Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Και εγώ με αυτόν θα προχωρήσω με διπλή δωρεά. Να μας πεις τι σου είπε. 

Όσο για το τσιγάρο να μην νιώθεις ενοχικα όσο το κοντρολάρεις.

Εγω πάντα το έκοβα δέκα μέρες πριν την Εμ για να μ περάσουν τα νεύρα κ έτρωγα ξηρούς καρπούς. 

Ααααααα θα φτιάξω κλαμπ καμένες νύφες εδώ εγώ μαζί σου!!! Αυτά που λες είναι light θες να μείνεις;;;; 

Όταν ήμουν 90 κιλά. Κάτι έβλεπε στη τηλεόραση και λέει κοίτα ωραίο σωμα αυτή, εσύ όμως παραπαχυνες νομίζω ε;;; 

Την καλεί η μαμά μ σπίτι της για φαγητό όλοι μαζί τρώει Κάτι που δεν της άρεσε (η μαμά μ μαγειρεύει πολύ ωραία αλλά γούστα είναι αυτά δεν το συζητώ και εγώ είμαι κ περίεργη) και αντί να πει μωρέ δεν τα πολυτρωω αυτά γυρνάει σε όλους τους υπόλοιπους στο τραπέζι και λέει αυτό μην το φάτε είναι χάλια. Και το υπέρτατο;;;;;;;;;; μένουμε πάνω κάτω δυοροφη μονοκατοικία. Σε όλες τις εγκυμοσύνες δεν μ έκανε τίποτα ααα ούτε φαΐ γτ δεν ήθελα μαγειρεύει κ χάλια. Εγώ πάντα έκανα γενικη το σπίτι όλο και μαγειρευα φαγητά για κάνα μήνα και τα είχα κατάψυξη. Οπότε είχε ο άντρας μ μια φορά την μέρα να πλύνει πιάτα και του είχα πει μια φορά τη βδομάδα φασίνα δεν χρειάζεται πιο συχνά όπως εγώ που είμαι τρελή και καθαρίζω κάθε μέρα. Εκεί τρελάθηκε όχι το παιδί μην πλυνει πιάτα θα χαλάσουν τα χέρια του ντοινγκκκκ και ξέρω τι θα σκεφτείς ο τύπος είναι πιανίστας χαχαχαχα όχι αγάπη μ προγραμματιστής είναι χαχαχαχαχαχα. Όπου παρένθεση χεσμενο τον έχει θέατρο κάνει. Γτ δεν τον έχει φροντίσει από όταν ήταν 9 τον έστειλε στον πατέρα του. Δεν μ έπλενε φυσικά ποτέ εκείνη πιάτα το είχα ξεκαθαρίσει στον άντρα μ. Μην έχει να λέει γτ εκείνη πάντα λέει (μια φορά μ είχε κρατήσει το σκυλάκι για δύο ώρες και μας είχε πρήξει για ένα χρόνο έλεγε αχχχ  εγώ το μεγάλωσα!) 

Και φτάνω στη σοκαριστικη ατάκα. Σε μια εγκυμοσύνη δεν πήγαινε καλά το πράγμα εκείνη μας έκανε μούτρα δεν μας μίλαγε. Και μαθαίνει από την ξαδέλφη ότι δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη και απανταει" αφού δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη γτ δεν σηκώνετε να κάνει δουλειές να αποβάλει μια ώρα αρχιτερα;;;" 

Χαχαχαχαχαχα 

Αλλά κακία δεν είναι απλά ζαβη και αγενής δεν τα λέει για να βγάλει τη χολή της τα λέει γτ είναι ζαβη και δεν έχει φραγμούς 

Με κουφανες τωρα! Που εχεις μπλεξει πουλακι μου! Πωπω! Τρελλη ειναι η γυναικα! Πώς την παλευεις κοριτσακι μου! Απαπα!

