Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Δεν θελω να σε ξεσηκωσω, αλλα αυτο δειχνει κυηση. Το ειχα κ τις δυο φορες

Μου το πε δειλά η μάνα μου

Όταν σου λέω παντου

Δε μπορώ να το βγάλω Κ φώτο να στο δείξω!!!! 

Μέχρι τέρμα, σχεδόν λαιμο

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

Μου το πε δειλά η μάνα μου

Όταν σου λέω παντου

Δε μπορώ να το βγάλω Κ φώτο να στο δείξω!!!! 

Μέχρι τέρμα, σχεδόν λαιμο

κ γω ειχα αυτο το σημάδι...εύχομαι παναγια μ να εισαι

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μου το πε δειλά η μάνα μου

Όταν σου λέω παντου

Δε μπορώ να το βγάλω Κ φώτο να στο δείξω!!!! 

Μέχρι τέρμα, σχεδόν λαιμο

Αν δεις εμενα μπλε παντου. Το ειχα απ τις πρωτες εβδομαδες. Καλο σημαδι σου λεω!

Just now, natassaki2006 είπε:

Και εγώ το ίδιο...

Λες το κοριτσακι μας να μας δωσει χαρα αυριο? ε, ρε τι εχει αν γινει!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Αν δεις εμενα μπλε παντου. Το ειχα απ τις πρωτες εβδομαδες. Καλο σημαδι σου λεω!

Λες το κοριτσακι μας να μας δωσει χαρα αυριο? ε, ρε τι εχει αν γινει!

Μακάρι Παναγία μου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κι εμένα το ίδιο ο άντρας μου

Πιο πολύ από εμένα... Γι αυτό είπα το θέμα παιδί είναι Κ για τους δύο αγκάθι απλά δε συνέχισα τη φράση μου λέγοντας, πιο πολύ γι αυτόν. 

Εγώ Κ στην υιοθεσία είμαι ανοιχτή, εκείνος με τπτ

Ένιωσα τυχερή που δέχτηκε τα δανεικα, ξέρω περίπτωση που δε θέλει με τπτ, πολύ καλή μου φίλη. 

Και εγώ ήμουν ανοιχτή στην υιοθεσία. Εκείνος όχι. Δεν θα μπορούσε λέει να το διαχειριστεί. Δεν σου κρύβω ότι στην αρχή είχα λίγο θυμώσει μαζί του για αυτό. Μέχρι που μου είπε ότι "θέλει να μπει στο σπίτι μας ένα μωρό που θα έχουμε γεννήσει εμείς" και τότε κατάλαβα. 

Just now, Thia1985 είπε:

Μου το πε δειλά η μάνα μου

Όταν σου λέω παντου

Δε μπορώ να το βγάλω Κ φώτο να στο δείξω!!!! 

Μέχρι τέρμα, σχεδόν λαιμο

Να μην σε ξασηκώνουμε αλλά πάρα πολλές κοπέλες το αναφέρουν ως σημάδι εγκυμοσύνης τελικά. Θυμάμαι να κοιτάω συνέχεια το στήθος μου, να ρωτάω τον άντρα μου αν του φαίνονται πιο έντονες οι φλέβες! 

Just now, Mary H είπε:

Οταν ο συντροφος θελει οπωσδηποτε παιδι, ειναι ακομη πιο δυσκολο. Εχεις επιπλεον αγχος κ ενοχες που δεν τα καταφερες, κ φοβο εγκαταλειψης ..... Μου φαινεται βουνο ολο αυτο

Εγω ημουν τυχερη γιατι δεν καιγοταν για παιδι. Αν ναι καλως αν οχι , εγω σ αγαπω οπως κ πριν μου ελεγε. Αυτο με χαλαρωνε πολυ...

Ο καημένος δεν με αγχωνε εκείνος, να είμαι δίκαιη. Και σε κάθε βήμα μου έλεγε "ότι θέλεις εσύ"...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Αν δεις εμενα μπλε παντου. Το ειχα απ τις πρωτες εβδομαδες. Καλο σημαδι σου λεω!

Λες το κοριτσακι μας να μας δωσει χαρα αυριο? ε, ρε τι εχει αν γινει!

Καλά αν είμαι, βρίστε ελεύθερα!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Και εγώ ήμουν ανοιχτή στην υιοθεσία. Εκείνος όχι. Δεν θα μπορούσε λέει να το διαχειριστεί. Δεν σου κρύβω ότι στην αρχή είχα λίγο θυμώσει μαζί του για αυτό. Μέχρι που μου είπε ότι "θέλει να μπει στο σπίτι μας ένα μωρό που θα έχουμε γεννήσει εμείς" και τότε κατάλαβα. 

Να μην σε ξασηκώνουμε αλλά πάρα πολλές κοπέλες το αναφέρουν ως σημάδι εγκυμοσύνης τελικά. Θυμάμαι να κοιτάω συνέχεια το στήθος μου, να ρωτάω τον άντρα μου αν του φαίνονται πιο έντονες οι φλέβες! 

