Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Ουαου πιού πιου τα πυροτεχνήματα ομμμμμ μακριά το άγχος 

ελα μπράβο τι ωραία !!!! Με το καλό να έρθουν !!! Μάζεψε τις δουλίτσες σου να σαι έτοιμη 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

15 minutes ago, Chrussa1982 said:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Μπραβο Χρυσα μου! εφτασε η ωρα!!! Αντε με το καλό! Μην αγχωνεσαι για τα λεφτα, τον ρωτας την Παρασκευη...

φτιαξε αλλο ενα κεικ σοκολατας τωρα που προλαβαινεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ. Όλες σας!! Καλέ τι κλάμα έχω ρίξει και σκουπίζω και τις μυξες μου μέσα στο τρένο χαχαχαχα. Δεν φαντάστηκα ποτέ ότι θα ένιωθα έτσι. Οκ στην πρώτη ετ που έγινε άρπα κόλα δεν πρόλαβα να καταλάβω κ πολλά.. αχου με βλέπω με φακιολι όλο το σκ να κάνω γενική. Γιατί μετά το οοιμμμ και το κλω κλω θα πάει σύννεφο!! 

 

πρίν από 2 λεπτά , chitaneta είπε:

Μπραβο Χρυσα μου! εφτασε η ωρα!!! Αντε με το καλό! Μην αγχωνεσαι για τα λεφτα, τον ρωτας την Παρασκευη...

φτιαξε αλλο ενα κεικ σοκολατας τωρα που προλαβαινεις!

Χαχαχαχα λες ε;; Να σε ρωτήσω θα μου δώσει λες προγεστερόνη πριν γίνει η ετ; Γιατί δεν ρώτησα κ εγώ τιποτα αλλά ήταν σήμερα ο γλυκός μου πολύ ζενννν όπως πάντα άλλωστε!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Μπράβο Χρυσά, με το καλό να πάνε ολα τέλεια, να τα υποδεχτείς και να στεριώσουν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chrussa1982 said:

Αγάπες μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ. Όλες σας!! Καλέ τι κλάμα έχω ρίξει και σκουπίζω και τις μυξες μου μέσα στο τρένο χαχαχαχα. Δεν φαντάστηκα ποτέ ότι θα ένιωθα έτσι. Οκ στην πρώτη ετ που έγινε άρπα κόλα δεν πρόλαβα να καταλάβω κ πολλά.. αχου με βλέπω με φακιολι όλο το σκ να κάνω γενική. Γιατί μετά το οοιμμμ και το κλω κλω θα πάει σύννεφο!! 

 

Χαχαχαχα λες ε;; Να σε ρωτήσω θα μου δώσει λες προγεστερόνη πριν γίνει η ετ; Γιατί δεν ρώτησα κ εγώ τιποτα αλλά ήταν σήμερα ο γλυκός μου πολύ ζενννν όπως πάντα άλλωστε!!

Ναι, καλε να το γιορτασετε!

Ναι, θα σου πει οταν ειναι για τα φαρμακα! Το πιο πιθανο ειναι την Παρασκευη αν σε δει ετοιμη, να σου πει να ξεκινησεις προγεστερονη και σε 6 μερες μετα η ετ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Villi είπε:

Μπράβο Χρυσά, με το καλό να πάνε ολα τέλεια, να τα υποδεχτείς και να στεριώσουν. 

Βιλακι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ. Εσύ τι νέα εχεις;

πρίν από 2 λεπτά , chitaneta είπε:

Ναι, καλε να το γιορτασετε!

Ναι, θα σου πει οταν ειναι για τα φαρμακα! Το πιο πιθανο ειναι την Παρασκευη αν σε δει ετοιμη, να σου πει να ξεκινησεις προγεστερονη και σε 6 μερες μετα η ετ!

Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε χαχαχαχα. Θα κάνω ένα σαββατοκύριακο των διατροφικών οργίων. Μετά τη φασινα βεβαίως βεβαίως.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Depy81 λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα σου..Σαν να θυμάμαι τον εαυτό μου..Όλα ελεγμένα, σαλπιγγογραφία, υστεροσκοπήσεις (3), ανοσολογικά, καρυοτυποι, κτλ κτλ.. Ο κατακερματισμός ελέγχθηκε προς το τέλος πια και ήταν 39% αν θυμαμαι καλά..Θα μπορούσε να είναι μια αιτία για τις αποτυχίες αλλά οι μελέτες σ’αυτό το θέμα είναι συγκρουόμενες.. Πάντως με αυτό το σπέρμα πάντα έμενα εγκυος (εννοώ χωρις να γνωρίζουμε ότι υπάρχει θέμα) και μ αυτό τελικά έκανα τα μωρά μου αφού ηδη τα 2 εμβρυα ήταν ετοιμα στο ψυγείο..Αλλά με είχε θυμώσει πολύ ότι ο άντρας είναι πάντα ο τελευταίος που ελέγχεται αφού εσένα σε έχουν ξετινάξει στις εξετάσεις..Μη μασάς αγάπη, είναι πάρα πολύ δυσκολο, πολύ ψυχοφθόρο..αλλά θα κάτσει!

vik80 δεν το πιστευω τι έχεις περάσει.. ! Γιατι εξακολουθούν να κάνουν τέτοιο πράγμα με τις εγχύσεις αντιβίωσης δηλαδή πάμε καλα? Μπράβο που πάτησες πόδι..Και συνήλθες τόσο γρήγορα..δε μασάει το σύστημα σου, πίστεψε το..! Έχουμε τεράστιες επουλωτικές δυνάμεις και στην ψυχή και στο σώμα.. Κουράγιο για τη συνέχεια και δύναμη, μες από την καρδιά μου! Μόνο πείσμα. Θα γίνει κορίτσι μου!

Chrussa1982 νομίζω ότι θέλουν να έχουμε οπωσδήποτε ωάριο όταν πάμε για εμβρυομεταφορά σε φυσικό κύκλο

Ελισάβετ καπ  Condios MaryH  είναι μάγος λέμε ο κοντός!! Μετά τις 2 πρώτες αποτυχίες με τα δανεικά μου τα έκανε οοολα αλλιώς την τρίτη..Είχα ενδομήτριο που δεν πάχαινε με τίποτα, με το ζόρι πάνω από 7,5..Αν πήγε 7 την τελευταία φορά ζητημα. Μια χαρά είναι μου είπε, μην σκοτίζεσαι με το ενδομήτριο, δε με νοιάζει λέμε..Και με 6 μπορείς να πιάσεις! Στον τελευταίο κύκλο, φυσικό, ήθελε την ελάχιστη φαρμακευτική παρέμβαση. Μου είπε ότι ο οργανισμός σου δεν αντιδρα καλά στις παρεμβάσεις.. Εγω το παρατράβηξα φυσικά..μέχρι και την ωοληψία του ωαρίου μου πριν την εμβρυομεταφορά την έκανα χωρίς μέθη , ούτε μισό χάπι πριν την εμβρυομεταφορά. Μάγος και πάλι μάγος κορίτσια..

MELINASP ωάριο δανεικό, σπέρμα του συζύγου

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Condios είπε:

Μα είναι δυνατόν χωρίς μέθη??????????? εσύ έχεις σπασει και τα κοντέρ στον πόνο τύπου γεννας ρε κοριτσάκι μου? ποσα περασες? Εγώ στο πρώτο κεντρο συνεβη αυτό,,,,με τραυματισαν μπαινοντας για την ετ γιατι ειχα στενο τραχηλο και 3πλη καμπυλη ως οτου φτασουν στο ενδομητριο,,,ενα θα σου πω,,,τα εμβρυακια εμειναν τερμα θεου αρχες αλλαχ μεσα στο ενδομητριο,,,άπατη πηγε η ετ φυσικα,,,δεν ξερω καν αν αξιζει να τη μετρησω ως ετ,,,,μετα εκανα διανοιξη,,,,περυσι 1/2/21 ,,,,μαντεψε,,,ξαναεκλεισε ο τραχηλος τωρα που 11/2 εκανα ΕΡΑ ,,,, τωρα βεβαια με την λαπαροσκοπηση θα κανω και υστεροσκοπηση οπότε ευελπιστώ ενα 6μηνο να κρατησει και να προλαβω να κανω ετ ως τοτε. Αλλά πραγματικά θες μεθη αν για οποιοδηποτε λογο δεν περνανε με ευκολια. ο κοντος κανει συνδυασμο,,,,2 ποτηρια νερό 6 τα χαράματα και 10-11 το πρωί η μεθη,,,,γιατί και νερο θελει στην κυστη αλλα να το εχω πιει νωρις να μην επηρεασει το ξυπνημα μου μετα,,,και συνδυασμο να παταει και η μαια απο πανω την κοιλια μου για να ευθειαζει η καμπυλη να περναει ο καθετηρας ε? Ο τραχηλος ειναι ενα οργανο που επανερχεται στην πρωτερη φυσικη κατασταση απο οσο ξερω,,,αρα και διανοιξη να κανουμε αυτος ξανακλεινει...το καταλαβαινω και στην περιοδο μου,,,ανυποφορος πονος στον τραχηλο γιατι αυτος πασχιζει να διωξει το αιμα που ειναι προφανως πολυ και αυτός προσπαθει να το αποβαλει με συσπασεις....Θεε μου ποσο δυνατες μας εχεις κανει? Δοξα σοι ! 

