Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Εγώ ακόμα παιδευομαι.θα μου βγει η ψυχή.ποναω κ πρέπει να μου κουβάλησε γαστρεντερίτιδα ο μικρός από το σχολείο.ειχε κ αυτός διάρροια κ κάτι συμμαθητές κ αυτή την στιγμή πονάει αφόρητα το στομάχι μου.σημερα όταν πήγα τουαλέτα(συγνώμη κιόλας) είχα στο σκούπισμα μπεζ κ λέω μου ρχεται.σταματισε πάλι.αλλα εγώ πήγα έκανα μπάνιο πηλινγκ πιστολάκι τις κρέμες μου κ περιμένω την βρωμουσα την περίοδο να έρθει.ας με βρει περιποιημενη.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Κοριτσια; οταν εχετε ωορρηξια ειστε ευαισθητες; νευρικες; αναισθησια; ή εμενα ολα μου πανε στραβα κ θελω να κλαιω κ να φωναζω συνεχεια ανεξαρτητων ορμονων;;;;;;;;;;

 

Φίλη μουυυ κι εγώ είμαι έτσι όλο τον μήνα χαχαχαχ ! Νταξει στην περίοδο με λίγο περισσότερα νεύρα ! Αλλά δυστυχώς ούτε εγώ νιώθω κάπως στην ωορρηξία συνήθως, μια φορά μόνο είχα λίγα πονακια χαμηλά κ το συνδύασα μετά !

Οπότε Σοφάκι πάμε μαζί μέρα πάρα μέρα και ότι γίνει χαχα!! Τεστ ωορρηξίας δεν θέλω να πάρω για τι θα με αγχωσουν !!

@*Vasoulaμου με το καλό κορίτσι μου πολύ χάρηκα που σου πήγαν όλα καλα!

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά θα περιμένεις να μην αδιαθετησεις αρχές Οκτώβρη ;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ναι αν γονιμοποιηθουν και είναι όλα καλα δευτερα μπαινω για εμφύτευση.....και μετα πάει όπως όταν πιάνεις στην ωορρηξία..περιπου 12 μέρες για χοριακη...θα σας πρήζω μετά για αυτήν την αναμονή...χαχαχαχα

Χαχαχαχαχα αφέσου οσο θες αλλα κανε και σεξακι μερα παρα μερα!αλλο το ενα αλλο το αλλο!χαχαχαχ

Για σπερματεγχυση ήταν παρα πολλά...αλλα σίγουρα έχει να κανει με το κέντρο...γιατι δεν παίρνεις και πολλά φάρμακα ετσι....ομως σίγουρα παίζουν και αλλα πράγματα σημασία...

Πήρε φάρμακα κ πέρασε κ επιτροπή κιόλας αλλά μάλλον μου έβαλε τα πάντα μέσα.γιατι θυμάμαι μου είχε πει 250 ευρώ κ λέω τρέχω κ μετά μου λέει όχι κ αρχίζει κ μου τα βάζει κάτω.

Just now, Ellidr είπε:

Αποκλείεται 

Κάτι λαθος κατάλαβες 

Εκτός αν έκλεισε σουίτα στο Χίλτον για ν της κάνουν την έγχυση

Χαχαχαχα

Ναι ρε συ τώρα σκέφτομαι μάλλον εξωσωματική μου είχε πει αν δεν πετύχει.λοιπον γύρω στο 800 τώρα μου ρθε.απλα έγχυση 250 και κάτι αλλά κλινική κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Γειά σας κορίτσια μουυυυυυ μπήκα και ειχα να διαβάσω 5 σελίδες.. χαχαχαχχαχα

Λοιπόν!!!σε έμενα πηγαν ολα καλά σήμερα....τα πήραμε και αυριο το πρωί θα τα γονιμοποιησουμε να δουμε πως θα πάνε....για τα κοριτσια που ρωτάνε...οι σπερματεγχυσεις πανε 300-350 ευρώ και η εξωσωματικη αν περάσεις την επιτροπη του ΙΚΑ και σου χορηγησουν τα φάρμακα δωρεάν κοστίζει γύρω στα 2500 χιλιάρικα....δε σας βάζω εννοείται εξετάσεις μεσα...αυτο ειναι άλλου παππα ευαγγέλιο!χαχαχαχαχα ότι απορία έχετε και μπορώ να βοηθήσω (χωρίς φυσικά να το παίζω εξυπνη οτι τα ξερω ολα απλα επειδή περνάω τωρα αυτή τη φάση)να με ρωτήσετε ελεύθερα)

@Ellidr μπήκα με αγωνία να δω το σημερινό σου τεστάκι...χαχαχαχχα θα πρέπει να κανω υπομονή αλλααααα είμαι τόσο άισιοδοξη με εσένα!!!!

