Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Papaki@ είπε:

Kαλημέρα κορίτσι μου, δε νομιζω ότι ειναι πολλά κορίτσια που δεν εχουν προβλημα με τα χρήματα για όλες αυτες τις διαδικασίες όλα αυτά τα χρόνια, εμεις προσωπικά και δανεικα εχουμε παρει και ψαχναμε το ευρω να παρουμε ψωμι μεχρι να πληρωθουμε και διακοπες εχουμε να παμε 5 χρονια, εστω ενα 3ημερο, σε πληροφορώ ότι οταν μου ειπαν εχω 4 βλαστοκύστες για το πρωτο που με έλουσε κρύος ιδρώτας ηταν για τα χρηματα, οτι εινα μονο 2 εμβρυομεταφορες και τι θα κανουμε που θα ξαναβρουμε τοσα χρηματα (5,500 εμεις)
όσο αναφορά το ξεσκαρτάρισμα των βιογραφικών εγώ εργάζομαι σε πολυεθνική και δεν το κάνουμε αυτό όταν υπάρχει κενό στο βιογραφικό μπορεί να είναι για κάποιον προσωπικό λόγο δεν απορρίπτουμε ετσι τους ανθρώπους, μη σε αγχωνει αυτό!

θα σου πω και κατι ακόμη προσωπικό μου, μετα από ολες μου τις απογοητευσεις τα παράτησα για σχεδον 1 χρονο, πήγα σε ψυχολόγο γιατί δεν γίνεται η ζωη να περναει και εμεις να ειμαστε παντα δυστυχισμενοι να μην ζουμε γιατι δεν εχουμε καταφερει να κανουμε ενα παιδακι.. δεν ειναι αποτυχια προσωπική οταν δεν τα καταφερνουμε, ξεκίνησα την διαδικασια των δανεικών ωαριων με αλλη ψυχολογια πιο χαλαρα, πιο ηρεμη απο συναισθηματικους δεσμους του τυπου δεν εχω καταφερει να χαρίσω στον αντρα μου ενα παιδι, θα πεθανει ο πατερας μου και δεν θα εχει δει εγγονακι κτλ κτλ..

τέλος εσύ μας ειπες οτι ειναι πολύ καλα τα εμβρυακια σου και δοκιμασμένα , εχε πιστη όλα καλά θα πανε!

και αν δεν πανε αυτην την φορά εχεις αλλη μια προσπάθεια και θα τα καταφέρεις θα δεις!! σου στέλνω όσο γινεται θετική ενεργεια

Κορίτσι μου δεν ήθελα να προσβάλω καμμια κοπέλα, προς Θεού, για εμένα μιλούσα καθαρά, όταν δούλευα κι έπεφτε κάθε μήνα το χιλιάρικο, χωρίς δάνεια, υποχρεώσεις κλπ, δε με ένοιαζε τόσο Κ μου έχουν φάει Κ χρήματα γιατροί από τη λαχτάρα για παιδί. Η απογοήτευση είναι και το ότι ξέρω ότι δεν έχω περιθώρια για άλλη αποτυχία. Αν τώρα δεν, μένουν μόνο δύο, δε ρώτησα Κ πόσο κοστίζει η μεταφορά τώρα, βάλε πάλι υστεροσκοπησεις, αντιβιώσεις κλπ, δεν περισσεύουν κι όταν δεν υπάρχει μισθός.. 

Καθαρα για εμένα μίλησα,  κι εμείς δυο χρόνια έχουμε να πάμε διακοπές Κ φέτος αν είναι αρνητικό δε θέλω κιόλας, δεν έχω όρεξη ούτε θέλω να ξοδέψω. Ζήτω συγγνώμη Κ πάλι αν σε προσέβαλα ή κάποια άλλη κοπέλα. 

Κι εμένα η ψυχολόγος μου φωνάζει Κ τώρα μου φώναξε που κλαίω τη μοίρα μου αλλά άνθρωπος είμαι Κ λυγίζω. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

9 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Εμένα το χέρι μου έτρεμε, ως και το πάτωμα κατούρησα! 

