Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

1 hour ago, Ria_ είπε:

Καλημέρα ,σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Έκανα ένα τεστ self clear που είχαμε πάρει νομιζω είναι αρνητικό και λέω νομίζω έλεγε βασικά να το διαβάσεις μέσα σεα 5 λεπτά όχι μετά εγώ τ κοιτάω στα 5 λεπτά που ήταν κ ο χρόνος του λέω αρνητικό αλλά πάντα λέω ας το κοιτάξω και με φως ποτέ δε ξέρεις και έβλεπα μια πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ άχνη γραμμή να φανταστείς βγήκα στο μπαλκόνι στο φως για να τη δω καλύτερα ούτε στο φως του σπιτιού φαινόταν. Αλλά δε θέλω να πιστέψω ότι μπορεί να είναι θετικό γτ σ λέω ούτε που φαινόταν. Μέσα σε ένα 10λεπτο όλα αυτά το πολύ . Βέβαια τώρα μπερδευτηκα περισσότερο... Χαχα. 

Καλημέρα αύριο θα ξερεις σίγουρα! Να είσαι θετική!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα αύριο θα ξερεις σίγουρα! Να είσαι θετική!

Καλημέρα τη τρίτη θα πάω για χοριακη αν δεν έχω αδιαθετησει ,γτ αύριο θα είμαστε εκτός ... Μακάρι να μη κάνουν πουλάκια τα μάτια μου τι να πω χαχα :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ria_ είπε:

Καλημέρα τη τρίτη θα πάω για χοριακη αν δεν έχω αδιαθετησει ,γτ αύριο θα είμαστε εκτός ... Μακάρι να μη κάνουν πουλάκια τα μάτια μου τι να πω χαχα :)

Θα περιμένουμε με αγωνία ως την Τρίτη, ελπίζω αυτό που ειδες να είναι το σωστό :wub: καλά να περνάτε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Θα περιμένουμε με αγωνία ως την Τρίτη, ελπίζω αυτό που ειδες να είναι το σωστό :wub: καλά να περνάτε 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου ,μακάρι !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,μίλησα με το γιατρό μου σήμερα του είπα ότι είμαι εκτός αν δεν αδιαθετησω να κάνω αύριο χοριακη μου λέει ναι κάνε αύριο. Του είπα και για τ τεστ μου λέει και πολύ αχνό να είναι αν είδες κάτι ίσως σημαίνει αρχή εγκυμοσύνης μακάρι μακάρι μου έλεγε , κάνε αύριο να δουμε τι γίνεται αν δεν αδιαθετησεις και πάρε με αμέσως τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ria_ είπε:

Καλημέρα ,μίλησα με το γιατρό μου σήμερα του είπα ότι είμαι εκτός αν δεν αδιαθετησω να κάνω αύριο χοριακη μου λέει ναι κάνε αύριο. Του είπα και για τ τεστ μου λέει και πολύ αχνό να είναι αν είδες κάτι ίσως σημαίνει αρχή εγκυμοσύνης μακάρι μακάρι μου έλεγε , κάνε αύριο να δουμε τι γίνεται αν δεν αδιαθετησεις και πάρε με αμέσως τηλέφωνο.

Άντε μακάρι θα περιμένουμε με αγωνία!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Άντε μακάρι θα περιμένουμε με αγωνία!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ναι μακάρι!!! Αύριο τέτοια ώρα θα ξέρουμε..αχ λίγη υπομονή αν και αιώνας μου φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Ria_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ναι μακάρι!!! Αύριο τέτοια ώρα θα ξέρουμε..αχ λίγη υπομονή αν και αιώνας μου φαίνεται

Προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι αφού είστε και εκτός με τον άντρα σου κάντε κάτι για να μη το σκέφτεσαι και μη το μελετάτε καθόλου!! 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rafaela_123 είπε:

Προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι αφού είστε και εκτός με τον άντρα σου κάντε κάτι για να μη το σκέφτεσαι και μη το μελετάτε καθόλου!! 

Δεν έχει και τίποτα να κάνεις εδώ καθόμαστε στη πισίνα για καφέ ,βέβαια δε μπήκα γιατί είναι παγωμένη και φοβήθηκα λίγο μέχρι τι μέση χαχα...Αχ προσπαθώ η αλήθεια αλλά . Άτιμο μυαλό .

1 ώρα πρίν, lazariska είπε:

Αύριο περιμενεις περιοδο ή εχεις ήδη καθυστερηση?Αντε μακαρι...

Κάναμε 2η προσπάθεια με πρόκληση ωορηξιας και έπρεπε σήμερα 23 να κάνω χοριακη. Είμαι 32η μέρα,την προηγούμενη αδιαθετησα 31η αλλά από 30η απόγευμα είχα δει αίμα . Λογικά έκανα ωορηξια μέχρι 15η γτ έκανα υπέρυχο τη 12η μέρα και ήταν 2 ωαρια κοντά 20 Χιλ το καθένα..Έκανα ένα τεστ εχτές πριν φύγουμε και είχε μία πάρα πάρα πάρα πολύ άχνη γραμμή αλλά στον ήλιο και στο φως φαινόταν πρώτη φορά βλέπω δεύτερη γραμμή έστω και άχνη...οπότε τώρα θα δούμε μακαρι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Ria_ είπε:

Δεν έχει και τίποτα να κάνεις εδώ καθόμαστε στη πισίνα για καφέ ,βέβαια δε μπήκα γιατί είναι παγωμένη και φοβήθηκα λίγο μέχρι τι μέση χαχα...Αχ προσπαθώ η αλήθεια αλλά . Άτιμο μυαλό .

