Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Κορίτσια είμαι έξαλλη αλήθεια δε ξέρω γιατί τ κάνει για να με τσατισει για να με κάνει να είμαι προσγειωμένη γτ είναι αναίσθητος δε ξέρω μου τ έκανε και το προηγούμενο μήνα αυτό. ...είμαι στην αναμονή τώρα 23 έχω να κάνω χοριακη αλλά επειδή θα λείπουμε εκτός λέω να πάρω ένα τεστ. Και άρχισε να μου λέει τι να πάρουμε δε θα είσαι εγώ τ ξέρω, λέω γτ μου χαλάς τη ψυχολογία γτ με ρίχνεις και λέει ε ξέρω εγώ ..έλεος αμάν οι άντρες ώρες ώρες αναίσθητοι

Μην τον μαλώνεις οι άνδρες πολλες φορες δεν σκέφτονται ούτε τι κάνουν ούτε τι λένε! Ισως να στο είπε για να μη σου χαλάσει και τις διακοπες, και αν είσαι θα εχεις την καθυστέρηση και ισως παρεις ένα τεστ τότε στις διακοπες αν έχει φαρμακείο σίγουρα θα έχει, ή όταν επιστρέψετε θα γίνει η χοριακη! Εγώ σε καταλαβαίνω ομως γιατί αυτό το συναίσθημα δυστυχώς ή ευτυχως θεωρώ μόνο οι γυναίκες το έχουμε τόσο έντονο και αυτό φαντάζομαι λόγο ορμονών! Δεν λεω οι Άντρες δεν θέλουν παιδί απλά είναι πιο στο ντούκου αν έκατσε θα γίνουν πατεράδες αν όχι δεν αγχώνονται!  Αλλά από την άλλη θα έπρεπε σε τόσο ευαίσθητα και λεπτά θέματα να σκέφτονται πριν μιλήσουν και να είναι πιο αισιόδοξοι! Αλλά εσυ να δεις τη θετική πλευρά πατε διακοπες όλα θα είναι ωραία χαλαρά και αν δεν είναι ο μηνας τώρα θα είναι ο επόμενος!!!
 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Κορίτσια είμαι έξαλλη αλήθεια δε ξέρω γιατί τ κάνει για να με τσατισει για να με κάνει να είμαι προσγειωμένη γτ είναι αναίσθητος δε ξέρω μου τ έκανε και το προηγούμενο μήνα αυτό. ...είμαι στην αναμονή τώρα 23 έχω να κάνω χοριακη αλλά επειδή θα λείπουμε εκτός λέω να πάρω ένα τεστ. Και άρχισε να μου λέει τι να πάρουμε δε θα είσαι εγώ τ ξέρω, λέω γτ μου χαλάς τη ψυχολογία γτ με ρίχνεις και λέει ε ξέρω εγώ ..έλεος αμάν οι άντρες ώρες ώρες αναίσθητοι

Κοπέλα μου οι άντρες είναι χοντροκομμένοι..μην δίνεις σημασία κ προ πάντων μην μαλώνεις.δεν έχουν την ευαισθησία που έχουμε εμείς οι γυναίκες σε αυτά τα θέματα καμία σχέση.. συμφωνώ απόλυτα με την Rafaela_123 

Εσύ κοίτα να χαλαρώσεις τώρα και να περάσετε καλά!

Link to comment
Share on other sites

On 14/8/2021 at 11:33 ΜΜ, Rafaela_123 είπε:

Μην τον μαλώνεις οι άνδρες πολλες φορες δεν σκέφτονται ούτε τι κάνουν ούτε τι λένε! Ισως να στο είπε για να μη σου χαλάσει και τις διακοπες, και αν είσαι θα εχεις την καθυστέρηση και ισως παρεις ένα τεστ τότε στις διακοπες αν έχει φαρμακείο σίγουρα θα έχει, ή όταν επιστρέψετε θα γίνει η χοριακη! Εγώ σε καταλαβαίνω ομως γιατί αυτό το συναίσθημα δυστυχώς ή ευτυχως θεωρώ μόνο οι γυναίκες το έχουμε τόσο έντονο και αυτό φαντάζομαι λόγο ορμονών! Δεν λεω οι Άντρες δεν θέλουν παιδί απλά είναι πιο στο ντούκου αν έκατσε θα γίνουν πατεράδες αν όχι δεν αγχώνονται!  Αλλά από την άλλη θα έπρεπε σε τόσο ευαίσθητα και λεπτά θέματα να σκέφτονται πριν μιλήσουν και να είναι πιο αισιόδοξοι! Αλλά εσυ να δεις τη θετική πλευρά πατε διακοπες όλα θα είναι ωραία χαλαρά και αν δεν είναι ο μηνας τώρα θα είναι ο επόμενος!!!
 

 

On 15/8/2021 at 9:00 ΠΜ, Melody90 είπε:

Κοπέλα μου οι άντρες είναι χοντροκομμένοι..μην δίνεις σημασία κ προ πάντων μην μαλώνεις.δεν έχουν την ευαισθησία που έχουμε εμείς οι γυναίκες σε αυτά τα θέματα καμία σχέση.. συμφωνώ απόλυτα με την Rafaela_123 

Εσύ κοίτα να χαλαρώσεις τώρα και να περάσετε καλά!

Καλησπέρα κορίτσια ,σας ευχαριστώ πολύ τα είχα διαβάσει αλλά για κάποιο λόγο δε μπορούσα να απαντήσω.  Εντάξει ένα ι χοντροκομμένη σίγουρα λένε κοτσανες δίκιο έχετε και φυσικά δε μπορούν να νοιώσουν όπως εμείς ..αλλά εντάξει ήξερε ότι είχα ενοχληθεί από τη πρώτη φορά και η δεύτερη με έκανε έξαλλη, του λέω λίγο συμπαράσταση θέλω όχι να με ρίχνεις. Τι να πω σα μωρά κάνουν ώρες ώρες .. 

@Melody90 Έκανες χοριακη τελικά?

Link to comment
Share on other sites

On 16/8/2021 at 3:21 ΜΜ, Ria_ είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια ,σας ευχαριστώ πολύ τα είχα διαβάσει αλλά για κάποιο λόγο δε μπορούσα να απαντήσω.  Εντάξει ένα ι χοντροκομμένη σίγουρα λένε κοτσανες δίκιο έχετε και φυσικά δε μπορούν να νοιώσουν όπως εμείς ..αλλά εντάξει ήξερε ότι είχα ενοχληθεί από τη πρώτη φορά και η δεύτερη με έκανε έξαλλη, του λέω λίγο συμπαράσταση θέλω όχι να με ρίχνεις. Τι να πω σα μωρά κάνουν ώρες ώρες .. 

@Melody90 Έκανες χοριακη τελικά?

Καλημέρα κοπέλα μου..

Αυτό που έζησα αυτές τις μέρες απλά δεν υπάρχει... Το δεκαπενταύγουστο αφού χαρήκαμε γιορτάσαμε το γιο μου.. ο άντρας μου χάρηκε πολύ του είπα ότι το τεστ είναι θετικό. Την επόμενη μέρα το πρωί πήρα το γιατρό τηλέφωνο μου είπε να πάω τροχάδην για χοριακή. Όλα αυτά τη Δευτέρα στις 16/8 Κάνω λοιπόν χοριακή βγαίνει 23. δεν ανησύχησα γιατί γενικά στις εγκυμοσύνες μου ξεκινάω με πολύ χαμηλές χοριακές. Την Τετάρτη ξανακάνω χοριακή και βγαίνει 11 εκεί τα είδα Σκούρα και άρχισα να κλαίω. Πάω στο γιατρό να με δει μου κάνει υπέρηχο δεν βλέπουμε τίποτα εννοείται και μου λέει ότι θα μου ερθει περίοδος είναι βιοχημική μάλλον να ξανά κάνω β-χοριακή την Παρασκευή.σημερα στις 7 το πρωί μου ήρθε περίοδος με πόνο κ πολύ ροή. Αύριο θα πάω να κάνω β-χοριακή να δούμε αν μηδενίστηκε.