 

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Αληθεια λες;;; Αχ τι υπεροχα νεα!!! Εφτασε η ωρα κοριτσακι μου!!!!!!!! Μπραβο! Μου εφτιαξες τη μερα!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

Αγάπες μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ. Όλες σας!! Καλέ τι κλάμα έχω ρίξει και σκουπίζω και τις μυξες μου μέσα στο τρένο χαχαχαχα. Δεν φαντάστηκα ποτέ ότι θα ένιωθα έτσι. Οκ στην πρώτη ετ που έγινε άρπα κόλα δεν πρόλαβα να καταλάβω κ πολλά.. αχου με βλέπω με φακιολι όλο το σκ να κάνω γενική. Γιατί μετά το οοιμμμ και το κλω κλω θα πάει σύννεφο!! 

 

Χαχαχαχα λες ε;; Να σε ρωτήσω θα μου δώσει λες προγεστερόνη πριν γίνει η ετ; Γιατί δεν ρώτησα κ εγώ τιποτα αλλά ήταν σήμερα ο γλυκός μου πολύ ζενννν όπως πάντα άλλωστε!!

Κάνε μια απλή φασίνα δεν σε έχουμε για πολύ κούραση τώρα!!! 

Λογικά θα πάρεις τόσες μέρες πριν όσων ημερών είναι τα εμβρυακια

πρίν από 22 λεπτά , Viv37 είπε:

Με κουφανες τωρα! Που εχεις μπλεξει πουλακι μου! Πωπω! Τρελλη ειναι η γυναικα! Πώς την παλευεις κοριτσακι μου! Απαπα!

 

Αληθεια λες;;; Αχ τι υπεροχα νεα!!! Εφτασε η ωρα κοριτσακι μου!!!!!!!! Μπραβο! Μου εφτιαξες τη μερα!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Βιβλίο Καλεεεε χαχαχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ έτσι αισθάνομαι. Γκρινιάζω εδώ για χαζομάρες και πνίγομαι σε μια κουταλιά νερό και άλλες κοπέλες έχουμε περάσει τόσα και τόσα! Εύχομαι για μια ακόμα φορά να μη χρειαστεί να μην έχουμε κι εμείς να διηγηθούμε τέτοιες ιστορίες!

Εσύ τι ώρα έχεις ραντεβού? Όλα καλά να πάνε Χρυσουλάκι μου!

Ναταλάκι κι εγώ στην ίδια φάση με σένα είμαι. Τώρα ξεκινάω. Αλλά μην απογοητεύεσαι! Εμένα οι 2 κολλητές μου πήγαν με εξωσωματική (η μία με δότρια, η άλλη με δικά της ) και πέτυχαν και οι 2 με την πρώτη και περιμένουν δίδυμα!!! Κι εδώ είναι κοπέλες που τα κατάφεραν την πρώτη ή 2η φορά. Για τα ωάρια τώρα. Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη βεβαια όχι στο Ιασώ αλλα θα σου πω τι είπαν σε μένα. Καταρχήν ο γιατρός μου επίσης δεν είχε καμία σχέση με τη διαδικασία και δε μου έλεγε τίποτα και έλεγε ότι αυτά τα ξέρουν οι εμβρυολόγοι στο κέντρο. Τελικά μου βρήκαν μια δότρια η οποία έδωσε 10 ωάρια εκ των οποίων τα 8 ήταν καλά και με το υλικό του άντρα μου που είχε αρκετά θέματα πήραμε 3 βλαστοκύστες. Μου είχε πει ο γιατρός ότι σε περίπτωση που δεν είχαμε καθόλου βλαστοκύστες θα πληρώναμε σαφώς μικρότερο ποσό. Θα πληρώναμε όμως πάλι. Εγγύηση κανένας δε δίνει. Κι εγώ ήθελα περισσότερες βλαστοκύστες αλλά πήραμε μόνο 3. Αλλά σε αυτές τις 3 κρύβονται τα μωράκια μου!

