Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 19 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      Καλησπέρα! Είμαι και εγώ 37 και τον Φεβρουάριο στην ωοληψία πήραμε 15 ωάρια, εκ των οποίων τα 12 ήταν καλά. τελικά προχώρησαν μόνο 3 και τα κρυοσυντηρήσαμε 3 ημερών (1 καλό και 2 μέτρια). εμάς μας είπαν οτι έφταιξε το σπέρμα γιατί είχε πολύ κακή μορφολογία. ο γιατρός πρότεινε και άλλη ωοληψία τώρα μετά το πάσχα και παλεύουμε να φτιάξουμε το σπέρμα. τον ρώτησα αν μας θεωρεί πολύ δύσκολη περίπτωση να τα καταφέρουμε και ήταν αρκετά καθυσηχαστικός επειδή παίρνουμε αρκετά ωάρια. εσας πως ήταν το σπέρμα;; να σου πω οτι την επομενη μερα είχε γονιμοποιηθεί μόνο ένα και περίμεναν να δουν αν θα προχωρήσει και κανένα άλλο. η απογοήτευση ήταν τεράστια. τελικά το καλό έμβρυο είναι από αυτα που καθυστέρησαν να γονιμοποιηθούν, 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Έχω τρομοκρατηθεί...Είχα κάτι έντονα  πονάκια τώρα τι μεσημέρι και τώρα που πήγα τουαλέτα είχα καφέ υγρά στο σκούπισμα.Θεε μου! Λέτε να τελείωσαν όλα;Εξακολουθώ και πονάω λίγο.Σημερα έκλεισα τις έξι βδομάδες...

Καθόλου να μη στεναχωριέσαι, κι εγώ είχα πολλές φορές, 99,99% δεν είναι τίποτα, αλλα  τρομάζεις. Απλά να ενημερώσεις το γιατρό σου και κάτσε ξάπλα, καναπέ τουαλέτα μόνο. Και τα πονάκια επίσης είναι πολύ συνηθισμένα. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Έχω τρομοκρατηθεί...Είχα κάτι έντονα  πονάκια τώρα τι μεσημέρι και τώρα που πήγα τουαλέτα είχα καφέ υγρά στο σκούπισμα.Θεε μου! Λέτε να τελείωσαν όλα;Εξακολουθώ και πονάω λίγο.Σημερα έκλεισα τις έξι βδομάδες...

κοριτσι μην τρομαζεις!! ψυχραιμια!! πολλες το ειχαμε το 1ο 3μηνο...χαλαρα κρεβατι καναπε κ μιλα με τον γιατρο σ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nora39 είπε:

Κανω με φυσικους ωοληψιες. ΤηβΔευτερα εχω υπερηχο στο κεντρο,δυστυχως δε μου ειπαν κατι για τις ορμονικες δηλ τι μπορει να σημαινει -για την Ε2 κυριως.fsh εχω ξαναδει στο 18. Εχω ΠΩΑ οποτε μαλλον λειτουργει προκλιμακτηριακα ο οργανισμος μου.Απλως η Ε2 ..πρωτη φορα ειδα τοσο απογοητευτικη τιμη. Θεωρω επειδη δε μου ειπαν να κανω ορμονικες ξανα πχ 6η μερα κυκλοτ οπως συνηθιζα,αλλα μονο υπερηχο, οτι σιγουρα δε θα ειναι αξιοποιησιμος κυκλος.. Απλα σκεφτηκα αν ειχε καποια αλλη εμπειρια απο ορμονικες με προκλιμακτηριακη/κλιμακτηριακη κατασταση να με βοηθουσε με την ερμηνεια λιγακι των τιμων..Δηλαδη εγω το <9 Ε2 για 2η μερα κυκλου το θεωρω μηδεν αναπτυξη ωοθηλακιου (δηλαδη ουτε καν κυστικο) ...

