Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Σε προσλαμβάνω να μου κάνεις διατροφή όσο εγκυμονούμε χαχαχα!! Αστέρι είσαι το έκανα screen shot ήδη!!  Και προλαβαίνω την οποιαδήποτε παρεξήγηση...χάριν αστεϊσμού είπα πριν για τα 3 μας εννοώντας φυσικά τις βλαστοκυστες μας!!

@vik80 ο Κουρ .κάνει δοκιμαστικούς κύκλους. Δηλαδή μόλις αδιαθετησεις έχεις δεν έχεις σταθερό κύκλο σου δίνει σικλακουρ και ελέγχει αν το ενδομήτριο παχαινει ικανοποιητικά. Έτσι πχ μπορεί να σου αυξήσει τα σικλακουρ η να σου προσθέσει και αυτοκόλλητα. Υπολόγιζε υπέρηχο μια φορά την εβδομάδα. Έτσι όταν με το καλό βρεθεί η δοτρια ο γιατρός έχει από πριν μια εικόνα της μήτρας και πως αντιδρας στα φάρμακα.

Μου άλλαξε το ραντεβού ο γιατρός με πήγε 19.30. αχ και θα σκασω

Καλά αποτελέσματα για σήμερα, μακάρι να έχεις τα προσδοκομενα νέα. Αναμένω με αγωνία ενημέρωση αν θέλεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 20 λεπτά , Condios είπε:

Ιστορικο διαβητη δεν εχω και επειδη ο μαγος κοντος με εχει βαλει να κανω ΚΑΙ καμπυλη σακχαρου θα σου πω οτι στο 2ωρο βγαινω και υπογλυκαιμική,,,,αφου δε λιποθυμησα εκεινη την ημερα που την εκανα οταν τελειωσα παλι καλα,,,στο τσακ. Θελει προσοχη ομως στην εγκυμοσυνη απ'οτι διαβαζω και απ'οσα λες και εσυ,,,και τι δε θελει προσοχη πχια?????????? Ευχομαι να γκαστρωσει και εμενα ,,,,για καλο του (αν και πιστευω πεισμωσε τωρα και του βγαινει το τρελοΖακυνθινο του και θελει και αυτος για να ησυχασει απο μενα,,αχαχαχα ,,,πες @Ελισάβετ καπ 2)! Σε ευχαριστώ μαναράκι μου μανουλα ομορφη που εχεις πιστη τοση ακομα και για μας που μειναμε πισω. 

Το δικο μου σιγουρα εχει μισο κιλο μελι μεσα,,,αλλιως δεν κατεβαινει ρε κοριτσια,,,ανοστο! Καλέ με τίτλο "ΔΙΑΤΡΟΦΗ VIV37" αποθηκευθηκες ηδη! Αφισα στο ψυγειο και στα ντουλαπια θα σε κανω. αχαχαχαχα οχι ακομα ομως ε? κανα μηνα εκει κοντα στην ετ κατα γραμμα,,,πριν πιο διακριτικα,,α,χαχαχα

Μάγος μάγος!!!! Εδώ γκάστρωσε εμένα στα 44 με δικά μου κιόλας εσένα δεν θα γκαστρωσει;;; ασε που αφού ξέρει ότι έχεις κάνει διατριβή στο θέμα θα έχει εμπλουτίσει τις γνώσεις του ακόμα παραπέρα!!!! Νομίζω ότι θα ακούει το όνομα μας και θα κάτι θα τον πιάνει!!! Πω πω σαν να τον ακούω αυτή την στιγμή να λέει το όνομα μου με αυτό τον μοναδικό τρόπο!!!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , MaryH είπε:

Προσεξα κατι που εγραψες. Οτι οι εμβρυομεταφορες ηταν δυσκολες τραυματικες κ κρατουσαν μια ωρα. Αυτος παντως ειναι λογος αποτυχιας. Η ετ ειναι το κυριοτερο μερος της διαδικασιας. Μηπωβς ο τραχηλος θελει διανοιξη? Να το δειτε αυτο

Ναι ναι πιστεψε  με αγαπη!

