Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!! Ευχομαι μια μεγαλη χοριακη!!!!

Έβαλα φωτό στο προφίλ.να σημειώσω δεν είμαι τάπα χαχαχαχαχαχαχα.απλα ο μεγάλος είναι 1,86 κ ο μικρός 1,50.δηλαδη σε λίγα χρόνια θα χαθώ μες στους γορίλες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Εγω σαν ονειροπολ πάντα ελπίζω και εύχομαι στ θαύματα. ...να έχεις μια μεγάλη χοριακη!!!!περιμένουμε νέα σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Καλή επιτυχία αγαπη μ!!! Ανυπομονώ για τα νέα σου!!!!


:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έβαλα φωτό στο προφίλ.να σημειώσω δεν είμαι τάπα χαχαχαχαχαχαχα.απλα ο μεγάλος είναι 1,86 κ ο μικρός 1,50.δηλαδη σε λίγα χρόνια θα χαθώ μες στους γορίλες.

Χαχαχαχαχαχαχαχ είστε τέλειοι!!!χαχαχαχα να τον χαίρεσαι τον άντρα σου και στα 100!!!και να χαίρεσαι και τον μικρό σου που μονο μικρός δεν είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Φυσικά και είναι αλήθεια! Ευχαριστούμε για τις ευχές! Είμαστε δίδυμες να φανταστείς . Είναι στον 4ο μήνα τώρα και προς το παρόν πάνε όλα ομαλά. Εγώ που έχω δυο παιδιά εδώ κ δυο χρόνια δυσκολεύομαι για το τρίτο (μένω έγκυος αλλά αποβάλλω ...) ενώ η αδερφή μου αμέσως κ μια χαρά . Σου εύχομαι και στα δικά σου σύντομα !

Θα ερθει κοριτσακι μου, θα ερθει.. σου ευχομαι με το καλο να μεγαλωσεις κ αλλο την οικογενεια σου!! Σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες αλλα οπως ειπα ειμαι ρεαλιστρια..οι τελευταιες εξετασεις εδειξαν οτι μπαινω σε περιεμμηνοπαυση, τα ωαρια μου ειναι χαλια, ο κυκλος μου τον τελευταιο χρονο ειναι περιεργος, ειναι πολλα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Αφού δεν κατέβηκε τίποτα Θεός φυλάξει εννοείται θετική την περιμένουμε.αντε πες μας

Just now, *Vasoula είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχ είστε τέλειοι!!!χαχαχαχα να τον χαίρεσαι τον άντρα σου και στα 100!!!και να χαίρεσαι και τον μικρό σου που μονο μικρός δεν είναι!!

Ναι ναι κ τους άντρες μας να χαιρόμαστε κορίτσια είναι οι συνοδοιπόροι μας κ να είμαστε πάντα αγαπημένοι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Θα ερθει κοριτσακι μου, θα ερθει.. σου ευχομαι με το καλο να μεγαλωσεις κ αλλο την οικογενεια σου!! Σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες αλλα οπως ειπα ειμαι ρεαλιστρια..οι τελευταιες εξετασεις εδειξαν οτι μπαινω σε περιεμμηνοπαυση, τα ωαρια μου ειναι χαλια, ο κυκλος μου τον τελευταιο χρονο ειναι περιεργος, ειναι πολλα..

Μην σε παίρνει από κάτω κοριτσακι μου....και εγω με πωα ειμαι και με μια αποτυχημένη εξωσωματικη μολις χθες....ομως θα τη βρω τη λύση....μονο να εχεις πιστη και πολύ υπομονή.....και πολυ μα ατελείωτη επιμονή και πεισμα!!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Θα ερθει κοριτσακι μου, θα ερθει.. σου ευχομαι με το καλο να μεγαλωσεις κ αλλο την οικογενεια σου!! Σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες αλλα οπως ειπα ειμαι ρεαλιστρια..οι τελευταιες εξετασεις εδειξαν οτι μπαινω σε περιεμμηνοπαυση, τα ωαρια μου ειναι χαλια, ο κυκλος μου τον τελευταιο χρονο ειναι περιεργος, ειναι πολλα..

Όλα θα γίνουν, μην χάνεις το κουράγιο και τις ελπίδες σου @tina79! Σου εύχομαι επιτυχία σε όλες τις προσπάθειες σου , κάθε είδους ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Αντε πηγαινε για χοριακη τωρα και μην το αφήσεις και αλλη μερα ετσι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Πόσο είναι ο δικός σου;;;εμένα σήμερα ο άντρας μου ο αγαπημένος κλείνει τα 45 σας βάζω μια φωτό στο προφίλ με φατσούλες.

ααα να τον χαιρεστεεεε!! πολυχρονος ευχομαι!! Εμενα ειναι 38 αλλα απο τα 27 δουλευει βαρδιες.

