Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 20/6/2023 at 1:10 ΠΜ, mara23 είπε:

... Στο τσακ - αυτό ακριβώς εννοώ... ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα κορίτσια... πήγα σήμερα στον κ. Π...μου σύστησε οποσδήποτε σαλπιγγογραφια...να δούμε αν έχουν υγρά ( αν ναι, να τις κλήσει μετά λαπαροσκοπικά) ...(σε αλους δύο που πήγα και έκανα εξωσωματική δεν μου πρότειναν ποτέ κάτι τέτοιο...)., γιατί δεν πρόκειται να μείνεις έγκυος ποτέ σαυτη τη περίπτωση είπε... και να μου κάνει και μια δοκιμαστική έμβρυο μεταφορά ( ψεύτικη δηλαδή) για να δεί την κατάσταση της μήτρας μέσα... Ρωτώ,αν έτυχε καμία σας να κάνει αυτές τις εξετάσεις για αυτόν τον λόγο, και αν πονάει πολύ η διαδικασία... ευχαριστώ ...

Καλησπέρα

Να πας και στο Σφ....

Εγώ με αυτόν τα κατάφερα και δε μου πε τπτ από αυτά...

On 4/7/2023 at 5:02 ΜΜ, Elenalda@ είπε:

Κορίτσια Μ καλησπέρα,μετά από 9 μήνες αναμονής να βρεθεί δοτρια και 9 μήνες εγκυμοσύνης στις 19 του μήνα ήρθε στη ζωή μας η μικρούλα μας.... εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα και με το καλό τα μωράκια σας....Υ.γ έπαθα προεκλαψια στα όρια για εκλαψια με φίρμα γιατρό στη Λάρισα να με παρακολουθεί....δεν μου έκανε το κλικ από την αρχή απλά εμένα λόγω του ονόματος του...ενώ το ένστικτο μου έλεγε να φύγω μακριά έτσι άλλαξα γιατρό τελευταία στιγμή και γλύτωσα τα χειρότερα...να ακούτε το ένστικτο σας κ μόνο!!!κ να μετράτε την πίεση σας!!!σας φιλώ και σας παρακολουθώ!!!

Να χαίρεστε τη μικρούλα σας!μόνο χαρές από εδώ και στο εξής.

  • Ευχαριστώ 1
  • Ευχή 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλημερα σε όλες !! 
ειμαι νέα στη σελίδα σας και εύχομαι σε όλες να σας πάνε όλα καλά !

Εγω έχω περίεργη ιστορία ! Ξεκίνησα τις εξωσωματικές πριν από 3 χρόνια , στην αρχή ατο πρώτο κέντρο (δεν θα πω πιο) είχα τη πρώτη μου αποτυχία και επειδή δεν μας άρεσε η αντιμετώπιση τους απέναντι μας φύγαμε , στο επόμενο με τα πολλά ανάκαλυψαμε ότι έχω πρόβλημα στα ωάρια μου ότι ενώ έβγαζα ικανή ποσότητα δεν ήταν καλά και κανενα δεν προχωρούσε σε βλαστοκύστη , έτσι προχωρησαμε με δωρεά ωαρίων , έμεινα έγκυος με τη πρώτη έφτασε ως 3 μηνών και μετά παλλινδρομησε . Στη 2 έμεινα έγκυος σε 2διμα αλλά τα έχασα στην 7η ε βδομάδα και στη 3 το ίδιο στη Τετάρτη προσπαθεία αρνητικό και τωρα ειμαι στη Πέμπτη προσπάθεια κ  μετά από τόσες απογοητεύσεις δεν αισθάνομαι τίποτα νομίζω ότι απλά αύριο θα πάρω το αρνητικό αποτέλεσμα . Έχω κάνει όλες τις εξετάσεις και ο συζηγος το ίδιο και δεν βρήκαν κατι άλλο . 
σας ευχαριστώ και συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο 

καλημερα !!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Popi33 είπε:

 

Καλημερα σε όλες !! 
ειμαι νέα στη σελίδα σας και εύχομαι σε όλες να σας πάνε όλα καλά !