Είμαι σε άθλια ψυχολογική κατάσταση και κλαίω. Είμαι πολύ σκασμένη...

πρίν από 3 λεπτά , Melody90 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου..

Αυτό που έζησα αυτές τις μέρες απλά δεν υπάρχει... Το δεκαπενταύγουστο αφού χαρήκαμε γιορτάσαμε το γιο μου.. ο άντρας μου χάρηκε πολύ του είπα ότι το τεστ είναι θετικό. Την επόμενη μέρα το πρωί πήρα το γιατρό τηλέφωνο μου είπε να πάω τροχάδην για χοριακή. Όλα αυτά τη Δευτέρα στις 16/8 Κάνω λοιπόν χοριακή βγαίνει 23. δεν ανησύχησα γιατί γενικά στις εγκυμοσύνες μου ξεκινάω με πολύ χαμηλές χοριακές. Την Τετάρτη ξανακάνω χοριακή και βγαίνει 11 εκεί τα είδα Σκούρα και άρχισα να κλαίω. Πάω στο γιατρό να με δει μου κάνει υπέρηχο δεν βλέπουμε τίποτα εννοείται και μου λέει ότι θα μου ερθει περίοδος είναι βιοχημική μάλλον να ξανά κάνω β-χοριακή την Παρασκευή.σημερα στις 7 το πρωί μου ήρθε περίοδος με πόνο κ πολύ ροή. Αύριο θα πάω να κάνω β-χοριακή να δούμε αν μηδενίστηκε.

Είμαι σε άθλια ψυχολογική κατάσταση και κλαίω. Είμαι πολύ σκασμένη...

Παραθεση ...ο γιατρός βέβαια μου είπε να μη στεναχωρηθώ καθόλου λόγω του ότι δεν ήταν πιο προχωρημένο δεν χρειάζεται ούτε απόξεση ούτε τίποτα και τον επόμενο μήνα μπορώ άνετα να ξανακάνω προσπάθεια. Από σήμερα ξεκινάω τα pregnacare conception αν και ψυχολογία μηδέν.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Ax bre Melody και ειχα χαρει κ περιμενα νεα σου...Ενταξει μη στενοχωριεσαι τοσο οντως πιστευω θα ξαναερθει συντομα και θα μεινει αυτη τη φορα.Εγω γι αυτο γενικα αργω να κανω τεστ κ χοριακες δε θελω να μπαινω σε αυτο το τριπακι.Τa pregnacare τα παιρνω κι εγω 2,5 μηνες τωρα για να δουμε βεβαια εμεις δεν εχουμε κ συχνα επαφες θα δουμε τωρα αμα τυχει


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Melody90 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου..

Αυτό που έζησα αυτές τις μέρες απλά δεν υπάρχει... Το δεκαπενταύγουστο αφού χαρήκαμε γιορτάσαμε το γιο μου.. ο άντρας μου χάρηκε πολύ του είπα ότι το τεστ είναι θετικό. Την επόμενη μέρα το πρωί πήρα το γιατρό τηλέφωνο μου είπε να πάω τροχάδην για χοριακή. Όλα αυτά τη Δευτέρα στις 16/8 Κάνω λοιπόν χοριακή βγαίνει 23. δεν ανησύχησα γιατί γενικά στις εγκυμοσύνες μου ξεκινάω με πολύ χαμηλές χοριακές. Την Τετάρτη ξανακάνω χοριακή και βγαίνει 11 εκεί τα είδα Σκούρα και άρχισα να κλαίω. Πάω στο γιατρό να με δει μου κάνει υπέρηχο δεν βλέπουμε τίποτα εννοείται και μου λέει ότι θα μου ερθει περίοδος είναι βιοχημική μάλλον να ξανά κάνω β-χοριακή την Παρασκευή.σημερα στις 7 το πρωί μου ήρθε περίοδος με πόνο κ πολύ ροή. Αύριο θα πάω να κάνω β-χοριακή να δούμε αν μηδενίστηκε.