Eννοειται τρεμει το χερι. Εγω το εκανα 5 το πρωι, ημουν αρρωστη με ιωση κ ειχα τρελη ταχυκαρδια. 

Στα πρωτα τεστακια που εκανα αντι για ουροσυλλεκτη εβαζα φλυτζανακι του καφε:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

 Ποσα τεστακια εχω κανει, αμετρητα! Και ολα βεβαια αρνητικα. Δυο θετικα εχω δει στη ζωη μου, κι αυτα τα εχω φωτο για ενθυμιο

ειδα κ γω με τοσα θετικα τεστ τι κατάλαβα???? 1 παιδί κ ευλογημενο εκανα παλι καλα κ δοξα το θεο κ την κοπελα μαζι...

αν πιαναν ολα θα χα 7 παιδια τωρα....

ξέρεις τι λεω μαιρη μ??? ειτε εχεις αρνητικά είτε θετικά τεστ η χοριακες η ζωη πρέπει να αντιμετωπιζεται με χαμογελο κ αισιοδοξια....

Μπορουμε κ χωρις παιδι ( κ μιλαω για μενα προσωπικα ) κ οχι εκ τ ασφαλούς που εκανα..

Αλλωστε το χω ξαναπει προτιμω να εχω την ψυχική μ υγεία  ηρεμη παρα σκατα....

Κ φυσικα θα ζούσα κ χωρις παιδι ( κ αυτο το εχω ξαναπει) 

Ολο αυτο που περναμε ειναι παλούκι ( κ μαλιστα απο τα χοντρα τα 2μετρα) ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΔΩ ...

να κανεις παιδι ναι να παλεψεις μαζι σ κ εγω οχι ομως να φτασεις σε σημειο να εχει αντίκτυπο στην υγεία σ....να σ γινει εμμονη δηλ....νομίζω δεν υπάρχει χειροτερο....αν πεσεις κ φτασεις εκει πως θα προχωρήσεις κ θα μεγαλωσεις αυριο μεθαύριο ενα μωρο??? 

 

Just now, Mary H είπε:

Eννοειται τρεμει το χερι. Εγω το εκανα 5 το πρωι, ημουν αρρωστη με ιωση κ ειχα τρελη ταχυκαρδια. 

Στα πρωτα τεστακια που εκανα αντι για ουροσυλλεκτη εβαζα φλυτζανακι του καφε:mrgreen:

ολς τα εχω κανει σε ενα φλυτζανι τ καφε ...απο πορσελανι κιολας...ροζ ...αχαχχαχαχχαχα ακομα το εχω αυτο το φλιτζάνι το κατουρημενο....αφου φαντάσου εχω βαλει χλωρινη να το τειψω να φυγει το κιτρινο μετα απο τοσα χρονια κ αυτο εκει...αχαχχαχααχχα πολυ τεστ σ λεω...αμετρητα κ γω στο κλαμπ παρακαλώ 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Eννοειται τρεμει το χερι. Εγω το εκανα 5 το πρωι, ημουν αρρωστη με ιωση κ ειχα τρελη ταχυκαρδια. 

Στα πρωτα τεστακια που εκανα αντι για ουροσυλλεκτη εβαζα φλυτζανακι του καφε:mrgreen:

Να ξέρουμε άμα έρθουμε επισκεψη ελληνικό και εσπρέσο να μην πιούμε! :razz:

  • Χαχα 7

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ειδα κ γω με τοσα θετικα τεστ τι κατάλαβα???? 1 παιδί κ ευλογημενο εκανα παλι καλα κ δοξα το θεο κ την κοπελα μαζι...

αν πιαναν ολα θα χα 7 παιδια τωρα....

ξέρεις τι λεω μαιρη μ??? ειτε εχεις αρνητικά είτε θετικά τεστ η χοριακες η ζωη πρέπει να αντιμετωπιζεται με χαμογελο κ αισιοδοξια....

Μπορουμε κ χωρις παιδι ( κ μιλαω για μενα προσωπικα ) κ οχι εκ τ ασφαλούς που εκανα..

Αλλωστε το χω ξαναπει προτιμω να εχω την ψυχική μ υγεία  ηρεμη παρα σκατα....

