Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

κορίτσια μου Ναι τα πήρα είναι θετική 70.95 θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή για να είμαστε σίγουροι...είχα κάνει προγεστερόνη αυτή είναι 13.45 κ αυτή καλή μου είπε είναι..αλλάζω κ το χάπι του θυρεοειδή από 88 σε 100αυτά...

  • Μου αρέσει 7

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 19 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Εγω δε θα γεννησω σε δημοσιο αλλα και παλι πρεπει να τα εχω ολα! Ποιος θα παει να ψωνισει τελευταια στιγμη? Νομιζω θα παρω λιγα απο ολα για να ειμαι μεσα! :)

Σωστο κι αυτό!!! Έτσι θα παμε σε ένα μαγαζί και θα πουμε Βαλε μια ποικιλία..... Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Σωστο κι αυτό!!! Έτσι θα παμε σε ένα μαγαζί και θα πουμε Βαλε μια ποικιλία..... Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Καπως ετσι μας βλεπω!  Ε...που να ξερω τωρα εγω ποσο θα γεννηθει η μπεμπα! Λεφτα να εχουμε να πεταμε! Αλλα χαλαλι μωρε τα μπεμπακια μας! :)

Link to comment
Share on other sites

Ω! Συγχαρητήρια @*ζουζουνα*!!!!!! Θα κανεις και επαναληπτική; Τι σου εχει πει ο γιατρος; 

@Smile89 κι εγω σε δημόσιο θα γεννήσω. Θα παρω μαζι οτι μου κατέβει κι ο Θεος βοηθός! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@P.L.L. και @Smile89 μπορείτε να ρωτήσετε στα μαιευτήρια σας. Συνήθως δίνουν λίστα με το τι χρειάζεται να έχετε μαζί σας στο μαιευτήριο. Εγώ σε ιδιωτικό οπότε για το μωρό μόνο ρούχα εξόδου θα χρειαστώ. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

@*ζουζουνα*!!! Συγχαρητήρια.με το καλό να χεις μια καλή αυξηση και τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Για τα ρουχαλάκια τα 0-3 Είναι για 50cm με 54cm.Συνηθως τα μωράκια γεννιούνται 50 εκατοστά άρα τώρα που θα τους Έχουμε τα ολόσωμα δεν θα βολέψουν για πολύ καιρό.γτ τεντωνονται και πρέπει να έχουν αέρα.λιγα ρούχα 0-3 .κυρίως 3-6 και Όσο θα μεγαλώνουν θα δείτε ότι βολεύει ρούχα για 6 μήνες μεγαλύτερο.Ειμαι Θεια και τα έχω φάει με το κουτάλι αυτά.

Τώρα από πράγματα οπωσδήποτε κάθισμα αυτοκινητου άρα ίσως πολυκαροτσο βολεύει.τωρα αν έχετε άνετη κρεβατοκάμαρα και χωράει η κούνια,  τότε κούνια από την αρχή.ποιος ο λόγος για έξτρα έξοδα.οσο θα φτάνει και ο καιρός θα τα συζητάμε πιο πολύ και θα ανταλλάζουμε Απόψεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ω! Συγχαρητήρια @*ζουζουνα*!!!!!! Θα κανεις και επαναληπτική; Τι σου εχει πει ο γιατρος; 

@Smile89 κι εγω σε δημόσιο θα γεννήσω. Θα παρω μαζι οτι μου κατέβει κι ο Θεος βοηθός! 

Ναι άλλη μια  την Παρασκευή για να δούμε την αύξηση..κορίτσια θα φύγω για 2 μέρες θα σας έχω νεότερα Παρασκευή..φιλιά σε ολες

  • Μου αρέσει 4

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια μου Ναι τα πήρα είναι θετική 70.95 θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή για να είμαστε σίγουροι...είχα κάνει προγεστερόνη αυτή είναι 13.45 κ αυτή καλή μου είπε είναι..αλλάζω κ το χάπι του θυρεοειδή από 88 σε 100αυτά...

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! 

1 ώρα πρίν, Diavolitsa είπε:

Καπως ετσι μας βλεπω!  Ε...που να ξερω τωρα εγω ποσο θα γεννηθει η μπεμπα! Λεφτα να εχουμε να πεταμε! Αλλα χαλαλι μωρε τα μπεμπακια μας! :)

Χαλαλι τους εννοείται Χεχεχε 

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Ω! Συγχαρητήρια @*ζουζουνα*!!!!!! Θα κανεις και επαναληπτική; Τι σου εχει πει ο γιατρος; 

@Smile89 κι εγω σε δημόσιο θα γεννήσω. Θα παρω μαζι οτι μου κατέβει κι ο Θεος βοηθός! 

Δινουν λίστα οποτε θα μας βοηθήσουν κ οι γιατροί μας!! 

1 hour ago, palmoira είπε:

@P.L.L. και @Smile89 μπορείτε να ρωτήσετε στα μαιευτήρια σας. Συνήθως δίνουν λίστα με το τι χρειάζεται να έχετε μαζί σας στο μαιευτήριο. Εγώ σε ιδιωτικό οπότε για το μωρό μόνο ρούχα εξόδου θα χρειαστώ. 

Ναι ναι!!! 

πρίν από 36 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Ναι άλλη μια  την Παρασκευή για να δούμε την αύξηση..κορίτσια θα φύγω για 2 μέρες θα σας έχω νεότερα Παρασκευή..φιλιά σε ολες

Αναμένουμε!!! Φιλια!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια μου Ναι τα πήρα είναι θετική 70.95 θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή για να είμαστε σίγουροι...είχα κάνει προγεστερόνη αυτή είναι 13.45 κ αυτή καλή μου είπε είναι..αλλάζω κ το χάπι του θυρεοειδή από 88 σε 100αυτά...

Συγχαρητηρια!!!! Καλό διπλασιασμό και να πάνε όλα τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια Πολλά κορίτσια μου!Βοήθειά μας η χάρη Της γλυκιάς μας Παναγίτσας.Ευχές και φιλιά σε όλα τα κορίτσια❤

@*ζουζουνα*!!! μου ,συγχαρητήρια γλυκιά μου!Καλό διπλασιασμό και μια όμορφη εγκυμοσύνη να έχεις!Χάρηκα πολύ:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου τι μου κάνετε.. τώρα διάβασα τα νέα σας γτ ήμουνα διακοπές και ήθελα αποχή από το ίντερνετ... Περάσαμε πάρα πολύ ωραία και σήμερα που γιορτάζω ( γτ με λένε Δέσποινα αλλά όλοι με φωνάζουν ντεπυ) , περάσαμε ακόμα πιο ωραία οικογενειακά... Χρόνια πολλά σε όλες μας λοιπόν με ευλογία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Dggs είπε:

Γειά σας κορίτσια μου τι μου κάνετε.. τώρα διάβασα τα νέα σας γτ ήμουνα διακοπές και ήθελα αποχή από το ίντερνετ... Περάσαμε πάρα πολύ ωραία και σήμερα που γιορτάζω ( γτ με λένε Δέσποινα αλλά όλοι με φωνάζουν ντεπυ) , περάσαμε ακόμα πιο ωραία οικογενειακά... Χρόνια πολλά σε όλες μας λοιπόν με ευλογία.

Χρόνια πολλά!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...