Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

      Μην ανχωνεσε το ότι δεν έχεις αίμα σημαίνει ότι ο οργανισμός ανταποκρίνεται σωστα . Το μωρό έτσι Κ αλλιώς όσο περνάνε οι εβδομάδες θα ανεβαίνει πιο ψηλά οπότε το πιο λογικό ο οργανισμός σου να ανταποκριθηκε σωστά Κ να ανταπεξέρχετε στις πιέσεις. Το ότι κάνει μια πρόβλεψη ο γιατρός δεν σημαίνει ότι θα γίνει ακριβώς αυτό που λέει. Σου λέει το χειρότερο για να είσαι προετοιμασμένη δεν είναι μάντης να ξέρει ακριβώς τι θα γίνει . Αν ανχωνεσε πήγαινε για ένα υπέρηχο για να σου φεύγουν οι σκέψεις . 

       

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , Cath3rine είπε:

Λογικο ρε αγαπη... Καταπίεση τοσο καιρο κ αγχος μαζι... Ταλαιπωρία... Καλα θα κάνεις.. Να το ρίξεις εξω.... Στα μπουζούκια;;; εντάξει κ σε κανενα κουτουκι εμένα δεν θα με χαλούσε χαχαχααα να τρωω κιόλας...... Χαχαχαχχα εισαι έτοιμη να κουνήσεις κ το κορμί σου::;;;; 

Με σίγουρα μεσα.. Ειναι κ χειμώνας!! Θα κάνεις ολο το σαραντισμο:/;

Οχι φιλη, αν ειμαι καλα απο την γεννα και εχω κουραγιο και ειναι και το μωρο οκ, δεν θα κρατησω σαραντισμο. Αν νιωσω καλα θα βγω μια βολτα τριγυρω με το καροτσι. 

 

πρίν από 21 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ευχαριστώ φίλη μου!!!! Ο μικρός είναι τέλειος, ζηλεύει φυσικά, αλλά το βγάζει με πολύ όμορφο τρόπο, τον έχω κι εγώ πολύ από κοντά.!!! Λιγο τα δικά μου νεύρα έχουν σπάσει, δυστυχώς από τώρα.... Έχω θέμα ρε κορίτσια με τον άντρα μου και δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ... Φοβάται πολύ μην κανει τίποτα ο μικρός στα μωρά, οκ λογικό, κι εγώ φοβάμαι αλλά ο άντρας μου αντιδράει άσχημα προς τον μικρό, τον έχει όλο μη και μη,τον μαλώνει με το παραμικρο, και φυσικά αυτό φέρνει τα αντίθετα από τα επιθυμητά αποτελέσματα.... Προσπάθησα να του εξηγήσω, να του δείξω πως πρεπει να φερομαστε, αλλά γενικά είναι απόλυτος, νομίζει ότι κανει το σωστό... Δυστυχώς δεν μας βλέπω πολύ καλά... Αφού περιμένω να φύγει για την δουλεια για να έχω ηρεμία στο σπίτι... Μόνη πιο καλά τα καταφέρνω ειλικρινά.... 

Αγαπη, ειναι κατι καινουργιο και για κεινον. Εχει αναλαβει τον ρολο του προστατη της οικογενειας και ξερεις ισως φοβαται. Εσυ νιωθεις διαφορετικα, η μανα ειναι μανα. Εκεινον μπορει να τον κατακλυζει ο φοβος και δεν μπορει ακομα να το διαχειριστει. Πιστευω θελει χρονο κ κεινος. Ειναι πολυ νωρις, τωρα σιγα σιγα θα αρχισετε να προσαρμοζεστε. Κανε λιγη υπομονη και θα φτιαξει το πραγμα μολις νιωσει οτι ο μικρος δεν αποτελει απειλη για τα διδυμακια σας. Μη θυμωνεις, προσπαθησε ηρεμα να του εξηγεις οτι και το παιδι πληγωνεται και θα το βρειτε μαζι. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Οχι φιλη, αν ειμαι καλα απο την γεννα και εχω κουραγιο και ειναι και το μωρο οκ, δεν θα κρατησω σαραντισμο. Αν νιωσω καλα θα βγω μια βολτα τριγυρω με το καροτσι. 