Κ φυσικα θα ζούσα κ χωρις παιδι ( κ αυτο το εχω ξαναπει) 

Ολο αυτο που περναμε ειναι παλούκι ( κ μαλιστα απο τα χοντρα τα 2μετρα) ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΔΩ ...

να κανεις παιδι ναι να παλεψεις μαζι σ κ εγω οχι ομως να φτασεις σε σημειο να εχει αντίκτυπο στην υγεία σ....να σ γινει εμμονη δηλ....νομίζω δεν υπάρχει χειροτερο....αν πεσεις κ φτασεις εκει πως θα προχωρήσεις κ θα μεγαλωσεις αυριο μεθαύριο ενα μωρο??? 

 

Συμφωνω κ επαυξανω! Εχει να κανει κ με τη ζωη σου εξω απ ολα αυτα. Εγω νιωθω τυχερη κ ευλογημενη που ειχα μια γεματη ζωη, μ ενα συντροφο που με λατρευει, με τις εξοδους μας συνεχεια, τα ταξιδια μας, τους φιλους  κλπ Αφου λεγαμε οτι το μωρο θα γνωρισει γονεις που εχουν ζησει μια ολοκληρη ζωη μαζι κ θα βαρεθει να βλεπει φωτο απ το παρελθον. Και φυσικα το μοτο μου ειναι οτι η ζωη ετσι κ αλλιως ειναι ωραια, με η χωρις παιδι...

Just now, Καντι είπε:

Να ξέρουμε άμα έρθουμε επισκεψη ελληνικό και εσπρέσο να μην πιούμε! :razz:

Χαχαχαχαχαχαχαχ! Αυτο σκεφτομουν ποσα σερβιτσια εχω πεταξει! Τεστακι κ στα σκουπιδια το φλυντζανακι!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ειδα κ γω με τοσα θετικα τεστ τι κατάλαβα???? 1 παιδί κ ευλογημενο εκανα παλι καλα κ δοξα το θεο κ την κοπελα μαζι...

αν πιαναν ολα θα χα 7 παιδια τωρα....

ξέρεις τι λεω μαιρη μ??? ειτε εχεις αρνητικά είτε θετικά τεστ η χοριακες η ζωη πρέπει να αντιμετωπιζεται με χαμογελο κ αισιοδοξια....

Μπορουμε κ χωρις παιδι ( κ μιλαω για μενα προσωπικα ) κ οχι εκ τ ασφαλούς που εκανα..

Αλλωστε το χω ξαναπει προτιμω να εχω την ψυχική μ υγεία  ηρεμη παρα σκατα....

Κ φυσικα θα ζούσα κ χωρις παιδι ( κ αυτο το εχω ξαναπει) 

Ολο αυτο που περναμε ειναι παλούκι ( κ μαλιστα απο τα χοντρα τα 2μετρα) ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΔΩ ...

να κανεις παιδι ναι να παλεψεις μαζι σ κ εγω οχι ομως να φτασεις σε σημειο να εχει αντίκτυπο στην υγεία σ....να σ γινει εμμονη δηλ....νομίζω δεν υπάρχει χειροτερο....αν πεσεις κ φτασεις εκει πως θα προχωρήσεις κ θα μεγαλωσεις αυριο μεθαύριο ενα μωρο??? 

 

ολς τα εχω κανει σε ενα φλυτζανι τ καφε ...απο πορσελανι κιολας...ροζ ...αχαχχαχαχχαχα ακομα το εχω αυτο το φλιτζάνι το κατουρημενο....αφου φαντάσου εχω βαλει χλωρινη να το τειψω να φυγει το κιτρινο μετα απο τοσα χρονια κ αυτο εκει...αχαχχαχααχχα πολυ τεστ σ λεω...αμετρητα κ γω στο κλαμπ παρακαλώ 

Εσυ τουλαχιστον ειχες ενα. Εγω χρηση- κατουρημα-πεταμα:lol:

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 είπε:

Κορίτσι μου δεν ήθελα να προσβάλω καμμια κοπέλα, προς Θεού, για εμένα μιλούσα καθαρά, όταν δούλευα κι έπεφτε κάθε μήνα το χιλιάρικο, χωρίς δάνεια, υποχρεώσεις κλπ, δε με ένοιαζε τόσο Κ μου έχουν φάει Κ χρήματα γιατροί από τη λαχτάρα για παιδί. Η απογοήτευση είναι και το ότι ξέρω ότι δεν έχω περιθώρια για άλλη αποτυχία. Αν τώρα δεν, μένουν μόνο δύο, δε ρώτησα Κ πόσο κοστίζει η μεταφορά τώρα, βάλε πάλι υστεροσκοπησεις, αντιβιώσεις κλπ, δεν περισσεύουν κι όταν δεν υπάρχει μισθός.. 

