Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 23/8/2022 at 12:01 ΠΜ, anoulious είπε:

Γεια σου Ελισω!!!Σε σκεφτομουν τον τελευταιο καιρο, τι κανεις,πως ειστε...Σχεδον δυο μηνες εχοτμε διαφορα.. Να μπαινεις να μας γραφεις νεα σου.Σκεφτεσαι για δευτερο; Δεν θυμαμαι αν εχεις αλλα εμβρυα.Χαρηκα πολυ που μας εγραψες νεα σου!

Να πω την αληθεια αν και τα νιωθω πολυ μακρυνα,εγω δεν μπορω να τα ξεχασω..Ειναι ολη η 'νεοτητα' μου στην ουσια...

Καλησπέρα κορίτσι μου. Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Τι κάνει ο μικρούλης σου; Σε λίγο θα χρονίσετε!!!

Άλλο παιδάκι.... έχω 3 έμβρυα ακόμα, ο Σφ μου έκανε υστεροσκόπηση, συζητήσαμε και μου λέει...πότε θα πας για αδερφάκι... τρελάθηκα..!!!

Του εξήγησα ότι ο γιατρός και η αναισθησιολόγος που με ξεγέννησαν, μου τόνισαν..."ξέχνα άλλο παιδάκι, αν θες να μεγαλώσεις το μωρό σου".. βλέπεις, είχα δύσκολη γέννα, έχασα πολύ αίμα, 18 αιματοκρίτης,σωληνάκια στο λαιμό,με ετοίμασαν για εντατική, άσχημες στιγμές...

Η απάντηση του Σφακ ήταν ότι έχω πολύ καλή μήτρα και θα μπορούσα με την κατάλληλη προετοιμασία...

Φοβάμαι όμως...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

6 hours ago, Ελισώ said:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Τι κάνει ο μικρούλης σου; Σε λίγο θα χρονίσετε!!!

Άλλο παιδάκι.... έχω 3 έμβρυα ακόμα, ο Σφ μου έκανε υστεροσκόπηση, συζητήσαμε και μου λέει...πότε θα πας για αδερφάκι... τρελάθηκα..!!!

Του εξήγησα ότι ο γιατρός και η αναισθησιολόγος που με ξεγέννησαν, μου τόνισαν..."ξέχνα άλλο παιδάκι, αν θες να μεγαλώσεις το μωρό σου".. βλέπεις, είχα δύσκολη γέννα, έχασα πολύ αίμα, 18 αιματοκρίτης,σωληνάκια στο λαιμό,με ετοίμασαν για εντατική, άσχημες στιγμές...

Η απάντηση του Σφακ ήταν ότι έχω πολύ καλή μήτρα και θα μπορούσα με την κατάλληλη προετοιμασία...

Φοβάμαι όμως...

 

Καλησπέρα!Πόσο χαίρομαι που μας γράφεις νέα σου!Ναι το Δεκέμβριο θα χρονισει. Η λέξη τον αγαπαω είναι λίγη.Εχει γεμίσει όλη τη ψυχή μου .Δεν μπορούσα ποτέ να φανταστώ κατι τέτοιο..

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.Εγω που δεν έχω αλλά εμβρυα το σκεφτόμουν ..Μάλλον δε το σκέφτομαι;Πολύ στεναχωριέμαι που ο μικρός μάλλον δε θα έχει αδερφάκι..Θα είναι μόνος στον κόσμο..

Εμενα λόγω των πολλών φαρμάκων μου είπανε να μην ξαναπροσπαθήσω.Μη βγάλω και τίποτα κλπ..Το ίδιο λέτε λέξη.Να είμαι γερή να μεγαλώσω το παιδί μου ..

Εσύ ταλαιπωρήθηκες πάρα πολύ..Καλος ο Σφακ αλλά ο γιατρός σου σε ξέρει πιο πολύ.Να συζητήσεις αναλυτικα μαζί του το αν θα μπορούσες με ασφάλεια να κανεις δευτερο μωρό,τι μέτρα ίσως πρέπει να πάρετε. 

Μόνο αν σε διαβεβαιώσουν ότι όλα θα πάνε καλα να προχωρήσεις..