Προλακτινη μετρησα τον περασμενο μηνα και ηταν 16.4 ..αυτη τη μετραμε συγκεκριμενη μερα του κυκλου; εγω την εκανα σε γενικη αιματολογικη εξεταση..

Χμμμμμμμ πραγματικά πρέπει να μιλήσεις με το γιατρό σου γιατί δεν έχω ιδέα από διεγέρσεις,,,, είμαι ήδη σε εμμηνόπαυση και άνευ ωοθήκες και σάλπιγγες βλεπεις. Εύχομαι όλα να γίνουν υπέροχα για σας,,,,συνέχισε είσαι μαχητρια !!!! Η προλακτίνη σου σούπερ 

πρίν από 58 λεπτά , Marla@ είπε:

Αν σ"είχα μπροστά μου πραγματικά θα σε αγκάλιαζα!!

Σ'αγκαλιάζω και νοερά !!!!! Σμουτς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Villi είπε:

Καθόλου να μη στεναχωριέσαι, κι εγώ είχα πολλές φορές, 99,99% δεν είναι τίποτα, αλλα  τρομάζεις. Απλά να ενημερώσεις το γιατρό σου και κάτσε ξάπλα, καναπέ τουαλέτα μόνο. Και τα πονάκια επίσης είναι πολύ συνηθισμένα. 

Μακάρι Villi μου...Δεν μπορώ παρά να περιμένω μέχρι την Τρίτη που είναι ο υπέρηχος.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Condios είπε:

Χμμμμμμμ πραγματικά πρέπει να μιλήσεις με το γιατρό σου γιατί δεν έχω ιδέα από διεγέρσεις,,,, είμαι ήδη σε εμμηνόπαυση και άνευ ωοθήκες και σάλπιγγες βλεπεις. Εύχομαι όλα να γίνουν υπέροχα για σας,,,,συνέχισε είσαι μαχητρια !!!! Η προλακτίνη σου σούπερ 

Σ'αγκαλιάζω και νοερά !!!!! Σμουτς 

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου..:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα μίλησα πριν λίγο με το γιατρό Μ κ μου είπε ότι λογικά πάμε για εμβρυομεταφορα τον Σεπτέμβριο κ βλέπουμε... ένα θα σας πω ότι χρονίζουμε τον Οκτώβριο στην αναμονή για δοτρια....πφφφφφφ....αγχώθηκα όμως γιατί εγώ έκανα υστεροσκοπηση τον Μάιο λέτε να πρέπει να την ξανά κάνω;;;;υπάρχει κάποιο χρονικό διάστημα που έχει κ καλά ισχύ η υστεροσκοπηση.....γνωρίζετε εσείς κάτι;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elenalda@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα μίλησα πριν λίγο με το γιατρό Μ κ μου είπε ότι λογικά πάμε για εμβρυομεταφορα τον Σεπτέμβριο κ βλέπουμε... ένα θα σας πω ότι χρονίζουμε τον Οκτώβριο στην αναμονή για δοτρια....πφφφφφφ....αγχώθηκα όμως γιατί εγώ έκανα υστεροσκοπηση τον Μάιο λέτε να πρέπει να την ξανά κάνω;;;;υπάρχει κάποιο χρονικό διάστημα που έχει κ καλά ισχύ η υστεροσκοπηση.....γνωρίζετε εσείς κάτι;

Ναι, ναι , ξερω. Οι δοτριες οι δικες μας, ειπαμε, ερχονται απ το αλλο συμπαν! Δεν πειραζει. Σημασια εχει να ειναι καλη. Αν κρινω απ το δικο μου το εξυπνοπουλι, οι δοτριες τους εχουν ψηλο iq,  και ειναι και γλωσσουδες χαχαχα!