Ναι αυτό συνέβη δύο φορές στον πρώτο γιατρο. Με τον δεύτερο 3 φορές δεν κατάλαβα σχεδόν τίποτα, μόνο την κλασική υποφερτή ενόχληση. Το ξέρω και το κατάλαβα ότι αποκλείεται να πετύχαινε τις πρώτες φορές από τον αφόρητο πονο. Και είμαι υπομονος ανθρωπος, δεν γκρινιάζω με το παραμικρό, έχω κάνει νικά και άπειρα ngs και σκρατσινγκ χωρίς μέθη και υπομενω.

  • Μπερδεμένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , vik80 είπε:

Ναι αυτό συνέβη δύο φορές στον πρώτο γιατρο. Με τον δεύτερο 3 φορές δεν κατάλαβα σχεδόν τίποτα, μόνο την κλασική υποφερτή ενόχληση. Το ξέρω και το κατάλαβα ότι αποκλείεται να πετύχαινε τις πρώτες φορές από τον αφόρητο πονο. Και είμαι υπομονος ανθρωπος, δεν γκρινιάζω με το παραμικρό, έχω κάνει νικά και άπειρα ngs και σκρατσινγκ χωρίς μέθη και υπομενω.

Μα είναι δυνατόν χωρίς μέθη??????????? εσύ έχεις σπασει και τα κοντέρ στον πόνο τύπου γεννας ρε κοριτσάκι μου? ποσα περασες? Εγώ στο πρώτο κεντρο συνεβη αυτό,,,,με τραυματισαν μπαινοντας για την ετ γιατι ειχα στενο τραχηλο και 3πλη καμπυλη ως οτου φτασουν στο ενδομητριο,,,ενα θα σου πω,,,τα εμβρυακια εμειναν τερμα θεου αρχες αλλαχ μεσα στο ενδομητριο,,,άπατη πηγε η ετ φυσικα,,,δεν ξερω καν αν αξιζει να τη μετρησω ως ετ,,,,μετα εκανα διανοιξη,,,,περυσι 1/2/21 ,,,,μαντεψε,,,ξαναεκλεισε ο τραχηλος τωρα που 11/2 εκανα ΕΡΑ ,,,, τωρα βεβαια με την λαπαροσκοπηση θα κανω και υστεροσκοπηση οπότε ευελπιστώ ενα 6μηνο να κρατησει και να προλαβω να κανω ετ ως τοτε. Αλλά πραγματικά θες μεθη αν για οποιοδηποτε λογο δεν περνανε με ευκολια. ο κοντος κανει συνδυασμο,,,,2 ποτηρια νερό 6 τα χαράματα και 10-11 το πρωί η μεθη,,,,γιατί και νερο θελει στην κυστη αλλα να το εχω πιει νωρις να μην επηρεασει το ξυπνημα μου μετα,,,και συνδυασμο να παταει και η μαια απο πανω την κοιλια μου για να ευθειαζει η καμπυλη να περναει ο καθετηρας ε? Ο τραχηλος ειναι ενα οργανο που επανερχεται στην πρωτερη φυσικη κατασταση απο οσο ξερω,,,αρα και διανοιξη να κανουμε αυτος ξανακλεινει...το καταλαβαινω και στην περιοδο μου,,,ανυποφορος πονος στον τραχηλο γιατι αυτος πασχιζει να διωξει το αιμα που ειναι προφανως πολυ και αυτός προσπαθει να το αποβαλει με συσπασεις....Θεε μου ποσο δυνατες μας εχεις κανει? Δοξα σοι ! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Kiddo είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, καλημέρα!

Ερώτηση εκ μέρους άλλης κοπέλας..