Εμένα δεν ξέρω βέβαια αλλά νομίζω ότι είναι προσβάσιμος γενικά, στις επόμενες ετ δεν πονούσαμε και γενικά δεν πάνω στην περίοδο μου. Τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rallia είπε:

Depy81 λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα σου..Σαν να θυμάμαι τον εαυτό μου..Όλα ελεγμένα, σαλπιγγογραφία, υστεροσκοπήσεις (3), ανοσολογικά, καρυοτυποι, κτλ κτλ.. Ο κατακερματισμός ελέγχθηκε προς το τέλος πια και ήταν 39% αν θυμαμαι καλά..Θα μπορούσε να είναι μια αιτία για τις αποτυχίες αλλά οι μελέτες σ’αυτό το θέμα είναι συγκρουόμενες.. Πάντως με αυτό το σπέρμα πάντα έμενα εγκυος (εννοώ χωρις να γνωρίζουμε ότι υπάρχει θέμα) και μ αυτό τελικά έκανα τα μωρά μου αφού ηδη τα 2 εμβρυα ήταν ετοιμα στο ψυγείο..Αλλά με είχε θυμώσει πολύ ότι ο άντρας είναι πάντα ο τελευταίος που ελέγχεται αφού εσένα σε έχουν ξετινάξει στις εξετάσεις..Μη μασάς αγάπη, είναι πάρα πολύ δυσκολο, πολύ ψυχοφθόρο..αλλά θα κάτσει!

vik80 δεν το πιστευω τι έχεις περάσει.. ! Γιατι εξακολουθούν να κάνουν τέτοιο πράγμα με τις εγχύσεις αντιβίωσης δηλαδή πάμε καλα? Μπράβο που πάτησες πόδι..Και συνήλθες τόσο γρήγορα..δε μασάει το σύστημα σου, πίστεψε το..! Έχουμε τεράστιες επουλωτικές δυνάμεις και στην ψυχή και στο σώμα.. Κουράγιο για τη συνέχεια και δύναμη, μες από την καρδιά μου! Μόνο πείσμα. Θα γίνει κορίτσι μου!

Chrussa1982 νομίζω ότι θέλουν να έχουμε οπωσδήποτε ωάριο όταν πάμε για εμβρυομεταφορά σε φυσικό κύκλο

Ελισάβετ καπ  Condios MaryH  είναι μάγος λέμε ο κοντός!! Μετά τις 2 πρώτες αποτυχίες με τα δανεικά μου τα έκανε οοολα αλλιώς την τρίτη..Είχα ενδομήτριο που δεν πάχαινε με τίποτα, με το ζόρι πάνω από 7,5..Αν πήγε 7 την τελευταία φορά ζητημα. Μια χαρά είναι μου είπε, μην σκοτίζεσαι με το ενδομήτριο, δε με νοιάζει λέμε..Και με 6 μπορείς να πιάσεις! Στον τελευταίο κύκλο, φυσικό, ήθελε την ελάχιστη φαρμακευτική παρέμβαση. Μου είπε ότι ο οργανισμός σου δεν αντιδρα καλά στις παρεμβάσεις.. Εγω το παρατράβηξα φυσικά..μέχρι και την ωοληψία του ωαρίου μου πριν την εμβρυομεταφορά την έκανα χωρίς μέθη , ούτε μισό χάπι πριν την εμβρυομεταφορά. Μάγος και πάλι μάγος κορίτσια..