Κι εγω την υστεροσκοπηση την ειχα κανει Σεπτεμβριο κ ετ εκανα Δεκεμβριο. Σιγα ,τι θα αλλαξει σε τρεις τεσσερις μηνες. Μην το σκεφτεσαι

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, aleka74 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Σε 11 μέρες μου είπε. Ρε κορίτσια μετράμε από τη μέρα της ετ ή από την επόμενη;

Απο την επομενη μετραμε αλλα συνηθως λενε στις 10 μερες. Μηπως εννοουσε 11 μαζι με τη μερα της ετ; Εκτος αν πεφτει Κυριακη η 10η

 

10 ώρες πρίν, Leila είπε:

Καλημέρα! Εχω αρκετό καιρό να συνδεθώ στο φόρουμ. Ελπιζω όλα τα εμβρυακια σας να είναι γερά και δυνατά  και να αναπτύσσονται!  Σήμερα κάναμε  την εμβρυομεταφορα δυο βλαστοκυστεων στο Ιασώ. Στις 10/7 θα κάνω χοριακη.Ψαχνω κι εγώ Dermesrtil.  Έχω μονο για 8 μερες, δεν θα με καλύψουν ούτε μεχρι τη χοριακη κ δεν υπάρχει υποκατάστατο είπε ο γιατρός. Αν γνωρίζετε κάτι, πείτε μου (Αθηνα) 

Καλη σου επιτυχια!!! Μια λαχταριστη στρουμπουλη χοριακη ευχομαι! Ενας φαρμακοποιος μου ειχε πει οτι αν εχουμε παραπεμπτικο για τα dermestril ειναι πιο πιθανο να μας βρουν. Εγω οταν εψαχνα ειχα παρει τηλ ολα τα φαρμακεια που εβρισκα στο google maps και ζητουσα. Ξεκινα τα τηλεφωνα μηπως σταθεις τυχερη. 

8 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Kαλησπερα! Το fivi ειναι στο Διαβαλκανικο ετσι?

Τι κανεις εσυ? Πως παει η εγκυμοσυνη?

Καλησπερα! Κατι ειπωθηκε για καποιον συνονοματο στο nature assistance

A μαλιστα. Εφυγε λοιπον απο το Γεννεσις ο Κολυμπ....... Η φιλη μου με ρωτησε για το Γεννεσις. Εκει θελει να τη στειλει η ντοκ της. Εχει κανενα καλο γιατρο εκει? Εγω βεβαια της συνεστησα τον γιατρο μου στο Εμβρυολαμπ

Ποτε ήταν στο Γεννεσις; Εγω ξερω οτι ηταν παντα στο fivi και μσλιστα ο ιδιος μου ειπε οτι ηταν και στην επιτροπη για τις δοτριες. Για τους γιαυρους του γεννεσις πραγματικα δεν εχω ιδεα!

 

8 ώρες πρίν, Nora39 είπε:

Ευχαριστω για την απαντηση σου! 2η μερα κυκλου ηταν. Επισης μετρησα και την προγεστερονη μου 2η μερα κυκλου και ηταν 0.97. Δε ξερω αν και αυτη συνδυαστικα σημαινει κατι.

Σε αυτο τον κυκλο δηλαδη 10 μερες πριν μου ερθει η περιοδος ειχα και κοβιντ.Οπως επισης και κυστη απο τον προηγουμενο κυκλο.Αναρωτιεμαι αν επαιξαν καποιο ρολο και αυτα συνδυαστικα..

Ειχα κανονικα περιοδο καθε μηνα.. αυτον το μηνα ομως αδιαθετησα με καθυστερηση 10 ημερων..ισως λογω κυστης που ειχα ισως λογω κοβιντ που μολις ειχα αναρρωσει

Πολυ πιθανο να φταιει ο κοβιντ και φυσικα η κυστη.

 

8 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Έχω τρομοκρατηθεί...Είχα κάτι έντονα  πονάκια τώρα τι μεσημέρι και τώρα που πήγα τουαλέτα είχα καφέ υγρά στο σκούπισμα.Θεε μου! Λέτε να τελείωσαν όλα;Εξακολουθώ και πονάω λίγο.Σημερα έκλεισα τις έξι βδομάδες...

