Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , vik80 είπε:

Ξερεις τι ενοχικα έχω περάσει? Νόμιζα ότι όλες το έκοβαν, και έλεγα γιατί εγώ δεν μπορώ? Σκέψου ότι ούτε αλκοόλ ούτε καφε δεν πίνω. Αλλά το τσιγάρο...

Έκλεισα ραντεβού με Κουρτ... πρωτοτυπία έτσι? Και ο Θεός μαζί μας παιδες

Και εγώ με αυτόν θα προχωρήσω με διπλή δωρεά. Να μας πεις τι σου είπε. 

Όσο για το τσιγάρο να μην νιώθεις ενοχικα όσο το κοντρολάρεις.

Εγω πάντα το έκοβα δέκα μέρες πριν την Εμ για να μ περάσουν τα νεύρα κ έτρωγα ξηρούς καρπούς. 

πρίν από 4 λεπτά , Condios είπε:

Αχ Χρυσουλακι μου καλό πως σε καταλαβαίνω!!! Σε όλα όμως. Βέβαια αυτό το γάλα στον καφέ τι το θες? Διαλύει το στομάχι,πως το αντέχεις? Εκτός αν το κάνεις για να καλύψει την έλλειψη ζάχαρης. Με τα τάπερ δεν έχω θέμα αγαπημένη,,,με τις ερωτήσεις τις άκυρες όμως ή τις διατυπώσεις έχω σοβαρό. Η μαμά μου είναι εκπαιδευμένη,,,δε ρωτάει αν δεν πω,,ούτε οι αδερφές μου ούτε οι κολλητές μου,,,αλλά η ρουλαααααα πωπωπω ,,,,που να μην της είχα ζητήσει ευγενεστατα να μη με ρωτα τίποτα. Πλέον την κοιτάω, απλά όταν ρωτάει τα κουλά της και λέω "κάποιο άλλο θέμα σε παρακαλώ,γιατί αυτό δε θέλω να το συζητήσουμε". Αλλά αν δε νιώθει ο άνθρωπος,,,,το χαβα του,,, οπότε και εγώ τρελιτσα και απλά στρίβω. Γιατί και να της απαντήσω πάλι θα με ρωτήσει. Μου έχει κάνει ήδη δύο φορές παρατήρηση για τα μαλλιά μου,,,γιατί δεν κουρευομαι ενώ ήδη κουρεύτηκα αχαχχαχαχαχχαχα και γιατί τα έχω τόσο μακριά,,δε μου πάνε αχχαχαχαχα τα ολοισια μου μακριά μαλλάκια ,,,, talk to the hand και άσε μας κουκλίτσα μου. Δε μπορωωωωωωωωωω αχαχαχχαχαχαχαχ ,,,ο αγαπουλης μου λέει να πάμε να νοικιάσουμε άλλου αλλά εγώ λέω "οχιιιιιι δε με νοιάζει καθόλου,,,δεν τη βλέπω καν,,," ευτυχώς όμως εκπαιδεύεται στα περισσότερα,,,το στόμα όμως εκεί ,,,να ξέρεις,,, επόμενη ετ όταν θα λείπει εννοείται να μην ξέρει. Εδώ τώρα της λέω η λαπαρουστερο είναι θέμα υγείας και αυτή με ρώτησε ,αν έχεις το Θεό σου, ποτέ η επόμενη προσπάθεια. Την κοίταξα,γέλασα ξεκαρδιστικά και έφυγα. Ακόμα αναρωτιέται. Αχαχχαχαχαχαχ 

Τώρα που είπες για dermestril,,,, μόλις μίλησα με το αδερφάκι μου που είναι στο φαρμακείο ,έχει 3 κουτιά 8αρια*50, και της είπα να τα κρατήσει για μένα,,,αν χρειαστείς ευχαρίστως να σου στείλω,,,ελπίζω να μου ξαναβρει. Αρχίζω να μαζεύω και cyclacour παλι,,, τί να κάνω? 

Ααααααα θα φτιάξω κλαμπ καμένες νύφες εδώ εγώ μαζί σου!!! Αυτά που λες είναι light θες να μείνεις;;;; 

Όταν ήμουν 90 κιλά. Κάτι έβλεπε στη τηλεόραση και λέει κοίτα ωραίο σωμα αυτή, εσύ όμως παραπαχυνες νομίζω ε;;; 