MELINASP ωάριο δανεικό, σπέρμα του συζύγου

 

Σορι ρε κορίτσια για τα bold και την ο,τι να ναι γραμματοσειρά, δεν ξέρω γιατι μου τα πέρασε έτσι

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Χρυσακι μου!! Τι ωραια νεα!!! Μπραβο αγαπη μου!!! Με το καλο να περασουν οι μερες να πας να παρεις τα μωρα σου!!!❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Βιλακι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ. Εσύ τι νέα εχεις;

Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε χαχαχαχα. Θα κάνω ένα σαββατοκύριακο των διατροφικών οργίων. Μετά τη φασινα βεβαίως βεβαίως.

Μπράβο με το καλό την Παρασκευή να μάθουμε ημερομηνία. Εγώ έκλεισα ραντεβού την επόμενη Πέμπτη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Rallia είπε:

Depy81 λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα σου..Σαν να θυμάμαι τον εαυτό μου..Όλα ελεγμένα, σαλπιγγογραφία, υστεροσκοπήσεις (3), ανοσολογικά, καρυοτυποι, κτλ κτλ.. Ο κατακερματισμός ελέγχθηκε προς το τέλος πια και ήταν 39% αν θυμαμαι καλά..Θα μπορούσε να είναι μια αιτία για τις αποτυχίες αλλά οι μελέτες σ’αυτό το θέμα είναι συγκρουόμενες.. Πάντως με αυτό το σπέρμα πάντα έμενα εγκυος (εννοώ χωρις να γνωρίζουμε ότι υπάρχει θέμα) και μ αυτό τελικά έκανα τα μωρά μου αφού ηδη τα 2 εμβρυα ήταν ετοιμα στο ψυγείο..Αλλά με είχε θυμώσει πολύ ότι ο άντρας είναι πάντα ο τελευταίος που ελέγχεται αφού εσένα σε έχουν ξετινάξει στις εξετάσεις..Μη μασάς αγάπη, είναι πάρα πολύ δυσκολο, πολύ ψυχοφθόρο..αλλά θα κάτσει!

vik80 δεν το πιστευω τι έχεις περάσει.. ! Γιατι εξακολουθούν να κάνουν τέτοιο πράγμα με τις εγχύσεις αντιβίωσης δηλαδή πάμε καλα? Μπράβο που πάτησες πόδι..Και συνήλθες τόσο γρήγορα..δε μασάει το σύστημα σου, πίστεψε το..! Έχουμε τεράστιες επουλωτικές δυνάμεις και στην ψυχή και στο σώμα.. Κουράγιο για τη συνέχεια και δύναμη, μες από την καρδιά μου! Μόνο πείσμα. Θα γίνει κορίτσι μου!

Chrussa1982 νομίζω ότι θέλουν να έχουμε οπωσδήποτε ωάριο όταν πάμε για εμβρυομεταφορά σε φυσικό κύκλο

Ελισάβετ καπ  Condios MaryH  είναι μάγος λέμε ο κοντός!! Μετά τις 2 πρώτες αποτυχίες με τα δανεικά μου τα έκανε οοολα αλλιώς την τρίτη..Είχα ενδομήτριο που δεν πάχαινε με τίποτα, με το ζόρι πάνω από 7,5..Αν πήγε 7 την τελευταία φορά ζητημα. Μια χαρά είναι μου είπε, μην σκοτίζεσαι με το ενδομήτριο, δε με νοιάζει λέμε..Και με 6 μπορείς να πιάσεις! Στον τελευταίο κύκλο, φυσικό, ήθελε την ελάχιστη φαρμακευτική παρέμβαση. Μου είπε ότι ο οργανισμός σου δεν αντιδρα καλά στις παρεμβάσεις.. Εγω το παρατράβηξα φυσικά..μέχρι και την ωοληψία του ωαρίου μου πριν την εμβρυομεταφορά την έκανα χωρίς μέθη , ούτε μισό χάπι πριν την εμβρυομεταφορά. Μάγος και πάλι μάγος κορίτσια..