 

Καταρχήν πρωτεΐνη πρέπει να τρώμε κάθε μέρα απαραιτήτως γιατί δεν την παράγει ο οργανισμός μας όπως μας είναι απαραίτητη. Χρειαζόμαστε ολοκληρωμένη πρωτεΐνη που είναι το κρέας, τα ψάρια, τα αυγά, τα γαλακτοκομικά, το tofu  και η κινόα. Μισή πρωτείνη έχουν τα όσπρια, το ρύζι, τα σιτηρά και τα ξηροκάρπια. Αυτό σημαίνει ότι όταν τρως πχ όσπρια που έχουν τα μισά ένζυμα πρέπει να φας μαζί και κάτι από τις άλλες πρωτεΐνες που είναι μισές και έχουν τα υπόλοιπα μισά ένζυμα έτσι ώστε να φας τελικά ολοκληρωμένη πρωτεΐνη. Πχ το φακόρυζο είναι ολοκληρωμένη. Τώρα όσες από αυτές περιέχουν μεγαλύτερο ποσοστό υδατανθράκων δηλ όσπρα και σιτηρά, πρέπει να τις τρώμε σε μικρότερη ποσότητα γιατί έχουν μεγαλύτερο φλυκαιμικό δείκτη και ανεβάζουν απότομα την ινσουλίνη και άρα τη γλυκόζη στο αίμα και μετά πέφτει επίσης απότομα και πεινάμε πιο γρήγορα. Γι αυτό οι αθλητές τρώνε μακαρόνια πριν τον αγώνα γιατί ανεβάζει πολύ γρήγορα την ισνουλίνη και δίνει πολύ απότομα και γρήγορα ενέργεια η οποία όμως κρατάει λιγότερη ώρα και πέφτει πιο απότομα με αποτέλεσμα ο οργανισμός να αποθηκεύει λίπος στην προσπάθειά του να κρατήσει κάποια ενέργεια. = πάχος και διαβήτης. Επίσης επειδή μπαίνει ο οργανισμό σε κατάσταση εκτακτης ανάγκης υπολειτουργούν τα υπολοιπα (γονιμότητα) γιατί προτεραιότητά του είναι να μας κρατήσει ζωντανούς. Και τα φρουτα το κάνουν αυτό αλλά σε μικρότερο βαθμό από τους άλλους υδατάνθρακες και επίσης αυτά έχουν και παρα πολλά θρεπτικά στοιχεία οπότε τα τρώμα αλλά με μέτρο λόγω της φρουκτόζης.

Αυτό το απότομο ανεβοκατέβασμα της ισνουλίνης γίνεται μικρότερο όταν τους υδατάνθρακες τους φάμε μετά από κάτι άλλο είτε αυτό είναι πρωτεινη είτε λιπαρά. Πχ αν φας κρεας με πατάτες καλό έιναι να φας πρώτα μερικές μπουκιές κρέας και σαλάτα και μετά τις πατάτες.

Φυσικά και οι σαλάτες  υδατάνθρακες είναι αλλά ανήκουν στην κατηγορία των complex υδατανθράκων και δεν προκαλούν ότι οι απλοί. Δηλαδή αυτά τα τρώμε άφοβα.

Τα καλά λιπαρά (λάδι, ξηροί καρποί, καρύδα, ελιές, αβοκάντο) δεν μπορούν να μας παχύνουν σε αντίθεση με αυτά που ακούγονταν μέχρι τώρα και είναι αυτά που βοηθούν στη γονιμότητα της γυναίκας και γενικά στην καλή λειτουργία των ορμονών και καμία σχέση δεν έχουν με την αποθήκευση λίπους στο σώμα.

Σας τρόμαξα? Είμαι ΄σχεδόν άνεργη τα τελευταία 2 χρόνια. Κάτι έπρεπε να κάνω με τον ατελείωτο ελεύθερο χρόνο μου κορίτσια χαχαχαχαχα!