Εγω έχω περίεργη ιστορία ! Ξεκίνησα τις εξωσωματικές πριν από 3 χρόνια , στην αρχή ατο πρώτο κέντρο (δεν θα πω πιο) είχα τη πρώτη μου αποτυχία και επειδή δεν μας άρεσε η αντιμετώπιση τους απέναντι μας φύγαμε , στο επόμενο με τα πολλά ανάκαλυψαμε ότι έχω πρόβλημα στα ωάρια μου ότι ενώ έβγαζα ικανή ποσότητα δεν ήταν καλά και κανενα δεν προχωρούσε σε βλαστοκύστη , έτσι προχωρησαμε με δωρεά ωαρίων , έμεινα έγκυος με τη πρώτη έφτασε ως 3 μηνών και μετά παλλινδρομησε . Στη 2 έμεινα έγκυος σε 2διμα αλλά τα έχασα στην 7η ε βδομάδα και στη 3 το ίδιο στη Τετάρτη προσπαθεία αρνητικό και τωρα ειμαι στη Πέμπτη προσπάθεια κ  μετά από τόσες απογοητεύσεις δεν αισθάνομαι τίποτα νομίζω ότι απλά αύριο θα πάρω το αρνητικό αποτέλεσμα . Έχω κάνει όλες τις εξετάσεις και ο συζηγος το ίδιο και δεν βρήκαν κατι άλλο . 
σας ευχαριστώ και συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο 

καλημερα !!

Καλημερα κοπέλα μου ... Όταν λες ότι ο σύζυγος έχει κάνει όλες τις εξετάσεις εννοείς ότι εκτός από σπερμοδιαγραμμα έχει κάνει κ καλλιέργεια σπερματος κ έλεγχο κατακερματισμού ; 

Εσύ έχεις κάνει υστεροσκοπηση κ βιοψία ενδομητρίου ; Πλήρες αιματολογικό/ανοσολογικο έλεγχο σε αιματολογο ; 

Ρωτάω γιατί κ εγώ όταν ξεκίνησα τις εξωσωματικές νόμιζα ότι τα είχαμε ελέγξει όλα κ μετα εδώ μέσα κατάλαβα ότι ούτε τα μισά δεν είχαμε κάνει ...

Ο γιατρός σου τι σου λέει; που αποδίδει τις αποβολες σου; Γιατί εγκυμοσύνη πετυχαίνεις .... 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Lela79 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου ... Όταν λες ότι ο σύζυγος έχει κάνει όλες τις εξετάσεις εννοείς ότι εκτός από σπερμοδιαγραμμα έχει κάνει κ καλλιέργεια σπερματος κ έλεγχο κατακερματισμού ; 

Εσύ έχεις κάνει υστεροσκοπηση κ βιοψία ενδομητρίου ; Πλήρες αιματολογικό/ανοσολογικο έλεγχο σε αιματολογο ; 

Ρωτάω γιατί κ εγώ όταν ξεκίνησα τις εξωσωματικές νόμιζα ότι τα είχαμε ελέγξει όλα κ μετα εδώ μέσα κατάλαβα ότι ούτε τα μισά δεν είχαμε κάνει ...

Ο γιατρός σου τι σου λέει; που αποδίδει τις αποβολες σου; Γιατί εγκυμοσύνη πετυχαίνεις .... 

καλημέρα !! 
ναι ο συζηγος έχει κάνει τα πάντα από όλα αυτά που μου ανέφερες 

και εγώ επίσης έχω κάνει πλήρη έλεγχο σε όλα διότι με έχει ελέγξει λεπτομερώς η αιματολόγος μου ! Βιοψία ενδομητρίου δεν έχω κάνει ομόλογω διότι μου είπαν ότι εφόσον δεν είχα ποτέ κανενα θέμα με το πάχος του ενδομητρίου και επειδή πετυχαίνω εγκυμοσύνη δεν χρειάζεται , 

ο γιατρός μου δεν μπορεί να το αποδοσει κάπου γιατί τα έχω κάνει όλα και εγώ δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ 

γι αυτό βρήκα τη σελίδα σας και το μμειραστηκα μαζί σας μήπως ακούσω κάτι που δεν έχω κάνει εκτός από τη βιοψία ! 
επισης έχω κάνει και έλεγχο ΝΚ κυττάρων και είχε βρεθεί κάτι αυξημένο για το οποίο σταθεροποιήθηκε με όρο που μου έβαλαν 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Popi33 είπε:

καλημέρα !! 
ναι ο συζηγος έχει κάνει τα πάντα από όλα αυτά που μου ανέφερες 

και εγώ επίσης έχω κάνει πλήρη έλεγχο σε όλα διότι με έχει ελέγξει λεπτομερώς η αιματολόγος μου ! Βιοψία ενδομητρίου δεν έχω κάνει ομόλογω διότι μου είπαν ότι εφόσον δεν είχα ποτέ κανενα θέμα με το πάχος του ενδομητρίου και επειδή πετυχαίνω εγκυμοσύνη δεν χρειάζεται , 