@sofiadu σοφακι και εγω εχω λίγο παραπάνω νεύρα στην ωορηξια όπως και στην περιοδο...τρελές????επίσης τιιιι ήταν αυτό το αιματακι χθες????χμμμμμμμμ μακαριιιι!!!!!

@kons27 είχες κάνει νωρίς το προηγούμενο....μήπως να έκανες αυριο μεθαύριο αλλο ενα??ε?ε?

@Emilly δεν ήρθε ε??αυτό ειναι πολυ καλο!!!βρε λες να ηταν μια μικρη παραπλάνηση μονο και να έχουμε ευχάριστα τη Δευτέρα???

@KimK εγκυουλα μας πως εισαι?????????

@vasoula όλα καλά εύχομαι να σ πάνε!!! Θα περιμένω μέχρι Δευτέρα νομίζω!!!! Να δούμε !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ναι αν γονιμοποιηθουν και είναι όλα καλα δευτερα μπαινω για εμφύτευση.....και μετα πάει όπως όταν πιάνεις στην ωορρηξία..περιπου 12 μέρες για χοριακη...θα σας πρήζω μετά για αυτήν την αναμονή...χαχαχαχα

Χαχαχαχαχα αφέσου οσο θες αλλα κανε και σεξακι μερα παρα μερα!αλλο το ενα αλλο το αλλο!χαχαχαχ

Για σπερματεγχυση ήταν παρα πολλά...αλλα σίγουρα έχει να κανει με το κέντρο...γιατι δεν παίρνεις και πολλά φάρμακα ετσι....ομως σίγουρα παίζουν και αλλα πράγματα σημασία...

Ναι λάθος 800 μου είχε πει 250 έγχυση Θεσσαλονίκη κ είχε πει αν δεν πετύχει θα την πήγαινε ετ κ θα κόστιζε γύρω στα 2000.θυμηθηκα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Γειά σας κορίτσια μουυυυυυ μπήκα και ειχα να διαβάσω 5 σελίδες.. χαχαχαχχαχα

Λοιπόν!!!σε έμενα πηγαν ολα καλά σήμερα....τα πήραμε και αυριο το πρωί θα τα γονιμοποιησουμε να δουμε πως θα πάνε....για τα κοριτσια που ρωτάνε...οι σπερματεγχυσεις πανε 300-350 ευρώ και η εξωσωματικη αν περάσεις την επιτροπη του ΙΚΑ και σου χορηγησουν τα φάρμακα δωρεάν κοστίζει γύρω στα 2500 χιλιάρικα....δε σας βάζω εννοείται εξετάσεις μεσα...αυτο ειναι άλλου παππα ευαγγέλιο!χαχαχαχαχα ότι απορία έχετε και μπορώ να βοηθήσω (χωρίς φυσικά να το παίζω εξυπνη οτι τα ξερω ολα απλα επειδή περνάω τωρα αυτή τη φάση)να με ρωτήσετε ελεύθερα)

@Ellidr μπήκα με αγωνία να δω το σημερινό σου τεστάκι...χαχαχαχχα θα πρέπει να κανω υπομονή αλλααααα είμαι τόσο άισιοδοξη με εσένα!!!!

@sofiadu σοφακι και εγω εχω λίγο παραπάνω νεύρα στην ωορηξια όπως και στην περιοδο...τρελές????επίσης τιιιι ήταν αυτό το αιματακι χθες????χμμμμμμμμ μακαριιιι!!!!!

@kons27 είχες κάνει νωρίς το προηγούμενο....μήπως να έκανες αυριο μεθαύριο αλλο ενα??ε?ε?

@Emilly δεν ήρθε ε??αυτό ειναι πολυ καλο!!!βρε λες να ηταν μια μικρη παραπλάνηση μονο και να έχουμε ευχάριστα τη Δευτέρα???

@KimK εγκυουλα μας πως εισαι?????????