Καθαρα για εμένα μίλησα,  κι εμείς δυο χρόνια έχουμε να πάμε διακοπές Κ φέτος αν είναι αρνητικό δε θέλω κιόλας, δεν έχω όρεξη ούτε θέλω να ξοδέψω. Ζήτω συγγνώμη Κ πάλι αν σε προσέβαλα ή κάποια άλλη κοπέλα. 

Κι εμένα η ψυχολόγος μου φωνάζει Κ τώρα μου φώναξε που κλαίω τη μοίρα μου αλλά άνθρωπος είμαι Κ λυγίζω. 

καλε δεν προσβλήθηκα ! προς θεου!! σου τα ειπα γιατι ολες πανω κατω τα ιδια περναμε και οτι καταλαβαινω πραγματικα πως νοιωθεις! προσπαθουσα να σου δειξω πως δεν εισαι μονη και πρεπει να εχεις παραπανω πιστη!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κορίτσι μου δεν ήθελα να προσβάλω καμμια κοπέλα, προς Θεού, για εμένα μιλούσα καθαρά, όταν δούλευα κι έπεφτε κάθε μήνα το χιλιάρικο, χωρίς δάνεια, υποχρεώσεις κλπ, δε με ένοιαζε τόσο Κ μου έχουν φάει Κ χρήματα γιατροί από τη λαχτάρα για παιδί. Η απογοήτευση είναι και το ότι ξέρω ότι δεν έχω περιθώρια για άλλη αποτυχία. Αν τώρα δεν, μένουν μόνο δύο, δε ρώτησα Κ πόσο κοστίζει η μεταφορά τώρα, βάλε πάλι υστεροσκοπησεις, αντιβιώσεις κλπ, δεν περισσεύουν κι όταν δεν υπάρχει μισθός.. 

Καθαρα για εμένα μίλησα,  κι εμείς δυο χρόνια έχουμε να πάμε διακοπές Κ φέτος αν είναι αρνητικό δε θέλω κιόλας, δεν έχω όρεξη ούτε θέλω να ξοδέψω. Ζήτω συγγνώμη Κ πάλι αν σε προσέβαλα ή κάποια άλλη κοπέλα. 

Κι εμένα η ψυχολόγος μου φωνάζει Κ τώρα μου φώναξε που κλαίω τη μοίρα μου αλλά άνθρωπος είμαι Κ λυγίζω. 

αγαπη μ καλημερα εγω αυτο που εχω να σ πω ειναι οτι ΜΑΝΑ Θ ΓΙΝΕΙΣ...το ποτε καμια μας δεν το ξέρει..θα παλεψεις μεχρι τελους κ θα τα καταφέρεις....ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΕΣΕΝΑ...αν θες ακου την συμβουλή μ...στην λεω με ολη μ την αγάπη ....παρασκευή η θα ξανπαλεψεις ξανα κ ξανα ( κ οσο αντέχεις  βασικα εσυ) η θα πάρεις ανάσα κ θα πας παρακάτω σε αλλα  ανχη....

λιγο εμεινε κ μεις θα μαστε εδω βα παλέψουμε μαζι σ σε οποίο αποτλεσμα...

σε φιλω

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Συμφωνω κ επαυξανω! Εχει να κανει κ με τη ζωη σου εξω απ ολα αυτα. Εγω νιωθω τυχερη κ ευλογημενη που ειχα μια γεματη ζωη, μ ενα συντροφο που με λατρευει, με τις εξοδους μας συνεχεια, τα ταξιδια μας, τους φιλους  κλπ Αφου λεγαμε οτι το μωρο θα γνωρισει γονεις που εχουν ζησει μια ολοκληρη ζωη μαζι κ θα βαρεθει να βλεπει φωτο απ το παρελθον. Και φυσικα το μοτο μου ειναι οτι η ζωη ετσι κ αλλιως ειναι ωραια, με η χωρις παιδι...