ο γιατρός μου δεν μπορεί να το αποδοσει κάπου γιατί τα έχω κάνει όλα και εγώ δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ 

γι αυτό βρήκα τη σελίδα σας και το μμειραστηκα μαζί σας μήπως ακούσω κάτι που δεν έχω κάνει εκτός από τη βιοψία ! 
επισης έχω κάνει και έλεγχο ΝΚ κυττάρων και είχε βρεθεί κάτι αυξημένο για το οποίο σταθεροποιήθηκε με όρο που μου έβαλαν 

Τα ωάρια ήταν όλα από την ίδια δοτρια ; Πραγματικά μου κάνει πολύ εντύπωση η περίπτωση σου γιατί μιλάμε για 5 βλαστοκυστες που έδωσαν εγκυμοσύνη κ δεν προχώρησαν ... 

Αν ο γιατρός σου δε μπορεί να απαντήσει για τις αποβολες, σίγουρα δεν έχω εγώ την κατάρτιση τισ γνώσεις κ την εμπειρία να σε συμβουλέψω, απλα σκέφτομαι διαφορά που έχουμε διαβάσει κατά καιρούς εδώ στο φόρουμ μπας κ βοηθήσει τη σκέψη σου...

Επίσης νομίζω καλό θα ήταν να πάρεις τη γνώμη κ κάποιου άλλου γιατρού. Αφου ο δικός σου δεν έχει απαντήσεις μπορεί κάποιος άλλος να σου προτείνει κάτι διαφορετικό....

Βιοψία εμβρύων κάνατε μετά τις αποβολες να δουν γιατί δε προχώρησαν ; 

Είσαι Αθήνα ; Στο Έλενα στο τμήμα καθεξιν αποβολών έχεις πάει ; 

Μην απελπίζεται πάντως για αύριο μπορεί αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σου 😊❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Lela79 είπε:

Τα ωάρια ήταν όλα από την ίδια δοτρια ; Πραγματικά μου κάνει πολύ εντύπωση η περίπτωση σου γιατί μιλάμε για 5 βλαστοκυστες που έδωσαν εγκυμοσύνη κ δεν προχώρησαν ... 

Αν ο γιατρός σου δε μπορεί να απαντήσει για τις αποβολες, σίγουρα δεν έχω εγώ την κατάρτιση τισ γνώσεις κ την εμπειρία να σε συμβουλέψω, απλα σκέφτομαι διαφορά που έχουμε διαβάσει κατά καιρούς εδώ στο φόρουμ μπας κ βοηθήσει τη σκέψη σου...

Επίσης νομίζω καλό θα ήταν να πάρεις τη γνώμη κ κάποιου άλλου γιατρού. Αφου ο δικός σου δεν έχει απαντήσεις μπορεί κάποιος άλλος να σου προτείνει κάτι διαφορετικό....

Βιοψία εμβρύων κάνατε μετά τις αποβολες να δουν γιατί δε προχώρησαν ; 

Είσαι Αθήνα ; Στο Έλενα στο τμήμα καθεξιν αποβολών έχεις πάει ; 

Μην απελπίζεται πάντως για αύριο μπορεί αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σου 😊❤️

Βιοψία μπορέσαμε να κανοθμε μόνο στη μια διότι οι άλλες έφυγαν με αιμορραγία ! Δεν είμαι από αθηνα αν και αθηνα έκανα εξωσωματικές όποτε όχι δεν το γνωρίζω το Έλενα 

Εκει είναι κέντρο εξωσωματικής ;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Popi33 είπε:

Βιοψία μπορέσαμε να κανοθμε μόνο στη μια διότι οι άλλες έφυγαν με αιμορραγία ! Δεν είμαι από αθηνα αν και αθηνα έκανα εξωσωματικές όποτε όχι δεν το γνωρίζω το Έλενα 

Εκει είναι κέντρο εξωσωματικής ;; 

Όχι το Έλενα είναι  δημόσιο νοσοκομείο/μαιευτήριο στο οποίο λειτουργεί ειδικό τμήμα διερεύνησης καθεξιν αποβολών όπου η γιατρός εκεί η κα Οικονομοπουλου κάνει εξαιρετική δουλειά .... Δε ξέρω αν θα σου προτείνει κάτι διαφορετικό από την αιματολογο που ήδη έχεις συμβουλευθεί αλλά δε χάνεις κάτι να ζητήσεις τη γνώμη της. Στο ίντερνετ θα βρεις το email του συγκεκριμένου τμήματος του νοσοκομείου Έλενα κ μπορείς να στείλεις ένα mail για να επικοινωνήσεις μαζί της. Δε χάνεις κάτι ....