MELINASP ωάριο δανεικό, σπέρμα του συζύγου

 

Να σου ζήσουν τα κορίτσια σου. Δεν είναι μόνο μάγος πιστεύω ότι ασχολείται πραγματικά με την κάθε μία ξεχωριστά. Δεν κάνει δηλαδή σε όλες τα ίδια. Ούτε καν δεύτερη φορά τα ίδια σε κάθε μία από μας. Θυμάται απέξω την κάθε μία απέξω και την περίπτωση της. Ποτέ δεν ανοίγει φάκελο να θυμηθεί πια είσαι και τι έχετε κάνει και τι σου έχει πει. Ακομα και τηλέφωνο όταν τον πάρεις ξέρει απέξω όπου και αν είναι ποια είσαι. Ακομα και τώρα αν τον πάρεις τηλέφωνο πχ που έχετε τελειώσει και του πεις γιατρέ καλησπέρα είμαι η τάδε θα σου πει κατευθείαν ότι θέλεις γιατί ξέρει με ποια μιλάει. Για μένα είναι πολύ βασικό αυτό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Έλα ρε αγαπηηηηη!!!! Έφτασε η ώρα!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Αχ άσε με και μου θυμίζω κάτι γριές που κάνουν ανασκαφή στα ράφια του σούπερ μάρκετ να βρουν το πιο φθηνό!! Σήμερα ξεκίνησα με τοστ με αυγό και μαρουλακι, για μεσημέρι έφαγα πένες με τόνο και μια μπανάνα, λίγο πριν φύγω από γραφείο 2 κριτσινια ολικής και το βράδυ στο σπίτι έχει γιαουρτακι με δημητριακα. Τώρα που τα βλέπω γραμμένα πολύ γλουτένη βλέπω χαχαχα. Είπα ξεκίνησα προσπάθεια δεν έγινα ακόμα γκουρού της διατροφής!! Έχω πιει τόνους νερό και από τσιγάρα είμαι στα 7.χεσε με...μια μέρα το έκοψα μόνο. Τι άλλο θα κάνω σήμερα...περπάτησα 15 λεπτά μέχρι το τρένο του Πειραιά θα πάω ποδαράτη από Πανόρμου μέχρι ψυχικό οπότε έκανα κ το περπάτηματακι μου..αααα ήπια και φραπέ άνευ ολίγης Καστάνης ζάχαρης που έβαζα κ ζήτησα πολύ πολύ γάλα μέσα. Εντάξει για σήμερα ..αύριο τι μενού έχει ομελέτα με ασπράδι αυγού και σαλατικό . Εμένα με παίρνει τηλ η πεθερά μαζί με την μάνα μου λες και είναι συνεννοημενες να μάθουν αν αδιαθετησα για να ξεκινήσω ετοιμασία. Τους λέω όχι ακόμα. Είπαμε με τον άντρα μου την ημέρα της ετ θα το μάθουν χαχαχαχα. Πιο πολύ για να μην με αγχωνουν από την έννοια τους δεν τους είπα ότι έχω ξεκινήσει. Η δε πεθερά μου όταν έκανα διέγερση και μετά ετ ερχόταν με τα ταπερακια τα υγειινα. Είναι και Σμυρνιά οπότε καταλαβαίνεις...

@Neli83 εσύ είσαι η αρχηγός μας μπορείς να κάνεις ότι θέλεις!!! Εγκυουλα είσαι αν δεν έχεις κ πρόβλημα υγείας φάε να το ευχαριστηθείς!! @Viv37 βαθμολόγησε την σημερινή μου διατροφή χαχαχα.θα σε προσλάβω για διατροφολόγο , δωρεάν όμως έτσι;; Τι σόι συμπέθερες είμαστε χαχαχα. 

Κορίτσια βρήκα τα demerstil από ένα άκυρο μικροσκοπικό φαρμακείο. @Moomin μου σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες αλλά τελικά τα κατάφερα!!

Η σημεριμη ημερα ηταν δοκιμστικη. Το οργιο του υδατανθρακα! Χαχαχα! Και απο σαλατα εφαγες το μαρουλακι του τοστ ολο κ ολο; χαχαχαχαχα! Δεν πειραζει αγαπη μου αυριο θα τα πας καλυτερα. Μια φορα την εβδομαδα επιτρεπεται κ αυτο. Εννοειται δωρεαν θα σε αναλαβω! Αυτο μας ελειπε! Αλλα θα με ακους! Δε θα κανεις του κεφαλιου σου! Κανονισε! Αν και απ οτι εχω καταλαβει κ εσυ εισαι απο τις τυχερες που οτι και να κανει μια χαρα θα εισαι στην εγκυνοσυνη σου και μετα θα εισαι σαν να μη γεννησες. Μοντελαρα οπως τωρα.