Κατά τα άλλα και πως είστε;

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορες μου καλημέρα, δυστυχώς το δείγμα δεν ήταν επαρκές για να γίνει καρυοτυπος εμβρυου. Πάλι άτυχοι. 2 παλλινδρομες και 0 απαντήσεις. Θα ξανακάνουμε εξετασεις στο σπερμα, υστεροσκοπηση και με έστειλε και σε αιματολογο. Αυτά.....

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , vik80 είπε:

Κορες μου καλημέρα, δυστυχώς το δείγμα δεν ήταν επαρκές για να γίνει καρυοτυπος εμβρυου. Πάλι άτυχοι. 2 παλλινδρομες και 0 απαντήσεις. Θα ξανακάνουμε εξετασεις στο σπερμα, υστεροσκοπηση και με έστειλε και σε αιματολογο. Αυτά.....

Καλημέρα ..κρίμα αν μπορούσες να είχες τον καρυότυπο θα είχες τουλάχιστον κάπου να πιαστείς. Τι εξετάσεις θέλει να κάνεις σε αιματολογο; Είναι κάτι που δεν έχετε ελέγξει; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα ..κρίμα αν μπορούσες να είχες τον καρυότυπο θα είχες τουλάχιστον κάπου να πιαστείς. Τι εξετάσεις θέλει να κάνεις σε αιματολογο; Είναι κάτι που δεν έχετε ελέγξει; 

Δεν έχω πάει ποτέ σε αιματολογο, το μόνο που έχω ελέγξει είναι οι ορμόνες του θυροειδους και το σάκχαρο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, vik80 είπε:

Δεν έχω πάει ποτέ σε αιματολογο, το μόνο που έχω ελέγξει είναι οι ορμόνες του θυροειδους και το σάκχαρο...

Είδες ρε γμτ...αντί να μας στέλνουν έστω μετά την πρώτη αποτυχία περιμένουν να εξαντληθούμε ψυχικά και οικονομικά..είμαστε κ στον ίδιο γιατρό νομίζω. Εμένα τον Απριλίο που ειχα την αποτυχία όταν συζητήσαμε μου είπε η επόμενη μεταφορά να γίνει σε φυσικό κύκλο. Χωρίς φάρμακα με έλεγχο ωορρηξίας. Ούτε αιματολογος, ούτε νικά ούτε τιποτα. 

Γνώμη μου να ξεψαχνισεθς τα πάντα. Καλύτερα να χαθεί χρόνος κ να καθυστερήσεις μια ετ παρά να σου βγάλει κ αλλά στην πορεία. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Είδες ρε γμτ...αντί να μας στέλνουν έστω μετά την πρώτη αποτυχία περιμένουν να εξαντληθούμε ψυχικά και οικονομικά..είμαστε κ στον ίδιο γιατρό νομίζω. Εμένα τον Απριλίο που ειχα την αποτυχία όταν συζητήσαμε μου είπε η επόμενη μεταφορά να γίνει σε φυσικό κύκλο. Χωρίς φάρμακα με έλεγχο ωορρηξίας. Ούτε αιματολογος, ούτε νικά ούτε τιποτα. 

Γνώμη μου να ξεψαχνισεθς τα πάντα. Καλύτερα να χαθεί χρόνος κ να καθυστερήσεις μια ετ παρά να σου βγάλει κ αλλά στην πορεία. 

Στον ιδιο ειμαστε Χρυσα μου. Μα του το είπα, γιατι εχουμε και αλλο εμβρυο, εγω φοβάμαι να κάνω άλλη εμβρυομεταφορα. Σε ενάμιση χρόνο 2 παλλινδρομες δεν παλεύονται. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ πια, τι μπορεί να φταίει...

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλησπέρα!Πόσο χαίρομαι που μας γράφεις νέα σου!Ναι το Δεκέμβριο θα χρονισει. Η λέξη τον αγαπαω είναι λίγη.Εχει γεμίσει όλη τη ψυχή μου .Δεν μπορούσα ποτέ να φανταστώ κατι τέτοιο..

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.Εγω που δεν έχω αλλά εμβρυα το σκεφτόμουν ..Μάλλον δε το σκέφτομαι;Πολύ στεναχωριέμαι που ο μικρός μάλλον δε θα έχει αδερφάκι..Θα είναι μόνος στον κόσμο..