Την καλεί η μαμά μ σπίτι της για φαγητό όλοι μαζί τρώει Κάτι που δεν της άρεσε (η μαμά μ μαγειρεύει πολύ ωραία αλλά γούστα είναι αυτά δεν το συζητώ και εγώ είμαι κ περίεργη) και αντί να πει μωρέ δεν τα πολυτρωω αυτά γυρνάει σε όλους τους υπόλοιπους στο τραπέζι και λέει αυτό μην το φάτε είναι χάλια. Και το υπέρτατο;;;;;;;;;; μένουμε πάνω κάτω δυοροφη μονοκατοικία. Σε όλες τις εγκυμοσύνες δεν μ έκανε τίποτα ααα ούτε φαΐ γτ δεν ήθελα μαγειρεύει κ χάλια. Εγώ πάντα έκανα γενικη το σπίτι όλο και μαγειρευα φαγητά για κάνα μήνα και τα είχα κατάψυξη. Οπότε είχε ο άντρας μ μια φορά την μέρα να πλύνει πιάτα και του είχα πει μια φορά τη βδομάδα φασίνα δεν χρειάζεται πιο συχνά όπως εγώ που είμαι τρελή και καθαρίζω κάθε μέρα. Εκεί τρελάθηκε όχι το παιδί μην πλυνει πιάτα θα χαλάσουν τα χέρια του ντοινγκκκκ και ξέρω τι θα σκεφτείς ο τύπος είναι πιανίστας χαχαχαχα όχι αγάπη μ προγραμματιστής είναι χαχαχαχαχαχα. Όπου παρένθεση χεσμενο τον έχει θέατρο κάνει. Γτ δεν τον έχει φροντίσει από όταν ήταν 9 τον έστειλε στον πατέρα του. Δεν μ έπλενε φυσικά ποτέ εκείνη πιάτα το είχα ξεκαθαρίσει στον άντρα μ. Μην έχει να λέει γτ εκείνη πάντα λέει (μια φορά μ είχε κρατήσει το σκυλάκι για δύο ώρες και μας είχε πρήξει για ένα χρόνο έλεγε αχχχ  εγώ το μεγάλωσα!) 

Και φτάνω στη σοκαριστικη ατάκα. Σε μια εγκυμοσύνη δεν πήγαινε καλά το πράγμα εκείνη μας έκανε μούτρα δεν μας μίλαγε. Και μαθαίνει από την ξαδέλφη ότι δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη και απανταει" αφού δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη γτ δεν σηκώνετε να κάνει δουλειές να αποβάλει μια ώρα αρχιτερα;;;" 

Χαχαχαχαχαχα 

Αλλά κακία δεν είναι απλά ζαβη και αγενής δεν τα λέει για να βγάλει τη χολή της τα λέει γτ είναι ζαβη και δεν έχει φραγμούς 

  • Χαχα 4
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 4 λεπτά , MELINASP είπε:

Και εγώ με αυτόν θα προχωρήσω με διπλή δωρεά. Να μας πεις τι σου είπε. 

Όσο για το τσιγάρο να μην νιώθεις ενοχικα όσο το κοντρολάρεις.

Εγω πάντα το έκοβα δέκα μέρες πριν την Εμ για να μ περάσουν τα νεύρα κ έτρωγα ξηρούς καρπούς. 

Ααααααα θα φτιάξω κλαμπ καμένες νύφες εδώ εγώ μαζί σου!!! Αυτά που λες είναι light θες να μείνεις;;;; 

Όταν ήμουν 90 κιλά. Κάτι έβλεπε στη τηλεόραση και λέει κοίτα ωραίο σωμα αυτή, εσύ όμως παραπαχυνες νομίζω ε;;; 

Την καλεί η μαμά μ σπίτι της για φαγητό όλοι μαζί τρώει Κάτι που δεν της άρεσε (η μαμά μ μαγειρεύει πολύ ωραία αλλά γούστα είναι αυτά δεν το συζητώ και εγώ είμαι κ περίεργη) και αντί να πει μωρέ δεν τα πολυτρωω αυτά γυρνάει σε όλους τους υπόλοιπους στο τραπέζι και λέει αυτό μην το φάτε είναι χάλια. Και το υπέρτατο;;;;;;;;;; μένουμε πάνω κάτω δυοροφη μονοκατοικία. Σε όλες τις εγκυμοσύνες δεν μ έκανε τίποτα ααα ούτε φαΐ γτ δεν ήθελα μαγειρεύει κ χάλια. Εγώ πάντα έκανα γενικη το σπίτι όλο και μαγειρευα φαγητά για κάνα μήνα και τα είχα κατάψυξη. Οπότε είχε ο άντρας μ μια φορά την μέρα να πλύνει πιάτα και του είχα πει μια φορά τη βδομάδα φασίνα δεν χρειάζεται πιο συχνά όπως εγώ που είμαι τρελή και καθαρίζω κάθε μέρα. Εκεί τρελάθηκε όχι το παιδί μην πλυνει πιάτα θα χαλάσουν τα χέρια του ντοινγκκκκ και ξέρω τι θα σκεφτείς ο τύπος είναι πιανίστας χαχαχαχα όχι αγάπη μ προγραμματιστής είναι χαχαχαχαχαχα. Όπου παρένθεση χεσμενο τον έχει θέατρο κάνει. Γτ δεν τον έχει φροντίσει από όταν ήταν 9 τον έστειλε στον πατέρα του. Δεν μ έπλενε φυσικά ποτέ εκείνη πιάτα το είχα ξεκαθαρίσει στον άντρα μ. Μην έχει να λέει γτ εκείνη πάντα λέει (μια φορά μ είχε κρατήσει το σκυλάκι για δύο ώρες και μας είχε πρήξει για ένα χρόνο έλεγε αχχχ  εγώ το μεγάλωσα!) 