Μπραβο κοριστι μου!! Να γονιμοποιηθουν ολα!! Θυμισε μου λιγο τι επαιρνες για διεγερση? Γτ εχουμε παρομοιο ορμονικο προφιλ.. Εγω οπως σ ειχα πει δε πηγα καλα οποτε να ξερω.. Φιλια πολλα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Εγώ ακόμα παιδευομαι.θα μου βγει η ψυχή.ποναω κ πρέπει να μου κουβάλησε γαστρεντερίτιδα ο μικρός από το σχολείο.ειχε κ αυτός διάρροια κ κάτι συμμαθητές κ αυτή την στιγμή πονάει αφόρητα το στομάχι μου.σημερα όταν πήγα τουαλέτα(συγνώμη κιόλας) είχα στο σκούπισμα μπεζ κ λέω μου ρχεται.σταματισε πάλι.αλλα εγώ πήγα έκανα μπάνιο πηλινγκ πιστολάκι τις κρέμες μου κ περιμένω την βρωμουσα την περίοδο να έρθει.ας με βρει περιποιημενη.

το οτι δεν χανεις ποτε το χιουμορ σου ειναι αυτο που θαυμαζω σε σενα! κατεβα αθηνα για καφε να σε γνωρισω απο κοντα!!!!!!

Δεν εχει ερθει η αιμοραγια, επιμενω σε καφε εμφυτευσης τρελιαρα μου!!!

Just now, Evouska said:

Φίλη μουυυ κι εγώ είμαι έτσι όλο τον μήνα χαχαχαχ ! Νταξει στην περίοδο με λίγο περισσότερα νεύρα ! Αλλά δυστυχώς ούτε εγώ νιώθω κάπως στην ωορρηξία συνήθως, μια φορά μόνο είχα λίγα πονακια χαμηλά κ το συνδύασα μετά !

Οπότε Σοφάκι πάμε μαζί μέρα πάρα μέρα και ότι γίνει χαχα!! Τεστ ωορρηξίας δεν θέλω να πάρω για τι θα με αγχωσουν !!

@*Vasoulaμου με το καλό κορίτσι μου πολύ χάρηκα που σου πήγαν όλα καλα!

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά θα περιμένεις να μην αδιαθετησεις αρχές Οκτώβρη ;; 

Παμε παρεα αυτο το μηνα!!!! Εγω αυριο παλι επαφη , εσυ;

Αν τα καταφερουμε θα εχουμε κ την ιδια πητ, κριμα που δεν εισαι αθηνα να γενναμε παρεα!! ονειροπολα φουλ!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

το οτι δεν χανεις ποτε το χιουμορ σου ειναι αυτο που θαυμαζω σε σενα! κατεβα αθηνα για καφε να σε γνωρισω απο κοντα!!!!!!

Δεν εχει ερθει η αιμοραγια, επιμενω σε καφε εμφυτευσης τρελιαρα μου!!!

Μωρέ εκεί σπουδάσαμε με τον άντρα μου κ έχω να έρθω από το πτυχίο 17 χρόνια όταν περάσει κάπως κορονοιος θέλω να κατεβω να πάω τον μικρό στα μουσεία.και θα πιούμε κ καφέ νταρλινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Ναι αν γονιμοποιηθουν και είναι όλα καλα δευτερα μπαινω για εμφύτευση.....και μετα πάει όπως όταν πιάνεις στην ωορρηξία..περιπου 12 μέρες για χοριακη...θα σας πρήζω μετά για αυτήν την αναμονή...χαχαχαχα

Συγνωμη δλδ αν ειναι καλα  και σου τα κανουν εμφυτευση κ παλι δεν ειναι δεδομενο οτι εισαι εγκυος;

κ εκει αγωνια δηλαδη αλλα καπως με πιο πολλες ελπιδες, σωστα το σκεφτομαι;;;

Just now, Emilly said:

Μωρέ εκεί σπουδάσαμε με τον άντρα μου κ έχω να έρθω από το πτυχίο 17 χρόνια όταν περάσει κάπως κορονοιος θέλω να κατεβω να πάω τον μικρό στα μουσεία.και θα πιούμε κ καφέ νταρλινγκ.

Εννοειται αυτο!! Θα μαζευτουμε ολεςςς κ ευχομαι να ειναι με κοιλια φουσκωμενη ή αν δεν μας κανει τη χαρη ο κορονοιος με τα καροτσια τοτε!!!

Αντε παω να ξυπνησω γιατι πολυ ωραια τα ειπα κ θα γεμισω ελπιδες κ δεν θα θελα, δεν θα θελαααα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Παμε παρεα αυτο το μηνα!!!! Εγω αυριο παλι επαφη , εσυ;

Αν τα καταφερουμε θα εχουμε κ την ιδια πητ, κριμα που δεν εισαι αθηνα να γενναμε παρεα!! ονειροπολα φουλ!!!!!