Από τα αγαπημένα μου smoothies:

-μισή μπανάνα

-μισό φλ. μύρτηλα ή ένα πορτοκάλι ή ότι άλλο ζουμερό φρούτο σου αρέσει

- 1κσ ταχίνι (χωρίς ζάχαρη εννοείται)

-1κσ φυστικοβούτυρο (επίσης χωρίς ζάχαραη)

- 1κσ κακάο

-1κγ καφέ

- 1φλ γάλα αμυγδάλου ή καρύδας

-μισό κουπάκι γιαούρτι (εκτός αν βάλεις γάλα κανονικό αντι για γάλα καρύδας ή αμυγδάλου)

-1κσ σπόρους κάνναβης ή λιναρόσπορο ή σπόρους chia προεραιτικά (τελευταία ακούγεται ότι δεν είναι καλό να τους τρως στν εγκυμοσύνη οπότε αυτό καλύτερα αστο για τώρα)

Αν το θες πιο αραιό προσθέτεις λίγο νερό. Μπολικη κανέλα, 1/4 κγ κουρκουμά, 1/4κγ τζίντζερ

Πολύ καλά έκανε η διαιτολόγος!!! Συμφωνώ! χαχαχα

ενα θα σ πω...σε ολη την εγκυμοσύνη μ ειδικα απο τον 4ο εως τον 7ο πιυ γεννησα ετρωγα καθε μερα μα καθε μερα κ 2 κ 3 φορες μαλιστα ΜΟΝΟ τοστ γαλοπουλα τυρι κ δρακουλινια...τιποτες αλλο...με αυτο πορευτηκα μονο...ολα τα αλλα εμετός... αχχαχαχαχαχαχχαχα ....κ η κορη μ λατρευει τα δρακουλινια...γιατι αραγε???

  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MELINASP said:

Και εγώ με αυτόν θα προχωρήσω με διπλή δωρεά. Να μας πεις τι σου είπε. 

Όσο για το τσιγάρο να μην νιώθεις ενοχικα όσο το κοντρολάρεις.

Εγω πάντα το έκοβα δέκα μέρες πριν την Εμ για να μ περάσουν τα νεύρα κ έτρωγα ξηρούς καρπούς. 

Ααααααα θα φτιάξω κλαμπ καμένες νύφες εδώ εγώ μαζί σου!!! Αυτά που λες είναι light θες να μείνεις;;;; 

Όταν ήμουν 90 κιλά. Κάτι έβλεπε στη τηλεόραση και λέει κοίτα ωραίο σωμα αυτή, εσύ όμως παραπαχυνες νομίζω ε;;; 

Την καλεί η μαμά μ σπίτι της για φαγητό όλοι μαζί τρώει Κάτι που δεν της άρεσε (η μαμά μ μαγειρεύει πολύ ωραία αλλά γούστα είναι αυτά δεν το συζητώ και εγώ είμαι κ περίεργη) και αντί να πει μωρέ δεν τα πολυτρωω αυτά γυρνάει σε όλους τους υπόλοιπους στο τραπέζι και λέει αυτό μην το φάτε είναι χάλια. Και το υπέρτατο;;;;;;;;;; μένουμε πάνω κάτω δυοροφη μονοκατοικία. Σε όλες τις εγκυμοσύνες δεν μ έκανε τίποτα ααα ούτε φαΐ γτ δεν ήθελα μαγειρεύει κ χάλια. Εγώ πάντα έκανα γενικη το σπίτι όλο και μαγειρευα φαγητά για κάνα μήνα και τα είχα κατάψυξη. Οπότε είχε ο άντρας μ μια φορά την μέρα να πλύνει πιάτα και του είχα πει μια φορά τη βδομάδα φασίνα δεν χρειάζεται πιο συχνά όπως εγώ που είμαι τρελή και καθαρίζω κάθε μέρα. Εκεί τρελάθηκε όχι το παιδί μην πλυνει πιάτα θα χαλάσουν τα χέρια του ντοινγκκκκ και ξέρω τι θα σκεφτείς ο τύπος είναι πιανίστας χαχαχαχα όχι αγάπη μ προγραμματιστής είναι χαχαχαχαχαχα. Όπου παρένθεση χεσμενο τον έχει θέατρο κάνει. Γτ δεν τον έχει φροντίσει από όταν ήταν 9 τον έστειλε στον πατέρα του. Δεν μ έπλενε φυσικά ποτέ εκείνη πιάτα το είχα ξεκαθαρίσει στον άντρα μ. Μην έχει να λέει γτ εκείνη πάντα λέει (μια φορά μ είχε κρατήσει το σκυλάκι για δύο ώρες και μας είχε πρήξει για ένα χρόνο έλεγε αχχχ  εγώ το μεγάλωσα!) 

