Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Σου ευχομαι να πανε ολα τελεια και να εχεις σε λιγους μηνες το/τα μωρα σου!!!!!

Αρα δεν παιζει ρολο στην εμφυτευση;; Γτ στην φιλη μου ειπε οτι αφου πιανεις με 3ης μερας, κ με δανεικα 3ης θα βαλουμε. Και η αληθεια ειναι πως θα ηθελε να παει με βλαστοκυστες 

Αρα κ εσυ αυτο λες, οτι δεν παιζει ρολο στο "παραθυρο" εμφυτευσης, σωστα;;

Τι κανει η μπουμπου σου;; Εχει γινει κοπελα τψρα πια;;;; Εμενα ειναι 8 μηνων και κανει ολο τρελες :mrgreen:

Οι 4 προηγουμενες ηταν ολες με δικα σου;; Ή κ με δοτριας;;

@pocm

Θεωρώ ότι ο γιατρός με την εμπειρία του θα το ρυθμίσει. Για ποιο λογο μια γυναίκα που πιανει με τρίτης μέρας να μην πιανει με βλαστοκυστες.

Η μπουμπου είναι μια χαρα τρέχει σφαίρα κι εμείς την κυνηγάμε Χαχα! Και στο χορο πρώτη. Μέχρι και τσιφτετέλι χορεύει !Α κι οι ροκιες μας αρέσουν!

Το δικό σου είναι κοριτσάκι; Θυμησε μου.. οχτώ μηνών πωπω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

15 ώρες πρίν, Neverislate είπε:

Κοριτσια θυμηστε μου εμβρυα 3 ημερων ποσα κυτταρα πρεπει να εχουν για να θεωρουνται καλα?

Ξεχναωωωω η τρελη

Καλημέρα!! Αν δε κάνω λάθος 6 με 9 κύτταρα.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλησπερα.Τι κανεις κοριτσι?Σε χασαμε.Σας εχει τρελανει η μικρη ε?

Καλημερα!!! Ειχα χαθει, τωρα που ειμαστε στον 8ο κ εχουμε μπει σε ενα προγραμμα ολο κ κατι προλαβαινω :grin:

Αγορακι εχω! Και αν με εχει τρελλανει λεει;;; Χαχαχα, μπουσουλαει παντου, γελαει, τραγουδαει... Χαχαχαχα Εσυ πως εισαι;;; 

9 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Θεωρώ ότι ο γιατρός με την εμπειρία του θα το ρυθμίσει. Για ποιο λογο μια γυναίκα που πιανει με τρίτης μέρας να μην πιανει με βλαστοκυστες.

Η μπουμπου είναι μια χαρα τρέχει σφαίρα κι εμείς την κυνηγάμε Χαχα! Και στο χορο πρώτη. Μέχρι και τσιφτετέλι χορεύει !Α κι οι ροκιες μας αρέσουν!

Το δικό σου είναι κοριτσάκι; Θυμησε μου.. οχτώ μηνών πωπω!

Ποιος τα πιανει!!! Εχει πολλη κουραση, αλλα αξιζει!! Στην αρχη περασα μια φαση, μια ψιλοκαταθλιψη να το πω με ολη αυτη την αναμπουμπουλα αλλα τωρα εχουμε στρωσει κ ολα ειναι υπεροχα!! Αγορακι εχω, εναν δον ζουαν κ ζουζουνιν που γελαει κ λιωνω...

πρίν από 9 λεπτά , Tsini είπε:

Καλημερα!!! Ειχα χαθει, τωρα που ειμαστε στον 8ο κ εχουμε μπει σε ενα προγραμμα ολο κ κατι προλαβαινω :grin:

Αγορακι εχω! Και αν με εχει τρελλανει λεει;;; Χαχαχα, μπουσουλαει παντου, γελαει, τραγουδαει... Χαχαχαχα Εσυ πως εισαι;;; 

Ποιος τα πιανει!!! Εχει πολλη κουραση, αλλα αξιζει!! Στην αρχη περασα μια φαση, μια ψιλοκαταθλιψη να το πω με ολη αυτη την αναμπουμπουλα αλλα τωρα εχουμε στρωσει κ ολα ειναι υπεροχα!! Αγορακι εχω, εναν δον ζουαν κ ζουζουνιν που γελαει κ λιωνω...