Αχ ναι τι ωραια που θα Ήταν!!! Κ εγώ κάτι τέτοια σκέφτομαι  να ξέρεις χαχα!! Κ Όταν σας διάβαζα πριν γράψω έλεγα λες να τα καταφέρουμε μαζί με την τάδε κοπελα; χα χα μόνη μουύυυ

Εγώ είχα χθες το βράδυ επαφή άντεξα και τον περίμενα να σχολάσει και κοιμηθηκα αμεσως μετα!!! Για σήμερα δε ξέρω θα δείξει αν αντέξω πάλι!! Αλλιώς αύριο δε πειράζει! Προχθές είχα ένα πονακι χαμηλά αλλά ηταν μόλις 11η μέρα του κύκλου μου δε ξέρω.. Είχα κ υγρά λίγο πιο πηχτα, γενικά όμως έχω υγρά ακόμα και σήμερα διάφανα .. λες να είναι ωορρηξία;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evouska said:

Αχ ναι τι ωραια που θα Ήταν!!! Κ εγώ κάτι τέτοια σκέφτομαι  να ξέρεις χαχα!! Κ Όταν σας διάβαζα πριν γράψω έλεγα λες να τα καταφέρουμε μαζί με την τάδε κοπελα; χα χα μόνη μουύυυ

Εγώ είχα χθες το βράδυ επαφή άντεξα και τον περίμενα να σχολάσει και κοιμηθηκα αμεσως μετα!!! Για σήμερα δε ξέρω θα δείξει αν αντέξω πάλι!! Αλλιώς αύριο δε πειράζει! Προχθές είχα ένα πονακι χαμηλά αλλά ηταν μόλις 11η μέρα του κύκλου μου δε ξέρω.. Είχα κ υγρά λίγο πιο πηχτα, γενικά όμως έχω υγρά ακόμα και σήμερα διάφανα .. λες να είναι ωορρηξία;;;

Ρε γαμωτο αυτα τα υγρα δεν μπορω να τα ερμηνευσω..εχω σε ολες τις φασεις του κυκλου. στη μεση, στο τελος, μπορει κ μια μερα μονο ετσι στο κουτουρου!! τι γινεται πια;;;;;;;

Πολυ πιθανον να ειναι, βεβαια οσο πιθανον κ να μην ειναι...λογω καλοκαιριου μπορει να κανεις μικρο κυκλο κ να σου ερθει στις 22 μερες. ΣΟυ εχει ξαναρθει τοσο νωρις; εμενα ναι..κ γενικα βλεπω οτι μετα απο μεγαλους κυκλους μου ερχετε 2-4 μερες νωριτερα, στατιστικα παντα γιατι ειπαμε: δεν καταλαβαινω τιποτα απο πονακια, τα εχω κ αυτα σχεδον σε καθε φαση...

Σημερα εμενα δεν αντεχει, μου το δηλωσε...ειναι λεει κομματια απο χθες...Θεε μου του χαριζω το κορμι μου κ μου λεει οχι!!!!!!!!! χαχαχαχα

Αλλα αφου ειχαμε επαφη χθες οκ δεν θα θυμωσω, αυριο που θα ειναι λογικα κ ξεκουραστος...Σχεδιαζω ενα συνεχομενο Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη, δεν ξερω αν τη βγαλει καθαρη ο συζυγος κ δεν μου ριξει ακυρο.....χαχαχαχα

Just now, Evouska said:

Αχ ναι τι ωραια που θα Ήταν!!! Κ εγώ κάτι τέτοια σκέφτομαι  να ξέρεις χαχα!! Κ Όταν σας διάβαζα πριν γράψω έλεγα λες να τα καταφέρουμε μαζί με την τάδε κοπελα; χα χα μόνη μουύυυ

Εγώ είχα χθες το βράδυ επαφή άντεξα και τον περίμενα να σχολάσει και κοιμηθηκα αμεσως μετα!!! Για σήμερα δε ξέρω θα δείξει αν αντέξω πάλι!! Αλλιώς αύριο δε πειράζει! Προχθές είχα ένα πονακι χαμηλά αλλά ηταν μόλις 11η μέρα του κύκλου μου δε ξέρω.. Είχα κ υγρά λίγο πιο πηχτα, γενικά όμως έχω υγρά ακόμα και σήμερα διάφανα .. λες να είναι ωορρηξία;;;

Στις 9/9 δεν αδιαθετησες; αρα προχθες το πονακι που λες ηταν στην 8η μερα οχι στην 11η!! 11η ειναι η αυριανη μερα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, KimK είπε:

Κανένα απολύτως!!! Χαχαχαχαχαχα

Εκεί που μου μπήκαν ιδέες πως Ίσως μπορεί να είμαι, είναι όταν ενώ είχε περάσει η ωορρηξία μου και ήρθαμε σε επαφή,μετά απο 2 μέρες το ηλεκτρονικό τεστ ωορρηξίας ήταν αρνητικό. Τέλεια είπα, πέτυχα τη γόνιμη!!! Μετά από μέρες όμως από περιέργεια ξανά έκανα τεστ  ωορρηξίας και έβγαινε θετικό...λέω κάτι γίνεται εδώ. .Η ανεβαίνει η ορμόνη και την εντοπίζει, η 2πλη ωορρηξία (;) η βλακεία το τεστ. Και εκεί έκανα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε πολύ αχνό θετικό.

Ποιο τεστ έκανες? Ηλεκτρονικο? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Συγνωμη δλδ αν ειναι καλα  και σου τα κανουν εμφυτευση κ παλι δεν ειναι δεδομενο οτι εισαι εγκυος;

κ εκει αγωνια δηλαδη αλλα καπως με πιο πολλες ελπιδες, σωστα το σκεφτομαι;;;

Εννοειται αυτο!! Θα μαζευτουμε ολεςςς κ ευχομαι να ειναι με κοιλια φουσκωμενη ή αν δεν μας κανει τη χαρη ο κορονοιος με τα καροτσια τοτε!!!

Αντε παω να ξυπνησω γιατι πολυ ωραια τα ειπα κ θα γεμισω ελπιδες κ δεν θα θελα, δεν θα θελαααα!!!

Όταν σου βάζουν τα έμβρυα που στην εξωσωματική είναι όλα ένα κ ένα δηλαδή τα βλέπουν με μικροσκόπιο κ ανάλογα με τις κυτταρικές διαιρέσεις ξέρουν αυτοί ποιο είναι καλο,μετά επι δυο μέρες αυτές οι βλαστοκύστες τριγυρνάνε στην μήτρα κ κάποιο ηη δύο ηη τρία θα γαντζωθει κ θα εμφυτευτει.γι αυτό θέλει μετά ξεκούραση κ λίγο ξάπλα να το βοηθήσεις.εχεις πολλές πιθανότητες με αυτή την μέθοδο.μακαρι για Βασούλα.οτι καλύτερο.δεν κάνουν εμφύτευση.εμβρυομεταφορα κάνουν,δηλαδή απλά τα μεταφέρουν.ξερω από γνωστές.η μια λέει ότι τρία της βάλανε κ το ένα το έβαλε πιο βαθιά κ την πόνεσε κ αυτό μάλλον ήταν το μωρό της.που εμφυτεύτηκε πάνω πάνω.μαγικο εεε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Όταν σου βάζουν τα έμβρυα που στην εξωσωματική είναι όλα ένα κ ένα δηλαδή τα βλέπουν με μικροσκόπιο κ ανάλογα με τις κυτταρικές διαιρέσεις ξέρουν αυτοί ποιο είναι καλο,μετά επι δυο μέρες αυτές οι βλαστοκύστες τριγυρνάνε στην μήτρα κ κάποιο ηη δύο ηη τρία θα γαντζωθει κ θα εμφυτευτει.γι αυτό θέλει μετά ξεκούραση κ λίγο ξάπλα να το βοηθήσεις.εχεις πολλές πιθανότητες με αυτή την μέθοδο.μακαρι για Βασούλα.οτι καλύτερο 

οταν λες καποιο καταλαβαινω ενα μωρακι..οταν λες δυο ή τρια καταλαβαινω 2δυμα κ 3δυμα;

ειμαι τοσο ασχετη σορυ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

οταν λες καποιο καταλαβαινω ενα μωρακι..οταν λες δυο ή τρια καταλαβαινω 2δυμα κ 3δυμα;

ειμαι τοσο ασχετη σορυ!

Ε ναι δεν βάζουν ένα για να αυξήσουν πιθανότητες.κ άσε που αν πιάσει μια γυναίκα δύο εγώ σου βάζω κ τρία θα είναι μεν δύσκολο πολυυυυ αλλά έχει ξεμπερδεψεις με το θέμα παιδί.το δύο είναι ιδανικοτατο.δρν ξαναμπαίνει η γυναίκα σε διαδικασία κ γέμισε κ το σπίτι της τέκνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...