Υπάρχει κάποια που βρίσκεται στη Πάτρα ή αν ξέρετε κάποια από Πάτρα και να έχει κάνει υστεροσκοπηση σε δημόσιο νοσοκομείο της Πάτρας ή του Ρίο για να μου στείλετε ένα τηλέφωνο στο οποίο θα μπορούσε να επικοινωνήσει για να κλείσει ραντεβού;

@Villi..; @Aria....; Κάποια ήταν από Πάτρα θυμάμαι.. δε θυμάμαι ποια...:oops:

Καλησπέρα !!!εγώ είμαι από Πάτρα .είχα κάνει υστεροσκοπιση στον Άγιο Ανδρέα αλλά δ το συνιστω ...καλύτερα να πάρει στο Ρίο το τηλέφωνο δ το έχω κρατήσει αλλά εάν πάρει στα ραντεβού θα της το πουν..

Κορίτσια μου σας διαβάζω κάθε βράδυ δ σας έχω ξεχάσει αλλά έχω τόση δουλειά που δ έχω δύναμη να γράψω.χαιρομαι με τους υπερήχους σας που ακούτε καρδούλες στεναχωρήθηκα με την @silvy22 αλλά είδα ότι δ το βάζει κάτω κ αυτό είναι ένα πολύ καλό σημάδι θα έρθει το μωράκι σας να το ξέρεις κορίτσι μου.

Χρυσούλα κι μου πλησιάζεις κ εσύ ...καθώς κ η @Viv37 !!!άντε βρε κορίτσια μου με το καλό !!!

εγώ μετράω μέρες να κάνουμε την εξέταση ξανά...πότε πέρασαν οι 3 μήνες που είμαι στην παρέα σας...

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , Condios είπε:

καταλαβα,,,θα με φαει το παστεριωμενο ασπραδι και οι φυτικες ινες των κοκκινων φακών και των μαυροματικων,,,,κινοα μια αηδια συγνωμη κιολας,,,,φαγοπυρο δε ακομα χειροτερο,,,,ολικής ίουυυυυυυυυυυ τί εμεινε? νερακι του θεου και σαλατες παλι καλα

Χαχαχαχαχα! Μην ξεχνας τα κοψιδια μπριζολες αρνια κτλ κτλ επιτρεπονται ολα! Δε θα σε αφησουμε να πεινασεις αγαπη μου! Χαχαχαχα! 

πρίν από 37 λεπτά , MaryH είπε:

Ειναι υπερτροφη κ εγω στο α τριμηνο ετρωγα δεν ηξερα. Αλλα μολις επαθα διαβητη, μαχαιρι το κοψα

Οχι , πηρα σκετο, με μαυρο ψωμι το ετρωγα. Το ζαχαρο στο Θεο

Μμμμμ περιεργο!!! Μαλλον η αντισταση σου στην ινσουλινη ειναι για κλαματα σαν τη δικη μου.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Viv37 είπε:

Χαχαχαχαχα! Μην ξεχνας τα κοψιδια μπριζολες αρνια κτλ κτλ επιτρεπονται ολα! Δε θα σε αφησουμε να πεινασεις αγαπη μου! Χαχαχαχα! 

Αυτά δεν τα ανέφερα καθώς υπάγονται στην πρωτεϊνη αχαχχαχαχαχχαχα 

Ο παππούς του άντρα μου έλεγε για το αρνάκι "και στην πέτρα να φυτρώνει" αχχαχαχαχαχ 

Εν τω μεταξύ μετά τη λαπαρο-υστερο με βλέπω να πειναω με τους φιδεδες και τα ζελέ που θα μου έχουν για φαι για καμιά βδομάδα,,,,πάνε τα 3 κιλά που πήρα κλάψ,σνιφ...και το βουλωνω γιατί για καλό πάω υποτίθεται,,,,αμήν! 