Αυτο λεω κ εγω, με δοτρια ειναι κριμα να παει με 3ης μερας! Δεν καταλαβαινω, αφου υποτιθεται ρυθμιζουν το ενδομητριο, τι 3ης τι 7ης λοιπον;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tsini είπε:

Καλημερα!!! Ειχα χαθει, τωρα που ειμαστε στον 8ο κ εχουμε μπει σε ενα προγραμμα ολο κ κατι προλαβαινω :grin:

Αγορακι εχω! Και αν με εχει τρελλανει λεει;;; Χαχαχα, μπουσουλαει παντου, γελαει, τραγουδαει... Χαχαχαχα Εσυ πως εισαι;;; 

Ποιος τα πιανει!!! Εχει πολλη κουραση, αλλα αξιζει!! Στην αρχη περασα μια φαση, μια ψιλοκαταθλιψη να το πω με ολη αυτη την αναμπουμπουλα αλλα τωρα εχουμε στρωσει κ ολα ειναι υπεροχα!! Αγορακι εχω, εναν δον ζουαν κ ζουζουνιν που γελαει κ λιωνω...

Αυτο λεω κ εγω, με δοτρια ειναι κριμα να παει με 3ης μερας! Δεν καταλαβαινω, αφου υποτιθεται ρυθμιζουν το ενδομητριο, τι 3ης τι 7ης λοιπον;;

Βρε τον Δον Ζουν!! Σας έχει πάρει τα μυαλά! Να τον χαίρεστε! Δωσε του φιλακι στο μαγουλακι απ τη μπουμπου:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 hours ago, Tsini said:

Καλημερα!!! Ειχα χαθει, τωρα που ειμαστε στον 8ο κ εχουμε μπει σε ενα προγραμμα ολο κ κατι προλαβαινω :grin:

Αγορακι εχω! Και αν με εχει τρελλανει λεει;;; Χαχαχα, μπουσουλαει παντου, γελαει, τραγουδαει... Χαχαχαχα Εσυ πως εισαι;;; 

Ποιος τα πιανει!!! Εχει πολλη κουραση, αλλα αξιζει!! Στην αρχη περασα μια φαση, μια ψιλοκαταθλιψη να το πω με ολη αυτη την αναμπουμπουλα αλλα τωρα εχουμε στρωσει κ ολα ειναι υπεροχα!! Αγορακι εχω, εναν δον ζουαν κ ζουζουνιν που γελαει κ λιωνω...

Αυτο λεω κ εγω, με δοτρια ειναι κριμα να παει με 3ης μερας! Δεν καταλαβαινω, αφου υποτιθεται ρυθμιζουν το ενδομητριο, τι 3ης τι 7ης λοιπον;;

Εμενα με ευλογησε ο Θεος και μετα απο τοσα χρονια και τοσες προσπαθειες και τοσα προβληματα, εχω νινι στην κοιλια μου!

Να τον χαιρεσαι!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2021 at 1:00 ΜΜ, anoulious είπε:

Εμενα με ευλογησε ο Θεος και μετα απο τοσα χρονια και τοσες προσπαθειες και τοσα προβληματα, εχω νινι στην κοιλια μου!

Να τον χαιρεσαι!

Τελεια!!!!!! Με το καλο!!! Προσοχη τωρα και ολα θα πανε καλα!!!! Ποσο εισαι;;;

Χαρηκα πραγματικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

@Ελισώ έχεις γράψει κάπου τα νέα σου? Για πες μπήκες στο μήνα σου?

@anoulious εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα?

Τις ευχές μου και στα υπόλοιπα κορίτσια , με συγχωρείτε που δεν αναφέρομαι σε όλες σας ονομαστικα. Δεν έχω παρακολουθήσει το ποστ, χάνομαι και όταν ξανάρχομαι ρωτάω για τα κορίτσια που ξέρω όμως την θετική μου σκέψη την έχω για όλες σας.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Egina mama είπε:

@Ελισώ έχεις γράψει κάπου τα νέα σου? Για πες μπήκες στο μήνα σου?

@anoulious εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα?

Τις ευχές μου και στα υπόλοιπα κορίτσια , με συγχωρείτε που δεν αναφέρομαι σε όλες σας ονομαστικα. Δεν έχω παρακολουθήσει το ποστ, χάνομαι και όταν ξανάρχομαι ρωτάω για τα κορίτσια που ξέρω όμως την θετική μου σκέψη την έχω για όλες σας.

