Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Κρισταλενια είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου ομορφα,

ευχομαι ολες να ειστε καλα και υγιης, 

κοριτσια εχω προβλημα παλι και χρειαζομαι την βοηθεια σας δεν με θελει ρε γαμωτο ολο εμποδια, 

το ταξιδι μου ειναι μια εβδομαδα μακρυα αλλα 90%  θα το ακυρωσω φοβαμαι οτι μετα αυξημενα κρουσματα να μην αποκλειστω ελλαδα και δυστυχως δεν εχω την πολυτελεια να μεινω θα χασω την δουλεια μου δεν φοβαμαι για κοροναιο αλλα να μην αποκλειστω 

τωρα να ρωτησω υπαρχουν αλλα κοριτσια που να εκαναν ραντεβου με σκαιπ με καποιο γιατρο λογο αποστασης? εγω ηδη πηρα τηλ τσιριγωτη και περιμενω απο δευτερα τηλεφωνημα για να δουμε πως θα γινει φυσικα με πληρωμη για να εχω ολη την προσοχη του και εχω ενα ακομη ραντεβου να κανονισω απο σκαιπ με παπαθανακο δεν ξερω ρε παιδια θα βγαλω ακρη απο το τηλ η θα χασω κι αλλο χρονο δωστε μου τα φωτα σας σας παρακαλω

με τον παπαθανακο θα βγάλεις ακρη ειναι ο γιατρός μ...θα σε πληροφορήσει για τα πάντα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Καντι είπε:

Εμενα πάλι ο γιατρος μου τις σαρδέλες τις εχει ως απαραίτητες για τον εγκέφαλο του μωρού.!

Θα προτιμήσω να φάω πάστα! :mrgreen:

Τι να πω ο καθενας τα δικα του

Just now, Joka είπε:

Ανήκουν στα oily fish οπότε δες σχετικά...μέχρι 2 μερίδες τη βδομάδα.

Ε, τοτε ρε κοριτσια θα φαω την αλλη εβδομαδα γιατι μ αρεσουν πολυ

Just now, Rafaelatarzan είπε:

με τον παπαθανακο θα βγάλεις ακρη ειναι ο γιατρός μ...θα σε πληροφορήσει για τα πάντα 

Δωσε αναφορα τι κανει ο κοκοβιος:wub: Κοιμαται τωρα?

Just now, Κρισταλενια είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου ομορφα,

ευχομαι ολες να ειστε καλα και υγιης, 

κοριτσια εχω προβλημα παλι και χρειαζομαι την βοηθεια σας δεν με θελει ρε γαμωτο ολο εμποδια, 

το ταξιδι μου ειναι μια εβδομαδα μακρυα αλλα 90%  θα το ακυρωσω φοβαμαι οτι μετα αυξημενα κρουσματα να μην αποκλειστω ελλαδα και δυστυχως δεν εχω την πολυτελεια να μεινω θα χασω την δουλεια μου δεν φοβαμαι για κοροναιο αλλα να μην αποκλειστω 

τωρα να ρωτησω υπαρχουν αλλα κοριτσια που να εκαναν ραντεβου με σκαιπ με καποιο γιατρο λογο αποστασης? εγω ηδη πηρα τηλ τσιριγωτη και περιμενω απο δευτερα τηλεφωνημα για να δουμε πως θα γινει φυσικα με πληρωμη για να εχω ολη την προσοχη του και εχω ενα ακομη ραντεβου να κανονισω απο σκαιπ με παπαθανακο δεν ξερω ρε παιδια θα βγαλω ακρη απο το τηλ η θα χασω κι αλλο χρονο δωστε μου τα φωτα σας σας παρακαλω

Καλησπερα. Δεν νομιζω να αποκλειστεις Ελλαδα γιατι προς το παρον εχουμε λιγα κρουσματα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Εμενα πάλι ο γιατρος μου τις σαρδέλες τις εχει ως απαραίτητες για τον εγκέφαλο του μωρού.!

Θα προτιμήσω να φάω πάστα! :mrgreen:

Παναγιά μου!! Δεν τρώω καθόλου σαρδέλες αν κ τρελαίνομαι για τα ψάρια!!!! 

Καλά ας μείνω Κ θα το καταπιώ το ποτήρι τούτο! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τουτουνι είπε:

Λοιπόν κορίτσια έκατσα να φάω για μεσημέρι! Είχαμε ντοματοσαλατα πατάτες στο φούρνο και κοτόπουλο τηγανιτο!!! Ξεκίνησα να τρώω και μια φτερούγα έφαγα και λίγη σαλατουλα και άρχισα να ανακατεύομαι...το παράτησα...λέω να μην κάνω κι εμετό...