Και φτάνω στη σοκαριστικη ατάκα. Σε μια εγκυμοσύνη δεν πήγαινε καλά το πράγμα εκείνη μας έκανε μούτρα δεν μας μίλαγε. Και μαθαίνει από την ξαδέλφη ότι δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη και απανταει" αφού δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη γτ δεν σηκώνετε να κάνει δουλειές να αποβάλει μια ώρα αρχιτερα;;;" 

Χαχαχαχαχαχα 

Αλλά κακία δεν είναι απλά ζαβη και αγενής δεν τα λέει για να βγάλει τη χολή της τα λέει γτ είναι ζαβη και δεν έχει φραγμούς 

Oh mon Dieu!!!!!!! Η δική μου είναι γατάκι ημερών μπροστά στην τίγρη σου,,,αχαχχαχαχαχαχ Παναγία μου..... πραγματικά είσαι ηρωίδα,,,η δική μου είναι light όντως με αυτά που λες για τη δική σου. Και μας μαγειρεύει , και νόστιμα τα κάνει όλα και όπου μπορεί μας βοηθάει η γυναίκα,,,αλλά λίγο να περιοριζε τις ερωτήσεις που με καρφώνουν στην ψυχή. Ήρωας είσαι! Υποθέτω όμως πως ο σύζυγος σου τα βλέπει όλα και σου λέει να μην ασχολείσαι ελπίζω ε? Ο δικός μου είναι μαζί μου ξεκάθαρα,πολύ βασικό, με παροτρύνει κιόλας να την τρολαρω αχχαχαχαχα πάλι καλά, γιατί εννοείται πως θα είχα κόψει πέρα αν ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Η δικιά μου πάει και ένα δίμηνο στο χωριό το καλοκαίρι,,πάλι καλαααααα. Αλλά αυτό το βλέμμα που με το που με βλέπει θα ρωτήσει κοτσανιτσα πρέπει να διαχειριστώ καλύτερα και μετά θα είμαι και εγώ "φεεεεεεεεεετααααααα" που λέει και η @marina_86,,,,που είσαι συμπεθερα???????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Condios είπε:

Oh mon Dieu!!!!!!! Η δική μου είναι γατάκι ημερών μπροστά στην τίγρη σου,,,αχαχχαχαχαχαχ Παναγία μου..... πραγματικά είσαι ηρωίδα,,,η δική μου είναι light όντως με αυτά που λες για τη δική σου. Και μας μαγειρεύει , και νόστιμα τα κάνει όλα και όπου μπορεί μας βοηθάει η γυναίκα,,,αλλά λίγο να περιοριζε τις ερωτήσεις που με καρφώνουν στην ψυχή. Ήρωας είσαι! Υποθέτω όμως πως ο σύζυγος σου τα βλέπει όλα και σου λέει να μην ασχολείσαι ελπίζω ε? Ο δικός μου είναι μαζί μου ξεκάθαρα,πολύ βασικό, με παροτρύνει κιόλας να την τρολαρω αχχαχαχαχα πάλι καλά, γιατί εννοείται πως θα είχα κόψει πέρα αν ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Η δικιά μου πάει και ένα δίμηνο στο χωριό το καλοκαίρι,,πάλι καλαααααα. Αλλά αυτό το βλέμμα που με το που με βλέπει θα ρωτήσει κοτσανιτσα πρέπει να διαχειριστώ καλύτερα και μετά θα είμαι και εγώ "φεεεεεεεεεετααααααα" που λέει και η @marina_86,,,,που είσαι συμπεθερα???????

Κορίτσια εδώ είμαι κ σας παρακολουθώ στα κλεφτα σαν Στόκερ! Χαχαχαχα 

Θα γυρίσω σπίτι και θα τα ξαναδιαβάσω!!!! Χαμός έχει γίνει!!!❤️ 

@Condios συμπεθέρα μου να δεις φεεεετα που θα είμαστε όταν ξεμπερδεψουμε με όλα αυτά. Και φεεεετα και ομμμμμ και ντελαπονγκο κ ντελαπονγκο!!!! Χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Condios είπε:

Oh mon Dieu!!!!!!! Η δική μου είναι γατάκι ημερών μπροστά στην τίγρη σου,,,αχαχχαχαχαχαχ Παναγία μου..... πραγματικά είσαι ηρωίδα,,,η δική μου είναι light όντως με αυτά που λες για τη δική σου. Και μας μαγειρεύει , και νόστιμα τα κάνει όλα και όπου μπορεί μας βοηθάει η γυναίκα,,,αλλά λίγο να περιοριζε τις ερωτήσεις που με καρφώνουν στην ψυχή. Ήρωας είσαι! Υποθέτω όμως πως ο σύζυγος σου τα βλέπει όλα και σου λέει να μην ασχολείσαι ελπίζω ε? Ο δικός μου είναι μαζί μου ξεκάθαρα,πολύ βασικό, με παροτρύνει κιόλας να την τρολαρω αχχαχαχαχα πάλι καλά, γιατί εννοείται πως θα είχα κόψει πέρα αν ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Η δικιά μου πάει και ένα δίμηνο στο χωριό το καλοκαίρι,,πάλι καλαααααα. Αλλά αυτό το βλέμμα που με το που με βλέπει θα ρωτήσει κοτσανιτσα πρέπει να διαχειριστώ καλύτερα και μετά θα είμαι και εγώ "φεεεεεεεεεετααααααα" που λέει και η @marina_86,,,,που είσαι συμπεθερα???????

Καλέ καθαρά Δευτέρα έλεγε ότι ήθελε να αγοράσει ένα καρεκλάκι σαν του ανηψιου μου. Πλέον είμαστε ίδια κιλά με τη πεθερά μ γύρω στα 50-53 και οι δύο εκείνη επιμένει ότι εκείνη είναι 47 γτ τόσο την δείχνει η δική της ζυγαριά που την έχει από την εποχή της μαμάς της και η δική μου που τη βγάζει ίδια κιλά με μένα είναι λάθος χαχαχαχα anyway της λέει ο άντρας που είναι για παιδάκι η καρέκλα. Εγώ εκείνη την ώρα είχα κάτσει λίγο στο καρεκλάκι και μίλαγα με τον ανηψιο μου που έπαιζε. Και γυρνάει και λέει εκείνη "εδώ χωράει ο κωλος της ο δικός μου δεν θα χωρέσει";;; 

Και της λέω εγώ αχχχ πεθερούλα ο κωλος σ χωράει η χολή σ δεν ξέρω και γέλαγε το καλό είναι ότι την βάζω στη θέση της και μαζεύεται με αστεία πάντα αλλά τα πιάνει. Και ο άντρας μ δεν μπορώ πω τη στολίζει παντα

Χαχαχαχαχα

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , MELINASP είπε:

Και εγώ με αυτόν θα προχωρήσω με διπλή δωρεά. Να μας πεις τι σου είπε. 

Όσο για το τσιγάρο να μην νιώθεις ενοχικα όσο το κοντρολάρεις.

Εγω πάντα το έκοβα δέκα μέρες πριν την Εμ για να μ περάσουν τα νεύρα κ έτρωγα ξηρούς καρπούς. 

Ααααααα θα φτιάξω κλαμπ καμένες νύφες εδώ εγώ μαζί σου!!! Αυτά που λες είναι light θες να μείνεις;;;; 

Όταν ήμουν 90 κιλά. Κάτι έβλεπε στη τηλεόραση και λέει κοίτα ωραίο σωμα αυτή, εσύ όμως παραπαχυνες νομίζω ε;;; 

Την καλεί η μαμά μ σπίτι της για φαγητό όλοι μαζί τρώει Κάτι που δεν της άρεσε (η μαμά μ μαγειρεύει πολύ ωραία αλλά γούστα είναι αυτά δεν το συζητώ και εγώ είμαι κ περίεργη) και αντί να πει μωρέ δεν τα πολυτρωω αυτά γυρνάει σε όλους τους υπόλοιπους στο τραπέζι και λέει αυτό μην το φάτε είναι χάλια. Και το υπέρτατο;;;;;;;;;; μένουμε πάνω κάτω δυοροφη μονοκατοικία. Σε όλες τις εγκυμοσύνες δεν μ έκανε τίποτα ααα ούτε φαΐ γτ δεν ήθελα μαγειρεύει κ χάλια. Εγώ πάντα έκανα γενικη το σπίτι όλο και μαγειρευα φαγητά για κάνα μήνα και τα είχα κατάψυξη. Οπότε είχε ο άντρας μ μια φορά την μέρα να πλύνει πιάτα και του είχα πει μια φορά τη βδομάδα φασίνα δεν χρειάζεται πιο συχνά όπως εγώ που είμαι τρελή και καθαρίζω κάθε μέρα. Εκεί τρελάθηκε όχι το παιδί μην πλυνει πιάτα θα χαλάσουν τα χέρια του ντοινγκκκκ και ξέρω τι θα σκεφτείς ο τύπος είναι πιανίστας χαχαχαχα όχι αγάπη μ προγραμματιστής είναι χαχαχαχαχαχα. Όπου παρένθεση χεσμενο τον έχει θέατρο κάνει. Γτ δεν τον έχει φροντίσει από όταν ήταν 9 τον έστειλε στον πατέρα του. Δεν μ έπλενε φυσικά ποτέ εκείνη πιάτα το είχα ξεκαθαρίσει στον άντρα μ. Μην έχει να λέει γτ εκείνη πάντα λέει (μια φορά μ είχε κρατήσει το σκυλάκι για δύο ώρες και μας είχε πρήξει για ένα χρόνο έλεγε αχχχ  εγώ το μεγάλωσα!) 

