Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, kons27 είπε:

Περιμένω την Δευτέρα..να πάω να πάρω ένα τεστ να κάνω λέτε???

 

Αν έχεις τάση εμετού σημαίνει ανέβηκαν οι ορμόνες κ πιστεύω θα δείξει.αν πάρεις κάνε καλύτερα αύριο με πρωινά ούρα κ αν δείξει θετικό που στο εύχομαι,πας από Δευτέρα για πρώτη χοριακη.αντε καλή επιτυχία.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Δεν πιστεύω νομίζω απλά σέρνεται ο κύκλος μου αυτό τον μήνα.αφου το ένιωθα από την αρχή.κοιμοταν όρθιος.αλλα κ μάλλον άργησε γενικώς κ μπορεί να έκανε κακη ωορηξια.ο λεκές να ξέρεις κ εσύ είναι πολύ καλό σημάδι εγώ τον αγαπώ πολύ το είχα σε δύο εγκυμοσύνες.τωρα κ λόγω πόνου νομίζω δεν παίζει αλλά είμαι σε καλό δρόμο αποδοχής.μαζι αυτό τον μήνα.

Εμετός;;;;;αααα τι ωραία.ποτε περιμένεις;;πολύ καλό σημάδι.

Εν τω μεταξύ όλες έχετε συμπτώματα 

Εγώ φίλε ,φεεεετα

Τίποτα 

Χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έπρεπε να έχεις πάει 

Αλλά αν θες να το κάνεις σήμερα πρέπει να μείνεις στο με τρεις ώρες άνυδρη 

Μη κάνεις τα καλά τα δικά μου

Τρέχα

Τέλεια ! Αύριο!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Αχ τι καλά που ήμουν όταν ήμουν γίδι!!!!είχα ξεκινήσει για δεύτερο κ είχα αιματακια κ λέω πάει πεθαίνω κάτι κακό έπαθα..σαν αγράμματη θεέ μου πάω στον γιατρό,λέω πάει θα με βάλει χειρουργείο να μου βγάλει κανένα δεινόσαυρο.και ήμουν έγκυος.αχ αξέχαστες εποχές.με ρωτούσε γυναικολόγος ποτέ ήταν η τελευταία περίοδος κ έλεγα δεν ξέρω.τσιγκανικη ψυχή.αναπολω.

Σιγά μη κάνω τώρα.κατσε που ηη θα κατέβει το αίμα ηηη πρέπει να περιμένω.χοριακη ανεβαίνει αφού γίνει η εμφύτευση κ μετά τώρα αν είναι εμφύτευση στο μηδέν θα είμαι ακόμα.

χαχαχαχα δεν υπαρχειςς!!!! για καποιο λογο δεν με αφηνει σημερα να κανω ουτε λαικ ουτε τπτ στα μνμ σας κοριτσια...Εγω πρινα ποφασισω να κανω παιδι νομιζα οτι καθε φορα που κανεις σεξ χωρις προφυλαξη μενεις εγκυος κ το σπανιο ειναι να μην μεινεις ! χαχαχα θεε μου ποσο βλημα υπηρξα;; οταν διαβασα για ωορρηξια , να γινει η συναντηση κ τοτε μπορεις να μεινεις κ οχι οποτε δεν εισαι αδιαθετη εμεινα να κοιταω τον υπολογιστη!! Θεε μου λες κ κατεβηκα απο το βουνο η βοσκοπουλα που παιζει να ξερει πιο πολλα απο μενα....αχχχ 

ΑΑ χθες ο αντρας μου, "πειραζει να το κανουμε αυριο αντι σημερα;;;" Νυσταζε οπως καταλαβαινεις....

Δεν τον κοιταξα καν κ του λεω "πηγαινε κοιμησου" με βλεμμα δεν ξερω πως...με περιμενε ξυπνιος χαχαχαχαχα

 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Τεστακι;;;

Μ τι γίνεται μόνο εγώ κάνω τέστ;;;

Κάνε ένα τεστακι βρε κούκλα μου 

Να πάρουμε μια χαρά

ΕΕ όχι κ μόνο εσύ κάνεις τεστ;;;μιλάς με τον αρχηγό.λοιπον πάω χθες σαν τρελή να κάνω δεύτερο τεστ μέσα στην μέρα.ευτυχως δεν το άνοιξα.βλεπω τον λεκε.κ σταμάτησα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr said:

Τεστακι;;;

Μ τι γίνεται μόνο εγώ κάνω τέστ;;;

Κάνε ένα τεστακι βρε κούκλα μου 

Να πάρουμε μια χαρά

κατσε κ σε μια βδομαδα θα αρχισωκ εγω τον μαραθωνιο φιλεναδα χαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Περιμένω την Δευτέρα..να πάω να πάρω ένα τεστ να κάνω λέτε???

 

Έκανα ένα την Δευτέρα π μας πέρασε...κ φυσικά ήταν αρνητικό. Ποιο να πάρω να κάνω?

Πάρε το self clear 

Που δείχνει από νωρίς 

Εμένα αυτό μου βγήκε θετικό 

Χαχαχαχα

Ή το clear blue το προωρης ανιχνευσης

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

ΕΕ όχι κ μόνο εσύ κάνεις τεστ;;;μιλάς με τον αρχηγό.λοιπον πάω χθες σαν τρελή να κάνω δεύτερο τεστ μέσα στην μέρα.ευτυχως δεν το άνοιξα.βλεπω τον λεκε.κ σταμάτησα.