Οχι μην αγχωνεσαι! Ο γιατρος μου μου ειπε οτι το αιμα μπορει να ειναι κακο μπορει ομως να ειναι καλο ειδικα αν ειναι λιγο. Αυτο συμβαινει μερικες φορες γιατι το εμβρυακι στην προσπαθεια του να γαντζωθει σκαβει λιγο οποτε θα βγουν λιγα καφε ή λιγο αιματακι ή εκεινη τη στιγμη ή μετα απο μερες. 

 

5 ώρες πρίν, Kallo είπε:

Σε ευχαριστώ. Ναι μου το είπε και μια άλλη κοπέλα και πήρα τηλ και όντως έχει. Πήρα όμως τηλ στο κέντρο εξωσωματικης να τους πω ότι δεν βρίσκω και μου είπαν ότι έχουν αυτοί να μου δώσουν. Τα φέρνουν από το εξωτερικό επειδή ξέρουν ότι έχει έλλειψη. Αλλά θα τα πληρώσω

Ποιο κεντρο ειναι αυτο;; 

4 ώρες πρίν, Elenalda@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα μίλησα πριν λίγο με το γιατρό Μ κ μου είπε ότι λογικά πάμε για εμβρυομεταφορα τον Σεπτέμβριο κ βλέπουμε... ένα θα σας πω ότι χρονίζουμε τον Οκτώβριο στην αναμονή για δοτρια....πφφφφφφ....αγχώθηκα όμως γιατί εγώ έκανα υστεροσκοπηση τον Μάιο λέτε να πρέπει να την ξανά κάνω;;;;υπάρχει κάποιο χρονικό διάστημα που έχει κ καλά ισχύ η υστεροσκοπηση.....γνωρίζετε εσείς κάτι;

Ωπα μου θα μου φας την πρωτια;; Σε ποιο κεντρο εισαι κοριτσι μου και σε αργησαν τοσο πολυ;;

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nora39 said:

Κορισια καλησπερα!!! 

Γι αλλη μια φορα θα ηθελα τη βοηθεια σας,απο οσες γνωριζετε..

Μηπως ξερετε ποιες ορμονες βλεπουμε στην κλιμακτηριο/περιεμμηνοπαυση (ωστε να εχουμε εικονα) για το αν μπαινει ο οργανισμος σ αυτη τη διαδικασια; Εκτος απο ΑΜΗ. Σ αυτο τον κυκλο ειχα 2η μερα Ε2<9 , Fsh 18.2 και lh 6.97. Με προβληματισε η Ε2 πολυ ..

 

Κορίτσι μου, εμένα μου έχει τύχει σε φυσικό κύκλο e2<9, Fsh δεν ξέρω και το ωοθυλακιο τελικά έφτασε 18mm και e2=280  τη μέρα της ovitrelle. Βέβαια δεν ξέρω να σου πω την εξέλιξη γιατί όταν πήγα για ωοληψια είχε σπάσει και δεν το προλάβαμε αλλά πάντως αναπτύχθηκε παρότι ξεκίνησε πολύ χαμηλά. 

Το αν είναι σημάδι προεμμηνοπαυσης δυστυχώς δεν το γνωρίζω. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Ναι, ναι , ξερω. Οι δοτριες οι δικες μας, ειπαμε, ερχονται απ το αλλο συμπαν! Δεν πειραζει. Σημασια εχει να ειναι καλη. Αν κρινω απ το δικο μου το εξυπνοπουλι, οι δοτριες τους εχουν ψηλο iq,  και ειναι και γλωσσουδες χαχαχα!

Κι εγω την υστεροσκοπηση την ειχα κανει Σεπτεμβριο κ ετ εκανα Δεκεμβριο. Σιγα ,τι θα αλλαξει σε τρεις τεσσερις μηνες. Μην το σκεφτεσαι

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...χαχαχα μακάρι να έχεις δίκιο σε όλα!!!