 

Αγαπη, ειναι κατι καινουργιο και για κεινον. Εχει αναλαβει τον ρολο του προστατη της οικογενειας και ξερεις ισως φοβαται. Εσυ νιωθεις διαφορετικα, η μανα ειναι μανα. Εκεινον μπορει να τον κατακλυζει ο φοβος και δεν μπορει ακομα να το διαχειριστει. Πιστευω θελει χρονο κ κεινος. Ειναι πολυ νωρις, τωρα σιγα σιγα θα αρχισετε να προσαρμοζεστε. Κανε λιγη υπομονη και θα φτιαξει το πραγμα μολις νιωσει οτι ο μικρος δεν αποτελει απειλη για τα διδυμακια σας. Μη θυμωνεις, προσπαθησε ηρεμα να του εξηγεις οτι και το παιδι πληγωνεται και θα το βρειτε μαζι. 

Εσυ σαν τον άντρα μ... Περιμενει να γεννηθεί κ να τον βγάλει βολτα με το καρότσι.... Ανυπομονεί!!!! Εγω το σκέφτομαι για ολόκληρο λογω χειμώνα...! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Οχι φιλη, αν ειμαι καλα απο την γεννα και εχω κουραγιο και ειναι και το μωρο οκ, δεν θα κρατησω σαραντισμο. Αν νιωσω καλα θα βγω μια βολτα τριγυρω με το καροτσι. 

 

Αγαπη, ειναι κατι καινουργιο και για κεινον. Εχει αναλαβει τον ρολο του προστατη της οικογενειας και ξερεις ισως φοβαται. Εσυ νιωθεις διαφορετικα, η μανα ειναι μανα. Εκεινον μπορει να τον κατακλυζει ο φοβος και δεν μπορει ακομα να το διαχειριστει. Πιστευω θελει χρονο κ κεινος. Ειναι πολυ νωρις, τωρα σιγα σιγα θα αρχισετε να προσαρμοζεστε. Κανε λιγη υπομονη και θα φτιαξει το πραγμα μολις νιωσει οτι ο μικρος δεν αποτελει απειλη για τα διδυμακια σας. Μη θυμωνεις, προσπαθησε ηρεμα να του εξηγεις οτι και το παιδι πληγωνεται και θα το βρειτε μαζι. 

 

πρίν από 24 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ω ρε φιλενάδα δωσε πονο...!!!! Ετσι σε θέλω!!!! Θα σ βάλω κ τα χαμοπουλια αμα γουστάρεις!!!! Και να με πεις που θα Σάι να σ ρθω!!!!! Η κοιλιά όντως βοηθάει....αναδεικνύει τον χορό!!!!!  

Φιλη υπομονη.... Με το πες ...πες ..μηπως καταλάβει....μηπως θέλει τον χρόνο του... Αλλιώς σε βλέπω να κάνεις καμια μερα μπάμ κ να το καταλάβει μια χαρα!!!

Ειναι μικρούλης κι ο Ιωάννης ... Τι να κάνει είναι παιδάκι...θελει καλη διαχείριση όπως λες γτ ο μικρος καταλαβαίνει τωρα .τα μωράκια όχι ακομα....!

Αυτό σκέφτομαι και δεν μιλάω ακομα, ότι είναι περίοδος προσαρμογής για όλους!!! Απλά εγώ το είχα δουλέψει πολύ στο μυαλό μου το θέμα του Ιωάννη, ο άντρας μου πάλι όχι... Ελπίζω να συνειδητοποιήσει τι κάνει η έστω να με ακούσει όταν έρθει η ώρα να του μιλήσω.... Πάντως με πολύ φόβο σας εκμυστηρευομαι ότι τα πράγματα δεν πήγαιναν και τέλεια γενικά.... Θα φανεί, πάντα ο ερχομός ενός παιδιού φέρνει αναστάτωση, πόσο μάλλον όταν υπάρχει ήδη ένα παιδί...ελπιζω στα καλύτερα, αν και είμαι αποφασισμένη να κάνω το καλύτερο μόνο για τα παιδιά μου και ο νοών νοειτω... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

 