Και φτάνω στη σοκαριστικη ατάκα. Σε μια εγκυμοσύνη δεν πήγαινε καλά το πράγμα εκείνη μας έκανε μούτρα δεν μας μίλαγε. Και μαθαίνει από την ξαδέλφη ότι δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη και απανταει" αφού δεν πάει καλά η εγκυμοσύνη γτ δεν σηκώνετε να κάνει δουλειές να αποβάλει μια ώρα αρχιτερα;;;" 

Χαχαχαχαχαχα 

Αλλά κακία δεν είναι απλά ζαβη και αγενής δεν τα λέει για να βγάλει τη χολή της τα λέει γτ είναι ζαβη και δεν έχει φραγμούς 

Αππαπαπαπαππα καλε εσυ γράφεις όντως βιβλίο. Εγώ κορίτσια τι να πω φτου φτου τα γλυκουλικα είναι κυριολεκτικά; γλυκουλικα. Έχω ιδιαίτερη βέβαια αδυναμία στον μπαμπά του αλλά κ η μαμά του είναι πολύ καλά. Σαν κόρη μου μιλάει. Φτου φτου φτου και βασικό Διακριτικοτατη. Σκεφτειτε ακόμα δεν έχει έρθει σπίτι μας! Ντόινγκ χχαχαχχα

2 hours ago, Chrussa1982 said:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Ωωω ωωωω Χρύσα μου ήρθε η ώρα ❤️❤️❤️ με το καλό κορίτσι μου. Εδώ θα είμαστε όλες μαζί στο κλωσημα σου!!! Και φρουυυυυ μπεμπεδοσκονη και Οοοοοοοοοομμμμμμμμμμμ και πολύ αγάπη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vik80 είπε:

Μπράβο με το καλό την Παρασκευή να μάθουμε ημερομηνία. Εγώ έκλεισα ραντεβού την επόμενη Πέμπτη.

Μπράβο κορίτσι μου. Κ εμένα έτσι αμέσως μου έκλεισε το πρώτο ραντεβού. Περιμένω εντυπώσεις!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Villi said:

Εμενα δεν ήταν πολύ καλό το ενδομήτριο σε σχέση με άλλες φορές και μετά τον έπρηξα με τις ερωτήσεις και προφανώς φταίω εγώ που πήγαν πίσω όλα τα ραντεβού του:D:D:D  αλλα άσε με εμένα τώρα, ούτως η άλλως εγώ είμαι για τον άλλο μήνα, η δότρια δεν ξεκίνησε ακόμα,  εδώ έχουμε εμβρυομεταφορά, χαρές και πανηγύρια έρχονται. Όλα είναι τέλεια και το άλλο σκ θα κλωσάς Χρύσα μου❤️

Καλε τι ασε με εμένα. Λεγε τι έγινε και τι σου είπε ο άνθρωπος. Είπαμε η ομάδα μας είναι όπως η ζωή. Χαρές λύπες όλα μαζί ανακατα ❤️❤️❤️ μου τελείωσαν κλασικά και τα ριακτιονσ 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Αντε χρυσουλινι παμε δυνατα!! 

