Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly said:

Πόσο είναι ο δικός σου;;;εμένα σήμερα ο άντρας μου ο αγαπημένος κλείνει τα 45 σας βάζω μια φωτό στο προφίλ με φατσούλες.

ΑΧ είστε υπεροχοιιι να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!! Χρόνια πολλά στον άντρα σου να τα εκατοστισει!!! 

Just now, tina79 said:

Καλημερα κοριτσια!

Εγω δεν πιστευω τπτ κ ουτε περιμενω τπτ, προσπαθω να ειμαι ρεαλιστρια..

Να μην πέφτεις και να αισιόδοξες όλα καλά θα πάνε χίλιες δύο περιπτώσεις γνωρίζουμε όλες που κάποια στιγμή ήρθε το πολυπόθητο!!! 

Just now, Ellidr said:

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Αντε με το καλοοο χίλιες ευχές σου δίνω να έρθει αυτό που περιμενουμεεε

Just now, sofiadu said:

ααα να τον χαιρεστεεεε!! πολυχρονος ευχομαι!! Εμενα ειναι 38 αλλα απο τα 27 δουλευει βαρδιες.

ΕΠειδη εχω δουλεψει κ εγω βαρδιες το σωμα κυριολεκτικα καταρρεει. Τα τελευταια 4 χρονια δεν εργαζεται σαββατα. παλια κ τα σαββατα δουλευε κ σχολαγε αργα το βραδυ. ειναι η φυση της δουλειας τετοια, ασε το εχω παρει αποφαση. ειτε με ενα παιδι ειτε με δυο οαλ μονη μου θα τα περασω!!

Δεν θα ξεχασω τον πρωτο χρονο του μικρου με τις τοσες δυσκολιες, μονη στο σπιτι τα βραδια και βασικα ετσι συνεχιζεται κ τωρα....

Οταν ειναι νυχτα , σχολαει το σαββατο το πρωι,παει σουπερ μαρκετ, να φαει να κανει μπανιο, ξαπλωνει καλες 11 το πρωι (μονη ολη μερα με το παιδι), ξυπνα το απογευμα, το βραδυ βρυκολακιαζει κ εγω πεφτω ξερη κ τη κυριακη που δεν δουλευει αναγκαστικα τον παει παλι χαλια ωραριο αφου ξενυχτησε το σαββατο...τη μερα δλδ κοιμαται ορθιος κ εμεις με τον μικρο βολοδερνουμε μονα μας! τοσο ωραια περναω...Πολλες φορες τυχαινει να φευγω για δουλεια κ να μην εχει γυρισει στο σπιτι. ειναι κ πολυ μακρια το εργοστασιο. Πολυ τρεξιμο η δουλεια ειανι σε προισταμενος σε παραγωγη φαρμακων κ δεν σταματα λεπτο. εμεις δλδ δεν εχουμε σκ ποτε, μια κυριακη απογευμα κ οι 2 μαζι κ κανουμε παρτυ! 

 

ποπο ενας αγοραρος!! ρε συ ποτε μεγαλωνουν μου λες;; εμενα μολις 3ων και μου φαινεται απιστευτο . Παντως μου το δηλωσε δεν θελει να μεγαλωσει ουτε εγω να γινω γιαγια! χαχα

Αχ να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω σε νιώθω τα έχω ζήσει και ως παιδί κ ως ενιληκη, εμείς δουλεύαμε 7 μέρες στης 7 τέτοιες δουλειές κάναμε και ωράρια άστα, απ την μια χαίρομαι με τον Κορονοϊο που τα έφερε έτσι και άλλαξαμε μπορεί το οικονομικό χάλια ο άντρας μου στα 40 του άλλαξε καριέρα πολύ λιγότερα χρήματα αλλά έχει κάποια ρεπό κ εγώ άνεργη αλλά μέχρι να τελειώσει το ταμείο μου να ξεκουραστώ λιγάκι μετά ψάξιμο γιατί αλλιώς δεν βγαινει. Γι αυτό λέω καμία φορά που πάω ξυπολητη στα αγγούρια απλά τα χρόνια περνούν οι φοβίες θα μας φανε. Τεσπα αυτό με τις βάρδιες το ζει η αδερφή μου σε εργοστάσιο κ εκτείνει προσπαθούν αρκετό καιρό αλλά πως να γίνει έτσι όπως έρχεται κομμάτια. Κ αυτό με την μοναξιά το έζησε η μαμά μου αλλά και εγώ ως παιδί γιατί ο πατέρας μου ήταν ναυτικός Χριστούγεννα Πάσχα έκανα μαζί του στα 24. Η καημένη πόσες φορές με είπε έκανα φαγητό χωρίς κρεμμύδι γιατί δεν είχα που να σας αφήσω κ πόσα άλλα, άστα μη τα συζητάς παρ όλα αυτά προσπαθούμε όλες μας να είμαστε αισιόδοξες ετσιιιιιι;; :-) Ένας αγώνας είναι όλα, δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω!! Ήρωας και ο άντρας σου Σοφια πάντως κάνει κ αυτός το κομμάτι σου όσο καλύτερα μπορει

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Πόσο είναι ο δικός σου;;;εμένα σήμερα ο άντρας μου ο αγαπημένος κλείνει τα 45 σας βάζω μια φωτό στο προφίλ με φατσούλες.

