Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Maria92 είπε:

Χαχαχα εννοείται!!! Εσύ έχεις πιο απτές ενδείξεις.... κοντεύεις να μας σκάσεις!!! 

Ναι καλά 

Δυστυχώς δε το πιστεύω 

Δε ξέρω γιατί αλλά ,δεν νομίζω 

 

Just now, vasiliki2020 είπε:

Τι θα κανω με εσενα;;;δεν πιστεύω να το ετσουξες χθες.χαχαχα

Γιατί;;

Τι ήταν χθες;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Ναι καλά 

Δυστυχώς δε το πιστεύω 

Δε ξέρω γιατί αλλά ,δεν νομίζω 

 

Γιατί;;

Τι ήταν χθες;;

Α καλα μπερδεύτηκα με την εμιλυ που θα τα επινε.με έχετε τρελάνει χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ θα τα τσουξω από Τρίτη

Έρχεται η ώρα μου

Θα σε μαλωσω.. Μην το γκαντεμιαζεις.... Εισαιιιιι.. Θα πρεπει ολο σου το ειναι να το πιστευει οτι εισαι.. Δεν λενε οτι η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο και οτι αν το πιστεψεις γινεται..?? Εεεε εγω αυτο θελω να πιστευω..να σκεφτόμαστε θετικα και θα γινει.. Εσυ θα ξυπνας το πρωι και θα λες απο μεσα σου.. Ειμαι εγκυος ειμαι εγκυος ειμαι εγκυος.. Και θα το πιστεψει και ο οργανισμος σου.. Χχαχα.. Αφου εχεις και τα τεστττττ που σου το δειχνουν.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Θα σε μαλωσω.. Μην το γκαντεμιαζεις.... Εισαιιιιι.. Θα πρεπει ολο σου το ειναι να το πιστευει οτι εισαι.. Δεν λενε οτι η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο και οτι αν το πιστεψεις γινεται..?? Εεεε εγω αυτο θελω να πιστευω..να σκεφτόμαστε θετικα και θα γινει.. Εσυ θα ξυπνας το πρωι και θα λες απο μεσα σου.. Ειμαι εγκυος ειμαι εγκυος ειμαι εγκυος.. Και θα το πιστεψει και ο οργανισμος σου.. Χχαχα.. Αφου εχεις και τα τεστττττ που σου το δειχνουν.. 

Ναι το είδα που το πίστευα και άλλες φορές τι έγινε 

Έκλαιγα με μαύρο δάκρυ μετά 

Ενώ τώρα κάνω πως δε συμβαίνει τίποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ρενουλα 19 είπε:

Ναι απλά στο πρώτο δεν ημου ευχαριστημένη και πήγα αλλού και αύριο θα πάω στο σε αυτό που πήγα και προχθές 

Καλα εκανες.. Να βρεις ενα που να σου ταιριαζει και που να σου αρεσει και να μεινεις εκει υστερα.. Η χοριακη κοριτσια μου μην με κοροιδεψετε για την ερωτηση μου αλλα επειδη δεν γνωριζω ειναι αιματολογική εξεταση? Η ουρων? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Καλα εκανες.. Να βρεις ενα που να σου ταιριαζει και που να σου αρεσει και να μεινεις εκει υστερα.. Η χοριακη κοριτσια μου μην με κοροιδεψετε για την ερωτηση μου αλλα επειδη δεν γνωριζω ειναι αιματολογική εξεταση? Η ουρων? 

Αιματολ;ογικη είναι 

Βλέπουν την ορμόνη στο αίμα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι το είδα που το πίστευα και άλλες φορές τι έγινε 

