Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

-Ναι για σας ενδιαφέρομαι για εξωσωματική, σπερματεγχυση ή ο, τι άλλο μπορεί να κάνει η επιστήμη. 

-πόσο καιρό προσπαθειτε κ δεν έχετε πετύχει εγκυμοσύνη; 

-δεν κατάλαβες γιατρέ, δεν μου κάθεται ο νεαρός! 

 

Είσαι θεά ρε φίλε χαχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

-Ναι για σας ενδιαφέρομαι για εξωσωματική, σπερματεγχυση ή ο, τι άλλο μπορεί να κάνει η επιστήμη. 

-πόσο καιρό προσπαθειτε κ δεν έχετε πετύχει εγκυμοσύνη; 

-δεν κατάλαβες γιατρέ, δεν μου κάθεται ο νεαρός! 

 

Ακούς εκεί...και ειναι νόμος ρε γαμωτο!!!αν γδυθω μ κάθεσαι τέρμα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rania90 είπε:

Καλησπέρα,είμαι στην 6 εβδομάδα και έχω τσιμπιματακια χαμηλά,για ποιο λόγο αισθάνομαι έτσι??

@Emilly @Evouska @sofiadu

Κορίτσια συγκεντρωθειτε το κορίτσι ρωτάει για το θέμα της ενότητας 

Κοριτσάκι μου λογικά είναι φυσιολογικά αυτά τα πονάκια ,ξάπλωσε και ξεκουράσου κ αν συνεχιστούν πιο έντονα πάρε το γιατρό Σου

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

Αχ κοριτσάκι μου έτσι κ εγώ χθες την έχασα επειδή νυσταζε!!! Και γύρισε το βράδυ κ είχε άλλαξε ο γνώμη ο κυριος αλλά τότε κοιμόμουν εγώ!! Δε θέλω να απελπίζεσαι μπορεί να είσαι στη μέση του κύκλου σου αλλά θυμάμαι είχες υγρά τις προηγούμενες μέρες!! Μπορεί να έκανες τότε ωορρηξία!!! Που είχες και επαφή!!

Μακάρι γιατί από το απόγευμα νιωθω κάτι πονάκια κ ελπίζω να μην είναι ωορρηξια. Με τσίμπα κ το αριστερό στήθος λίγο... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rania90 είπε:

Καλησπέρα,είμαι στην 6 εβδομάδα και έχω τσιμπιματακια χαμηλά,για ποιο λόγο αισθάνομαι έτσι??

Κοριτσάκι μου χάθηκε το σχόλιο με εμάς τις τρελές να λέμε τα δικά μας !!! 

Στην αρχή της εγκυμοσύνης είναι φυσιολογικά τα ελαφριά πονακια σαν περιόδου! Προσπάθησε να μην κουράζεσαι, να μην σκύβεις και εννοείται να μην σηκώνεις! Και όλα καλα θα πάνε!❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rania90 said:

Καλησπέρα,είμαι στην 6 εβδομάδα και έχω τσιμπιματακια χαμηλά,για ποιο λόγο αισθάνομαι έτσι??

Όταν λες είσαι στην 6η βδομάδα, εννοείς ότι είσαι έγκυος κ νιώθεις ενοχλήσεις;είναι λογικό να νιώθεις ενοχλήσεις γιατί συμβαίνουν απίστευτες αλλάγες στο σώμα σου. 

Καλό είναι ο, τι νιώθεις να ρωτάς τον γιατρό σου για να είσαι ήσυχη! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rania90 said:

Ναι 

Καταλαβαίνω ότι ειναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη. Η μήτρα σου ποτέ δεν είχε φιλοξενήσει ξένο σώμα κ μέσα σου συμβαίνουν απίστευτες αλλάγες για να φιλοξενήσει κ να μεγαλώσει το μωράκι. Πάντα θα έχεις πονάκια κ τραβήγματα λόγω ότι μεγαλώνει η μήτρα αλλά πάντα μα πάντα θα ενημερώνεις τον γιατρό σου. 

Ξεκουράσου κ ηρέμησε. Χρειάζεται αρκετή ηρεμία κ ξεκούραση! 

Just now, *Vasoula said:

Ακούς εκεί...και ειναι νόμος ρε γαμωτο!!!αν γδυθω μ κάθεσαι τέρμα....

Πάω να κοιμηθώ κ εγώ λοιπόν! Αφού δεν έχει αεροβική σήμερα γιατί να ξενυχτω άδικα; καληνύχτα κοριτσάκια μου κ καλό ξημέρωμα! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rania90 είπε:

Ναι 

Μην ανησυχείς κοπέλα μου είναι φυσιολογικά τα πονακια γιατί μεγαλώνει η μήτρα σου ! Μπορείς να μπεις στο θέμα μανούλες Μάιου 2021 αν θελεις  να μιλησεις κ εκεί  με τις κοπελες που λογικά είναι στην ίδια φαση εγκυμοσύνης με εσένα και μπορεί να έχετε παρόμοια συμπτώματα! Αλλά γενικά να ρωτάς τον γιατρό σου πρώτα απ όλους για ότι σε απασχολεί!! Εννοείται κ εμείς είμαστε εδώ όπου μπορούμε να βοηθάμε με την εμπειρία που έχει η καθεμία! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

-Ναι για σας ενδιαφέρομαι για εξωσωματική, σπερματεγχυση ή ο, τι άλλο μπορεί να κάνει η επιστήμη. 

-πόσο καιρό προσπαθειτε κ δεν έχετε πετύχει εγκυμοσύνη; 

-δεν κατάλαβες γιατρέ, δεν μου κάθεται ο νεαρός! 

 

Ας πάρει τον δικό μου η κοπέλα να με ξεκουράσει κ λίγο χαχαχαχαχαχαχα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Πάω να κοιμηθώ κ εγώ λοιπόν! Αφού δεν έχει αεροβική σήμερα γιατί να ξενυχτω άδικα; καληνύχτα κοριτσάκια μου κ καλό ξημέρωμα! 

Καλή ξεκούραση Σοφάκι μου!!❤ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καταλαβαίνω ότι ειναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη. Η μήτρα σου ποτέ δεν είχε φιλοξενήσει ξένο σώμα κ μέσα σου συμβαίνουν απίστευτες αλλάγες για να φιλοξενήσει κ να μεγαλώσει το μωράκι. Πάντα θα έχεις πονάκια κ τραβήγματα λόγω ότι μεγαλώνει η μήτρα αλλά πάντα μα πάντα θα ενημερώνεις τον γιατρό σου. 

Ξεκουράσου κ ηρέμησε. Χρειάζεται αρκετή ηρεμία κ ξεκούραση! 

Πάω να κοιμηθώ κ εγώ λοιπόν! Αφού δεν έχει αεροβική σήμερα γιατί να ξενυχτω άδικα; καληνύχτα κοριτσάκια μου κ καλό ξημέρωμα! 

Καληνύχτα Σοφάκι αύριο με τον καφέ.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ας πάρει τον δικό μου η κοπέλα να με ξεκουράσει κ λίγο χαχαχαχαχαχαχα.

Μου τελείωσαν κ εμένα οι αντιδράσεις χαχαχαχα χαχαχαχα δεν υπάρχεις Emilly (φατσούλα που κλαίει από τα γέλια)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

 

χααχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχ αν ξεκινήσουμε να τα γράφουμε και αυτα οχι απλα hot το θέμα...τσουρουφλιστο!!!

Τι hot;;πέντε λεπτά έλειψα κ γέμισαν πέντε σελίδες χαχαχαχααχα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...