Αυτό σκέφτομαι και δεν μιλάω ακομα, ότι είναι περίοδος προσαρμογής για όλους!!! Απλά εγώ το είχα δουλέψει πολύ στο μυαλό μου το θέμα του Ιωάννη, ο άντρας μου πάλι όχι... Ελπίζω να συνειδητοποιήσει τι κάνει η έστω να με ακούσει όταν έρθει η ώρα να του μιλήσω.... Πάντως με πολύ φόβο σας εκμυστηρευομαι ότι τα πράγματα δεν πήγαιναν και τέλεια γενικά.... Θα φανεί, πάντα ο ερχομός ενός παιδιού φέρνει αναστάτωση, πόσο μάλλον όταν υπάρχει ήδη ένα παιδί...ελπιζω στα καλύτερα, αν και είμαι αποφασισμένη να κάνω το καλύτερο μόνο για τα παιδιά μου και ο νοών νοειτω... 

Ειναι οπως τα λες. Εχετε χασει λιγο την ισορροπια σας, μπορει και να εχετε απομακρυνθει και ο καθενας να λειτουργει σαν μοναδα στο μεταξυ σας, αλλα αγαπη μου ολα αυτα οπως ειπες ειναι αναμενομενα με τον ερχομο 2 παιδιων ενω υπαρχει ηδη ενα. Εδω με ενα παιδι και στην αρχη αλλαζουν ολα και θελει πολυ χρονο, υπομονη και δουλεια για να μην υπαρξει χασμα μεταξυ του ζευγαριου, ποσο μαλλον οταν τα παιδια γινονται ξαφνικα 3. Δωσε λιγο χρονο, οχι μονο σε κεινον αλλα και σε σενα. Και συ ειμαι σιγουρη οτι πιεζεσαι, μολις γεννησες, εισαι λεχωνα ακομα, οι ορμονες ακομα παιζουν τρομερα τον ρολο τους, με 2 μωρα που σε εχουν τεραστια αναγκη και ενα ακομη, τον Ιωαννη που προσπαθει και αυτο να προσαρμοστει το γλυκουλι μου, αλλα ολα αυτα για να μπουν σε μια σειρα και να γινετε μια γροθια θελει χρονο αγαπη μου και δουλεια. Προς το παρον μην δινεις πολλη σημασια, προσεχε τον εαυτο σου, εχε απο κοντα και τον Ιωαννη, και ελπιζω να εχεις βοηθεια απο τους γονεις σου γιατι ειναι σιγουρα μεγαλα τα βαρη πλεον και εσυ εισαι ακομα πολυ ευαισθητη. Μην κανεις σκεψεις τωρα παρορμητικες. Ασε τον χρονο να κυλησει 

 

πρίν από 13 λεπτά , Cath3rine είπε:

Εσυ σαν τον άντρα μ... Περιμενει να γεννηθεί κ να τον βγάλει βολτα με το καρότσι.... Ανυπομονεί!!!! Εγω το σκέφτομαι για ολόκληρο λογω χειμώνα...! 