Καλησπέρα!!! Σήμερα έκλεισα τις 36 εβδομάδες. 15/10 θα μπώ για καισαρική!! Μέχρι τότε κρεβάτι μην έχουμε καμία έκπληξη. 

Μου είπε ο γιατρός ότι θα είναι δύσκολος τοκετός λόγω ινομυώματος , θα ξεκινήσουμε με επισκληρίδιο και άν έχω αιμορραγίες θα με κοιμήσει.Μακάρι να πάνε όλα καλά. Η μέρα τοκετού είναι σημαδιακή για μένα, καθώς είναι η μέρα που έχασα και την μανούλα μου...

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Egina mama said:

@Ελισώ έχεις γράψει κάπου τα νέα σου? Για πες μπήκες στο μήνα σου?

@anoulious εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα?

Τις ευχές μου και στα υπόλοιπα κορίτσια , με συγχωρείτε που δεν αναφέρομαι σε όλες σας ονομαστικα. Δεν έχω παρακολουθήσει το ποστ, χάνομαι και όταν ξανάρχομαι ρωτάω για τα κορίτσια που ξέρω όμως την θετική μου σκέψη την έχω για όλες σας.

Καλησπερα κοριτσι!Σε ευχαριστουμε που μας σκεφτεσαι.Μολις μπηκα αισιως 27η!!Σιγα σιγα πριχωραω....

3 hours ago, Tsini said:

Τελεια!!!!!! Με το καλο!!! Προσοχη τωρα και ολα θα πανε καλα!!!! Ποσο εισαι;;;

Χαρηκα πραγματικα!!!!

Το ξερω οτι θα χαιροσουν, για αυτο σου το εγραψα.Και εσυ να καμαρωνεις το παιδακι σου.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Καλησπέρα!!! Σήμερα έκλεισα τις 36 εβδομάδες. 15/10 θα μπώ για καισαρική!! Μέχρι τότε κρεβάτι μην έχουμε καμία έκπληξη. 

Μου είπε ο γιατρός ότι θα είναι δύσκολος τοκετός λόγω ινομυώματος , θα ξεκινήσουμε με επισκληρίδιο και άν έχω αιμορραγίες θα με κοιμήσει.Μακάρι να πάνε όλα καλά. Η μέρα τοκετού είναι σημαδιακή για μένα, καθώς είναι η μέρα που έχασα και την μανούλα μου...

Μπράβο κοριτσάκι μου. Παλικάρι είσαι και έχεις και έναν άγγελο εκεί ψηλά να σας προσέχει. Με το καλό  ο τοκετός σου και χαίρομαι ανέλπιστα που εκεί που συζητούσαμε για προωρότητα έφτασες να έχεις μπει στον μήνα σου. 

2 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλησπερα κοριτσι!Σε ευχαριστουμε που μας σκεφτεσαι.Μολις μπηκα αισιως 27η!!Σιγα σιγα πριχωραω....

Το ξερω οτι θα χαιροσουν, για αυτο σου το εγραψα.Και εσυ να καμαρωνεις το παιδακι σου.

27???? Ιιιιιιι μπράβο ρε κοριτσάρα μου. Κοίτα πως περνάει νερό ο καιρός. Ελπίζω να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου και να μην εισαι μέσα στο άγχος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Egina mama είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου. Παλικάρι είσαι και έχεις και έναν άγγελο εκεί ψηλά να σας προσέχει. Με το καλό  ο τοκετός σου και χαίρομαι ανέλπιστα που εκεί που συζητούσαμε για προωρότητα έφτασες να έχεις μπει στον μήνα σου. 

27???? Ιιιιιιι μπράβο ρε κοριτσάρα μου. Κοίτα πως περνάει νερό ο καιρός. Ελπίζω να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου και να μην εισαι μέσα στο άγχος.

Ευχαριστώ πολύ-πολύ!! <3

Ο γιατρός λέει ότι το θεωρεί θαύμα που με ανοιχτό τράχηλο απο 28 εβδομάδες έφτασα εδώ χωρίς καν πεσσό. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Καλησπέρα!!! Σήμερα έκλεισα τις 36 εβδομάδες. 15/10 θα μπώ για καισαρική!! Μέχρι τότε κρεβάτι μην έχουμε καμία έκπληξη. 