εγω εχω κανει τεστ κ με αιματακι..για τοσο κουλαμαρα ..γιατι λεω δεν μπορει , δεν μπορει να εχω αδιαθετησει..οχι οχι δεν βλεπω αιμα, εγω ειμαι εγκυος κ θα το αποδειξω με το τεστ!!! θεε μου ποση απελπισια κουβαλαω ωρες ωρες....

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

ΕΕ όχι κ μόνο εσύ κάνεις τεστ;;;μιλάς με τον αρχηγό.λοιπον πάω χθες σαν τρελή να κάνω δεύτερο τεστ μέσα στην μέρα.ευτυχως δεν το άνοιξα.βλεπω τον λεκε.κ σταμάτησα.

Εγώ δε θ σταματούσα 

Κατάλαβες ;;;

Γ αυτό ξέμεινα χαχαχαχα

 

Just now, sofiadu είπε:

εγω εχω κανει τεστ κ με αιματακι..για τοσο κουλαμαρα ..γιατι λεω δεν μπορει , δεν μπορει να εχω αδιαθετησει..οχι οχι δεν βλεπω αιμα, εγω ειμαι εγκυος κ θα το αποδειξω με το τεστ!!! θεε μου ποση απελπισια κουβαλαω ωρες ωρες....

Πόσο ίδιες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εν τω μεταξύ όλες έχετε συμπτώματα 

Εγώ φίλε ,φεεεετα

Τίποτα 

Χαχαχα

Ε ναι εγώ έχω συμπτώματα ότι μου ρχεται περιοδος χαχαχαχαχαχα τα θες;;αφού σου λέω ίδια είναι όλα.και αν δεν έχεις ντιπ συμπτώματα πάλι καλά ειναι.δεν είναι νόμος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Ε ναι εγώ έχω συμπτώματα ότι μου ρχεται περιοδος χαχαχαχαχαχα τα θες;;αφού σου λέω ίδια είναι όλα.και αν δεν έχεις ντιπ συμπτώματα πάλι καλά ειναι.δεν είναι νόμος.

Να σου πω μάλλον αυτό το μήνα έχω δουλέψει την ανθυποβολη μου 

Επειδή δεν το πιστεύω δε παρουσιάζω και συμπτώματα 

Ποιος ξέρει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Εν τω μεταξύ όλες έχετε συμπτώματα 

Εγώ φίλε ,φεεεετα

Τίποτα 

Χαχαχα

Στο πρωτο μου παιδι δεν ειχα κανενα συμπτωμα...τιποτα!!! κυκλος 28 ημερων κ τη 30η μερα ενιωσα μονο κατι περιεργο. Καθομουνα στο χαλι κ παω να σηκωθω κ σαν κατι να με πιεζε προς τα κατω..εκανα τεστ θετικοτατο, σταυρος καραμπινατος!!! 28 σεπτεμβρη ηταν η τελευταια περιοδος, 28η οκτωβριου εκανα τεστ κ ο αντρας μου με κοιταζε σα να ελεγε πωω με τητρελη που εμπαιξα νομιζει οτι εμεινε κιολας εγκυος. οταν του ειπα οτι ειναι θετικο, δεν μιλουσε ειχε μεινει αγαλμα!!!!!!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Στο πρωτο μου παιδι δεν ειχα κανενα συμπτωμα...τιποτα!!! κυκλος 28 ημερων κ τη 30η μερα ενιωσα μονο κατι περιεργο. Καθομουνα στο χαλι κ παω να σηκωθω κ σαν κατι να με πιεζε προς τα κατω..εκανα τεστ θετικοτατο, σταυρος καραμπινατος!!! 28 σεπτεμβρη ηταν η τελευταια περιοδος, 28η οκτωβριου εκανα τεστ κ ο αντρας μου με κοιταζε σα να ελεγε πωω με τητρελη που εμπαιξα νομιζει οτι εμεινε κιολας εγκυος. οταν του ειπα οτι ειναι θετικο, δεν μιλουσε ειχε μεινει αγαλμα!!!!!!!! 

Αχ τι καλά.......

Κ εγώ ρε παιδιά θέλω να δω ένα τεστ καραμπίνα το μια φορά 

Όχι τίποτα άλλο 

Μου το ζητάει κ ο καλός μου 

Θέλω να το δω ξεκάθαρο

Τι έχει τραβήξει κ αυτός

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Να σου πω μάλλον αυτό το μήνα έχω δουλέψει την ανθυποβολη μου 

Επειδή δεν το πιστεύω δε παρουσιάζω και συμπτώματα 

Ποιος ξέρει

Κ εγω ετσι κανω γιατι καλυτερα να νομιζεις οτι δεν εισαικ τελικα να εισαι, παρα να νομιζεις οτι εισαι κ να παρεις απο τα 3 το μακρυτερο χαχαχαχαχαχαα!!!! Εγω πλεον ειμαι πολυ συγκρατημενη γιατι ξερω οτι θα στεναχωρηθω, τουλαχιστον να μην ειναι μπαμ χαστουκαρα οπως τις 2 πρωτες φορες που επαθα σοκ σχεδον!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Κ εγω ετσι κανω γιατι καλυτερα να νομιζεις οτι δεν εισαικ τελικα να εισαι, παρα να νομιζεις οτι εισαι κ να παρεις απο τα 3 το μακρυτερο χαχαχαχαχαχαα!!!! Εγω πλεον ειμαι πολυ συγκρατημενη γιατι ξερω οτι θα στεναχωρηθω, τουλαχιστον να μην ειναι μπαμ χαστουκαρα οπως τις 2 πρωτες φορες που επαθα σοκ σχεδον!

Εμ πες τα 

Εμείς στον επόμενο κύκλο θα κάνουμε μια σπερματεγχυση 

Και μετά εξωσωματική 

Τέρμα τα ψέματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...