Καταλαβαινω, οπως νιωθεις Κατερινιω μου! Εγω γενικα δεν φοβαμαι ιδιαιτερα και παντα ημουν σαν ατομο πολυ ηρεμη και χαλαρη, οποτε δεν με φοβιζει ο χειμωνας. Θα το ντυσω πολυ καλα το μωρο να ναι καλα καλυμμενο και μια μικρη συντομη βολτα πιστευω οτι μπορει να του κανει και καλο. Τωρα βεβαια, αν εχει τοσο κρυο που ουτε εγω δεν μπορω να σταθω, εκει εννοειται σπιτι και θα αφησω τη βολτα. Αναλογως με τις περιστασεις και πως θα ειναι ο καιρος και πως θα νιωθω κ γω. Ειναι πολλοι οι παραγοντες. Δεν το λεω και γω με σιγουρια. Αναλογως πως θα ειμαστε. 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ειναι οπως τα λες. Εχετε χασει λιγο την ισορροπια σας, μπορει και να εχετε απομακρυνθει και ο καθενας να λειτουργει σαν μοναδα στο μεταξυ σας, αλλα αγαπη μου ολα αυτα οπως ειπες ειναι αναμενομενα με τον ερχομο 2 παιδιων ενω υπαρχει ηδη ενα. Εδω με ενα παιδι και στην αρχη αλλαζουν ολα και θελει πολυ χρονο, υπομονη και δουλεια για να μην υπαρξει χασμα μεταξυ του ζευγαριου, ποσο μαλλον οταν τα παιδια γινονται ξαφνικα 3. Δωσε λιγο χρονο, οχι μονο σε κεινον αλλα και σε σενα. Και συ ειμαι σιγουρη οτι πιεζεσαι, μολις γεννησες, εισαι λεχωνα ακομα, οι ορμονες ακομα παιζουν τρομερα τον ρολο τους, με 2 μωρα που σε εχουν τεραστια αναγκη και ενα ακομη, τον Ιωαννη που προσπαθει και αυτο να προσαρμοστει το γλυκουλι μου, αλλα ολα αυτα για να μπουν σε μια σειρα και να γινετε μια γροθια θελει χρονο αγαπη μου και δουλεια. Προς το παρον μην δινεις πολλη σημασια, προσεχε τον εαυτο σου, εχε απο κοντα και τον Ιωαννη, και ελπιζω να εχεις βοηθεια απο τους γονεις σου γιατι ειναι σιγουρα μεγαλα τα βαρη πλεον και εσυ εισαι ακομα πολυ ευαισθητη. Μην κανεις σκεψεις τωρα παρορμητικες. Ασε τον χρονο να κυλησει 

 

Καταλαβαινω, οπως νιωθεις Κατερινιω μου! Εγω γενικα δεν φοβαμαι ιδιαιτερα και παντα ημουν σαν ατομο πολυ ηρεμη και χαλαρη, οποτε δεν με φοβιζει ο χειμωνας. Θα το ντυσω πολυ καλα το μωρο να ναι καλα καλυμμενο και μια μικρη συντομη βολτα πιστευω οτι μπορει να του κανει και καλο. Τωρα βεβαια, αν εχει τοσο κρυο που ουτε εγω δεν μπορω να σταθω, εκει εννοειται σπιτι και θα αφησω τη βολτα. Αναλογως με τις περιστασεις και πως θα ειναι ο καιρος και πως θα νιωθω κ γω. Ειναι πολλοι οι παραγοντες. Δεν το λεω και γω με σιγουρια. Αναλογως πως θα ειμαστε. 

Κι εγώ ανυπομονώ να βγω βολτα κ ποσο μαλλον με το μωρο... αλλα ρε συ εδω έχει 4βαθμούς χαχαχα μονο χιόνι δεν έχει εμφανιστεί! Αλλα εχω κ τις υπέροχες φορμες εξόδου οπότε εχεις δικιο... Οπως πάνε οι καταστάσεις κ τα γεγονότα! Εδω σκεφτομαι οτι ετσι κ γεννήσω 20/12 σπιτι θα γυρισω σχεδον παραμονή Χριστουγέννων!! Θα γινουν ολα Τσακ μπαμ...! 

πρίν από 40 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

 

Αυτό σκέφτομαι και δεν μιλάω ακομα, ότι είναι περίοδος προσαρμογής για όλους!!! Απλά εγώ το είχα δουλέψει πολύ στο μυαλό μου το θέμα του Ιωάννη, ο άντρας μου πάλι όχι... Ελπίζω να συνειδητοποιήσει τι κάνει η έστω να με ακούσει όταν έρθει η ώρα να του μιλήσω.... Πάντως με πολύ φόβο σας εκμυστηρευομαι ότι τα πράγματα δεν πήγαιναν και τέλεια γενικά.... Θα φανεί, πάντα ο ερχομός ενός παιδιού φέρνει αναστάτωση, πόσο μάλλον όταν υπάρχει ήδη ένα παιδί...ελπιζω στα καλύτερα, αν και είμαι αποφασισμένη να κάνω το καλύτερο μόνο για τα παιδιά μου και ο νοών νοειτω... 