Μου είπε ο γιατρός ότι θα είναι δύσκολος τοκετός λόγω ινομυώματος , θα ξεκινήσουμε με επισκληρίδιο και άν έχω αιμορραγίες θα με κοιμήσει.Μακάρι να πάνε όλα καλά. Η μέρα τοκετού είναι σημαδιακή για μένα, καθώς είναι η μέρα που έχασα και την μανούλα μου...

Θα ειναι μια δύσκολη μερα που σου φέρε τόση λύπη και τωρα θα σου φέρει τέτοια χαρα.

εισαι πολυ κοντα σ αυτην την μερα κοριτσάκι μου ολα θα πανε καλα , να μην εχεις αγωνία.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Egina mama said:

Μπράβο κοριτσάκι μου. Παλικάρι είσαι και έχεις και έναν άγγελο εκεί ψηλά να σας προσέχει. Με το καλό  ο τοκετός σου και χαίρομαι ανέλπιστα που εκεί που συζητούσαμε για προωρότητα έφτασες να έχεις μπει στον μήνα σου. 

27???? Ιιιιιιι μπράβο ρε κοριτσάρα μου. Κοίτα πως περνάει νερό ο καιρός. Ελπίζω να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου και να μην εισαι μέσα στο άγχος.

Δε θα ελεγα οτι την απολαμβανω ιδιαιτερα.Ενω το νινι δεν μου εχει δωσει μεχρι στιγμη κανενα δικαιωμα.Σκεψου δεν εχω παρει τιποτα απο πραγματακια, ουτε καλτσα.Ελπιζω το υπολοιπο διαστημα να αλλαξω λιγο....Σκεψου η προταση της μανας μου(ποση ανασφαλεια μου περναει υποσυνειδητα ισως και εμενα)οταν θα μπω να γεννησω να παει ο αντρας μου και να τον βοηθησει αν θελει  και αυτη και τοτε να παρουμε οτι χρειαζεται , να κανουμε ντουλαπια που θελουμε γιατι το σπιτι ειναι μικρο....!!!!!!!!!!

13 hours ago, Ελισώ said:

Ευχαριστώ πολύ-πολύ!! <3

Ο γιατρός λέει ότι το θεωρεί θαύμα που με ανοιχτό τράχηλο απο 28 εβδομάδες έφτασα εδώ χωρίς καν πεσσό. 

Ειναι σιγουρο οτι ολα θα πανε  καλα, ειναι πραγματι ειναι  ενα θαυμα, εδω που εφτασες.Θα ειναι συναισθηματικα πολυ δυσκολη μερα για σενα, αλλα ο Θεος ειχε σχεδιο να σου χαρισει αυτη την ημερα το μωρακι σου.Και αυτο ειναι μοναδικο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , anoulious είπε:

Δε θα ελεγα οτι την απολαμβανω ιδιαιτερα.Ενω το νινι δεν μου εχει δωσει μεχρι στιγμη κανενα δικαιωμα.Σκεψου δεν εχω παρει τιποτα απο πραγματακια, ουτε καλτσα.Ελπιζω το υπολοιπο διαστημα να αλλαξω λιγο....Σκεψου η προταση της μανας μου(ποση ανασφαλεια μου περναει υποσυνειδητα ισως και εμενα)οταν θα μπω να γεννησω να παει ο αντρας μου και να τον βοηθησει αν θελει  και αυτη και τοτε να παρουμε οτι χρειαζεται , να κανουμε ντουλαπια που θελουμε γιατι το σπιτι ειναι μικρο....!!!!!!!!!!

Ειναι σιγουρο οτι ολα θα πανε  καλα, ειναι πραγματι ειναι  ενα θαυμα, εδω που εφτασες.Θα ειναι συναισθηματικα πολυ δυσκολη μερα για σενα, αλλα ο Θεος ειχε σχεδιο να σου χαρισει αυτη την ημερα το μωρακι σου.Και αυτο ειναι μοναδικο.

Κοίτα καταλαβαινω τη μαμά σου. 

Απο την άλλη δεν γίνεται να μην αγοράσεις τα ρούχα του για το μαιευτήριο και να ρίξεις μια μάτια για κρεβατακι χωρίς να το κλείσεις στην τελική.

 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...