Εmilly μου να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σουυυυ! Φαινεστε τελειοι αληθεια!!

Κ εσυ ομως μια κουκλα τι κορμαρα ειναι αυτη βρε κουκλα μουυυυ;;! φτου φτου!! 

Καλημέρα κοριτσακια μου! Ανυπομονω για τα αποτελεσματα σου @Ellidr!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι 19η μερα του κυκλου, με κυκλο 23-25 μερες. Βαση πιθανης ωορηξιας που εγινε 10η-11η μερα του κυκλου, περιμενω περιοδο την κυριακη, αντε δευτερα.. αλλα δεν μου τα λεει καλα..εδω κ κανα μισαωρο ειχα κραμπες στη κοιλια, πρηστηκα κιολας εξαιτιας αυτων, που σημαινει οτι θα ερθει..αλλη μια ανωμαλια της περιεμμηνοπαυσης.. δεν το περιμενα ποτε οτι τοσο νεα θα επρεπε να διαχειριστω μια τετοια κατασταση..κ η μαμα μου ειχε μπει νεα..αλλα στα 45-46 χρονων της ξεκινησαν τα προεορτια με τις ανωμαλιες..τι να πω.. Παρακαλαω την Παναγια να με βοηθησει να διαχειριστω κ να αποδεχτω αυτη τη νεα κατασταση..

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala said:

ΑΧ είστε υπεροχοιιι να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!! Χρόνια πολλά στον άντρα σου να τα εκατοστισει!!! 

Να μην πέφτεις και να αισιόδοξες όλα καλά θα πάνε χίλιες δύο περιπτώσεις γνωρίζουμε όλες που κάποια στιγμή ήρθε το πολυπόθητο!!! 

Αντε με το καλοοο χίλιες ευχές σου δίνω να έρθει αυτό που περιμενουμεεε

Αχ να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω σε νιώθω τα έχω ζήσει και ως παιδί κ ως ενιληκη, εμείς δουλεύαμε 7 μέρες στης 7 τέτοιες δουλειές κάναμε και ωράρια άστα, απ την μια χαίρομαι με τον Κορονοϊο που τα έφερε έτσι και άλλαξαμε μπορεί το οικονομικό χάλια ο άντρας μου στα 40 του άλλαξε καριέρα πολύ λιγότερα χρήματα αλλά έχει κάποια ρεπό κ εγώ άνεργη αλλά μέχρι να τελειώσει το ταμείο μου να ξεκουραστώ λιγάκι μετά ψάξιμο γιατί αλλιώς δεν βγαινει. Γι αυτό λέω καμία φορά που πάω ξυπολητη στα αγγούρια απλά τα χρόνια περνούν οι φοβίες θα μας φανε. Τεσπα αυτό με τις βάρδιες το ζει η αδερφή μου σε εργοστάσιο κ εκτείνει προσπαθούν αρκετό καιρό αλλά πως να γίνει έτσι όπως έρχεται κομμάτια. Κ αυτό με την μοναξιά το έζησε η μαμά μου αλλά και εγώ ως παιδί γιατί ο πατέρας μου ήταν ναυτικός Χριστούγεννα Πάσχα έκανα μαζί του στα 24. Η καημένη πόσες φορές με είπε έκανα φαγητό χωρίς κρεμμύδι γιατί δεν είχα που να σας αφήσω κ πόσα άλλα, άστα μη τα συζητάς παρ όλα αυτά προσπαθούμε όλες μας να είμαστε αισιόδοξες ετσιιιιιι;; :-) Ένας αγώνας είναι όλα, δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω!! Ήρωας και ο άντρας σου Σοφια πάντως κάνει κ αυτός το κομμάτι σου όσο καλύτερα μπορει

Αγαπημενοι να ειμαστε γιατι ολοι μας περναμε δυσκολιες! και υγιης πρωτιστως υγιης!!! 

@Emilly καλε τωρα σας ειδα! φτου φτου ,  να ειστε παντα αγαπημενοι!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Εmilly μου να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σουυυυ! Φαινεστε τελειοι αληθεια!!