Εσυ θα κοιτάξεις τον εαυτο σου κ τα παιδιά.... Οι αντρες γενικά δεν το χουν κ πολυ δουλεμένο στο μυαλο τους... περιμένουν να βγει το παιδί κ μετα ολα δια μαγείας θα τους ερθουν.αυτο εχω καταλάβει.. Δεν ξέρω αν ειμαι λαθος... Εσυ καλα κανεις... Απλα θέλει λιγο ακομα υπομονη.. Τωρα θα πεις ποση υπομονη να κάνεις κ εσυ.. Δεν φτάνει που γεννησες.. Ειχες τα άγχη σου.. Κλπ.... Οταν θα παρεις απόφαση κ θα μιλήσετε πιστεύω θα αντιληφθεί όσα δεν ειχε καταλάβει !! Εσυ πρέπει να κοιτας τον εαυτό σου τώρα.. Να επανέλθεις.... Κ να βρεις τις ισορροπιες με τα παιδάκια σου! ❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Ευχαριστώ φίλη μου!!!! Ο μικρός είναι τέλειος, ζηλεύει φυσικά, αλλά το βγάζει με πολύ όμορφο τρόπο, τον έχω κι εγώ πολύ από κοντά.!!! Λιγο τα δικά μου νεύρα έχουν σπάσει, δυστυχώς από τώρα.... Έχω θέμα ρε κορίτσια με τον άντρα μου και δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ... Φοβάται πολύ μην κανει τίποτα ο μικρός στα μωρά, οκ λογικό, κι εγώ φοβάμαι αλλά ο άντρας μου αντιδράει άσχημα προς τον μικρό, τον έχει όλο μη και μη,τον μαλώνει με το παραμικρο, και φυσικά αυτό φέρνει τα αντίθετα από τα επιθυμητά αποτελέσματα.... Προσπάθησα να του εξηγήσω, να του δείξω πως πρεπει να φερομαστε, αλλά γενικά είναι απόλυτος, νομίζει ότι κανει το σωστό... Δυστυχώς δεν μας βλέπω πολύ καλά... Αφού περιμένω να φύγει για την δουλεια για να έχω ηρεμία στο σπίτι... Μόνη πιο καλά τα καταφέρνω ειλικρινά.... 

Έχει αγχωθεί ρε συ.ειδικα που ήταν και ο μικρός στη μενν θα τον έχει κάνει να φοβάται πιο πολύ.σιγα σιγά θα καταλαβει.κοιτα Εσύ μη μαλωσετε.ειναξ κρίμα.καινεξηγησε του από τη στιγμή που ο μικρός είναι σπίτι και δεν πάει παιδικό σταθμό να μη φοβάται.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε? Πήγαμε γιατρό.ξεκινησε διαστολή.το αργότερο μέχρι Τετάρτη θα χουμε γεννήσει είπε ο γιατρός.κοντεύουμε!!!!!!!το επόμενο σουκου θα είμαι μανούλα!!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος που Είσαι?γεννησαμε?

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Πήγαμε γιατρό.ξεκινησε διαστολή.το αργότερο μέχρι Τετάρτη θα χουμε γεννήσει είπε ο γιατρός.κοντεύουμε!!!!!!!το επόμενο σουκου θα είμαι μανούλα!!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος που Είσαι?γεννησαμε?

Μπραβο κοριτσακι μου.Αντε με το καλο και με ενα πονο.Ειδες που ο μικρουλης σου περιμενε τον μπαμπα του;Εκανες και το μαλλι εισαι ετοιμη

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Πήγαμε γιατρό.ξεκινησε διαστολή.το αργότερο μέχρι Τετάρτη θα χουμε γεννήσει είπε ο γιατρός.κοντεύουμε!!!!!!!το επόμενο σουκου θα είμαι μανούλα!!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος που Είσαι?γεννησαμε?

Καλημεερα!! Αληθεια λουλου μουουου??? Τεεεεελειααα ρε. Για πες. Ποση διαστολη? Εχεις και πονακια? Συσπασεις? Πως νιωθετε? Το χετε συνειδητοποιησει? Σε μια βδομαδα θα κρατας αγκαλια τον πριγκιπα σουουουου!!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημεερα!! Αληθεια λουλου μουουου??? Τεεεεελειααα ρε. Για πες. Ποση διαστολη? Εχεις και πονακια? Συσπασεις? Πως νιωθετε? Το χετε συνειδητοποιησει? Σε μια βδομαδα θα κρατας αγκαλια τον πριγκιπα σουουουου!!!