1 ώρα πρίν, Viv37 είπε:

Απο την επομενη μετραμε αλλα συνηθως λενε στις 10 μερες. Μηπως εννοουσε 11 μαζι με τη μερα της ετ; Εκτος αν πεφτει Κυριακη η 10η

 

Καλη σου επιτυχια!!! Μια λαχταριστη στρουμπουλη χοριακη ευχομαι! Ενας φαρμακοποιος μου ειχε πει οτι αν εχουμε παραπεμπτικο για τα dermestril ειναι πιο πιθανο να μας βρουν. Εγω οταν εψαχνα ειχα παρει τηλ ολα τα φαρμακεια που εβρισκα στο google maps και ζητουσα. Ξεκινα τα τηλεφωνα μηπως σταθεις τυχερη. 

Ποτε ήταν στο Γεννεσις; Εγω ξερω οτι ηταν παντα στο fivi και μσλιστα ο ιδιος μου ειπε οτι ηταν και στην επιτροπη για τις δοτριες. Για τους γιαυρους του γεννεσις πραγματικα δεν εχω ιδεα!

 

Πολυ πιθανο να φταιει ο κοβιντ και φυσικα η κυστη.

 

Οχι μην αγχωνεσαι! Ο γιατρος μου μου ειπε οτι το αιμα μπορει να ειναι κακο μπορει ομως να ειναι καλο ειδικα αν ειναι λιγο. Αυτο συμβαινει μερικες φορες γιατι το εμβρυακι στην προσπαθεια του να γαντζωθει σκαβει λιγο οποτε θα βγουν λιγα καφε ή λιγο αιματακι ή εκεινη τη στιγμη ή μετα απο μερες. 

 

Ποιο κεντρο ειναι αυτο;; 

Ωπα μου θα μου φας την πρωτια;; Σε ποιο κεντρο εισαι κοριτσι μου και σε αργησαν τοσο πολυ;;

Χαχαχ νομίζω περνάω πρώτη με διάφορα...στο embryolab στη Θεσσαλονίκη....απορώ πόσο θα περιμένω ακόμη....τι να πω όλα για κάποιο λόγο γίνονται ελπίζω όλα για καλό...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Καλησπερα! Κατι ειπωθηκε για καποιον συνονοματο στο nature assistance

Εκείνον τον λένε Ευάγγελο Παπανικολάου, όχι Κυριάκο. Έχω διαβάσει το βιογραφικό του και είναι πολύ εντυπωσιακό αλλά δεν έχω καμία γνώμη ούτε από εμένα ούτε από κάποια γνωστή μου. 

17 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Koριτσια για τη Ζερβακακου τι ξερετε? Ειναι καλη?

Από κοπέλες που έχω διαβάσει στο φόρουμ (όχι δηλαδή από κάποια που γνωρίζω προσωπικά) ξέρω ότι έχει πολύ εμπειρία. Αν έχω καταλάβει, όμως, σωστά, είναι λίγο κρύα και απόλυτη. Αλλά επαναλαμβάνω εγώ δεν τη γνωρίζω προσωπικά... Για κάποιον λόγο δεν μου έκανε πολύ κλικ να την επισκεφτώ, ούτε παλαιότερα ούτε τώρα που έψαχνα καινούργιο γιατρό. Αλλά δεν ξέρω γιατί. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Elenalda@ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...χαχαχα μακάρι να έχεις δίκιο σε όλα!!!

Χαχαχ νομίζω περνάω πρώτη με διάφορα...στο embryolab στη Θεσσαλονίκη....απορώ πόσο θα περιμένω ακόμη....τι να πω όλα για κάποιο λόγο γίνονται ελπίζω όλα για καλό...

Παράξενο,,το συγκεκριμένο κέντρο δίνει 3 με 6 μήνες αναμονή,,,πίεσε το γιατρό σου να επέμβει. 