Έκλαιγα με μαύρο δάκρυ μετά 

Ενώ τώρα κάνω πως δε συμβαίνει τίποτα

Αχχχχ γλυκουλι μου.. Εγω δεν ξερω πως νιωθω για αυτον τον μηνα.. Λιγο περίεργα.. Τους αλλους 3 μηνες ημουν ενθουσιασμενη.. Τωρα επειδη ξεκινησα παλι δουλεια μιας και ανοιξαν τα σχολεια.. Ειμαι νηπιαγωγος.  Και τρεχαμε με γαμους βαφτισεις στενου κύκλου.. Και λιγο σκεφτηκα τον δικο μου που αναβλήθηκε και λιγο το θεμα του γαμου που εχουμε αναβάλει για του χρονου ΑΝ γινει.. Που δεν θελω να γινει.. Θελω να ερθει ενα μωρακι και να τον κανω το 22.. Ειμαι λιγο σε φαση πως να το πω.. Ζεν? Λιγο δεν με νοιαζει.. Εννοειται πως το θελω παρα πολυυυυυ.. Αλλα με βρισκω χαλαρη αυτον τον μηνα.. Και επισης εχω εναν στοχο που είπα αν δεν ερθει ενα μωρακι ως του χρονου που εχω κλεισει γαμο τοτε θα κανω και εγω με την σειρα μου και ο αντρας μου τυπικες εξετασεις να δουμε αν ειναι ολα καλα και απο εκει και περα προχωραμε.. Δεν θα πεθανω.. Ο γιατρος μου μου ειχε πει κατι που μου ειχε μεινει.. Οταν πηγα την τελευταια φορα τον Ιούλιο και του ειπα γιατρε θελω να προσπαθησω για παιδακι μας ειπε να κανετε εννοειται και να μην αγχωθεις.. Να ξερεις πλεον σχεδον ολα διορθώνονται.. Απο εδω θα φυγεις με παιδακι.. Αυτο μου ειπε.. Και για αυτο ειμαι τοσο θετικη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Αχχχχ γλυκουλι μου.. Εγω δεν ξερω πως νιωθω για αυτον τον μηνα.. Λιγο περίεργα.. Τους αλλους 3 μηνες ημουν ενθουσιασμενη.. Τωρα επειδη ξεκινησα παλι δουλεια μιας και ανοιξαν τα σχολεια.. Ειμαι νηπιαγωγος.  Και τρεχαμε με γαμους βαφτισεις στενου κύκλου.. Και λιγο σκεφτηκα τον δικο μου που αναβλήθηκε και λιγο το θεμα του γαμου που εχουμε αναβάλει για του χρονου ΑΝ γινει.. Που δεν θελω να γινει.. Θελω να ερθει ενα μωρακι και να τον κανω το 22.. Ειμαι λιγο σε φαση πως να το πω.. Ζεν? Λιγο δεν με νοιαζει.. Εννοειται πως το θελω παρα πολυυυυυ.. Αλλα με βρισκω χαλαρη αυτον τον μηνα.. Και επισης εχω εναν στοχο που είπα αν δεν ερθει ενα μωρακι ως του χρονου που εχω κλεισει γαμο τοτε θα κανω και εγω με την σειρα μου και ο αντρας μου τυπικες εξετασεις να δουμε αν ειναι ολα καλα και απο εκει και περα προχωραμε.. Δεν θα πεθανω.. Ο γιατρος μου μου ειχε πει κατι που μου ειχε μεινει.. Οταν πηγα την τελευταια φορα τον Ιούλιο και του ειπα γιατρε θελω να προσπαθησω για παιδακι μας ειπε να κανετε εννοειται και να μην αγχωθεις.. Να ξερεις πλεον σχεδον ολα διορθώνονται.. Απο εδω θα φυγεις με παιδακι.. Αυτο μου ειπε.. Και για αυτο ειμαι τοσο θετικη

Αχ κορίτσι μου ,έχουμε κάνει τα πάντα 

Κ εμείς το ίδιο θέλουμε να κάνουμε το γάμο με τη βάφτιση μαζί 

Αλλιώς δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο 

Εμάς ήταν η τελευταία προσπάθεια 

Μετα θα πάμε για σπερματεγχυση και μετά εξωσωματική βλέπεις είμαι και μεγάλο κοπέλα στα 39 

Και τα αυγουλάκια μου δεν είναι πολλά 

Πρέπει να βιαστούμε 

Οπότε το έχω ρίξει στη παλαβή για να μη τρελαθώ 

Δε το περίμενα ότι θα μας ήταν τόσο δύσκολο να κάνουμε ένα παιδάκι 

Δε πείραζει ,ο Θεός ξέρει για τον καθένα μας ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamar93 είπε:

Καλα εκανες.. Να βρεις ενα που να σου ταιριαζει και που να σου αρεσει και να μεινεις εκει υστερα.. Η χοριακη κοριτσια μου μην με κοροιδεψετε για την ερωτηση μου αλλα επειδη δεν γνωριζω ειναι αιματολογική εξεταση? Η ουρων? 