Εμεις στα πεθερικα δεν ειπαμε ακομα. Θα τους πουμε οταν γινει η ετ μονο γιατι θα χρειαζομαι τα ταπερακια μου κ εγω. Αλλιως δεν ειχαμε σκοπο να το πουμε πριν δουνε θετικη χοριακη. Οι γονεις μου ξερουν τα παντα με λεπτομερειες. Δεν κρατιεμαι ολα τους τα λεω χαχαχα

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Τι εννοείς αγαπημένη λήψη οιστεογονων και προγεστςρονης; 

Ααααα τώρα κατάλαβα. Κοίτα έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα λες και δυστυχώς πολλοί για γιατροί έχουν αυτή την αντιμετώπιση. Πάλι καλά με τον τωρινό υπάρχει συνεννόηση! 

Αχ βρε κοριτσάκι μ μην σκέφτεσαι έτσι έχεις. Δύναμη μέσα σου και θα συνεχίσεις δυνατά ♥ 

Αντε μπράβο ρε κορίτσι μ με. Το καλό ένα τούμπανο ενδομητριο και καμιά κύστη :)

Ρε κορίτσι να σε ρωτήσω κάτι εφόσον είχες εμφύτευση παλιά σε ετ γίνεται τώρα να αλλάξει το παράθυρο εμφύτευσης; δεν τα ξέρω αυτά καθόλου. Για αυτό ρωταω

Λοιποοον τα ωάρια σ δεν νομίζω να έχεις θέμα γτ είσαι δοτρια οπότε είσαι οκ από εκεί. Όσον αφορά το απόθεμα ναι φυσικά ζητά από την ενδοκρινολογο να σ βάλει τον ορμονικο έλεγχο. Τώρα συμφωνώ θέλει σίγουρα 6μηνες. Αλλά προσοχή θέλει συγκεκριμένο τρόπο. Εγώ πρώτη φορά κουτουρού όταν νόμιζα ότι είχα ωορρηξία μ πήρε 8 μήνες ίσως κ παραπάνω. Και μετά μ είπε ο γυναικολόγος ότι καμία γυναίκα δεν έχει στάνταρ μέρα ωορηξια. Οπότε το σωστό κ άμεσο αποτέλεσμα ερχεται με ένα τροπο. Με το που σου τελειώσει η περίοδος ξεκινάς αγαπουλεεες και κάνεις ΚΆΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΥΣΤΗΡΆ! όχι κάθε μέρα γτ ο άντρας δεν έχει προλάβει να αναπληρωσει το σπέρμα αλλά ούτε και κάθε 3 γτ ή το έχει αναπληρωσει και είναι προς το ζαβωμα (σαν ημερομηνία λήξης σκέψου το) η το αναπλήρωσε και είναι ανώριμο ακόμα. Και συνεχίζεις μέχρι να αδιαθετησεις ξανά! Εγώ όταν μ το είπαν και το έκανα μέσα σε ένα με δύο μήνες ήμουν έγκυος. 3 φορές κιόλας. Τη μία στο 2μηνο και τις άλλες δύο στο μήνα πάνω. 

Συγχαρητήρια!!!! Σου εύχομαι μια γεη και τελειομηνγ εγκυμοσύνη!!! 

Διδυμακια μυρίζομαι σίγουρα να ξέρεις!!! ♥️ 

Χαχαχαχαχαχα α θεααααα με το συζηξ καλά τ έκανες χαχαχαχα

Κοίτα εμένα μ είχε πει η λευκού μέχρι 3ο μήνα που κόβεται ε τελως η κορτιζόνη όχι αλάτι κ ζάχαρη. Εγώ λόγω αντίστασης στην ινσουλίνη τη. Ζάχαρη θα τη προσέχω κ μετά τον 3ο όταν έρθει με το καλό. Γενικά τη διατροφή θα τη προσέχω πολύ και λόγο γονιδίου κοιλιοκακη τη γλουτενη αλλά κ κυρίως λόγο κιλών. Τώρα είμαι 53 αλλά πριν φτιάξω την αντίσταση στην ινσουλίνη είχα φτάσει 90. Και ξέρω ότι όπως πολύ γρήγορα σε 6μηνεε έχασα 40 κιλά έτσι εύκολα μπορώ να τα πάρω κιόλας. Βέβαια και το σουβλάκι μ θα φάω σπιτικό και όλα με μέτρο ομως

 

Αγάπη η ζάχαρη εννοούμε κανονική όχι ότι υπάρχει στο ψωμί πχ. Οπότε πρωινό κανονικά φάε το τοστακι σ. Μην το κάψεις χαχαχαχα

Αχ βρε κορίτσι μ τι έχεις τραβήξει;;; πόσο λυπάμαι ειλικρινά!!! Εγω μετά από όλα αυτά που λες ναι σίγουρα θα άλλαζα κέντρο! Εγώ δεν έχω κάνει ακόμη προσπάθεια αλλά θα πάω κουρτη Αθήνα με δανεικά διπλή δωρεά. Τα κορίτσι θα σε κατατοπησουν και σε άλλα ονοματα

 Εύχομαι ειλικρινά μέσα από τη καρδιά μου σύντομα να βρεθει το λάθος. 