@marina_86 με αυτόν το Ευαγ. Παπαν. Πέτυχε φίλη μου ,,, εξαιρετικος λένε και αυτός ,,νομίζω είναι δικό του το assisting nature 

πρίν από 52 λεπτά , marina_86 είπε:

Εκείνον τον λένε Ευάγγελο Παπανικολάου, όχι Κυριάκο. Έχω διαβάσει το βιογραφικό του και είναι πολύ εντυπωσιακό αλλά δεν έχω καμία γνώμη ούτε από εμένα ούτε από κάποια γνωστή μου. 

Από κοπέλες που έχω διαβάσει στο φόρουμ (όχι δηλαδή από κάποια που γνωρίζω προσωπικά) ξέρω ότι έχει πολύ εμπειρία. Αν έχω καταλάβει, όμως, σωστά, είναι λίγο κρύα και απόλυτη. Αλλά επαναλαμβάνω εγώ δεν τη γνωρίζω προσωπικά... Για κάποιον λόγο δεν μου έκανε πολύ κλικ να την επισκεφτώ, ούτε παλαιότερα ούτε τώρα που έψαχνα καινούργιο γιατρό. Αλλά δεν ξέρω γιατί. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Condios είπε:

Παράξενο,,το συγκεκριμένο κέντρο δίνει 3 με 6 μήνες αναμονή,,,πίεσε το γιατρό σου να επέμβει. 

@marina_86 με αυτόν το Ευαγ. Παπαν. Πέτυχε φίλη μου ,,, εξαιρετικος λένε και αυτός ,,νομίζω είναι δικό του το assisting nature 

Α ναι, ε; Μπράβο στη φίλη, μπράβο και στον Ευάγγελο!!! 

Το embryolab πάντως δεν δίνει 3 μήνες αναμονή. 6 με 8 δίνει, καμιά φορά και παραπάνω. Ένας χρόνος βέβαια είναι πάρα πολύ!...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Minnie7 είπε:

Κορίτσι μου, εμένα μου έχει τύχει σε φυσικό κύκλο e2<9, Fsh δεν ξέρω και το ωοθυλακιο τελικά έφτασε 18mm και e2=280  τη μέρα της ovitrelle. Βέβαια δεν ξέρω να σου πω την εξέλιξη γιατί όταν πήγα για ωοληψια είχε σπάσει και δεν το προλάβαμε αλλά πάντως αναπτύχθηκε παρότι ξεκίνησε πολύ χαμηλά. 

Το αν είναι σημάδι προεμμηνοπαυσης δυστυχώς δεν το γνωρίζω. 

Ειλικρινα κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας:wub:.. 3 μερες τωρα με εχει παρει τοσο απο κατω..αναποδιες εχουμε διαφορες με τον αντρα μου ,και οπως τα υπολογιζα βλεπω δε βγηκαν..μα τι σκεφτομουν ολα μα ολα ,δεν ελεγχονται..παμε με ο,τι μας συμβαινει να το αντιμετωπιζουμε!!! ..Θα παω τη Δευτερα για υπερηχο και θα κουβεντιασω μαζι τους..Ευχαριστω πολυ @Minnie7@Viv37 @Condios και αν ξεχασα και καποια ας με συγχωρεσει!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , marina_86 είπε:

Το embryolab πάντως δεν δίνει 3 μήνες αναμονή. 6 με 8 δίνει, καμιά φορά και παραπάνω. Ένας χρόνος βέβαια είναι πάρα πολύ!...

Πως τη γλίτωσα  και δεν πήγα τελικά εκεί… ακόμη θα περίμενα. Κι εμένα 6-8 μου είχαν πει το Δεκέμβριο που ειχα πάει στον Χριστοφορίδη.. Γενικά οι χρόνοι της Θεσσαλονίκης ειναι απαράδεκτοι, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μπορούμε να κάνουμε  εδώ  ότι κάνουν στην Αθήνα. 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...