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Condios είπε:

καταλαβα,,,θα με φαει το παστεριωμενο ασπραδι και οι φυτικες ινες των κοκκινων φακών και των μαυροματικων,,,,κινοα μια αηδια συγνωμη κιολας,,,,φαγοπυρο δε ακομα χειροτερο,,,,ολικής ίουυυυυυυυυυυ τί εμεινε? νερακι του θεου και σαλατες παλι καλα

Έλα και μη σκας.με νεράκι σαλάτα και κανένα ξηροκαρπι θα είμαστε. Στο τσακιρ κέφι και καμιά φακή κανονική. Έχεις δει πόσο κάνουν οι κόκκινες φακές; Τα είδη ολικής; Τα βιολογικά; Απαπαπα...φαγοπυρο και κινόα και πληγούρι δεν μου αρέσουν καθόλου. Ψάρι και αυγό μπορώ να τρώω κάθε μέρα όμως..από σήμερα λες και την έχω σίγουρη την ετ ξεκίνησα λίγο καλύτερη διατροφή..λίγο όμως έτσι;;

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Fili είπε:

Ιιιιιιιι ιιιιιιι μαρη @Viv37 ένα ένα μας αποκαλύπτεις τα ταλεντα σου!! Έψαχνα κι εγώ και διάβαζα κατεβατά τόσο καιρό τι να προσέχω τι να τρώω τι να αποφεύγω. Εσένα θα ρωτάω εφεξής!!

Κεφιρ καλε επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη; 

@chitaneta μου κι εγώ δεν τρώω κρέας. Τρώω βέβαια ψαράκια κι αβγά. Λιγο τους συνδυασμούς αν προσέχεις πιστεύω μια χαρά θα είσαι. Το πολύ πολύ πάρε και λίγη b12 μια δυο φορές την εβδομάδα. Εγώ αυτό κάνω 

Χαχαχα! Στη διαθεση σου αγαπη μου! Φυσικα και επιτρεπεται το κεφιρ! Φουλ στα προβιοτικα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Condios είπε:

Μα είναι δυνατόν χωρίς μέθη??????????? εσύ έχεις σπασει και τα κοντέρ στον πόνο τύπου γεννας ρε κοριτσάκι μου? ποσα περασες? Εγώ στο πρώτο κεντρο συνεβη αυτό,,,,με τραυματισαν μπαινοντας για την ετ γιατι ειχα στενο τραχηλο και 3πλη καμπυλη ως οτου φτασουν στο ενδομητριο,,,ενα θα σου πω,,,τα εμβρυακια εμειναν τερμα θεου αρχες αλλαχ μεσα στο ενδομητριο,,,άπατη πηγε η ετ φυσικα,,,δεν ξερω καν αν αξιζει να τη μετρησω ως ετ,,,,μετα εκανα διανοιξη,,,,περυσι 1/2/21 ,,,,μαντεψε,,,ξαναεκλεισε ο τραχηλος τωρα που 11/2 εκανα ΕΡΑ ,,,, τωρα βεβαια με την λαπαροσκοπηση θα κανω και υστεροσκοπηση οπότε ευελπιστώ ενα 6μηνο να κρατησει και να προλαβω να κανω ετ ως τοτε. Αλλά πραγματικά θες μεθη αν για οποιοδηποτε λογο δεν περνανε με ευκολια. ο κοντος κανει συνδυασμο,,,,2 ποτηρια νερό 6 τα χαράματα και 10-11 το πρωί η μεθη,,,,γιατί και νερο θελει στην κυστη αλλα να το εχω πιει νωρις να μην επηρεασει το ξυπνημα μου μετα,,,και συνδυασμο να παταει και η μαια απο πανω την κοιλια μου για να ευθειαζει η καμπυλη να περναει ο καθετηρας ε? Ο τραχηλος ειναι ενα οργανο που επανερχεται στην πρωτερη φυσικη κατασταση απο οσο ξερω,,,αρα και διανοιξη να κανουμε αυτος ξανακλεινει...το καταλαβαινω και στην περιοδο μου,,,ανυποφορος πονος στον τραχηλο γιατι αυτος πασχιζει να διωξει το αιμα που ειναι προφανως πολυ και αυτός προσπαθει να το αποβαλει με συσπασεις....Θεε μου ποσο δυνατες μας εχεις κανει? Δοξα σοι ! 