Κ εσυ ομως μια κουκλα τι κορμαρα ειναι αυτη βρε κουκλα μουυυυ;;! φτου φτου!! 

Καλημέρα κοριτσακια μου! Ανυπομονω για τα αποτελεσματα σου @Ellidr!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι.σιγα το σώμα κόκαλο είμαι.ειναι από τα θέματα που δεν μπορώ να λύσω κ έχω ψαχτει αν φταίει τίποτα.δεν βάζω κιλά μια ζωη.εχω δηλαδή να με ρωτάει ο κόσμος ποτέ θα κάνω δεύτερο και καλά καλέ βάλε κανένα κιλό.εχεις πρόβλημα.τους βαρεθηκα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Λυσσαξατε αφού μηδέν θα βγει 

Έχω αίμα και και σήμερα αλλά καφέ λεκέδες οπότε τι περιμένουμε δε ξέρω 

Χαχαχαχα 

Πάντως την έκανα για να είμαι σίγουρη 

Γιατί σήμερα θα ξεκινήσω τα βρωμοχαπα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Λυσσαξατε αφού μηδέν θα βγει 

Έχω αίμα και και σήμερα αλλά καφέ λεκέδες οπότε τι περιμένουμε δε ξέρω 

Χαχαχαχα 

Πάντως την έκανα για να είμαι σίγουρη 

Γιατί σήμερα θα ξεκινήσω τα βρωμοχαπα

Τι βρωμοχαπα ξεκινάς;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Ειμαι 19η μερα του κυκλου, με κυκλο 23-25 μερες. Βαση πιθανης ωορηξιας που εγινε 10η-11η μερα του κυκλου, περιμενω περιοδο την κυριακη, αντε δευτερα.. αλλα δεν μου τα λεει καλα..εδω κ κανα μισαωρο ειχα κραμπες στη κοιλια, πρηστηκα κιολας εξαιτιας αυτων, που σημαινει οτι θα ερθει..αλλη μια ανωμαλια της περιεμμηνοπαυσης.. δεν το περιμενα ποτε οτι τοσο νεα θα επρεπε να διαχειριστω μια τετοια κατασταση..κ η μαμα μου ειχε μπει νεα..αλλα στα 45-46 χρονων της ξεκινησαν τα προεορτια με τις ανωμαλιες..τι να πω.. Παρακαλαω την Παναγια να με βοηθησει να διαχειριστω κ να αποδεχτω αυτη τη νεα κατασταση..

Πάντως το πρήξιμο και οι κράμπες μπορεί να είναι συμπτώματα και εγκυμοσύνης. Υπάρχει πιθανότητα έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι.σιγα το σώμα κόκαλο είμαι.ειναι από τα θέματα που δεν μπορώ να λύσω κ έχω ψαχτει αν φταίει τίποτα.δεν βάζω κιλά μια ζωη.εχω δηλαδή να με ρωτάει ο κόσμος ποτέ θα κάνω δεύτερο και καλά καλέ βάλε κανένα κιλό.εχεις πρόβλημα.τους βαρεθηκα

αχ τα νευρα μου πια με αυτο το body shaming!! εισαι αδυνατη σε θελουν πιο γεματουλα, εισαι γεματουλα σε θελουν πιο αδυνατη... βρε δε γ*@#$@#*στε ολοι πες τους αμαν πια!! ας κοιταζουν κ λιγο τον εαυτο τους αντι να κρινουν το σωμα του αλλου!!! 

Ειμαι λιγο εξαλλη κ ειναι κ ακομα πρωι χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Rania90 είπε:

Καλησπέρα,είμαι στην 6 εβδομάδα και έχω τσιμπιματακια χαμηλά,για ποιο λόγο αισθάνομαι έτσι??

ειναι φυσιολογικά, μεγαλώνει η μήτρα σού 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evouska είπε:

αχ τα νευρα μου πια με αυτο το body shaming!! εισαι αδυνατη σε θελουν πιο γεματουλα, εισαι γεματουλα σε θελουν πιο αδυνατη... βρε δε γ*@#$@#*στε ολοι πες τους αμαν πια!! ας κοιταζουν κ λιγο τον εαυτο τους αντι να κρινουν το σωμα του αλλου!!! 