Η αλήθεια ειναι οτι εγω δεν εχω φτασει σε αυτο το Μότο ή οτι δεν με πειραζει να μην  κανω παιδί. Με πειραζει και με καίει.

Αλλα τόσα χρόνια που προσπαθουμε   πρώτα θα κλείσω δυο εβδομάδες διακοπές το καλοκαίρι 2.000 ευρώ στάνταρ και μετα θα κανω τις εξωςωματικες. Αλλιώς πως θα ξεκουραστείς ;πως θα γεμίσεις μπαταρίες για την επόμενη προσπαθεια; Τι θα εχεις να λες με το άνδρα σου ειδικά αν ειστε χρόνια μαζι, τα ίδια και τα ίδια γιατι δεν πετύχαμε , γιατι ειμαστε άτυχοι, το διαμέρισμα φέρνει γκρίνια και στεναχωρια. Ενώ το να ντυθείς , να στολιστεις να πας στο ταβερνάκι στο κύμα να περάσεις 8 ωρες στην ξαπλώστρα ειναι μνήμες και στόχος για ολόκληρο τον χειμώνα. @Thia1985 οτι κι αν γίνει κανονίστε έστω πέντε μερες να να πάτε σε ενα νησί φέτος και να περάσετε καλα.

  • Μου αρέσει 5

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Συμφωνω κ επαυξανω! Εχει να κανει κ με τη ζωη σου εξω απ ολα αυτα. Εγω νιωθω τυχερη κ ευλογημενη που ειχα μια γεματη ζωη, μ ενα συντροφο που με λατρευει, με τις εξοδους μας συνεχεια, τα ταξιδια μας, τους φιλους  κλπ Αφου λεγαμε οτι το μωρο θα γνωρισει γονεις που εχουν ζησει μια ολοκληρη ζωη μαζι κ θα βαρεθει να βλεπει φωτο απ το παρελθον. Και φυσικα το μοτο μου ειναι οτι η ζωη ετσι κ αλλιως ειναι ωραια, με η χωρις παιδι...

Χαχαχαχαχαχαχαχ! Αυτο σκεφτομουν ποσα σερβιτσια εχω πεταξει! Τεστακι κ στα σκουπιδια το φλυντζανακι!

Εσυ τουλαχιστον ειχες ενα. Εγω χρηση- κατουρημα-πεταμα:lol:

Koritsia μου σας ευχαριστω για τη στηριξη,δεν ειναι ομως ολα τα ζευγαρια ετσι..:)

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Η αλήθεια ειναι οτι εγω δεν εχω φτασει σε αυτο το Μότο ή οτι δεν με πειραζει να μην  κανω παιδί. Με πειραζει και με καίει.

Αλλα τόσα χρόνια που προσπαθουμε   πρώτα θα κλείσω δυο εβδομάδες διακοπές το καλοκαίρι 2.000 ευρώ στάνταρ και μετα θα κανω τις εξωςωματικες. Αλλιώς πως θα ξεκουραστείς ;πως θα γεμίσεις μπαταρίες για την επόμενη προσπαθεια; Τι θα εχεις να λες με το άνδρα σου ειδικά αν ειστε χρόνια μαζι, τα ίδια και τα ίδια γιατι δεν πετύχαμε , γιατι ειμαστε άτυχοι, το διαμέρισμα φέρνει γκρίνια και στεναχωρια. Ενώ το να ντυθείς , να στολιστεις να πας στο ταβερνάκι στο κύμα να περάσεις 8 ωρες στην ξαπλώστρα ειναι μνήμες και στόχος για ολόκληρο τον χειμώνα. @Thia1985 οτι κι αν γίνει κανονίστε έστω πέντε μερες να να πάτε σε ενα νησί φέτος και να περάσετε καλα.

