Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Tsini είπε:

Σου ευχομαι αυτη τη φορα να πανε ολα καλα,κ ενα καινουριο χερι να φερει το πολυποθητο μωρο-μωρα!!!!

Γιατι ο τσιρι σε εκραξε για τις αντιβιωσεις; Εκανες κ εγχυσεις;; Ρωταω γτ ειμαι παλι στη φαση που επαναλαμβανω το σχημα των 100 αντιβιωσεων συν εγχυσεις....

Τι είναι αυτό το σχήμα των 100 αντιβιωσεων; Πρώτη φορά το ακούω..

 

Ηλικία 38 (15 μέρες κλεισμένα χιχιχι)

  • Χαχα 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Anania είπε:

Ε ναι έκανα πολλές εγχυσεις και έπαιρνα και από το στόμα συνέχεια ενάμιση χρόνο. Ε αυτό κανονικά δεν επιτρέπεται μου το έχουν πει και παθολόγοι.

Ο Τσιρογο εχει αλλεργία στις αντιβιωσεις για ενδομητριτιδα.Κι εμενα μου ειχε πει οτι η ενδομητριτιδα τα τελευταία χρονια ειναι πολυ της μόδας και μου ανέφερε περιστατικό γιατρού αναισθησιολογου( η γυναίκα) και δεχόταν επί ενα'ιση χρόνο να κανει ενδοφλέβια αντιβίωση για ενδομητριτιδα!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Ο Τσιρογο εχει αλλεργία στις αντιβιωσεις για ενδομητριτιδα.Κι εμενα μου ειχε πει οτι η ενδομητριτιδα τα τελευταία χρονια ειναι πολυ της μόδας και μου ανέφερε περιστατικό γιατρού αναισθησιολογου( η γυναίκα) και δεχόταν επί ενα'ιση χρόνο να κανει ενδοφλέβια αντιβίωση για ενδομητριτιδα!!! 

Ενδοφλέβια ;;; Το ακούσαμε κι αυτό! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Fleabag said:

Ο Τσιρογο εχει αλλεργία στις αντιβιωσεις για ενδομητριτιδα.Κι εμενα μου ειχε πει οτι η ενδομητριτιδα τα τελευταία χρονια ειναι πολυ της μόδας και μου ανέφερε περιστατικό γιατρού αναισθησιολογου( η γυναίκα) και δεχόταν επί ενα'ιση χρόνο να κανει ενδοφλέβια αντιβίωση για ενδομητριτιδα!!! 

Εγώ για την ενδομητρίτιδα πήρα ένα σχήμα με 3 αντιβιώσεις από το στόμα για 10 μέρες και τέλος. Τον επόμενο μήνα έγινε η εμφύτευση κανονικά!

  • Μου αρέσει 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

Τι είναι αυτό το σχήμα των 100 αντιβιωσεων; Πρώτη φορά το ακούω..

 

Ηλικία 38 (15 μέρες κλεισμένα χιχιχι)

Και καλα 100... Αλλα παιρνω 4 απο στομα κ 2 σε ενδομητρικες εγχυσεις.....

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

Τι είναι αυτό το σχήμα των 100 αντιβιωσεων; Πρώτη φορά το ακούω..

 

Ηλικία 38 (15 μέρες κλεισμένα χιχιχι)

Καλημερα κορίτσια.

Χρονια πολλά για τα γενέθλιά σου συνονοματη! Του χρόνου να γιορτάζεις με το μωράκι σου αγκαλιά! 

Εγώ όταν πέτυχα ήμουν 45.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Fleabag είπε:

Ο Τσιρογο εχει αλλεργία στις αντιβιωσεις για ενδομητριτιδα.Κι εμενα μου ειχε πει οτι η ενδομητριτιδα τα τελευταία χρονια ειναι πολυ της μόδας και μου ανέφερε περιστατικό γιατρού αναισθησιολογου( η γυναίκα) και δεχόταν επί ενα'ιση χρόνο να κανει ενδοφλέβια αντιβίωση για ενδομητριτιδα!!! 

Καλημέρα. Εγω μάλλον ειμαι η μεγαλύτερη εδώ μέσα, δεσποινίς ετών 48 , Χαχα!

Καλα τα λέει ο Τσιρ.  Για τις αντιβιωσεις. Εξασθενεί το ανοσοποιητικό βρε κορίτσια κ το μικρόβιο αντι να εξασθενεί δυναμώνει. Λογικό δεν είναι; Ασε που δεν ξερω το ενδομήτριο αν επιβιώνει κ κατά ποσό είναι γόνιμο με τόσες εγχυσεις! Θέλει προσοχή όλο αυτό! 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...