Ειμαι λιγο εξαλλη κ ειναι κ ακομα πρωι χαχαχα

Ναι σου λέω εγώ μια ζωή ολόκληρη.ειμαι 49 με 50 και ύψος 1,68.λεω συνήθισα τον εαυτό μου έτσι κ για να βάλω πρέπει να με φουσκώσει με τρόμπα.αλλα όταν μου λένε οι άλλοι προσπαθώ να τους ψυχολογισω.λεω τόσο άσχημα φαίνομαι ηηη τους την σπάω γιατί νομίζουν ότι κάνω καμιά υπέρβαση για να καταφέρω το αποτέλεσμα.εμενα το σώμα μου είναι ακριβώς το ίδιο από τότε που ήμουν 18.ποσο άσχημα να φαίνομαι λέω.μια ζωή εξηγήσεις δίνω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Λυσσαξατε αφού μηδέν θα βγει 

Έχω αίμα και και σήμερα αλλά καφέ λεκέδες οπότε τι περιμένουμε δε ξέρω 

Χαχαχαχα 

Πάντως την έκανα για να είμαι σίγουρη 

Γιατί σήμερα θα ξεκινήσω τα βρωμοχαπα

καλημερα!!καλή επιτυχία!!!απλά μπορει να χρειάζεσαι προγεστερονη ,καλυτερα να ξέρεις!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι σου λέω εγώ μια ζωή ολόκληρη.ειμαι 49 με 50 και ύψος 1,68.λεω συνήθισα τον εαυτό μου έτσι κ για να βάλω πρέπει να με φουσκώσει με τρόμπα.αλλα όταν μου λένε οι άλλοι προσπαθώ να τους ψυχολογισω.λεω τόσο άσχημα φαίνομαι ηηη τους την σπάω γιατί νομίζουν ότι κάνω καμιά υπέρβαση για να καταφέρω το αποτέλεσμα.εμενα το σώμα μου είναι ακριβώς το ίδιο από τότε που ήμουν 18.ποσο άσχημα να φαίνομαι λέω.μια ζωή εξηγήσεις δίνω.

Μια χαρά είσαι . Αναλογίες μοντέλου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 said:

Ειμαι 19η μερα του κυκλου, με κυκλο 23-25 μερες. Βαση πιθανης ωορηξιας που εγινε 10η-11η μερα του κυκλου, περιμενω περιοδο την κυριακη, αντε δευτερα.. αλλα δεν μου τα λεει καλα..εδω κ κανα μισαωρο ειχα κραμπες στη κοιλια, πρηστηκα κιολας εξαιτιας αυτων, που σημαινει οτι θα ερθει..αλλη μια ανωμαλια της περιεμμηνοπαυσης.. δεν το περιμενα ποτε οτι τοσο νεα θα επρεπε να διαχειριστω μια τετοια κατασταση..κ η μαμα μου ειχε μπει νεα..αλλα στα 45-46 χρονων της ξεκινησαν τα προεορτια με τις ανωμαλιες..τι να πω.. Παρακαλαω την Παναγια να με βοηθησει να διαχειριστω κ να αποδεχτω αυτη τη νεα κατασταση..

Η Κυριακή είναι πολύ μακριά, οπότε μπορεί να είναι πολύ καλό σημάδι, μην απογοητεύεσαι καθόλου, κ προσπάθησε ναι μην νιώθεις ότι θα πάθεις προεμμηνοπαυση γιατί καμιά φορά μόνες μας τα προκαλούμε 

Just now, Emilly said:

Ευχαριστώ κοριτσάκι.σιγα το σώμα κόκαλο είμαι.ειναι από τα θέματα που δεν μπορώ να λύσω κ έχω ψαχτει αν φταίει τίποτα.δεν βάζω κιλά μια ζωη.εχω δηλαδή να με ρωτάει ο κόσμος ποτέ θα κάνω δεύτερο και καλά καλέ βάλε κανένα κιλό.εχεις πρόβλημα.τους βαρεθηκα

Πλάκα μας κάνουν άστα κ εμένα έτσι με έλεγαν πάντα φαγώθηκαν ορίστε τα τελευταία 5 χρόνια πέντε πέντε τα βάζα τα κιλά κ τώρα με λένε το αντίθετο, μην τους ακούς καθόλου να χαίρεσαι την σωματαρα σου όπως και αν είναι!!! 

Just now, Evouska said:

αχ τα νευρα μου πια με αυτο το body shaming!! εισαι αδυνατη σε θελουν πιο γεματουλα, εισαι γεματουλα σε θελουν πιο αδυνατη... βρε δε γ*@#$@#*στε ολοι πες τους αμαν πια!! ας κοιταζουν κ λιγο τον εαυτο τους αντι να κρινουν το σωμα του αλλου!!! 

Ειμαι λιγο εξαλλη κ ειναι κ ακομα πρωι χαχαχα

Αυτό αυτό ακριβώς έλεος πια!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τι βρωμοχαπα ξεκινάς;;;;;

Τις ορμόνες για διέγερση 

Αφού θα κάνουμε σπερματεγχυση αυτό το κύκλο 

Κ αν αυτό που έχω είναι περίοδος 

Πρέπει να τα ξεκινήσω από τωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...