Επίσης πρίν ετ ο κοντός δίνει και λεξοτανιλ οπότε είσαι ζεν δεν καταλαβαίνεις τίποτα!!! Εγώ έριξα και έναν ύπνο μισή ώρα την πρώτη φορά. Στην δεύτερη επειδή ήμουν μόνη μου εκείνη την ημέρα (ήταν Πέμπτη που είναι κλειστό το κέντρο) είχε όρεξη για κουβέντα θα  μου είπε και δέκα φορές το έχεις καταλάβει τώρα ότι σε γκάστρωσε έτσι;;; χα χα χα χα χα χα χα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Chrussa1982 είπε:

Έλα και μη σκας.με νεράκι σαλάτα και κανένα ξηροκαρπι θα είμαστε. Στο τσακιρ κέφι και καμιά φακή κανονική. Έχεις δει πόσο κάνουν οι κόκκινες φακές; Τα είδη ολικής; Τα βιολογικά; Απαπαπα...φαγοπυρο και κινόα και πληγούρι δεν μου αρέσουν καθόλου. Ψάρι και αυγό μπορώ να τρώω κάθε μέρα όμως..από σήμερα λες και την έχω σίγουρη την ετ ξεκίνησα λίγο καλύτερη διατροφή..λίγο όμως έτσι;;

Τις κοκκινες φακες τις εχω καιρο ,,,απ'οταν ηταν φτηνες,,,αχαχαχαχα τσεκαρα και προχθες ημερομηνια ληξης,,,,πληγουρι ωραιο,,,,το δε κους κους ονειρο το τσακιζω,,,αυτο το τουρκικο με τη μεντα....καλε σιγα που θα πεινασουμε,,,,δοξα να εχει ο Θεος,,,απ'ολα θα εχουμε,, θα τα καταφερουμε,,,αλί απο τον κοσμακη που ξεσπιτωνεται στην Ουκρανια. Καλά το πας,,,λιγο λιγο που το πας θα το καταφερεις....θα σου δωσει κορτιζονη λες? εκει θα θελει προσοχη αν ναι γιατι σημερα εμαθα η ξανθια,,,,το αλατι κανει κατακρατηση και η ζαχαρη ανεβαζει το σακχαρο με την κορτιζονη...ποσα πχια να θυμομαστε? Εγω σε καθε προετοιμασια για ετ ειχα excel με τις μερες και τα χαπια καταγεγραμμενα ολα και εβαζα τικ οταν επαιρνα κατι γιατι αλλιως καψιμο....η τελευταια ειχε 18 την ημερα καποια στιγμή,,,,,ούτε βαβά με άνοια να ήμουν τοσα πολλά αχαχαχαχαχαχα γελαω για να μην κλαιω,,,,αλλα και παλι,,,ολα χαλαλι!!!! το μονο που μου εμεινε να διαχειριστω ειναι η ρουλα-πεθερουλα ως την επομενη ετ,,,ολα τα υπολοιπα τα εχω υπο ελεγχο ,,,,, αυτή ομως ρωταει κατι κουλα,,,μα κατι κουλαααααααααα ,,,, θα παω να παρω μαθηματα τερματοφυλακα (κοινώς ψυχολογου) ,,,,να τα αποκρουω μαλλον αχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Condios είπε:

Αυτά δεν τα ανέφερα καθώς υπάγονται στην πρωτεϊνη αχαχχαχαχαχχαχα 

Ο παππούς του άντρα μου έλεγε για το αρνάκι "και στην πέτρα να φυτρώνει" αχχαχαχαχαχ 

Εν τω μεταξύ μετά τη λαπαρο-υστερο με βλέπω να πειναω με τους φιδεδες και τα ζελέ που θα μου έχουν για φαι για καμιά βδομάδα,,,,πάνε τα 3 κιλά που πήρα κλάψ,σνιφ...και το βουλωνω γιατί για καλό πάω υποτίθεται,,,,αμήν! 