Ομως να σου πω κάτι ....αφού τώρα περιμένεις τα νέα για την ετ δώσε μια ευκαιρία κ σε αυτό το εμβρυακι κ αν κάτι στραβωσει τα ξαναβλεπεις όλα αυτά .... Μη σκότεινιαζεις το μυαλό σου αυτές τις ώρες .... Πάρε μια βαθιά ανάσα κ σκέψου με αισιοδοξία ότι αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά ! 🙏❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Lela79 είπε:

Όχι το Έλενα είναι  δημόσιο νοσοκομείο/μαιευτήριο στο οποίο λειτουργεί ειδικό τμήμα διερεύνησης καθεξιν αποβολών όπου η γιατρός εκεί η κα Οικονομοπουλου κάνει εξαιρετική δουλειά .... Δε ξέρω αν θα σου προτείνει κάτι διαφορετικό από την αιματολογο που ήδη έχεις συμβουλευθεί αλλά δε χάνεις κάτι να ζητήσεις τη γνώμη της. Στο ίντερνετ θα βρεις το email του συγκεκριμένου τμήματος του νοσοκομείου Έλενα κ μπορείς να στείλεις ένα mail για να επικοινωνήσεις μαζί της. Δε χάνεις κάτι ....

Ομως να σου πω κάτι ....αφού τώρα περιμένεις τα νέα για την ετ δώσε μια ευκαιρία κ σε αυτό το εμβρυακι κ αν κάτι στραβωσει τα ξαναβλεπεις όλα αυτά .... Μη σκότεινιαζεις το μυαλό σου αυτές τις ώρες .... Πάρε μια βαθιά ανάσα κ σκέψου με αισιοδοξία ότι αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά ! 🙏❤️

Σε ευχαριστώ θα το ψάξω αν χρειαστεί ! Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω απελπιστεί και δεν αισθάνομαι και κανενα συμπτώμα όπως τις άλλες φορές και έχω ήδη απογοητεύθει! 
Παντως σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες , αν χρειαστώ κάτι θα σου στείλω προσωπικό μνμ

αυριο θα μάθουμε τι θα γίνει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Popi33 είπε:

Σε ευχαριστώ θα το ψάξω αν χρειαστεί ! Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω απελπιστεί και δεν αισθάνομαι και κανενα συμπτώμα όπως τις άλλες φορές και έχω ήδη απογοητεύθει! 
Παντως σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες , αν χρειαστώ κάτι θα σου στείλω προσωπικό μνμ

αυριο θα μάθουμε τι θα γίνει 

Στη διάθεσή σου κοπέλα μου όποτε θελήσεις  !!!!

Με το καλό να πάρεις αύριο μια τεράστια χοριακη !!!! Κ αν αυτό σε βοηθάει κάπως ψυχολογικά θα σου πω ότι κ εγώ στη τελευταία μου ετ που είχε ευτυχή κατάληξη δεν είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα την περίοδο της αναμονής αλλά πήρα μια τέλεια χοριακη 😊

Με το καλό λοιπόν αύριο !!!! Χίλιες ευχές ολόψυχα 🙏❤️

  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lela79 είπε:

Στη διάθεσή σου κοπέλα μου όποτε θελήσεις  !!!!

Με το καλό να πάρεις αύριο μια τεράστια χοριακη !!!! Κ αν αυτό σε βοηθάει κάπως ψυχολογικά θα σου πω ότι κ εγώ στη τελευταία μου ετ που είχε ευτυχή κατάληξη δεν είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα την περίοδο της αναμονής αλλά πήρα μια τέλεια χοριακη 😊

Με το καλό λοιπόν αύριο !!!! Χίλιες ευχές ολόψυχα 🙏❤️

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά αυτό εύχομαι και εγώ !! Χαίρομαι πολύ που σου πήγαν όλα καλά και εύχομαι το ίδιο και σε όλες μας !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα! Όσες είσαστε από Θεσσαλονίκη πείτε μου λίγο τι χαρακτηριστικά δίνουν τι μπορείς να ζητήσεις εσύ χρόνο αναμονής τιμές και τι συμφωνία κάνατε αν έγινε egg sharing κλπ. Αν δεν θέλετε εδώ (για τις τιμές πιο πολύ) σε μήνυμα! Ευχαριστώ πολύ! 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2023 at 10:21 ΠΜ, Popi33 είπε:

 

Καλημερα σε όλες !! 
ειμαι νέα στη σελίδα σας και εύχομαι σε όλες να σας πάνε όλα καλά !