Ο καημένος δεν με αγχωνε εκείνος, να είμαι δίκαιη. Και σε κάθε βήμα μου έλεγε "ότι θέλεις εσύ"...

Καλο αυτο! εχουμε που εχουμε τα αγχη μας , μην εχουμε κι αυτους! 

Ο δικος μου παντα φοβοταν για μενα για την υγεια μου κ ηθελε πατα να ειμαι εγω καλα. Τωρα ομως αλλη θα ειναι η βασιλισσα της καρδιας του

Just now, Thia1985 είπε:

Καλά αν είμαι, βρίστε ελεύθερα!! 

Εννοειται. Σιγα μη σε ρωτησουμε:tongue:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλο αυτο! εχουμε που εχουμε τα αγχη μας , μην εχουμε κι αυτους! 

Ο δικος μου παντα φοβοταν για μενα για την υγεια μου κ ηθελε πατα να ειμαι εγω καλα. Τωρα ομως αλλη θα ειναι η βασιλισσα της καρδιας του

Εννοειται. Σιγα μη σε ρωτησουμε:tongue:

Δε θέλω να ξεσηκωνομαι

Μηπως οι αντιπηκτικες επηρεάζουν φλέβες?? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Καλο αυτο! εχουμε που εχουμε τα αγχη μας , μην εχουμε κι αυτους! 

Ο δικος μου παντα φοβοταν για μενα για την υγεια μου κ ηθελε πατα να ειμαι εγω καλα. Τωρα ομως αλλη θα ειναι η βασιλισσα της καρδιας του

Εννοειται. Σιγα μη σε ρωτησουμε:tongue:

Κι ο δικός μου φοβάται για την υγεία μου όμως είναι ακριβώς αυτό που πε η Alina, ήθελε Κ θέλει παιδί που θα το έχουμε γεννήσει εμείς και θα έχει βγει από την κοιλιά σου. 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ειδα κ γω με τοσα θετικα τεστ τι κατάλαβα???? 1 παιδί κ ευλογημενο εκανα παλι καλα κ δοξα το θεο κ την κοπελα μαζι...

αν πιαναν ολα θα χα 7 παιδια τωρα....

ξέρεις τι λεω μαιρη μ??? ειτε εχεις αρνητικά είτε θετικά τεστ η χοριακες η ζωη πρέπει να αντιμετωπιζεται με χαμογελο κ αισιοδοξια....

Μπορουμε κ χωρις παιδι ( κ μιλαω για μενα προσωπικα ) κ οχι εκ τ ασφαλούς που εκανα..

Αλλωστε το χω ξαναπει προτιμω να εχω την ψυχική μ υγεία  ηρεμη παρα σκατα....

Κ φυσικα θα ζούσα κ χωρις παιδι ( κ αυτο το εχω ξαναπει) 

Ολο αυτο που περναμε ειναι παλούκι ( κ μαλιστα απο τα χοντρα τα 2μετρα) ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΔΩ ...

να κανεις παιδι ναι να παλεψεις μαζι σ κ εγω οχι ομως να φτασεις σε σημειο να εχει αντίκτυπο στην υγεία σ....να σ γινει εμμονη δηλ....νομίζω δεν υπάρχει χειροτερο....αν πεσεις κ φτασεις εκει πως θα προχωρήσεις κ θα μεγαλωσεις αυριο μεθαύριο ενα μωρο??? 

 

ολς τα εχω κανει σε ενα φλυτζανι τ καφε ...απο πορσελανι κιολας...ροζ ...αχαχχαχαχχαχα ακομα το εχω αυτο το φλιτζάνι το κατουρημενο....αφου φαντάσου εχω βαλει χλωρινη να το τειψω να φυγει το κιτρινο μετα απο τοσα χρονια κ αυτο εκει...αχαχχαχααχχα πολυ τεστ σ λεω...αμετρητα κ γω στο κλαμπ παρακαλώ 

Κρατα το να κερασεις εκει καφε καποια που δεν χωνευεις!!! Χαχααχχα

  • Χαχα 5

 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Moana είπε:

εγώ στο σφακ το εχω ξεκαθαρίσει αυτο με τις χοριακες, οσο κ να χτυπιέται τις μέρες που θέλει δε μπορώ να περιμένω. 9η μερα στις βλαστό χοριακη, πάντα έτσι έκανα κ μια χαρα έδειχναν τα αρνητικά μου, που αυτα δε μπορούν να γυρίσουν να γίνουν θετικά οσο κ να περιμένεις, οποτε γιατί να συνεχίζω τσάμπα φάρμακα... εγω το βλεπω έτσι γιατί κ δεν εχω υπομονή κ δε μπορώ με τα φάρμακα, θέλω να τα κόβω αν δεν υπαρχει λόγος. Το χειρότερο που μπορει να συμβεί. μετα το αρνητικο  ειναι να βγει χαμηλή η τιμη αλλα οκ εκει εχεις το άγχος του διπλασιασμού, αλλη φάση 

Συμφωνώ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...