Τωρα ξεκίνησε μου πε.δεν ρώτησα Πόσο.κουτουλαγα από τη νύστα.πονακια περιόδου έχω αρκετά και η μέση μου.απο συσπάσεις ησυχία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Τι κανετε? Αναστασία μου υπομονή και κουράγιο σου εύχομαι αλλα μια χαρά θα είστε πιστεύω είναι απλά αρχή και οι αλλαγές τεράστιες. 

Λουλου μπράβο πλησιάζεις και εσύ!

Εγώ έκανα σήμερα καρδιοτοκογραφημα όλα καλά! Τη Δευτέρα μπαίνω για καισαρική πάει πέρασαν οι μέρες! Σήμερα πήγα για καφεδάκι, αύριο θα κάνω και άλλη μια βολτίτσα να χαρώ και εγώ τώρα που πήρε άδεια και ο άντρας μου! 

 

 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πωπω πολλα γεννητουρια θα χουμε δηλαδηηη. 

πρίν από 10 λεπτά , kathyv25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κανετε? Αναστασία μου υπομονή και κουράγιο σου εύχομαι αλλα μια χαρά θα είστε πιστεύω είναι απλά αρχή και οι αλλαγές τεράστιες. 

Λουλου μπράβο πλησιάζεις και εσύ!

Εγώ έκανα σήμερα καρδιοτοκογραφημα όλα καλά! Τη Δευτέρα μπαίνω για καισαρική πάει πέρασαν οι μέρες! Σήμερα πήγα για καφεδάκι, αύριο θα κάνω και άλλη μια βολτίτσα να χαρώ και εγώ τώρα που πήρε άδεια και ο άντρας μου! 

 

 

Με το καλοο κοριτσι μου! Η μια πισω απο την αλλη πλεον παμε! 

@ΒαλεντιναΧρηστος μικρηηη μου μαλλον γεννησες??? Αχ μπες να μας πεις, εχω ετοιμα και τα πυροτεχνηματααα! 

 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Όπως μας βλέπω, σε 10 μέρες θα έχουμε γεννήσει τουλάχιστον 5 από εμάς. @loyloy μου εγώ ποντάρω Δευτέρα θα γεννήσεις :) Όπως και να έχει, με έναν πόνο να γεννήσουμε όλες!!! Πώς νιώθετε γενικά τώρα που φτάσαμε στο τέλος; εγώ κορίτσια δεν μπορώ να το περιγράψω το συναίσθημα. Αγωνία μαζί με χαρά και προσμονή. 

  • Μου αρέσει 1

2aCS.png

Link to comment
Share on other sites

@loyloyμου γλυκιά ο Μπέμπης περίμενε τον μπαμπά του...!! Μ ενα πόνο.. Ακομα καλύτερα κ με κανένα πονο...!!!!!!  Απόλαυσε τις τελευταίες μέρες ....πως νιώθεις;;; 

@kathyv25 κοριτσι μ με το καλο κ εσυ!!!! μ εναν πόνο.. Σωστη σε βρισκω.... Βγες τωρα οσο προλαβαίνεις  χαχαχαχαα 

Αχ ρε κοριτσια μονο εγω Αργώ τόσο;!;!;! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Cath3rine είπε:

@loyloyμου γλυκιά ο Μπέμπης περίμενε τον μπαμπά του...!! Μ ενα πόνο.. Ακομα καλύτερα κ με κανένα πονο...!!!!!!  Απόλαυσε τις τελευταίες μέρες ....πως νιώθεις;;; 

@kathyv25 κοριτσι μ με το καλο κ εσυ!!!! μ εναν πόνο.. Σωστη σε βρισκω.... Βγες τωρα οσο προλαβαίνεις  χαχαχαχαα 

Αχ ρε κοριτσια μονο εγω Αργώ τόσο;!;!;! 

Ελα θα εχεις εμενα φιλη για παρεουλα. Καπου κοντα θα μαστε εμεις. Με ΠΗΤ 30/12 αλλα ελπιζω να ερθει νωριτερα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...