Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Ζενια21 είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη η πρώτη …μόνο 25 ….τι γίνεται;;;

Σίγουρα είναι θετική αλλά τώρα θα περιμένεις τον διπλασιασμό. Ελπίζω να βρεις εργαστήριο να κάνεις Κυριακή αλλιώς Δευτέρα. Υπομονή. Και εύχομαι να εκτοξευθεί!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, LoveDreamer είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Όταν ολοκληρώσατε τη διαδικασία με τη δότρια, έμβρυομεταφορά κτλ πήρατε κάποια έγγραφα; 

Εγώ έχω στα μέιλ μου τα έντυπα συγκατάθεσης αλλά όταν έγιναν οι βλαστοκυστεις μου και τις έβαλαν κατάψυξη τους ζήτησα να μου στείλουν αναφορά γραπτή που να λέει ακριβώς τι έχω και κατάψυξη. Ήθελα να έχω γραπτώς τον αριθμό και ποιότητα βλατοκυστεων. 

Just now, Ζενια21 είπε:

@lizard12 ναι μακάρι να πάνε όλα καλά …

έχετε εσείς κορίτσια ακούσει κάτι η από δικιά σας εμπειρία κάτι ανάλογο;

3 ή 5 ημερών έβαλες? 

Link to comment
Share on other sites

@Ζενια21συγχαρητηρια θετική χοριακη! Περιμένεις να κανεις την επόμενη να δεις αν διπλασιαστεί! Σημαντικό είναι να την κανεις στο ίδιο εργαστήριο. Ο γιατρός τι σου είπε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Blacky79 σε ευχαριστω αλλά είμαι συγκρατημένη …ο γιατρός είπε πρέπει να δούμε την επόμενη χοριακη πως θα πάει 

δυστυχως επειδή φεύγω για διακοπες θα την κάνω σε άλλο διαγνωστικό κεντρο

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, LoveDreamer είπε:

Καλησπέρα κορίτσια χοριακή 9η νερά 410, 13η μέρα 2500. Σήμερα ( 18η μέρα) έχω αίμα.Εχω και πονακια .Έχει συμβεί σε καμία; 

Συγχαρητήρια για τις τέλειες χοριακες σου. Δεν μου έχει συμβεί αλλά διαβάζω ότι είναι πολύ συχνό σε πολλές γυναίκες χωρίς να είναι κάτι κακό. Ψυχραιμία και υπέρηχο στο γιατρό!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , lizard12 είπε:

Συγχαρητήρια για τις τέλειες χοριακες σου. Δεν μου έχει συμβεί αλλά διαβάζω ότι είναι πολύ συχνό σε πολλές γυναίκες χωρίς να είναι κάτι κακό. Ψυχραιμία και υπέρηχο στο γιατρό!!! 

Ναι θα μιλήσω με τον γιατρό απλά είναι δύσκολες αυτές οι μέρες. Ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια @Blacky79 k @lizard12 κ σε όλοι την παρεα   λοιπόν από 25 μονάδες η 1η χοριακη μου (Παρασκευή την έκανα)σήμερα Δευτέρα πήγε 73,65 …πείτε μου τι γνώμη σας η να ξέρετε κάποια άλλη περιπτωση

  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , Ζενια21 είπε:

Καλησπερα κορίτσια @Blacky79 k @lizard12 κ σε όλοι την παρεα   λοιπόν από 25 μονάδες η 1η χοριακη μου (Παρασκευή την έκανα)σήμερα Δευτέρα πήγε 73,65 …πείτε μου τι γνώμη σας η να ξέρετε κάποια άλλη περιπτωση

Νομίζω ότι ανέβηκε όσο πρέπει , πηγαίνει καλά. Συγκρατημένη φυσικά γιατί ακόμη είναι νωρίς αλλά με αισιοδοξία θα έλεγα. Αυτό με τις χοριακες είναι χειρότερο από την αναμονή των 9 ημερών. Το έχω ζήσει αρκετές φορές, σε νιώθω. Υπομονή τώρα μέχρι την Τετάρτη . Πάντως σε 3 μέρες που τριπλασιάστηκε είναι τέλειο. Ίσως άργησαν να γίνουν βλαστοκυστεις κ να γίνει εμφύτευση. Εγώ με βλαστοκυστη ξεκίνησα με 59 χοριακη που θεωρείται σχετικά χαμηλή. Κ πήγε καλά τελικά. Θα περιμένουμε τα νέα σου Τετάρτη!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/8/2023 at 3:09 ΜΜ, Ζενια21 είπε:

Καλησπερα κορίτσια @Blacky79 k @lizard12 κ σε όλοι την παρεα   λοιπόν από 25 μονάδες η 1η χοριακη μου (Παρασκευή την έκανα)σήμερα Δευτέρα πήγε 73,65 …πείτε μου τι γνώμη σας η να ξέρετε κάποια άλλη περιπτωση

Κορίτσι τι νέα έχεις? Περίμενα να μάθω πως πήγε η χοριακη σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...