Τα χρηματα αν και ειμαι θεσσαλονικη εγω ,μετα την εμβρυομεταφορα σε φωναζουν στο γραφειο κ πληρωνεις ολο το ποσο...πως αλλιως να γινοταν δλδ? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Viv37 είπε:

Η σημεριμη ημερα ηταν δοκιμστικη. Το οργιο του υδατανθρακα! Χαχαχα! Και απο σαλατα εφαγες το μαρουλακι του τοστ ολο κ ολο; χαχαχαχαχα! Δεν πειραζει αγαπη μου αυριο θα τα πας καλυτερα. Μια φορα την εβδομαδα επιτρεπεται κ αυτο. Εννοειται δωρεαν θα σε αναλαβω! Αυτο μας ελειπε! Αλλα θα με ακους! Δε θα κανεις του κεφαλιου σου! Κανονισε! Αν και απ οτι εχω καταλαβει κ εσυ εισαι απο τις τυχερες που οτι και να κανει μια χαρα θα εισαι στην εγκυνοσυνη σου και μετα θα εισαι σαν να μη γεννησες. Μοντελαρα οπως τωρα.

Εμεις στα πεθερικα δεν ειπαμε ακομα. Θα τους πουμε οταν γινει η ετ μονο γιατι θα χρειαζομαι τα ταπερακια μου κ εγω. Αλλιως δεν ειχαμε σκοπο να το πουμε πριν δουνε θετικη χοριακη. Οι γονεις μου ξερουν τα παντα με λεπτομερειες. Δεν κρατιεμαι ολα τους τα λεω χαχαχα

Εισαι απολαυατικη χαχαχα!♥️

Λοιπόν έφαγα και μια σοκολάτα να με το συμπάθειο χαχαχαχα!! Από αύριο θα μου βγάζεις ημερήσιο πρόγραμμα που θα το ακολουθω κατά γράμμα!!! Και φυσικά ανήκω στις τυχερές που δύσκολα βάζω βάρος κ αν πάρω 2 3 κιλά να βάζω στην κοιλιά. Ούτε καν λίγο στήθος να χαρεί και ο καλός μου χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Κ εμένα έτσι αμέσως μου έκλεισε το πρώτο ραντεβού. Περιμένω εντυπώσεις!!

Θα σου πω τις εντυπώσεις μου ενώ ταυτόχρονα εσύ θα είσαι ξάπλα και θα κλωθεις πιστεύω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Villi είπε:

Εμενα δεν ήταν πολύ καλό το ενδομήτριο σε σχέση με άλλες φορές και μετά τον έπρηξα με τις ερωτήσεις και προφανώς φταίω εγώ που πήγαν πίσω όλα τα ραντεβού του:D:D:D  αλλα άσε με εμένα τώρα, ούτως η άλλως εγώ είμαι για τον άλλο μήνα, η δότρια δεν ξεκίνησε ακόμα,  εδώ έχουμε εμβρυομεταφορά, χαρές και πανηγύρια έρχονται. Όλα είναι τέλεια και το άλλο σκ θα κλωσάς Χρύσα μου❤️

Χαχαχα όχι καλέ δεν έφταιγε εσυ. Άργησε στο μαιευτήριο έτσι μου είπε η Στεφ.. δεν πειράζει τον άλλο μήνα θα πας καλύτερα .σκέψου ότι θα απογειωθεί το ενδομήτριο μόλις είναι έτοιμα τα εμβρυακια σου!!

Αγάπες μου σας κσρδουλωνω όλες μου τελείωσαν τα ριαξιονς χαχαχα!!!