Είμαι σε άθλια ψυχολογική κατάσταση και κλαίω. Είμαι πολύ σκασμένη...

Παραθεση ...ο γιατρός βέβαια μου είπε να μη στεναχωρηθώ καθόλου λόγω του ότι δεν ήταν πιο προχωρημένο δεν χρειάζεται ούτε απόξεση ούτε τίποτα και τον επόμενο μήνα μπορώ άνετα να ξανακάνω προσπάθεια. Από σήμερα ξεκινάω τα pregnacare conception αν και ψυχολογία μηδέν.

κορίτσι μου καλημέρα... Πόσο λυπάμαι... λοιπόν βιοχημική είχα τον Γενάρη του 18 έτσι όπως εσύ...Κ εγώ ειχα στεναχωρηθεί πάρα πολύ προσπαθούσαμε για το 1ο... Μετά από δύο μήνες Μάρτιο του 18 εμεινα εγκυος ασχετα την έκβαση που πήρε η εγκυμοσύνη... Ναι το καλό είναι ότι ξεκινάς αμέσως προσπάθεια κ έχεις πολλές πιθανότητες να μείνεις αμέσως... Μια γνωστή μου έμεινε ακριβώς τον επόμενο μήνα...κ εγω εχω παρει αυτες τις βιταμίνες 3 φορες κ τις 2 εμεινα εγκυος.τωρα της ξανα πηρα που προσπαθουμε εχω τελειωσει κ τα 3 κουτια αλλα τιποτα...πφφφφ....Σου εύχομαι σύντομα με ένα θετικό τεστ...

  • Ευχαριστώ 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

κορίτσι μου καλημέρα... Πόσο λυπάμαι... λοιπόν βιοχημική είχα τον Γενάρη του 18 έτσι όπως εσύ...Κ εγώ ειχα στεναχωρηθεί πάρα πολύ προσπαθούσαμε για το 1ο... Μετά από δύο μήνες Μάρτιο του 18 εμεινα εγκυος ασχετα την έκβαση που πήρε η εγκυμοσύνη... Ναι το καλό είναι ότι ξεκινάς αμέσως προσπάθεια κ έχεις πολλές πιθανότητες να μείνεις αμέσως... Μια γνωστή μου έμεινε ακριβώς τον επόμενο μήνα...κ εγω εχω παρει αυτες τις βιταμίνες 3 φορες κ τις 2 εμεινα εγκυος.τωρα της ξανα πηρα που προσπαθουμε εχω τελειωσει κ τα 3 κουτια αλλα τιποτα...πφφφφ....Σου εύχομαι σύντομα με ένα θετικό τεστ...

Να σε ρωτησω επειδη τις παιρνω πρωτη φορα τις βιταμινες αυτες...τις παιρνουμε 3 μηνες κ μετα σταματαμε κανουμε ενα διαλλειμμα?Νομιζω τις βιταμινες ολες δεν κανει να τις παιρνουμε για πολυ καιρο

  • Μου αρέσει 1

U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , lazariska είπε:

Να σε ρωτησω επειδη τις παιρνω πρωτη φορα τις βιταμινες αυτες...τις παιρνουμε 3 μηνες κ μετα σταματαμε κανουμε ενα διαλλειμμα?Νομιζω τις βιταμινες ολες δεν κανει να τις παιρνουμε για πολυ καιρο

ναι τις παίρνουμε 3 μήνες κ μετά σταματάμε...Εγώ μια φορά που τις ξανά πήρα τις είχα σταματήσει νομίζω για κανένα 4μηνο;;;

Εγώ τις ξεκίνησα Αρχές Μαΐου κ τις τελείωσα τέλος Ιουλίου Αρχές Αυγούστου...τι να πω... απογοητεύτηκα...να μου πεις τι είναι κ αυτά θεοι;;; όμως ήλπιζα... Πολύ άγχος ρε κορίτσια κ δεν βοηθάω έτσι την κατάσταση...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου..