Εγω έχω περίεργη ιστορία ! Ξεκίνησα τις εξωσωματικές πριν από 3 χρόνια , στην αρχή ατο πρώτο κέντρο (δεν θα πω πιο) είχα τη πρώτη μου αποτυχία και επειδή δεν μας άρεσε η αντιμετώπιση τους απέναντι μας φύγαμε , στο επόμενο με τα πολλά ανάκαλυψαμε ότι έχω πρόβλημα στα ωάρια μου ότι ενώ έβγαζα ικανή ποσότητα δεν ήταν καλά και κανενα δεν προχωρούσε σε βλαστοκύστη , έτσι προχωρησαμε με δωρεά ωαρίων , έμεινα έγκυος με τη πρώτη έφτασε ως 3 μηνών και μετά παλλινδρομησε . Στη 2 έμεινα έγκυος σε 2διμα αλλά τα έχασα στην 7η ε βδομάδα και στη 3 το ίδιο στη Τετάρτη προσπαθεία αρνητικό και τωρα ειμαι στη Πέμπτη προσπάθεια κ  μετά από τόσες απογοητεύσεις δεν αισθάνομαι τίποτα νομίζω ότι απλά αύριο θα πάρω το αρνητικό αποτέλεσμα . Έχω κάνει όλες τις εξετάσεις και ο συζηγος το ίδιο και δεν βρήκαν κατι άλλο . 
σας ευχαριστώ και συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο 

καλημερα !!

Καλημέρα στην ομάδα... πιστεύω ότι έκανες σαλπιγγογραφια...ο δικός μου γιατρός μου είπε ότι αν έχουν υγρά, δεν πρόκειται ποτέ κανείς να μείνει έγκυος... το έκανα και εγώ... θα δούμε... ελπίζω να πήρες καλά αποτελέσματα... και να μην σου χρειαστεί... Δύναμη σε όλες...

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , mara23 είπε:

Καλημέρα στην ομάδα... πιστεύω ότι έκανες σαλπιγγογραφια...ο δικός μου γιατρός μου είπε ότι αν έχουν υγρά, δεν πρόκειται ποτέ κανείς να μείνει έγκυος... το έκανα και εγώ... θα δούμε... ελπίζω να πήρες καλά αποτελέσματα... και να μην σου χρειαστεί... Δύναμη σε όλες...

Καλημέρα είχα κάνει από όλες τις εξετάσεις ακόμα και αυτό 

σε ευχαριστώ πολύ ναι πήρα θετικά αποτελέσματα και τώρα σε 2 μέρες θα πάω για υπερυχο . Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά 🙏🙏

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 2
  • Ευχή 3
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας κορίτσια... Είμαι 52+ ... ξεκίνησα καινούριο κύκλο εξωσωματικής... είμαστε ένα βήμα για να δώσουμε το σπέρμα... Αλλά η διάθεσή μου είναι εντελώς στο πάτωμα... Έχω μπλοκάρει εντελώς...( μετά την είδηση ότι μία υγιής έγκυος 52 χρονών, πέθανε ενώ ήταν έτοιμη να γεννήσει 😪...)... Θέλω παιδάκι... όμως με κυριεύει ένας τρελός φόβος... καί ο άντρας μου πρότεινε να μην το κάνουμε... Να σταματήσουμε... Έχω και κατι θεματακια υγείας... ( Τρομβοφυλια) που μπορεί να μην πετύχει βέβαια ( όπως και την προηγούμενη προσπάθεια...) πεταμένα τρελά λεφτά μόνο..... και τόσα φάρμακα...το utrogestan με κάνει εντελώς φυτό ( κρεβάτι μόνο)... Υπάρχουν σ'υτη την ηλικία γυναίκες που τολμούν ή ακόμα τα κατάφεραν? ...Θα ήθελα γνώμες και την εμπειρία σας... ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...