Αιματολογική είναι κορίτσακι μου 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Αχχχχ γλυκουλι μου.. Εγω δεν ξερω πως νιωθω για αυτον τον μηνα.. Λιγο περίεργα.. Τους αλλους 3 μηνες ημουν ενθουσιασμενη.. Τωρα επειδη ξεκινησα παλι δουλεια μιας και ανοιξαν τα σχολεια.. Ειμαι νηπιαγωγος.  Και τρεχαμε με γαμους βαφτισεις στενου κύκλου.. Και λιγο σκεφτηκα τον δικο μου που αναβλήθηκε και λιγο το θεμα του γαμου που εχουμε αναβάλει για του χρονου ΑΝ γινει.. Που δεν θελω να γινει.. Θελω να ερθει ενα μωρακι και να τον κανω το 22.. Ειμαι λιγο σε φαση πως να το πω.. Ζεν? Λιγο δεν με νοιαζει.. Εννοειται πως το θελω παρα πολυυυυυ.. Αλλα με βρισκω χαλαρη αυτον τον μηνα.. Και επισης εχω εναν στοχο που είπα αν δεν ερθει ενα μωρακι ως του χρονου που εχω κλεισει γαμο τοτε θα κανω και εγω με την σειρα μου και ο αντρας μου τυπικες εξετασεις να δουμε αν ειναι ολα καλα και απο εκει και περα προχωραμε.. Δεν θα πεθανω.. Ο γιατρος μου μου ειχε πει κατι που μου ειχε μεινει.. Οταν πηγα την τελευταια φορα τον Ιούλιο και του ειπα γιατρε θελω να προσπαθησω για παιδακι μας ειπε να κανετε εννοειται και να μην αγχωθεις.. Να ξερεις πλεον σχεδον ολα διορθώνονται.. Απο εδω θα φυγεις με παιδακι.. Αυτο μου ειπε.. Και για αυτο ειμαι τοσο θετικη

Άλλαξες και το όνομα σου και λεω ποια είναι η σοφίαμαρ93 δεν την έχω ξαναδεί

χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ κορίτσι μου ,έχουμε κάνει τα πάντα 

Κ εμείς το ίδιο θέλουμε να κάνουμε το γάμο με τη βάφτιση μαζί 

Αλλιώς δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο 

Εμάς ήταν η τελευταία προσπάθεια 

Μετα θα πάμε για σπερματεγχυση και μετά εξωσωματική βλέπεις είμαι και μεγάλο κοπέλα στα 39 

Και τα αυγουλάκια μου δεν είναι πολλά 

Πρέπει να βιαστούμε 

Οπότε το έχω ρίξει στη παλαβή για να μη τρελαθώ 

Δε το περίμενα ότι θα μας ήταν τόσο δύσκολο να κάνουμε ένα παιδάκι 

Δε πείραζει ,ο Θεός ξέρει για τον καθένα μας ...

Για ολες υπαρχει ελπιδα.. Να μην πεφτεις.. Και να σκεφτεσαι και εσυ θετικα.. Ακομη και εξωσωματικη να κανεις δες το θετικα.. Σου ειπα η νυφη του αντρα μου εκανε εξωσωματικη  με την πρωτη εμεινε εγκυος γεννησε ενα πανεμορφο κοριτσακι και οταν το μωρο της ηταν 10 μηνων εμεινε φυσιολογικα εγκυος με 1 φορα σεξ.. Απιστευτο? Τοσα χρονια δεβ μπορουσε και τωρα εμεινε μονη της με μια μονο επαφη.. Ουτε η ιδια δεν το πίστευε αφου ειχε δυο εβδομαδες καθυστερηση και δεν ειχε παει το μυαλο τηε για εγκυμοσυνη. Αλλα για ανωμαλο κυκλο.. Οταν εκανε εμετους το υποψιαστηκε

Just now, Ellidr είπε:

Άλλαξες και το όνομα σου και λεω ποια είναι η σοφίαμαρ93 δεν την έχω ξαναδεί

χαχαχαχα

 

Χαχαψχαα ναι το αλλαξαααα.. Λεω ειμαι η μονη με το ονομα του αντρουλη μου.. Ας το αλλαξω καλυτερα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Για ολες υπαρχει ελπιδα.. Να μην πεφτεις.. Και να σκεφτεσαι και εσυ θετικα.. Ακομη και εξωσωματικη να κανεις δες το θετικα.. Σου ειπα η νυφη του αντρα μου εκανε εξωσωματικη  με την πρωτη εμεινε εγκυος γεννησε ενα πανεμορφο κοριτσακι και οταν το μωρο της ηταν 10 μηνων εμεινε φυσιολογικα εγκυος με 1 φορα σεξ.. Απιστευτο? Τοσα χρονια δεβ μπορουσε και τωρα εμεινε μονη της με μια μονο επαφη.. Ουτε η ιδια δεν το πίστευε αφου ειχε δυο εβδομαδες καθυστερηση και δεν ειχε παει το μυαλο τηε για εγκυμοσυνη. Αλλα για ανωμαλο κυκλο.. Οταν εκανε εμετους το υποψιαστηκε

Ναι  σε πολλές κοπέλες έχει συμβεί αυτό 

Μακάρι ρε κορίτσια για όλες τις κοπέλες 

Ας κάνω εγώ το πολύτιμο μου και μετά 

Όλα καλοδεχούμενα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι  σε πολλές κοπέλες έχει συμβεί αυτό 

Μακάρι ρε κορίτσια για όλες τις κοπέλες 

Ας κάνω εγώ το πολύτιμο μου και μετά 

Όλα καλοδεχούμενα

Στο εύχομαι αγαπη μου.. ❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...