Εμενα λόγω των πολλών φαρμάκων μου είπανε να μην ξαναπροσπαθήσω.Μη βγάλω και τίποτα κλπ..Το ίδιο λέτε λέξη.Να είμαι γερή να μεγαλώσω το παιδί μου ..

Εσύ ταλαιπωρήθηκες πάρα πολύ..Καλος ο Σφακ αλλά ο γιατρός σου σε ξέρει πιο πολύ.Να συζητήσεις αναλυτικα μαζί του το αν θα μπορούσες με ασφάλεια να κανεις δευτερο μωρό,τι μέτρα ίσως πρέπει να πάρετε. 

Μόνο αν σε διαβεβαιώσουν ότι όλα θα πάνε καλα να προχωρήσεις..

Κατά τα άλλα και πως είστε;

 

 

 

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα...

Ο μικρός μου είναι 13 μηνών,μας έχει αλλάξει όλη την ζωή...απόλυτη ευτυχία!!!

Πόσο παρακαλάω όλες σας εδώ μέσα να περάσετε την όχθη όσο πιο ανώδυνα γίνεται,θα την περάσετε κορίτσια μου,να το θυμάστε!!!

Σας φιλώ όλες,η Παναγίτσα μαζί σας!!!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vik80 είπε:

Στον ιδιο ειμαστε Χρυσα μου. Μα του το είπα, γιατι εχουμε και αλλο εμβρυο, εγω φοβάμαι να κάνω άλλη εμβρυομεταφορα. Σε ενάμιση χρόνο 2 παλλινδρομες δεν παλεύονται. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ πια, τι μπορεί να φταίει...

Προσπάθησε να κρατήσεις το θετικό ( όσο μπορείς βέβαια) ότι μένεις έγκυος, το ενδομήτριο σου ειναι δεκτικό.  Να πας οπωσδήποτε στον αιματολόγο και αν δεν έχεις πάει και σε ενδοκρινολόγο. Δεν ξέρω τι εννοείς οτι έχεις δει το ζάχαρο, αλλα αν εννοείς την απλή εξέταση ζαχάρου δεν λέει τίποτα. Στη θέση σου θα τα έψαχνα όλα, τα πάντα. Μη ξεχνάς να παίρνεις προβιοτικά και αν δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση με τον Κουρ, θα έλεγα αν αντέχεις  να κάνεις.. ρώτησε το γιατρό μήπως ο σύζυγος χρειάζεται να επαναλάβει dfi και fish 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eleonora85 είπε:

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια! Καλη επιτυχια σε ολες! Εχουν μπει πολλα νεα κοριτσια στην ομαδα!
Τελευταια δεν εγραφα αλλα δεν επαψα ποτε να σας διαβαζω...
Εγω μετα απο πετυχημενη εμβρυομεταφορα τον ιουλη, απεβαλα την προηγουμενη βδομαδα (μολις εκλεισα την 1η βδομαδα του 5ου μηνα). Ξεκινησε με συσπασεις, ανοιξε ο τραχηλος κ τελικα δε σωζοταν.. καναμε προκληση τοκετου. Εχουν σταλει ολα για βιοψια (αυχενικη κ νιπτ ηταν φυσιολογικα).
Ειμαι ακομη σε κατασταση σοκ αλλα παραλληλα θελω να μαθω τι εγινε. Το εμβρυο ηταν ζωντανο μεχρι τελευταια στιγμη. δεν προκειται για ενδομητριο θανατο.
Μου ειπαν να ζητησω μοριακο για αλλα συνδρομα. Υπαρχει καποια εδω που ξερει τα επομενα βηματα ;; 

Καλησπέρα Ελεονόρα λυπάμαι μέσα από την καρδιά μου για ότι πέρασες,  σε 3 μέρες κλείνω 2 χρόνια από όταν έπαθα ακριβώς το ίδιο. Λόγω μικροβιου που μεταφέρθηκε στο σάκο της μπεμπας τη 17 προς 18 εβδομάδα έπαθα πρόωρη ρήξη υμενων και άνοιξε ο τραχηλος με αποτέλεσμα να σπάσουν τα νερά και να γεννήσω πανω στο κρεβάτι μου.... Είναι πραγματικά δύσκολο ψυχικά και σωματικά όλο αυτό, στην επόμενη εγκυμοσυνη έγινε προληπτικά περιδεση και λόγω πλακουντα(ασχετο) χρειάστηκε να μείνω στο κρεβάτι 7 1/2 μήνες..  πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι και πενθησε για ότι σου συνέβη..