σωστη κ η δικια σ σκεψη...πρέπει κατι να κάνεις παντα για να πας παρακρω...δεν μπορείς συνεχεια να λες κ να κανεις τα ιδια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Η αλήθεια ειναι οτι εγω δεν εχω φτασει σε αυτο το Μότο ή οτι δεν με πειραζει να μην  κανω παιδί. Με πειραζει και με καίει.

Αλλα τόσα χρόνια που προσπαθουμε   πρώτα θα κλείσω δυο εβδομάδες διακοπές το καλοκαίρι 2.000 ευρώ στάνταρ και μετα θα κανω τις εξωςωματικες. Αλλιώς πως θα ξεκουραστείς ;πως θα γεμίσεις μπαταρίες για την επόμενη προσπαθεια; Τι θα εχεις να λες με το άνδρα σου ειδικά αν ειστε χρόνια μαζι, τα ίδια και τα ίδια γιατι δεν πετύχαμε , γιατι ειμαστε άτυχοι, το διαμέρισμα φέρνει γκρίνια και στεναχωρια. Ενώ το να ντυθείς , να στολιστεις να πας στο ταβερνάκι στο κύμα να περάσεις 8 ωρες στην ξαπλώστρα ειναι μνήμες και στόχος για ολόκληρο τον χειμώνα. @Thia1985 οτι κι αν γίνει κανονίστε έστω πέντε μερες να να πάτε σε ενα νησί φέτος και να περάσετε καλα.

Κοριτσι μου δεν εχω ορεξη εγω φετος και να ειχα δεν εχει καμμια ο αντρας μου.

Ισως , για μενα μιλω, επειδη δε δουλευω και θεωρω αυτα τα λεφτα πεταμενα?οτι θα μου στερησουν προσπαθεια?

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Koritsia μου σας ευχαριστω για τη στηριξη,δεν ειναι ομως ολα τα ζευγαρια ετσι..:)

φυσικα λ δεν είναι ολα τα ζευγαρια το ιδιο....τι εννοείς πμως με αυτο???? θες να μας πεις αν θέλεις φυσικα?? πχ σε πιεζει ο αντρας σ για παιδι ??? νιώθει οτι  αν δεν κάνει μαζι σ θα χωρίσετε???? η εσυ το αντίστροφο??? 

αυτος ειναι ο μονος στοχος κ γαι τους 2 σας,??? δεν σας ενωνει τιποτες αλλο???? 

Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αγαπη αλλα θελω να βοηθήσω οσο μπορω

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

φυσικα λ δεν είναι ολα τα ζευγαρια το ιδιο....τι εννοείς πμως με αυτο???? θες να μας πεις αν θέλεις φυσικα?? πχ σε πιεζει ο αντρας σ για παιδι ??? νιώθει οτι  αν δεν κάνει μαζι σ θα χωρίσετε???? η εσυ το αντίστροφο??? 

αυτος ειναι ο μονος στοχος κ γαι τους 2 σας,??? δεν σας ενωνει τιποτες αλλο???? 

Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αγαπη αλλα θελω να βοηθήσω οσο μπορω

 

Πολλα μας ενωνουν κορίτσι

θα χαμε χωρισει αλλιως,,

το θέμα όμως παιδι ειναι τεραστιο αγκαθι και για τους δυο

υπάρχουν ζευγάρια που λένε,δεν πειράζει, ας μείνουμε χωρίς παιδί

εμείς δεν  το λέμε αυτό

ούτε εγώ, ούτε εκείνος

μας καίει και μας παρακαίει

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Πολλα μας ενωνουν κορίτσι

θα χαμε χωρισει αλλιως,,

το θέμα όμως παιδι ειναι τεραστιο αγκαθι και για τους δυο

υπάρχουν ζευγάρια που λένε,δεν πειράζει, ας μείνουμε χωρίς παιδί

εμείς δεν  το λέμε αυτό

ούτε εγώ, ούτε εκείνος

μας καίει και μας παρακαίει

τπτε αφού  σας ενώνουν κ αλλα είμαι σιγουρη θα τα καταφέρεις αγάπη μ....παλεψε μπορείς κ συ κ αυτος κ θα νικησετε

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...