Αυτό που έζησα αυτές τις μέρες απλά δεν υπάρχει... Το δεκαπενταύγουστο αφού χαρήκαμε γιορτάσαμε το γιο μου.. ο άντρας μου χάρηκε πολύ του είπα ότι το τεστ είναι θετικό. Την επόμενη μέρα το πρωί πήρα το γιατρό τηλέφωνο μου είπε να πάω τροχάδην για χοριακή. Όλα αυτά τη Δευτέρα στις 16/8 Κάνω λοιπόν χοριακή βγαίνει 23. δεν ανησύχησα γιατί γενικά στις εγκυμοσύνες μου ξεκινάω με πολύ χαμηλές χοριακές. Την Τετάρτη ξανακάνω χοριακή και βγαίνει 11 εκεί τα είδα Σκούρα και άρχισα να κλαίω. Πάω στο γιατρό να με δει μου κάνει υπέρηχο δεν βλέπουμε τίποτα εννοείται και μου λέει ότι θα μου ερθει περίοδος είναι βιοχημική μάλλον να ξανά κάνω β-χοριακή την Παρασκευή.σημερα στις 7 το πρωί μου ήρθε περίοδος με πόνο κ πολύ ροή. Αύριο θα πάω να κάνω β-χοριακή να δούμε αν μηδενίστηκε.

Είμαι σε άθλια ψυχολογική κατάσταση και κλαίω. Είμαι πολύ σκασμένη...

Παραθεση ...ο γιατρός βέβαια μου είπε να μη στεναχωρηθώ καθόλου λόγω του ότι δεν ήταν πιο προχωρημένο δεν χρειάζεται ούτε απόξεση ούτε τίποτα και τον επόμενο μήνα μπορώ άνετα να ξανακάνω προσπάθεια. Από σήμερα ξεκινάω τα pregnacare conception αν και ψυχολογία μηδέν.

Ποσό στεναχωρεθηκα…προσπάθησε να το αποβάλεις από το μυαλό σου και να ξερεις ότι κάθε μέρα είναι μια καινούργια ημέρα μια καινούργια προσπάθεια! Είμαι σίγουρη ότι θα έρθει εχεις πίστη και θα έρθει σύντομα!! Εχεις ήδη τα παιδάκια σου και πάρε δύναμη από αυτά και τον αντρουλη σου! Να σκέφτεσαι κι τα λόγια του γιατρού φαντάσου να εξελισσόταν διαφορετικά, θα στεναχωριόσουν ακόμη περισσότερο! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, lazariska είπε:

Όχι μωρέ μην αγχώνεσαι θα έρθει που θα πάει...ποσο είναι το πρώτο σου παιδάκι?

20 μηνών...μακάρι να έρθει σε όλες μας σύντομα κορίτσια μου...

πρίν από 45 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Ποσό στεναχωρεθηκα…προσπάθησε να το αποβάλεις από το μυαλό σου και να ξερεις ότι κάθε μέρα είναι μια καινούργια ημέρα μια καινούργια προσπάθεια! Είμαι σίγουρη ότι θα έρθει εχεις πίστη και θα έρθει σύντομα!! Εχεις ήδη τα παιδάκια σου και πάρε δύναμη από αυτά και τον αντρουλη σου! Να σκέφτεσαι κι τα λόγια του γιατρού φαντάσου να εξελισσόταν διαφορετικά, θα στεναχωριόσουν ακόμη περισσότερο! 

Πόσο δίκιο έχεις... Την καταλαβαίνω επειδή το έχω περάσει κ εγώ κ στεναχωριομουν κ έκλαιγα... Όμως επειδή πέρασα μετά κ την διακοπή κύησης δεν συγκρίνεται...Εγώ πιστεύω ότι σύντομα θα έχεις θετικό τεστ θα το δεις...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

20 μηνών...μακάρι να έρθει σε όλες μας σύντομα κορίτσια μου...