Και φτάνω στη σοκαριστικη ατάκα. Σε μια εγκυμοσύνη δεν πήγαινε καλά το πράγμα εκείνη μας έκανε μούτρα δεν μας μίλαγε. Και μαθαίνει από την ξαδέλφη ότι δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη και απανταει" αφού δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη γτ δεν σηκώνετε να κάνει δουλειές να αποβάλει μια ώρα αρχιτερα;;;" 

Χαχαχαχαχαχα 

Αλλά κακία δεν είναι απλά ζαβη και αγενής δεν τα λέει για να βγάλει τη χολή της τα λέει γτ είναι ζαβη και δεν έχει φραγμούς 

Άπαπα τι είναι αυτή κάλε ξου ξου ξου τίποτα να μην της λες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, Fili said:

Ιιιιιιιι ιιιιιιι μαρη @Viv37 ένα ένα μας αποκαλύπτεις τα ταλεντα σου!! Έψαχνα κι εγώ και διάβαζα κατεβατά τόσο καιρό τι να προσέχω τι να τρώω τι να αποφεύγω. Εσένα θα ρωτάω εφεξής!!

Κεφιρ καλε επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη; 

@chitaneta μου κι εγώ δεν τρώω κρέας. Τρώω βέβαια ψαράκια κι αβγά. Λιγο τους συνδυασμούς αν προσέχεις πιστεύω μια χαρά θα είσαι. Το πολύ πολύ πάρε και λίγη b12 μια δυο φορές την εβδομάδα. Εγώ αυτό κάνω 

Ναι, fili μου, παιρνω β12. Τουλαχιστον εσυ τρως και αυγα, εγω ουτε απο μακρια θελω να τα δω χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , silvy22 είπε:

Άπαπα τι είναι αυτή κάλε ξου ξου ξου τίποτα να μην της λες 

Μωρέ κακία δεν είναι αλλά δεν έχει φραγμός σκέψου μίλαγε με μια φίλη της στο τηλ και της είπε η γυναίκα ότι ανέβηκε στη σκάλα να κατεβάσει τις κουρτίνες και έπεσε κ χτύπησε τη μέση της. Και η πεθερά μου της λέει καλέ εσύ είσαι χοντρή γτ ανέβηκες στη σκάλα; χαχαχαχα και της λέω πας καλά τι λες στη γυναίκα έχει τον πόνο της έχει και σένα;;; και μ λέει μα δεν είπα κάτι λάθος είναι παχιά ψέματα να πω; βλέπεις είναι χαζή απλά δεν είναι κακία σου λέω βιβλίο γράφω με τη πεθερά μ χαχαχαχαχα 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MELINASP είπε:

Καλέ καθαρά Δευτέρα έλεγε ότι ήθελε να αγοράσει ένα καρεκλάκι σαν του ανηψιου μου. Πλέον είμαστε ίδια κιλά με τη πεθερά μ γύρω στα 50-53 και οι δύο εκείνη επιμένει ότι εκείνη είναι 47 γτ τόσο την δείχνει η δική της ζυγαριά που την έχει από την εποχή της μαμάς της και η δική μου που τη βγάζει ίδια κιλά με μένα είναι λάθος χαχαχαχα anyway της λέει ο άντρας που είναι για παιδάκι η καρέκλα. Εγώ εκείνη την ώρα είχα κάτσει λίγο στο καρεκλάκι και μίλαγα με τον ανηψιο μου που έπαιζε. Και γυρνάει και λέει εκείνη "εδώ χωράει ο κωλος της ο δικός μου δεν θα χωρέσει";;; 

Και της λέω εγώ αχχχ πεθερούλα ο κωλος σ χωράει η χολή σ δεν ξέρω και γέλαγε το καλό είναι ότι την βάζω στη θέση της και μαζεύεται με αστεία πάντα αλλά τα πιάνει. Και ο άντρας μ δεν μπορώ πω τη στολίζει παντα