Καλά αν συνεχίσω έτσι...θα καταλήξω πιο αδύνατη απ' ότι ξεκίνησα... χαχαχαχαχαχαχ

Ωχχχχ ξεκίνησες???Ξέρεις τι μου ειπε ένας γιατρός οταν του ανεφερα ότι δεν άντεχα άλο τις ναυτίες κ τους εμετούς??Ότι είναι καλό σημάδι κ δείχνει υγιή εγκυμοσύνη:blink:Εγώ βέβαια ήμουν σα φάντασμα γιατι υπεφερα πολύ κ νόμιζα ότι με κοροϊδευε κ ήθελα νά τον κλωτσήσω αλλά το άκουσα κ απο άλλους..Οπότε..Καλή αρχή κ λίγο υπομονή.

Just now, Καντι είπε:

Εμενα πάλι ο γιατρος μου τις σαρδέλες τις εχει ως απαραίτητες για τον εγκέφαλο του μωρού.!

Θα προτιμήσω να φάω πάστα! :mrgreen:

Κ μενα μου εχει πει για τις σαρδέλες κ τρώω μια φορά τη βδομάδα.Δεν πρέπει να τρως πάνω απο 2 φορές εβδομαδιαίως

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Ωχχχχ ξεκίνησες???Ξέρεις τι μου ειπε ένας γιατρός οταν του ανεφερα ότι δεν άντεχα άλο τις ναυτίες κ τους εμετούς??Ότι είναι καλό σημάδι κ δείχνει υγιή εγκυμοσύνη:blink:Εγώ βέβαια ήμουν σα φάντασμα γιατι υπεφερα πολύ κ νόμιζα ότι με κοροϊδευε κ ήθελα νά τον κλωτσήσω αλλά το άκουσα κ απο άλλους..Οπότε..Καλή αρχή κ λίγο υπομονή.

Κ μενα μου εχει πει για τις σαρδέλες κ τρώω μια φορά τη βδομάδα.Δεν πρέπει να τρως πάνω απο 2 φορές εβδομαδιαίως

Αχ papy μου, δεν ξερω τι να σου πω...δεν έχω πάντα τα ίδια συμπτώματα...το μόνο που μένει σταθερό είναι η συχνοουρια...κατά τα  αλλά κάθε μέρα έχω και κάτι διαφορετικό...

Τη μια πόνο στη μεση, την άλλη αναγουλες, την επόμενη αδυναμία...τίποτα μόνιμο και σταθερό όμως!!! Οπότε δεν ξέρω αν πάνε όλα καλα...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papy είπε:

Ωχχχχ ξεκίνησες???Ξέρεις τι μου ειπε ένας γιατρός οταν του ανεφερα ότι δεν άντεχα άλο τις ναυτίες κ τους εμετούς??Ότι είναι καλό σημάδι κ δείχνει υγιή εγκυμοσύνη:blink:Εγώ βέβαια ήμουν σα φάντασμα γιατι υπεφερα πολύ κ νόμιζα ότι με κοροϊδευε κ ήθελα νά τον κλωτσήσω αλλά το άκουσα κ απο άλλους..Οπότε..Καλή αρχή κ λίγο υπομονή.

Κ μενα μου εχει πει για τις σαρδέλες κ τρώω μια φορά τη βδομάδα.Δεν πρέπει να τρως πάνω απο 2 φορές εβδομαδιαίως

Με ποια λογική το ειπε αυτο ογιατρος σου αν όχι για παρηγοριά;

 Τι να πω κι εγω, καμια ενόχληση και άλλες κοπέλες που ξερω επισης δεν είχαν τιποτα και μια χαρα εξελίχθηκε η εγκυμοσυνη τους.

  • Μου αρέσει 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

 

Κ μενα μου εχει πει για τις σαρδέλες κ τρώω μια φορά τη βδομάδα.Δεν πρέπει να τρως πάνω απο 2 φορές εβδομαδιαίως

Πολύ σωστά,οπως και για τα υπόλοιπα λιπαρά ψάρια.

Just now, Καντι είπε:

Με ποια λογική το ειπε αυτο ογιατρος σου αν όχι για παρηγοριά;

 Τι να πω κι εγω, καμια ενόχληση και άλλες κοπέλες που ξερω επισης δεν είχαν τιποτα και μια χαρα εξελίχθηκε η εγκυμοσυνη τους.

Εγω τη ρωτησα επίτηδες γι αυτο επειδή ούτε εγω έχω καθολου στομαχικά μου ειπε οτι αυτο ειναι άλλος ενας μύθος της εγκυμοσύνης που εχει καταρριφθεί.Η κουμπαρα μου εκανε 3 παιδια σε κανενα δεν ειχε αυτα τα συμπτώματα.Υγιεστατα και τα 3.Θεμα οργανισμού κι αυτό.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Με ποια λογική το ειπε αυτο ογιατρος σου αν όχι για παρηγοριά;

 Τι να πω κι εγω, καμια ενόχληση και άλλες κοπέλες που ξερω επισης δεν είχαν τιποτα και μια χαρα εξελίχθηκε η εγκυμοσυνη τους.