Α δεν ειναι πολύ μεγάλο...Θα έρθει σύντομα θα δεις ας μην απελπιζομαστε

  • Μου αρέσει 1

U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , lazariska είπε:

Α δεν ειναι πολύ μεγάλο...Θα έρθει σύντομα θα δεις ας μην απελπιζομαστε

αμήν Παναγία μου...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, lazariska είπε:

Ax bre Melody και ειχα χαρει κ περιμενα νεα σου...Ενταξει μη στενοχωριεσαι τοσο οντως πιστευω θα ξαναερθει συντομα και θα μεινει αυτη τη φορα.Εγω γι αυτο γενικα αργω να κανω τεστ κ χοριακες δε θελω να μπαινω σε αυτο το τριπακι.Τa pregnacare τα παιρνω κι εγω 2,5 μηνες τωρα για να δουμε βεβαια εμεις δεν εχουμε κ συχνα επαφες θα δουμε τωρα αμα τυχει

Ευχαριστώ πολύ τα λόγια παρηγοριάς είναι βοήθεια αυτή τη στιγμή... Θέλω να πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα πάνε όλα καλά. Και εμείς δεν μπορούμε να έχουμε πάντα επαφές όποτε βολέψει είναι λόγω δουλειάς..θα δούμε μωρέ δεν θέλω πια να αγχώνομαι φτάνει.τα pregnacare μου είπε να τα παίρνω τρεις μήνες σερί και μετά σταματάμε. Βέβαια θα κάνουμε και έναν ορμονικό έλεγχο αυτό το μήνα να δούμε λίγο πού βρισκόμαστε.

Καλύτερα για τα τεστ είναι την πρώτη μέρα καθυστέρησης για μένα άσχετο που πάντα δεν κρατιέμαι.. σε αυτό τον κύκλο δεν ξέρω ακριβώς τι παίχτηκε πρέπει να έκανα πολύ αργά ωορρηξία γιατί για να φανταστείς σήμερα κλείνω 40 μέρες κύκλο.

Σου εύχομαι από καρδιάς να μείνεις άμεσα έγκυος! δεν θέλει άγχος..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου..

Αυτό που έζησα αυτές τις μέρες απλά δεν υπάρχει... Το δεκαπενταύγουστο αφού χαρήκαμε γιορτάσαμε το γιο μου.. ο άντρας μου χάρηκε πολύ του είπα ότι το τεστ είναι θετικό. Την επόμενη μέρα το πρωί πήρα το γιατρό τηλέφωνο μου είπε να πάω τροχάδην για χοριακή. Όλα αυτά τη Δευτέρα στις 16/8 Κάνω λοιπόν χοριακή βγαίνει 23. δεν ανησύχησα γιατί γενικά στις εγκυμοσύνες μου ξεκινάω με πολύ χαμηλές χοριακές. Την Τετάρτη ξανακάνω χοριακή και βγαίνει 11 εκεί τα είδα Σκούρα και άρχισα να κλαίω. Πάω στο γιατρό να με δει μου κάνει υπέρηχο δεν βλέπουμε τίποτα εννοείται και μου λέει ότι θα μου ερθει περίοδος είναι βιοχημική μάλλον να ξανά κάνω β-χοριακή την Παρασκευή.σημερα στις 7 το πρωί μου ήρθε περίοδος με πόνο κ πολύ ροή. Αύριο θα πάω να κάνω β-χοριακή να δούμε αν μηδενίστηκε.

Είμαι σε άθλια ψυχολογική κατάσταση και κλαίω. Είμαι πολύ σκασμένη...

Παραθεση ...ο γιατρός βέβαια μου είπε να μη στεναχωρηθώ καθόλου λόγω του ότι δεν ήταν πιο προχωρημένο δεν χρειάζεται ούτε απόξεση ούτε τίποτα και τον επόμενο μήνα μπορώ άνετα να ξανακάνω προσπάθεια. Από σήμερα ξεκινάω τα pregnacare conception αν και ψυχολογία μηδέν.

Κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ , ότι και να σου πω ξέρω ότι σίγουρα θα στεναχωρεθεις είναι λογικό... Κλάψε ξέσπασε αν πιστεύεις θα σε βοηθήσει αυτό ,αλλά σύντομα πιστεύω θα έρθει τ σπορακι σας και θα μείνει :) pregnacare περνώ και εγώ αλλά από το Νοέμβριο και δεν τα έχω σταματήσει ακόμα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...