Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου Καλώς ήρθες! 

Απ ότι καταλαβαίνω έκανες αργοπορημένη ωορρηξία, άρα το  θετικό είναι ότι το ξέρεις και δεν χρειάζεται να κάνεις σενάρια για το τι μπορεί να συμβαίνει! Η χοριακη σαν ορμόνη ανεβαίνει νομίζω τουλάχιστον 10 με 11 μέρες μετά τη σύλληψη αν κάνω λάθος ας πει κάποια που ξέρει σίγουρα!! Άρα αν η επαφή σου έγινε 9/9 το πιο πιθανόν είναι μέσα σε 5 μέρες που έκανες χοριακη να μην φαίνεται κάτι! Εγώ θα σου έλεγα αν βρεις μικροβιολογικο ανοιχτό αύριο να κάνεις μια ακόμα για να σου φύγει αλλιώς να κάνεις τη Δευτέρα!! 

Ναιιιι επιτέλους έμαθα και ποτέ έκανα οωρηξια μου είπε η μικρόβιολογος αύριο το πρωί να κάνω επανάληψη να δούμε αν ανέβηκε έστω και λίγο αλλιώς θα ξανά κάνω το άλλο Σάββατο πάλι 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ρενουλα 19 είπε:

Ναιιιι επιτέλους έμαθα και ποτέ έκανα οωρηξια μου είπε η μικρόβιολογος αύριο το πρωί να κάνω επανάληψη να δούμε αν ανέβηκε έστω και λίγο αλλιώς θα ξανά κάνω το άλλο Σάββατο πάλι 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην τρελοπαρεα μας!! Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω εμπειρία στις χοριακες οπότε δε γνωρίζω τι σημαίνουν οι τιμές που μας ανέφερες!! Παρ' όλα αυτά κάνε την επαναληπτική αύριο και ελπίζω να έχεις θετικά αποτελέσματα!! 


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρενουλα 19 είπε:

Ναιιιι επιτέλους έμαθα και ποτέ έκανα οωρηξια μου είπε η μικρόβιολογος αύριο το πρωί να κάνω επανάληψη να δούμε αν ανέβηκε έστω και λίγο αλλιώς θα ξανά κάνω το άλλο Σάββατο πάλι 

Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις λίγο.ακομα κ αν διπλασιαστεί κ είναι 1,20 +1,20 =2,40 ηη κ αν τετραπλασιαστεί κ φτάσει 5 και 10 πάλι είναι χαμηλή τιμή και θα χρειαστει ξανά κ ξανά χοριακες.περιμενε τουλάχιστον μέχρι Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις λίγο.ακομα κ αν διπλασιαστεί κ είναι 1,20 +1,20 =2,40 ηη κ αν τετραπλασιαστεί κ φτάσει 5 και 10 πάλι είναι χαμηλή τιμή και θα χρειαστει ξανά κ ξανά χοριακες.περιμενε τουλάχιστον μέχρι Δευτέρα.

Ναιιι αυτό θα κάνω σε ευχαριστω πολύ πολύ έχω άγχος πολυ

Just now, Maria92 είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην τρελοπαρεα μας!! Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω εμπειρία στις χοριακες οπότε δε γνωρίζω τι σημαίνουν οι τιμές που μας ανέφερες!! Παρ' όλα αυτά κάνε την επαναληπτική αύριο και ελπίζω να έχεις θετικά αποτελέσματα!! 

Καλώς σας βρήκα ευχαριστω πολύ πολύ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις λίγο.ακομα κ αν διπλασιαστεί κ είναι 1,20 +1,20 =2,40 ηη κ αν τετραπλασιαστεί κ φτάσει 5 και 10 πάλι είναι χαμηλή τιμή και θα χρειαστει ξανά κ ξανά χοριακες.περιμενε τουλάχιστον μέχρι Δευτέρα.

Συμφωνώ με την εμιλη! Άσε που αν το πεις μετά στο γιατρό σου θα σε κραξει χαχα!!