Χαχαχαχαχα

Δε νιώθουν! Επίσης καταλήγω ότι έχουν πολύ δυστυχία μέσα τους και αυτή βγάζουν προς τα εξω. Άρα είναι για λυπηση όχι για απάντηση, αν το σκεφτείς. Επίσης αν δε σέβονται τον εαυτό τους (που προφανώς δεν του τρέφουν και μεγάλης εκτίμησης για να βγάζουν αυτό προς τον κοσμο-νυφη-γνωστους) πως περιμένω να σεβαστούν εμένα ή εσένα ? Μεγάλη κουβέντα και πολύ φαιά ουσία για λόγους που δε χρειάζονται,,,αυτές το χαβα τους εμείς το δικό μας. Όσο οι άντρες μας, στηρίζουν εμάς δεν πα να κοπανιουνται! Μήπως να της τρίβετε λίγο ζαναξ μέσα σε κάτι φαγώσιμο κάθε μέρα? Μπορεί και να κάνει δουλίτσα? Ή λίγο παπαρουνόσπορο? Κάτι ρε παιδί μου δε μπορεί θα υπάρχει που να βάζει και αυτές σε "καταστολή" αχχαχαχαχαχαχχα

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Αχ άσε με και μου θυμίζω κάτι γριές που κάνουν ανασκαφή στα ράφια του σούπερ μάρκετ να βρουν το πιο φθηνό!! Σήμερα ξεκίνησα με τοστ με αυγό και μαρουλακι, για μεσημέρι έφαγα πένες με τόνο και μια μπανάνα, λίγο πριν φύγω από γραφείο 2 κριτσινια ολικής και το βράδυ στο σπίτι έχει γιαουρτακι με δημητριακα. Τώρα που τα βλέπω γραμμένα πολύ γλουτένη βλέπω χαχαχα. Είπα ξεκίνησα προσπάθεια δεν έγινα ακόμα γκουρού της διατροφής!! Έχω πιει τόνους νερό και από τσιγάρα είμαι στα 7.χεσε με...μια μέρα το έκοψα μόνο. Τι άλλο θα κάνω σήμερα...περπάτησα 15 λεπτά μέχρι το τρένο του Πειραιά θα πάω ποδαράτη από Πανόρμου μέχρι ψυχικό οπότε έκανα κ το περπάτηματακι μου..αααα ήπια και φραπέ άνευ ολίγης Καστάνης ζάχαρης που έβαζα κ ζήτησα πολύ πολύ γάλα μέσα. Εντάξει για σήμερα ..αύριο τι μενού έχει ομελέτα με ασπράδι αυγού και σαλατικό . Εμένα με παίρνει τηλ η πεθερά μαζί με την μάνα μου λες και είναι συνεννοημενες να μάθουν αν αδιαθετησα για να ξεκινήσω ετοιμασία. Τους λέω όχι ακόμα. Είπαμε με τον άντρα μου την ημέρα της ετ θα το μάθουν χαχαχαχα. Πιο πολύ για να μην με αγχωνουν από την έννοια τους δεν τους είπα ότι έχω ξεκινήσει. Η δε πεθερά μου όταν έκανα διέγερση και μετά ετ ερχόταν με τα ταπερακια τα υγειινα. Είναι και Σμυρνιά οπότε καταλαβαίνεις...

@Neli83 εσύ είσαι η αρχηγός μας μπορείς να κάνεις ότι θέλεις!!! Εγκυουλα είσαι αν δεν έχεις κ πρόβλημα υγείας φάε να το ευχαριστηθείς!! @Viv37 βαθμολόγησε την σημερινή μου διατροφή χαχαχα.θα σε προσλάβω για διατροφολόγο , δωρεάν όμως έτσι;; Τι σόι συμπέθερες είμαστε χαχαχα. 

Κορίτσια βρήκα τα demerstil από ένα άκυρο μικροσκοπικό φαρμακείο. @Moomin μου σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες αλλά τελικά τα κατάφερα!!

Τίποτα, να είσαι καλά. Να τα παραγγέλνεις νωρίς για να στα έχουν έτοιμα. Θα τα χρειαστεις αρκετό καιρό ;)


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Condios είπε:

Ασχετο,,,,, wellman conception πηρε καμιας ο σύζυξ? διαβασα τι περιεχουν και το σκεφτομαι να το μπουσταρω λιγο το αγορι μου ! για πειτε για πειτε,,,,μην ακουσω για Profertil (6 μηνες τα πηραμε) ,,,, τα χρυσοπληρωσαμε και σκατουλες 

Αγαπημένη μου, τα παίρνε εμένα ο συζυξ αφού είχε πάρει πρώτα για κανά οχταμηνο τα androferti. Μια περιουσία κ αυτά. Ε μετά την πρώτη αποτυχία είπαμε κομμενα, πάμε στα wellman conception  τα οποία μας τα χε προτείνει ο γιατρος. Μετά από τρίμηνη χρήση είδαμε καλύτερα αποτελέσματα στο σπερμοδιαγραμμα δλδ γιατι κατά αλλά" κουβα" είχαμε πάει.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Με το καλό να δεχτείς τα μωράκια σου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, MELINASP είπε:

Τι εννοείς αγαπημένη λήψη οιστεογονων και προγεστςρονης; 

Ααααα τώρα κατάλαβα. Κοίτα έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα λες και δυστυχώς πολλοί για γιατροί έχουν αυτή την αντιμετώπιση. Πάλι καλά με τον τωρινό υπάρχει συνεννόηση! 

