια 2019!!! 

Μόλις το σιγουρέψω καλά καλά θα σας έρθω και από κει :)

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Μπράβο με το Καλό!!!!!!!Εδώ οι παλιές πλέον ότι θες να μας ρωτας. Θυμάσαι που είχες απογοητευτεί? Να ήρθε τελικά.αντε όπου να ναι να πας και γιατρό.θα φαίνεται ο σάκος τώρα.

Α Εγώ κάνω αργά ωορρηξία γι αυτό είχα απόκλιση με την τελευταία περίοδο.αν στο βγάλει πιο μικρό μην αγχωθεις. Εμένα μου το βγάζε μια βδομάδα μικρότερο.με την Αυχενική θα σου βγάλει ακριβή ημερομηνία.

Δευτέρα πάω στο γιατρό!

Άντε να δούμε βρε κορίτσια!!!

Το μόνο που με προβληματίζει όπως έγραψα και αλλού είναι ότι τα ούρα μου είναι κάπως σκούρα.

Επίσης έχω ήδη πρόβλημα με την τουαλέτα...


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 23η βδομάδα πλέον.εχω αγχωθεί όμως αρκετά.τον μπέμπη κανονικά τον νιώθω συνέχεια να με κλωτσαει ειδικά το βράδυ όταν πέφτω για ύπνο γίνεται χαμος. Όμως Έχω να τον νιώσω από χτες το απόγευμα στη παραλία.ολο το βράδυ τπτ και τώρα ακόμα τπτ.οι εγκυμονούσες της παρέας το χουν πάθει να χουν τέτοια μεγάλη παύση? 

Ναι το επαθα εγω χθες!!!! Αλλα ευτυχως πιο αργα την ενιωσα!!! Ξαπλωσα ανασκελα και ηρεμησα...και τσουπ!!!!

1 hour ago, BettySt είπε:

Ναι έχω θετική χόριακη, περιμένω Δευτέρα να κάνω επαναληπτική να δω πως πάει. Δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα. 

Αχ συγχαρητηριααΑ!!!!! Ποσο πολυ χαρηκα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Δευτέρα πάω στο γιατρό!

Άντε να δούμε βρε κορίτσια!!!

Το μόνο που με προβληματίζει όπως έγραψα και αλλού είναι ότι τα ούρα μου είναι κάπως σκούρα.

Επίσης έχω ήδη πρόβλημα με την τουαλέτα...

Είναι γνωστα συμπτώματα και τα δυο μην ανησυχείς καλό μου κορίτσι θα δεις όλα είναι μια χαρά! Ψάξε για τροφές που βοηθούν το εντερακι. Με το καλό ο υπερηχος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...