Σπέρμα είναι του συζηγου; έχει ελεγχθεί καλά;;; 

Να σε ρωτήσω κάτι οι σάλπιγγες μας νοιαζόταν εφόσον πάμε με εξωσωματική;

Γτ εγώ δεν έχω κάνει ποτέ και όταν το έλεγα μ έλεγαν αφού μένεις έγκυος κ μόνη σ και στην υστεροσκοπηση τα κεφάλια φαίνονται διαβατα. 

Αγαπη μ το 29 είναι πολύ. Θέλει θεραπεία αν φτιάχνει και όχι με πολύ βιταμίνες. 

Εγώ θα κάνω με τον κουρτη αθηνα

 Έχω ακούσει τα καλυτερα

Αχ βρε κορίτσι μ τι έχεις τραβήξει κ εσύ. Καλώς μας βρήκες! Έχεις περάσει πολλά και εύχομαι ολόψυχα να ήταν τα τελευταία καλά και από εδώ και πέρα μόνο χαρές!!! Πως θα κινηθείς από εδώ και πέρα;; 

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου κορίτσι μου γερά και καλότυχα πάντα!!! Είδες τι σ φύλαγε η μοίρα τα δύο τελευταία ήταν τα τυχερά ψυχουλες μωρέ!!! 

Αυτό με την Ουκρανία δεν κατάλαβα ένα κομμάτι. Ήταν με παρένθετη αλλά υλικό δικό σας; 

Καλέ εσύ θα μας βγάλεις πρόγραμμα θέα ρε τι ωραία που τα γράφεις όλα μπράβο ρε αγάπη!!! 

Χαχαχαχαχαχα θεααα

Μάπα εντελώς τα έπαιρνε σχεδόν 1 χρόνο ο δικός μ τίποτα δεν έκαναν βέβαια για το δικό μας θέμα ε

Καλέ τι έπαθες;;;; τι ακούω για τόνους με μακαρόνια κ τοστ εσύ είσαι η ταίρι μ στη σαπίλα εδώ μέσα έλα σε παρακαλώ χαχαχαχαχα

Αν θες δενρεστριλ πες μ Μοσχάτο είχα βρει 

 

 

 

ΟΥΦΦΦΦΦΦΦ τελείωσα από Πέμπτη είχα να μπω με έπιασε γαστρεντεριτιδα αγάπες μ σας έχασα ναυτια χαμός διάρροια πυρετό άστα να πάνε! Σήμερα πολύ καλύτερα αλλά ακόμα ξάπλα κρεββάτι μην κολλήσω τον συζηξ. 

Σας διάβασα όλες είχα 21 σελίδες χαχαχαχαχα πάρτε ένα σεντόνι τώρα να μάθετε χαχαχαχαχαχα 

Δύο ώρες διαβάζω κ γράφω εύχομαι να το πάρει το ποστ γτ είναι μεγάλο σεντόνι χαχαχαχα

Πάω για τσιγάρο κουράστηκα χαχαχαχα

 

 

 

Εισαι απολαυατικη χαχαχα!♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Βιλακι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ. Εσύ τι νέα εχεις;

Εμενα δεν ήταν πολύ καλό το ενδομήτριο σε σχέση με άλλες φορές και μετά τον έπρηξα με τις ερωτήσεις και προφανώς φταίω εγώ που πήγαν πίσω όλα τα ραντεβού του:D:D:D  αλλα άσε με εμένα τώρα, ούτως η άλλως εγώ είμαι για τον άλλο μήνα, η δότρια δεν ξεκίνησε ακόμα,  εδώ έχουμε εμβρυομεταφορά, χαρές και πανηγύρια έρχονται. Όλα είναι τέλεια και το άλλο σκ θα κλωσάς Χρύσα μου❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...