Αχ βρε κοριτσάκι μ μην σκέφτεσαι έτσι έχεις. Δύναμη μέσα σου και θα συνεχίσεις δυνατά ♥ 

Αντε μπράβο ρε κορίτσι μ με. Το καλό ένα τούμπανο ενδομητριο και καμιά κύστη :)

Ρε κορίτσι να σε ρωτήσω κάτι εφόσον είχες εμφύτευση παλιά σε ετ γίνεται τώρα να αλλάξει το παράθυρο εμφύτευσης; δεν τα ξέρω αυτά καθόλου. Για αυτό ρωταω

Λοιποοον τα ωάρια σ δεν νομίζω να έχεις θέμα γτ είσαι δοτρια οπότε είσαι οκ από εκεί. Όσον αφορά το απόθεμα ναι φυσικά ζητά από την ενδοκρινολογο να σ βάλει τον ορμονικο έλεγχο. Τώρα συμφωνώ θέλει σίγουρα 6μηνες. Αλλά προσοχή θέλει συγκεκριμένο τρόπο. Εγώ πρώτη φορά κουτουρού όταν νόμιζα ότι είχα ωορρηξία μ πήρε 8 μήνες ίσως κ παραπάνω. Και μετά μ είπε ο γυναικολόγος ότι καμία γυναίκα δεν έχει στάνταρ μέρα ωορηξια. Οπότε το σωστό κ άμεσο αποτέλεσμα ερχεται με ένα τροπο. Με το που σου τελειώσει η περίοδος ξεκινάς αγαπουλεεες και κάνεις ΚΆΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΥΣΤΗΡΆ! όχι κάθε μέρα γτ ο άντρας δεν έχει προλάβει να αναπληρωσει το σπέρμα αλλά ούτε και κάθε 3 γτ ή το έχει αναπληρωσει και είναι προς το ζαβωμα (σαν ημερομηνία λήξης σκέψου το) η το αναπλήρωσε και είναι ανώριμο ακόμα. Και συνεχίζεις μέχρι να αδιαθετησεις ξανά! Εγώ όταν μ το είπαν και το έκανα μέσα σε ένα με δύο μήνες ήμουν έγκυος. 3 φορές κιόλας. Τη μία στο 2μηνο και τις άλλες δύο στο μήνα πάνω. 

Συγχαρητήρια!!!! Σου εύχομαι μια γεη και τελειομηνγ εγκυμοσύνη!!! 

Διδυμακια μυρίζομαι σίγουρα να ξέρεις!!! ♥️ 

Χαχαχαχαχαχα α θεααααα με το συζηξ καλά τ έκανες χαχαχαχα

Κοίτα εμένα μ είχε πει η λευκού μέχρι 3ο μήνα που κόβεται ε τελως η κορτιζόνη όχι αλάτι κ ζάχαρη. Εγώ λόγω αντίστασης στην ινσουλίνη τη. Ζάχαρη θα τη προσέχω κ μετά τον 3ο όταν έρθει με το καλό. Γενικά τη διατροφή θα τη προσέχω πολύ και λόγο γονιδίου κοιλιοκακη τη γλουτενη αλλά κ κυρίως λόγο κιλών. Τώρα είμαι 53 αλλά πριν φτιάξω την αντίσταση στην ινσουλίνη είχα φτάσει 90. Και ξέρω ότι όπως πολύ γρήγορα σε 6μηνεε έχασα 40 κιλά έτσι εύκολα μπορώ να τα πάρω κιόλας. Βέβαια και το σουβλάκι μ θα φάω σπιτικό και όλα με μέτρο ομως

 

Αγάπη η ζάχαρη εννοούμε κανονική όχι ότι υπάρχει στο ψωμί πχ. Οπότε πρωινό κανονικά φάε το τοστακι σ. Μην το κάψεις χαχαχαχα

Αχ βρε κορίτσι μ τι έχεις τραβήξει;;; πόσο λυπάμαι ειλικρινά!!! Εγω μετά από όλα αυτά που λες ναι σίγουρα θα άλλαζα κέντρο! Εγώ δεν έχω κάνει ακόμη προσπάθεια αλλά θα πάω κουρτη Αθήνα με δανεικά διπλή δωρεά. Τα κορίτσι θα σε κατατοπησουν και σε άλλα ονοματα

 Εύχομαι ειλικρινά μέσα από τη καρδιά μου σύντομα να βρεθει το λάθος. 