ΕΠειδη εχω δουλεψει κ εγω βαρδιες το σωμα κυριολεκτικα καταρρεει. Τα τελευταια 4 χρονια δεν εργαζεται σαββατα. παλια κ τα σαββατα δουλευε κ σχολαγε αργα το βραδυ. ειναι η φυση της δουλειας τετοια, ασε το εχω παρει αποφαση. ειτε με ενα παιδι ειτε με δυο οαλ μονη μου θα τα περασω!!

Δεν θα ξεχασω τον πρωτο χρονο του μικρου με τις τοσες δυσκολιες, μονη στο σπιτι τα βραδια και βασικα ετσι συνεχιζεται κ τωρα....

Οταν ειναι νυχτα , σχολαει το σαββατο το πρωι,παει σουπερ μαρκετ, να φαει να κανει μπανιο, ξαπλωνει καλες 11 το πρωι (μονη ολη μερα με το παιδι), ξυπνα το απογευμα, το βραδυ βρυκολακιαζει κ εγω πεφτω ξερη κ τη κυριακη που δεν δουλευει αναγκαστικα τον παει παλι χαλια ωραριο αφου ξενυχτησε το σαββατο...τη μερα δλδ κοιμαται ορθιος κ εμεις με τον μικρο βολοδερνουμε μονα μας! τοσο ωραια περναω...Πολλες φορες τυχαινει να φευγω για δουλεια κ να μην εχει γυρισει στο σπιτι. ειναι κ πολυ μακρια το εργοστασιο. Πολυ τρεξιμο η δουλεια ειανι σε προισταμενος σε παραγωγη φαρμακων κ δεν σταματα λεπτο. εμεις δλδ δεν εχουμε σκ ποτε, μια κυριακη απογευμα κ οι 2 μαζι κ κανουμε παρτυ! 

 

Just now, Emilly said:

Έβαλα φωτό στο προφίλ.να σημειώσω δεν είμαι τάπα χαχαχαχαχαχαχα.απλα ο μεγάλος είναι 1,86 κ ο μικρός 1,50.δηλαδη σε λίγα χρόνια θα χαθώ μες στους γορίλες.

ποπο ενας αγοραρος!! ρε συ ποτε μεγαλωνουν μου λες;; εμενα μολις 3ων και μου φαινεται απιστευτο . Παντως μου το δηλωσε δεν θελει να μεγαλωσει ουτε εγω να γινω γιαγια! χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

ααα να τον χαιρεστεεεε!! πολυχρονος ευχομαι!! Εμενα ειναι 38 αλλα απο τα 27 δουλευει βαρδιες.

ΕΠειδη εχω δουλεψει κ εγω βαρδιες το σωμα κυριολεκτικα καταρρεει. Τα τελευταια 4 χρονια δεν εργαζεται σαββατα. παλια κ τα σαββατα δουλευε κ σχολαγε αργα το βραδυ. ειναι η φυση της δουλειας τετοια, ασε το εχω παρει αποφαση. ειτε με ενα παιδι ειτε με δυο οαλ μονη μου θα τα περασω!!

Δεν θα ξεχασω τον πρωτο χρονο του μικρου με τις τοσες δυσκολιες, μονη στο σπιτι τα βραδια και βασικα ετσι συνεχιζεται κ τωρα....

Οταν ειναι νυχτα , σχολαει το σαββατο το πρωι,παει σουπερ μαρκετ, να φαει να κανει μπανιο, ξαπλωνει καλες 11 το πρωι (μονη ολη μερα με το παιδι), ξυπνα το απογευμα, το βραδυ βρυκολακιαζει κ εγω πεφτω ξερη κ τη κυριακη που δεν δουλευει αναγκαστικα τον παει παλι χαλια ωραριο αφου ξενυχτησε το σαββατο...τη μερα δλδ κοιμαται ορθιος κ εμεις με τον μικρο βολοδερνουμε μονα μας! τοσο ωραια περναω...Πολλες φορες τυχαινει να φευγω για δουλεια κ να μην εχει γυρισει στο σπιτι. ειναι κ πολυ μακρια το εργοστασιο. Πολυ τρεξιμο η δουλεια ειανι σε προισταμενος σε παραγωγη φαρμακων κ δεν σταματα λεπτο. εμεις δλδ δεν εχουμε σκ ποτε, μια κυριακη απογευμα κ οι 2 μαζι κ κανουμε παρτυ! 

 

Κακές δουλειες σοφακι μου!!!!δυστηχως πολλες φορες χανουμε τα πιο όμορφα μας χρόνια και τόσες όμορφες στιγμές να φταίει η κ@λοδουλειά...και πως στο καλό να κάνεις διαφορετικά????

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πόσο είναι ο δικός σου;;;εμένα σήμερα ο άντρας μου ο αγαπημένος κλείνει τα 45 σας βάζω μια φωτό στο προφίλ με φατσούλες.

Να τον χαίρεσαι κοριτσακι μου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ααα να τον χαιρεστεεεε!! πολυχρονος ευχομαι!! Εμενα ειναι 38 αλλα απο τα 27 δουλευει βαρδιες.