@Fili μου πάλι νάζια σας έκανε το νινακι ε?? Δεν λυπάται τη δικιά μάνα που θέλει να το δει φάτσα φόρα χαχαχσ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Condios είπε:

Ασχετο,,,,, wellman conception πηρε καμιας ο σύζυξ? διαβασα τι περιεχουν και το σκεφτομαι να το μπουσταρω λιγο το αγορι μου ! για πειτε για πειτε,,,,μην ακουσω για Profertil (6 μηνες τα πηραμε) ,,,, τα χρυσοπληρωσαμε και σκατουλες 

Ούτε καν ...μην τα πάρεις πεταμένα λεφτά....τα πήρε κ ο σύζυγος κ εγώ είχα πάρει για την γυναίκα...αχ πλησιάζουν οι μέρες για το dfi και δε χωράει ο τόπος...

Εγώ ήθελα να έρθει Αθήνα να το κάνει αλλά ο κουρ.. θέλει στο κέντρο εδώ Πάτρα ,που μεταξύ μας δ έχω καμία εμπιστοσύνη...κ είναι κ πιο ακριβο...270€ δώσαμε την προηγούμενη φορα

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Κοριτσάκι μου όμορφο τι τέλεια!!!άντε επιτέλους να παίρνεις σειρά κ εσύ!!!καλή επιτυχία εύχομαι κ όλα να πάνε τελειαααα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Fili είπε:

Εμεις πήγαμε σήμερα για υπέρηχο. Όλα καλα. Πάλι βεβαια ήταν πλάτη όποτε δεν είδαμε πολλά άλλα κλείσαμε αυχενική!!! Αντε παλι τακα τακα αγωνία.. Οοοοομμμμμμμμ❤️

Αχ βρε κοριτσι μου ποτε περασε ο καιρος για την αυχενικη!!! Μπραβο!! Ελπιζω εκει να μην εχει πλατη!!


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Chrussa1982??????? Τί ωραία νεααααααααααααααααα ,,,, με το καλό μαναρακι μου να δεχτείς τα μωράκια σου,,, μαμ και κλω κλω κλω για να πάμε δυνατά τα τα !!!!!!!! Πολλά φιλιά και αγκαλιές για τη χαρά σου, χαρά μας. 

@Fili με το καλό να γίνει και η αυχενική σας και να είναι τέλεια ,,, ντροπαλό το μωράκι ή υπναραδικο? Επίσης,όταν ξανά αγκαλιάσεις την πεθερουλα σου σφιξε την και πες της,,,,την αγαπάμε και εμείς που δεν την ξέρουμε,και αυτή και τον άντρα της. Τέτοια νύφη καλά κάνει και την προσέχει. 

@Ναντιν40 ευχαριστώ για την πληροφορία προς τα εκεί κλίνω να τα πάρω. Αν γίνει σε ένα δίμηνο η ένωση κάτι θα κάνουν. @Aria. μου και σένα σε ευχαριστώ για την απάντηση σου ,αλλά λέω να προσπαθήσουμε ΚΑΙ αυτό. Εξάλλου μετά απ'αυτό δεν έχει άλλο,,,για μας θα είναι η τελευταία φορά. Οπότε ας πάει και το παλιάμπελο.

@Villi μου καλή,,,πες μας ότι θέλεις ,πες μα τα νέα σου,,,εσύ κιόλας που θα είσαι η επόμενη για ετ με το καλό!? Νέα και νεα θα έχεις να μας πεις. Και αν αυτό το μήνα δεν είναι και πολύ οκ ο κύκλος τον άλλον θα είναι. Ξέρεις πως πάνε αυτά! Είσαι η πιο ήσυχη/ήρεμη δυναμη εδώ μέσα! Αγκαλίτσα για αυτό! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Neli83 said:

Αχ βρε κοριτσι μου ποτε περασε ο καιρος για την αυχενικη!!! Μπραβο!! Ελπιζω εκει να μην εχει πλατη!!

Αχ κι εγώ το σκεφτομουν!!! Τρία στα τρία μέχρι στιγμής. Εσύ έκανες δε θυμάμαι... 

Πραγματικά ώρες ώρες σα χθες μου φαίνονται οι μέρες μετά την ετ που περίμενα με τη γάτα σπίτι για τη χοριακες. Φτου φτου φτου και οοοομμμμμμμμμ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...