Κάναμε 2η προσπάθεια με πρόκληση ωορηξιας και έπρεπε σήμερα 23 να κάνω χοριακη. Είμαι 32η μέρα,την προηγούμενη αδιαθετησα 31η αλλά από 30η απόγευμα είχα δει αίμα . Λογικά έκανα ωορηξια μέχρι 15η γτ έκανα υπέρυχο τη 12η μέρα και ήταν 2 ωαρια κοντά 20 Χιλ το καθένα..Έκανα ένα τεστ εχτές πριν φύγουμε και είχε μία πάρα πάρα πάρα πολύ άχνη γραμμή αλλά στον ήλιο και στο φως φαινόταν πρώτη φορά βλέπω δεύτερη γραμμή έστω και άχνη...οπότε τώρα θα δούμε μακαρι

Εγώ να πω την αλήθεια μια φορά έγινε αυτό το μήνα στις γόνιμες ήταν 14η ημέρα αλλά επειδή πλέον το έχω αποβάλει από το μυαλό μου μέχρι να κάνει ο άντρας μου το σπερματοδιαγραμμα δεν το πολύ πιστεύω κιολας περιμένω να μου έρθει την Τετάρτη! Αυτες οι 2 εβδομαδες της αναμονής πέρασαν πολύ γρήγορα γιατί είμασταν με άδεια όλο και κάπου είμασταν όλο και συνέχεια κάτι άλλο κάναμε που δε το σκεφτόμουν καθόλου! Ελπίζω τώρα που ήρθαμε πάλι πίσω δουλεια να είναι πάλι τόσο ευχάριστες οι 2 εβδομαδες αναμονής χαχαχα αλλά έτσι κ αλλιως δεν το πολύ πιστεύω πια μέχρι να δούμε την εξέταση! Και εννοείται να εξεταστω και εγώ τελος του χρόνου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Εγώ να πω την αλήθεια μια φορά έγινε αυτό το μήνα στις γόνιμες ήταν 14η ημέρα αλλά επειδή πλέον το έχω αποβάλει από το μυαλό μου μέχρι να κάνει ο άντρας μου το σπερματοδιαγραμμα δεν το πολύ πιστεύω κιολας περιμένω να μου έρθει την Τετάρτη! Αυτες οι 2 εβδομαδες της αναμονής πέρασαν πολύ γρήγορα γιατί είμασταν με άδεια όλο και κάπου είμασταν όλο και συνέχεια κάτι άλλο κάναμε που δε το σκεφτόμουν καθόλου! Ελπίζω τώρα που ήρθαμε πάλι πίσω δουλεια να είναι πάλι τόσο ευχάριστες οι 2 εβδομαδες αναμονής χαχαχα αλλά έτσι κ αλλιως δεν το πολύ πιστεύω πια μέχρι να δούμε την εξέταση! Και εννοείται να εξεταστω και εγώ τελος του χρόνου 

Κοίτα και εγώ αυτές της 2 εβδομάδες της αναμονής που ήρθαν οι κουμπαροι μας και όλο ειμασταν έξω ,θάλασσα βόλτες δε το πολύ σκεφτόμουν αλλα όταν άρχισε να κοντεύει το άτιμο μυαλό πάει εκεί...ποτέ δε ξέρεις ,μια λένε αρκεί.! Θα έρθει εκεί που δε το περιμένεις εγώ έτσι πιστεύω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Ria_ είπε:

Κοίτα και εγώ αυτές της 2 εβδομάδες της αναμονής που ήρθαν οι κουμπαροι μας και όλο ειμασταν έξω ,θάλασσα βόλτες δε το πολύ σκεφτόμουν αλλα όταν άρχισε να κοντεύει το άτιμο μυαλό πάει εκεί...ποτέ δε ξέρεις ,μια λένε αρκεί.! Θα έρθει εκεί που δε το περιμένεις εγώ έτσι πιστεύω...

Σε καταλαβαίνω εγώ βαθιά μέσα μου νομίζω ότι θα μας πεις κάτι θετικό :) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Σε καταλαβαίνω εγώ βαθιά μέσα μου νομίζω ότι θα μας πεις κάτι θετικό :) 

Και ένας θείος του άντρα μου μεγάλος ,μου λέει εκεί που θα πάτε να προσέχεις το παιδί μας μη κολλήσεις κάτι ...λέω το ποιο? Λέει εχώ προαίσθημα εγώ έγκυος θα είσαι χαχα..και δ ξέρουν και κάτι να φανταστείς δε ξέρω πως του ηρθε..

Μακάρι να βγει και των δύο σας το προαίσθημα ,μακάρι ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...