πρίν από 18 λεπτά , Νανα82 είπε:

Καλησπέρα Ελεονόρα λυπάμαι μέσα από την καρδιά μου για ότι πέρασες,  σε 3 μέρες κλείνω 2 χρόνια από όταν έπαθα ακριβώς το ίδιο. Λόγω μικροβιου που μεταφέρθηκε στο σάκο της μπεμπας τη 17 προς 18 εβδομάδα έπαθα πρόωρη ρήξη υμενων και άνοιξε ο τραχηλος με αποτέλεσμα να σπάσουν τα νερά και να γεννήσω πανω στο κρεβάτι μου.... Είναι πραγματικά δύσκολο ψυχικά και σωματικά όλο αυτό, στην επόμενη εγκυμοσυνη έγινε προληπτικά περιδεση και λόγω πλακουντα(ασχετο) χρειάστηκε να μείνω στο κρεβάτι 7 1/2 μήνες..  πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι και πενθησε για ότι σου συνέβη..

Κατά λάθος κοριτσια έγραψα εδώ την απάντηση μου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , Villi είπε:

Προσπάθησε να κρατήσεις το θετικό ( όσο μπορείς βέβαια) ότι μένεις έγκυος, το ενδομήτριο σου ειναι δεκτικό.  Να πας οπωσδήποτε στον αιματολόγο και αν δεν έχεις πάει και σε ενδοκρινολόγο. Δεν ξέρω τι εννοείς οτι έχεις δει το ζάχαρο, αλλα αν εννοείς την απλή εξέταση ζαχάρου δεν λέει τίποτα. Στη θέση σου θα τα έψαχνα όλα, τα πάντα. Μη ξεχνάς να παίρνεις προβιοτικά και αν δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση με τον Κουρ, θα έλεγα αν αντέχεις  να κάνεις.. ρώτησε το γιατρό μήπως ο σύζυγος χρειάζεται να επαναλάβει dfi και fish 

Πώς είσαι αγάπη εσύ;; Σε λίγο θα έχεις τον θησαυρό σου ε;; 

Λίγο θύμωσα με την @vik80 και την κατάληξη της ετ. Βασικά όχι με την κοπέλα προς θεού αλλά με τον γιατρό. Που μας βάζει έτσι μπαμ μπαμ χωρίς να μας υποβάλλει σε έλεγχο.

Όπως κατάλαβες έχω τις μαύρες μου πάλι 

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Villi είπε:

Προσπάθησε να κρατήσεις το θετικό ( όσο μπορείς βέβαια) ότι μένεις έγκυος, το ενδομήτριο σου ειναι δεκτικό.  Να πας οπωσδήποτε στον αιματολόγο και αν δεν έχεις πάει και σε ενδοκρινολόγο. Δεν ξέρω τι εννοείς οτι έχεις δει το ζάχαρο, αλλα αν εννοείς την απλή εξέταση ζαχάρου δεν λέει τίποτα. Στη θέση σου θα τα έψαχνα όλα, τα πάντα. Μη ξεχνάς να παίρνεις προβιοτικά και αν δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση με τον Κουρ, θα έλεγα αν αντέχεις  να κάνεις.. ρώτησε το γιατρό μήπως ο σύζυγος χρειάζεται να επαναλάβει dfi και fish 

Έπαιρνα πάντα προβιοτικα ναι και μέχρι πριν την τελευταία εμβρυομεταφορα φουλ και κολπικά και από το στόμα. Υστεροσκοπηση μου πρότεινε αλλά μάλλον αρχές του μήνα, πρέπει να αδιαθετησω πρώτα. Έχουν περάσει μόνο 2 εβδομάδες από την αποξεση. Μας είπε για το σύντροφό μου να ξανακάνει σπερμοδιαγραμμα, καλλιέργεια, κατακερματισμο και οξειδωτικο στρες. Αυτά που μου γράφεις είναι άραγε τα ίδια? Αν και δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος να ψάξουμε εκεί, έχει 3 άψογα σπερμοδιαγραμματα από 3 διαφορετικά εργαστήρια το τελευταίο πριν 1,5 χρόνο και έναν αριστο κατακερματισμο. Τι μπορεί να έχει αλλάξει τόσο δραματικά πια,38 χρόνων είναι τώρα....