 

Σωστος ο παππους! Κι εγω την αγαπησα τη φιλη σας τη διαιτολογο αφου λεει ναι στην πιτσα που και που!

Θα τα ξαναβαλεις τα κιλα! Ασε που με τετοια νηστεια γινεται πολυ καλη αποτοξινωση στον οργανισμο και μετα θα ειναι πανετοιμος να δεχτει τα εμβρυακια σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Επίσης πρίν ετ ο κοντός δίνει και λεξοτανιλ οπότε είσαι ζεν δεν καταλαβαίνεις τίποτα!!! Εγώ έριξα και έναν ύπνο μισή ώρα την πρώτη φορά. Στην δεύτερη επειδή ήμουν μόνη μου εκείνη την ημέρα (ήταν Πέμπτη που είναι κλειστό το κέντρο) είχε όρεξη για κουβέντα θα  μου είπε και δέκα φορές το έχεις καταλάβει τώρα ότι σε γκάστρωσε έτσι;;; χα χα χα χα χα χα χα 

θελω δοση ελεφαντα μαλλον ,,,,, δε με πιανει τιποτα να ξες,,,,οσο για το "σε γκαστρωσα" δε θελω να το ακουσω,,,να το βιωσω θελω,,,,ασε γιατι και σε μενα το ειπε,,,με εστειλε σπιτακι μου με την ευχη του και τα παιδακια μου,,,,οποτε πλεον του λεω,,,,μου χρωστας,,,,μια καρδουλα μεσα μου και ενα μωρακι στην αγκαλιά μου! και εκει απλα σιωπαινει και πεισμωνει η τρελομουσουδα του αχαχαχαχαχα και αμην και δοξα!!!!!!!!!! λογοδιαρροια ανευ τελους ειμαι σημερα,,,συγνωμηηηηηηηηη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Έλα και μη σκας.με νεράκι σαλάτα και κανένα ξηροκαρπι θα είμαστε. Στο τσακιρ κέφι και καμιά φακή κανονική. Έχεις δει πόσο κάνουν οι κόκκινες φακές; Τα είδη ολικής; Τα βιολογικά; Απαπαπα...φαγοπυρο και κινόα και πληγούρι δεν μου αρέσουν καθόλου. Ψάρι και αυγό μπορώ να τρώω κάθε μέρα όμως..από σήμερα λες και την έχω σίγουρη την ετ ξεκίνησα λίγο καλύτερη διατροφή..λίγο όμως έτσι;;

Χρυσουλακι μου διαβαζω την διατροφη που θα κανετε και νιωθω οτι πειναω..μπραβο σας κοριτσια,ειστε θεες!!Εγω παντως επειδη ειμαι πολυ αδυνατη και δεν ημουν ποτε του υγιεινου..και πριν την ετ ετρωγα σαβουρες και πολλα γλυκα και μετα...λιγο προσεξα οταν πηρα θετικο αποτελεσμα αλλα παλι σαβουριαζω και παρακαλαω τον Θεουλη να μην παθω διαβητη κυησης..

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Viv37 είπε:

Σωστος ο παππους! Κι εγω την αγαπησα τη φιλη σας τη διαιτολογο αφου λεει ναι στην πιτσα που και που!

Θα τα ξαναβαλεις τα κιλα! Ασε που με τετοια νηστεια γινεται πολυ καλη αποτοξινωση στον οργανισμο και μετα θα ειναι πανετοιμος να δεχτει τα εμβρυακια σου!

η Οσια Μαρία η Αιγύπτια θα είμαι αν κανω νηστεια τετοια κανα 3-5μηνο μεχρι την ετ....αχαχαχαχαχαχα 

promise σε ολες σας και κυριως στον εαυτο μου,,,απ'τη στιγμή που θα μου πει "ξεκιναει η δοτρια" να ξερετε,,,,μειωνω καπνισμα ως οτου αδιαθετησω για να ξεκινησω επισημα προετοιμασια,,,,5 καπνιζω τη μερα αλλα και αυτα,,,,να φευγουν.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...