Σπέρμα είναι του συζηγου; έχει ελεγχθεί καλά;;; 

Να σε ρωτήσω κάτι οι σάλπιγγες μας νοιαζόταν εφόσον πάμε με εξωσωματική;

Γτ εγώ δεν έχω κάνει ποτέ και όταν το έλεγα μ έλεγαν αφού μένεις έγκυος κ μόνη σ και στην υστεροσκοπηση τα κεφάλια φαίνονται διαβατα. 

Αγαπη μ το 29 είναι πολύ. Θέλει θεραπεία αν φτιάχνει και όχι με πολύ βιταμίνες. 

Εγώ θα κάνω με τον κουρτη αθηνα

 Έχω ακούσει τα καλυτερα

Αχ βρε κορίτσι μ τι έχεις τραβήξει κ εσύ. Καλώς μας βρήκες! Έχεις περάσει πολλά και εύχομαι ολόψυχα να ήταν τα τελευταία καλά και από εδώ και πέρα μόνο χαρές!!! Πως θα κινηθείς από εδώ και πέρα;; 

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου κορίτσι μου γερά και καλότυχα πάντα!!! Είδες τι σ φύλαγε η μοίρα τα δύο τελευταία ήταν τα τυχερά ψυχουλες μωρέ!!! 

Αυτό με την Ουκρανία δεν κατάλαβα ένα κομμάτι. Ήταν με παρένθετη αλλά υλικό δικό σας; 

Καλέ εσύ θα μας βγάλεις πρόγραμμα θέα ρε τι ωραία που τα γράφεις όλα μπράβο ρε αγάπη!!! 

Χαχαχαχαχαχα θεααα

Μάπα εντελώς τα έπαιρνε σχεδόν 1 χρόνο ο δικός μ τίποτα δεν έκαναν βέβαια για το δικό μας θέμα ε

Καλέ τι έπαθες;;;; τι ακούω για τόνους με μακαρόνια κ τοστ εσύ είσαι η ταίρι μ στη σαπίλα εδώ μέσα έλα σε παρακαλώ χαχαχαχαχα

Αν θες δενρεστριλ πες μ Μοσχάτο είχα βρει 

 

 

 

ΟΥΦΦΦΦΦΦΦ τελείωσα από Πέμπτη είχα να μπω με έπιασε γαστρεντεριτιδα αγάπες μ σας έχασα ναυτια χαμός διάρροια πυρετό άστα να πάνε! Σήμερα πολύ καλύτερα αλλά ακόμα ξάπλα κρεββάτι μην κολλήσω τον συζηξ. 

Σας διάβασα όλες είχα 21 σελίδες χαχαχαχαχα πάρτε ένα σεντόνι τώρα να μάθετε χαχαχαχαχαχα 

Δύο ώρες διαβάζω κ γράφω εύχομαι να το πάρει το ποστ γτ είναι μεγάλο σεντόνι χαχαχαχα

Πάω για τσιγάρο κουράστηκα χαχαχαχα

 

 

 

Σου ευχομαι περαστικά κορίτσι μου και σε ε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.... ελπιζω να έχεις δίκιο :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Condios είπε:

Δε νιώθουν! Επίσης καταλήγω ότι έχουν πολύ δυστυχία μέσα τους και αυτή βγάζουν προς τα εξω. Άρα είναι για λυπηση όχι για απάντηση, αν το σκεφτείς. Επίσης αν δε σέβονται τον εαυτό τους (που προφανώς δεν του τρέφουν και μεγάλης εκτίμησης για να βγάζουν αυτό προς τον κοσμο-νυφη-γνωστους) πως περιμένω να σεβαστούν εμένα ή εσένα ? Μεγάλη κουβέντα και πολύ φαιά ουσία για λόγους που δε χρειάζονται,,,αυτές το χαβα τους εμείς το δικό μας. Όσο οι άντρες μας, στηρίζουν εμάς δεν πα να κοπανιουνται! Μήπως να της τρίβετε λίγο ζαναξ μέσα σε κάτι φαγώσιμο κάθε μέρα? Μπορεί και να κάνει δουλίτσα? Ή λίγο παπαρουνόσπορο? Κάτι ρε παιδί μου δε μπορεί θα υπάρχει που να βάζει και αυτές σε "καταστολή" αχχαχαχαχαχαχχα

Καλέ τα ζαναξ τα έχει καραμέλες χαχαχαχα χαχαχαχαχαχα κάτι πιο δυνατό έχουμε;; 

πρίν από 8 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Έλα ρεεεεεεε ψυχή μ συγκινήθηκα ρε συ! Επιτελουυυυυς! Χρυσουλακι μ με το καλό αγάπη μου να υποδεχτείς τα μωράκια σ!!! ♥️ 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Έφτασε επιτελους η ώρα!! Με το καλό κορίτσι μου να υποδεχτείς τα μωράκια σου!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...