Θα συμφωνήσω.. τα συμπτώματα είναι "υπαρκτά".. αλλά δεν εμφανίζονται σε όλες, καθώς και σε διάρκεια...

  • Μου αρέσει 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Πολύ σωστά,οπως και για τα υπόλοιπα λιπαρά ψάρια.

Εγω τη ρωτησα επίτηδες γι αυτο επειδή ούτε εγω έχω καθολου και γέλασε και μου ειπε οτι αυτο ειναι άλλος ενας μύθος της εγκυμοσύνης που εχει καταρριφθεί.Η κουμπαρα μου εκανε 3 παιδια σε κανενα δεν ειχε αυτα τα συμπτώματα.Υγιεστατα και τα 3.Θεμα οργανισμού κι αυτό.

Ειναι αναλογως στο ατομο και την εγκυμοσυνη. Στην προηγουμενη που εφτασε μεχρι 8η εβδομαδα κανενα συμπτωμα, ολο βολτες κ καφεδες. Σ αυτην απ την αρχη αναγουλες, ζαλαδες, λιποθυμιες,  ταχυκαρδια , καουρες, πρησμενα ποδια , μονο εμετους που δεν ειχα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Πολύ σωστά,οπως και για τα υπόλοιπα λιπαρά ψάρια.

Εγω τη ρωτησα επίτηδες γι αυτο επειδή ούτε εγω έχω καθολου στομαχικά μου ειπε οτι αυτο ειναι άλλος ενας μύθος της εγκυμοσύνης που εχει καταρριφθεί.Η κουμπαρα μου εκανε 3 παιδια σε κανενα δεν ειχε αυτα τα συμπτώματα.Υγιεστατα και τα 3.Θεμα οργανισμού κι αυτό.

Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα οργανισμού γιατι ξερω πολλές κοπέλες που στο ενα τους παιδί ειχα εμετούς και ηταν χαλια και στο αλλο τιποτα. Συγκεκριμένα σαν παράδειγμα η μαμά και η πεθερά μου είχαν στα αγόρια ενώ στις κόρες δεν είχαν τιποτα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα οργανισμού γιατι ξερω πολλές κοπέλες που στο ενα τους παιδί ειχα εμετούς και ηταν χαλια και στο αλλο τιποτα. Συγκεκριμένα σαν παράδειγμα η μαμά και η πεθερά μου είχαν στα αγόρια ενώ στις κόρες δεν είχαν τιποτα.

Και οργανισμου αλλα και εγκυμοσυνης οπως έγραψε και η@Mary H.Δεν παει με το φύλο.Η φιλη μου εκανε 2 κορες κι ενα αγορι.Ελαχιστες ενοχλησεις και στα 3 παιδακια της.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Και οργανισμου αλλα και εγκυμοσυνης οπως έγραψε η @Mary H.Δεν παει με το φύλο.Η φιλη μου εκανε 2 κορες κι ενα αγορι.Ελαχιστες ενοχλησεις και στα 3 παιδακια της.

Πάντως βρε κορίτσια είναι λογικό να έχουμε άγχος και να ψαχνομαστε!!! Νομίζω μεχρι την αυχενική κάπως έτσι θα είμαστε!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mary H είπε:

Τι να πω ο καθενας τα δικα του

Ε, τοτε ρε κοριτσια θα φαω την αλλη εβδομαδα γιατι μ αρεσουν πολυ

Δωσε αναφορα τι κανει ο κοκοβιος:wub: Κοιμαται τωρα?

Καλησπερα. Δεν νομιζω να αποκλειστεις Ελλαδα γιατι προς το παρον εχουμε λιγα κρουσματα

ο κοκοβιος μ σημερα δνε ηταν καλα.εκλανε ποναγε η κοιλιτσα μας μωλε....εγω παλι ετοιμαζω να βγω για βραδυ .ταισα την πασαρα στον πατερα της κ αυτο ητνα....χαχαψαχχαχαχαπαμε για ποτα....θα πιω για ολες σας.

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ο κοκοβιος μ σημερα δνε ηταν καλα.εκλανε ποναγε η κοιλιτσα μας μωλε....εγω παλι ετοιμαζω να βγω για βραδυ .ταισα την πασαρα στον πατερα της κ αυτο ητνα....χαχαψαχχαχαχαπαμε για ποτα....θα πιω για ολες σας.

Εγώ σήμερα είδα βαφτιστηρι Κ αδελφή!! Χόρτασα μωράκι, έπιασα μπούτια, φίλησα, αγκάλιασα Κ μου έριχνε κάτι ρουκέτες ή μικρή 3.5 ετών της λέω μαρη να με διώξεις θες??? 

Καλά να περάσεις κοπελιά! Έτσι, μπαμπάς Κ κόρη Παρεουλα

  • Μου αρέσει 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...