@Ρενουλα 19 Επίσης έχεις κάποιο θέμα κ πρέπει να το ξέρεις από νωρίς αν είσαι έγκυος;; για να αλλάξεις πχ κάποιο φάρμακο η να πάρεις κάποιο χάπι;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Maria92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Είναι πιθανό να κάνεις τώρα ωορρηξία, οπότε αυτό που θα σου πρότεινα εγώ είναι να συνεχίσεις τις ελεύθερες επαφές! Εμείς ερχόμαστε σε επαφή μέρα παρά μέρα καθ' όλη τη διάρκεια του μήνα για να είμαστε σίγουροι!!! Αν είναι δυνατό κάντε και εσείς κάτι ανάλογο!!

Και εγω μερα παρα μερα ερχομαστε.. Αλλα νομιζω θα γινει και σημερα.. Χαχχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Συμφωνώ με την εμιλη! Άσε που αν το πεις μετά στο γιατρό σου θα σε κραξει χαχα!!

@Ρενουλα 19 Επίσης έχεις κάποιο θέμα κ πρέπει να το ξέρεις από νωρίς αν είσαι έγκυος;; για να αλλάξεις πχ κάποιο φάρμακο η να πάρεις κάποιο χάπι;; 

Όχι κανένα απλά θέλαμε να κάνουμε σπερματεγχισει και δεν ξέρω τι συμβαίνει γιαυτό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Και εγω μερα παρα μερα ερχομαστε.. Αλλα νομιζω θα γινει και σημερα.. Χαχχαχαχα

Χαχαχαχα έτσι μπράβο μην τους αφήνετε κορίτσια να πάρουν ανάσα!!! 

Προς το παρόν η περίοδος άφαντη. Έχω κατι τραβήγματα στη μήτρα και τσιμπηματακια στο στήθος. Έχουμε και το σκ τώρα που μας δένει τα χέρια!! Άσε που φοβάμαι να κάνω τεστ μην απογοητευτω όπως τον προηγούμενο μήνα με το καραμπινάτο αρνητικό. Πφφφ...


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρενουλα 19 είπε:

Όχι κανένα απλά θέλαμε να κάνουμε σπερματεγχισει και δεν ξέρω τι συμβαίνει γιαυτό 

Κοριτσι μου.. Και εγω δεν εχω κανει ποτε χοριακη αλλα και εγω αποσο ξερω φαινεται σχεδόν δυο εβδομαδες απο την ωορρηξία σου.. Γυρω στις 10 με 12 μερες μετα δηλαδη.. Αρα κανε επαναληπτική αυριο η δευτερα και θα ξερεις σιγουρα.  Εγω σου ευχομαθ να πας να κανεις και να ειναι τριπλασιασμενος και οαραπανω ο αριθμός και να ερθεις να μας πεις τα ευχαριστα.. Μην μας ξεχασεις

Just now, Maria92 είπε:

Χαχαχαχα έτσι μπράβο μην τους αφήνετε κορίτσια να πάρουν ανάσα!!! 

Προς το παρόν η περίοδος άφαντη. Έχω κατι τραβήγματα στη μήτρα και τσιμπηματακια στο στήθος. Έχουμε και το σκ τώρα που μας δένει τα χέρια!! Άσε που φοβάμαι να κάνω τεστ μην απογοητευτω όπως τον προηγούμενο μήνα με το καραμπινάτο αρνητικό. Πφφφ...

Πως αντεχειςςςςς. Εγω θα ςιχα κανει ηδη μας αφηνεις και στην αγωνια.. Χαχχαχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Κοριτσι μου.. Και εγω δεν εχω κανει ποτε χοριακη αλλα και εγω αποσο ξερω φαινεται σχεδόν δυο εβδομαδες απο την ωορρηξία σου.. Γυρω στις 10 με 12 μερες μετα δηλαδη.. Αρα κανε επαναληπτική αυριο η δευτερα και θα ξερεις σιγουρα.  Εγω σου ευχομαθ να πας να κανεις και να ειναι τριπλασιασμενος και οαραπανω ο αριθμός και να ερθεις να μας πεις τα ευχαριστα.. Μην μας ξεχασεις

Πως αντεχειςςςςς. Εγω θα ςιχα κανει ηδη μας αφηνεις και στην αγωνια.. Χαχχαχαχαχ

Ναι εννοείται θα σας στείλω τα νέα μου ητε ευχάριστα ητε όχι είστε υπέροχες και σας ευχαρίστω πολύ 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamarinos είπε:

Κοριτσι μου.. Και εγω δεν εχω κανει ποτε χοριακη αλλα και εγω αποσο ξερω φαινεται σχεδόν δυο εβδομαδες απο την ωορρηξία σου.. Γυρω στις 10 με 12 μερες μετα δηλαδη.. Αρα κανε επαναληπτική αυριο η δευτερα και θα ξερεις σιγουρα.  Εγω σου ευχομαθ να πας να κανεις και να ειναι τριπλασιασμενος και οαραπανω ο αριθμός και να ερθεις να μας πεις τα ευχαριστα.. Μην μας ξεχασεις

Πως αντεχειςςςςς. Εγω θα ςιχα κανει ηδη μας αφηνεις και στην αγωνια.. Χαχχαχαχαχ

Θεωρητικά σήμερα περιμένω... λέω να περιμενω την καθυστέρηση πρώτα. Τον προηγούμενο μήνα έκανα τεστ τη μέρα της αναμενόμενης περιόδου και ήταν αρνητικό. 

  • Μου αρέσει 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 είπε:

Χαχαχαχα έτσι μπράβο μην τους αφήνετε κορίτσια να πάρουν ανάσα!!! 

Προς το παρόν η περίοδος άφαντη. Έχω κατι τραβήγματα στη μήτρα και τσιμπηματακια στο στήθος. Έχουμε και το σκ τώρα που μας δένει τα χέρια!! Άσε που φοβάμαι να κάνω τεστ μην απογοητευτω όπως τον προηγούμενο μήνα με το καραμπινάτο αρνητικό. Πφφφ...

@Maria92 πότε ΔΕΝ την περιμένεις εσύ??κ εγώ ακριβώς τ ίδια νιώθω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

@Maria92 πότε ΔΕΝ την περιμένεις εσύ??κ εγώ ακριβώς τ ίδια νιώθω

Σήμερα ΔΕΝ την περιμένω!!! Χαχαχα. Εγώ συνήθως έχω πόνο στις γάμπες όταν είναι να έρθει και κάπως έτσι νιώθω και σήμερα. Νομίζω δε τη γλιτώνω...

Just now, Maria92 είπε:

Σήμερα ΔΕΝ την περιμένω!!! Χαχαχα. Εγώ συνήθως έχω πόνο στις γάμπες όταν είναι να έρθει και κάπως έτσι νιώθω και σήμερα. Νομίζω δε τη γλιτώνω...

Εσύ πότε ΔΕΝ την περιμένεις;


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 είπε:

Θεωρητικά σήμερα περιμένω... λέω να περιμενω την καθυστέρηση πρώτα. Τον προηγούμενο μήνα έκανα τεστ τη μέρα της αναμενόμενης περιόδου και ήταν αρνητικό. 

Αν δεν σου ερθει σημερα αυριο πρωι κανε και εσυ να μας ενημερωσεις.. Σου ευχομαι να εχεις ενα υγιέστατο σπορακι και να μην σου ερθει η ακατανομαστη

Just now, Ρενουλα 19 είπε:

Ναι εννοείται θα σας στείλω τα νέα μου ητε ευχάριστα ητε όχι είστε υπέροχες και σας ευχαρίστω πολύ 

Και κατι αλλο που εχουν σχολιάσει τα αλλα κοριτσια εδω ειναι οτι απο χημειο σε χημειο αλλαζουν τα νουμερα της χοριακης.. Οποτε καλυτερα να τα κανεις καθε φορα στο ιδιο για να ειναι πιο ακριβή τα αποτελεσματα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Αν δεν σου ερθει σημερα αυριο πρωι κανε και εσυ να μας ενημερωσεις.. Σου ευχομαι να εχεις ενα υγιέστατο σπορακι και να μην σου ερθει η ακατανομαστη

Και κατι αλλο που εχουν σχολιάσει τα αλλα κοριτσια εδω ειναι οτι απο χημειο σε χημειο αλλαζουν τα νουμερα της χοριακης.. Οποτε καλυτερα να τα κανεις καθε φορα στο ιδιο για να ειναι πιο ακριβή τα αποτελεσματα.. 

Ναι απλά στο πρώτο δεν ημου ευχαριστημένη και πήγα αλλού και αύριο θα πάω στο σε αυτό που πήγα και προχθές 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...