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

Πώς είσαι αγάπη εσύ;; Σε λίγο θα έχεις τον θησαυρό σου ε;; 

Λίγο θύμωσα με την @vik80 και την κατάληξη της ετ. Βασικά όχι με την κοπέλα προς θεού αλλά με τον γιατρό. Που μας βάζει έτσι μπαμ μπαμ χωρίς να μας υποβάλλει σε έλεγχο.

Όπως κατάλαβες έχω τις μαύρες μου πάλι 

Αχ κορίτσι μου καλο, δεν ξέρω πια τι να σκεφτώ και ποιον να εμπιστευτώ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , vik80 είπε:

Έπαιρνα πάντα προβιοτικα ναι και μέχρι πριν την τελευταία εμβρυομεταφορα φουλ και κολπικά και από το στόμα. Υστεροσκοπηση μου πρότεινε αλλά μάλλον αρχές του μήνα, πρέπει να αδιαθετησω πρώτα. Έχουν περάσει μόνο 2 εβδομάδες από την αποξεση. Μας είπε για το σύντροφό μου να ξανακάνει σπερμοδιαγραμμα, καλλιέργεια, κατακερματισμο και οξειδωτικο στρες. Αυτά που μου γράφεις είναι άραγε τα ίδια? Αν και δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος να ψάξουμε εκεί, έχει 3 άψογα σπερμοδιαγραμματα από 3 διαφορετικά εργαστήρια το τελευταίο πριν 1,5 χρόνο και έναν αριστο κατακερματισμο. Τι μπορεί να έχει αλλάξει τόσο δραματικά πια,38 χρόνων είναι τώρα....

Αχ κορίτσι μου καλο, δεν ξέρω πια τι να σκεφτώ και ποιον να εμπιστευτώ...

Θα εμπιστευτείς πρώτα το ένστικτο σου και μετά τον γιατρό μας. Αν κάτι μέσα σου λέει να κάνεις πρώτα εξετάσεις και μετά βλέπεις αυτό να κάνεις. Τώρα έτσι κ αλλιώς έχεις έμβρυο καλά δεν διάβασα;; Το σπέρμα να το ελεγξεται αν και εφόσον πάτε με νέα δοτρια. Τώρα πρέπει εσύ να δεις σιματολογο κ να κάνεις υστεροσκοπηση και μετά ξανασκέφτεται το επόμενο βήμα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Θα εμπιστευτείς πρώτα το ένστικτο σου και μετά τον γιατρό μας. Αν κάτι μέσα σου λέει να κάνεις πρώτα εξετάσεις και μετά βλέπεις αυτό να κάνεις. Τώρα έτσι κ αλλιώς έχεις έμβρυο καλά δεν διάβασα;; Το σπέρμα να το ελεγξεται αν και εφόσον πάτε με νέα δοτρια. Τώρα πρέπει εσύ να δεις σιματολογο κ να κάνεις υστεροσκοπηση και μετά ξανασκέφτεται το επόμενο βήμα 

Έχουμε ένα εμβρυο πολύ πολύ μέτριο ναι. Μου είπε και ο γιατρος από τη νέα χρονιά μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε. Του είπα αυτολεξεί ότι εγώ φοβάμαι να κάνω άλλη εμβρυομεταφορα, δεν έχει νόημα αν δεν έχω απάντηση. Τι φταίει??

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα!

Χαίρομαι πάρα πολύ που σας βρήκα.

Υπάρχουν κοπέλες που να έχουν κάνει prp ωοθηκών? Ελα ναι, ποια ήταν η εμπειρία σας?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...