ΕΠειδη εχω δουλεψει κ εγω βαρδιες το σωμα κυριολεκτικα καταρρεει. Τα τελευταια 4 χρονια δεν εργαζεται σαββατα. παλια κ τα σαββατα δουλευε κ σχολαγε αργα το βραδυ. ειναι η φυση της δουλειας τετοια, ασε το εχω παρει αποφαση. ειτε με ενα παιδι ειτε με δυο οαλ μονη μου θα τα περασω!!

Δεν θα ξεχασω τον πρωτο χρονο του μικρου με τις τοσες δυσκολιες, μονη στο σπιτι τα βραδια και βασικα ετσι συνεχιζεται κ τωρα....

Οταν ειναι νυχτα , σχολαει το σαββατο το πρωι,παει σουπερ μαρκετ, να φαει να κανει μπανιο, ξαπλωνει καλες 11 το πρωι (μονη ολη μερα με το παιδι), ξυπνα το απογευμα, το βραδυ βρυκολακιαζει κ εγω πεφτω ξερη κ τη κυριακη που δεν δουλευει αναγκαστικα τον παει παλι χαλια ωραριο αφου ξενυχτησε το σαββατο...τη μερα δλδ κοιμαται ορθιος κ εμεις με τον μικρο βολοδερνουμε μονα μας! τοσο ωραια περναω...Πολλες φορες τυχαινει να φευγω για δουλεια κ να μην εχει γυρισει στο σπιτι. ειναι κ πολυ μακρια το εργοστασιο. Πολυ τρεξιμο η δουλεια ειανι σε προισταμενος σε παραγωγη φαρμακων κ δεν σταματα λεπτο. εμεις δλδ δεν εχουμε σκ ποτε, μια κυριακη απογευμα κ οι 2 μαζι κ κανουμε παρτυ! 

 

Υπομονή γλυκούλα.καμια φορά έτσι είναι οι καταστάσεις.οι γονείς του άντρα μου που μεγάλωσε Γερμανία κάπως έτσι μεγάλωναν τρία παιδιά.οταν ερχόταν ο ένας έφευγε ο άλλος κ μου λέει η πεθερά μια μέρα την εβδομάδα έφευγε μισή ώρα πριν έρθει ο πεθερός κ τον άντρα μου τρία χρονών τον κοιμίζει με το ζόρι κ τον άφηνε μόνο.και ήταν το πιο αγαπημένο ζευγάρι που έχω γνωρίσει.οι θυσίες μας ενώνουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Κακές δουλειες σοφακι μου!!!!δυστηχως πολλες φορες χανουμε τα πιο όμορφα μας χρόνια και τόσες όμορφες στιγμές να φταίει η κ@λοδουλειά...και πως στο καλό να κάνεις διαφορετικά????

Δεν μπορεις να κανεις διαφορετικα, δυστυχως...Με στεναχωρει που με ρωτανε στη δουλεια τι θα κανουμε το σκ και τους βλεπεις ολους τη παρασκευη το απογευμα να ξεκινανε το ρεπο τους με την οικογενεια τους κ εμεις ειναι θαυμα αν βρεθουμε τη κυριακη το απογευμα

 Απο μωρακι που ηταν ο μικρος τον εβαζα μονη στο αμαξι κ φευγαμε για να κοιμηθει ο αλλος λιγακι.

Να τωρα εχουμε να τον δουμε απο τη κυριακη το απογευμα κ ειναι τριτη!!!!!! ψεμματα τον ειδα χθες εγω που σηκωθηκε να παρει το χαπι του κ να ξανα ξαπλωσει χαχαχαχα

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Δεν μπορεις να κανεις διαφορετικα, δυστυχως...Με στεναχωρει που με ρωτανε στη δουλεια τι θα κανουμε το σκ και τους βλεπεις ολους τη παρασκευη το απογευμα να ξεκινανε το ρεπο τους με την οικογενεια τους κ εμεις ειναι θαυμα αν βρεθουμε τη κυριακη το απογευμα

 Απο μωρακι που ηταν ο μικρος τον εβαζα μονη στο αμαξι κ φευγαμε για να κοιμηθει ο αλλος λιγακι.

Να τωρα εχουμε να τον δουμε απο τη κυριακη το απογευμα κ ειναι τριτη!!!!!! ψεμματα τον ειδα χθες εγω που σηκωθηκε να παρει το χαπι του κ να ξανα ξαπλωσει χαχαχαχα

 

Άλλο παράδειγμα η αδερφή μου έχει άντρα εστιατόρα.μενουν Γερμανία.εχει τρία παιδιά με τρεις δραστηριότητες το καθένα κ ο άντρας της γυρνάει 12 με 1 στην καλύτερη κάθε βράδυ.τα παιδιά βλέπουν τον μπαμπά τους στις διακοπές.ααα και εννοείται Χριστούγεννα κ γιορτές έχει φουλ δουλειά έτσι;;είναι συχνό κακό τα ωράρια των σύγχρονων ζευγαριών.υπομονη γλυκούλα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...