Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Μπραβο βρε αγαπη μου, τελεια.... Τι ωραια νεα!!!! Με το καλο η κορακλα σας!!!! Η δραστηρια κορακλα σας!!!! Ωραια κ με τις αρτηριες... Να σε ρωτησω. Μονο κοιλιακα γινεται η β επιπεδου ή μετρανε κ κολπικα τον τραχηλο; 

Αγάπη εμένα τον μέτρησε κοιλιακά αρχικά και με ρώτησε αν θέλω να το δούμε και κολπικά για πιο ακριβή μέτρηση, αλλά του είπα αν είναι καλό το νούμερο να το αφήσουμε το κολπικό χαχαχα. Μου είπε ΄ότι δεν κρινόταν απαραίτητο το κολπικό γιατί είναι σταθερά καλός ο τράχηλος, σήμερα ήταν 4.5. Γενικά πάντα ήταν πάνω από 4!

 

Just now, Giotitsa είπε:

Σε 6 εβδομάδες χαχαχχαχαχαα εμενα αυτό μου έμεινε φιλη χαχαχαχαχαχαχαχα σορρυ τέλεια αγάπη τέλεια η Ζουζού σας να είναι καλα πάντα τέλεια και με την αρτηρία Αντε να δω τις δικες μου την Παρασκευή χαχαχαχαχαχαχαχα

Καμια φορά αγάπη τον μετράνε κολπικά καμια φορά όμως

Αντε φίλη φτάνει κι εσένα η ώρα σουυυυυ! Για πρόωρο πριν τις 32 εβδομάδες μου έβγαλε μόνο 0,89%!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

5 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Κοριτσια μου, σας ευχαριστώ πολυ ολες! Αποφασισα να κανω την αμνιο, ελπιζω να εχω παρει τη σωστη αποφαση. Ολες αυτες τις μερες βασανιζομαι κ θα βασανιζομαι μεχρι να δω οτι ολα πηγαν καλα. Θα παμς σημερα το απογευμα.

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια που εχουν β σημερα! Θα μπω να δω τα νεα σας φυσικα

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!Ολα θα πανε μια χαρουλα, θα το δεις...χωρις επιπλοκες και με αριστα αποτελεσματα!!Σου στελνουμε ολη τη θετικη μας ενεργεια!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά και όμορφα τι κάνετε?? Β επιπέδου βλέπω και χαίρομαι, περνάει ο καιρός!!! Να στείλω και οοοολη μου τη θετική ενέργεια στη Τζένη μας, όλα θα πάνε υπέροχα!! Έκλεισα κι εγώ για Β στις 14 Ιουνίου και μία βδομάδα μετά στις 21 θα κάνουμε και τον πολιτικό γάμο.. χαμός! Ένας υπέροχος μήνας! Κορίτσια έχω ερώτηση και μη γελάσετε.. Νυχάκια βάφετε? Για τα χέρια δε με νοιάζει ούτε τα έβαψα απ την αρχή της εγκυμοσύνης, ούτε θα τα βάψω.. αλλά τα ποδαρίνια τώρα που καλοκαίριασε και θα φοράμε ανοιχτά θέλω να τα βάψω με ένα απαλό χρωματάκι έστω για τον πολιτικό!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μουυυυ, τώρα κατάφερα να μπω! Όλα πήγαν τέλεια με την Β επιπέδου. Το ζουζούνι μας είναι 450γρ. και 27 cm! Ο γιατρός είπε θα την παντρέψουμε νωρίς, είναι υπερδραστήρια. Δε σταμάτησε να κουνιέται, δεν τον άφηνε να κάνει τη δουλειά του χαχαχα. Βέβαια ήμασταν λίγο άτυχοι γιατί δεν είχε καλή θέση για τη δούμε πολύ καλά στο πρόσωπο, αλλά όσο είδαμε μοιάζει το μπαμπά μας! Έχουμε κάτι χειλάκια για ζούληγμα. Όσον αφορά το θέμα με τις αρτηρίες που έχω για όσες θυμούνται, η μια είναι τέλεια τώρα, και η άλλη ναι μεν ανεβασμένη, αλλά έχει βελτιωθεί αισθητά. Μας είπε ότι όλα είναι τέλεια. Μας εφυγε ένα βάρος, άλλο πράμα! Βέβαια μας γείωσε όταν μας είπε ότι θα μας ξαναδεί σε 6 εβδομάδες αντί για 4 γιατί δε συντρέχει λόγος! Βέβαια επειδή πηγαίνουμε και στο νοσοκομέιο, σε αυτόν που θα με ξεγεννήσει δε θα μου φανεί τεράστιο το κενό! Περιμένουμε τα νεάκια και των υπολοίπων! 

@Jennak83 Καλή επιτυχία κούκλα μου, περιμένουμε νέα σου!!!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!Ολα υπεροχα λοιπον!!Με το καλο η μπεμπα σας με τις χειλαρες της!!Καντε λιγο ακομα υπομονη και μετα εχει να πεσει ζουληγμα...χαμοοος!!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου γυρισα..ολα καλα με την διαδικασια δεν πονεσα, ειναι σαν να σου παιρνουν αιμα. Μας πηρε επισης αιμα κ στους 2 για καποια εξτρα συνδρομα, η αυχαινικη μου ηταν πολυ καλη πιο πολυ πιστευω θελουμε να δουμε την κυστικη ποτ εχει πολλες μεταλλαξεις κ οχι μονο τη 1 που μας γραφουν οι γιατροι. Το μονο καλο ειναι οτι ξαναειδα 3d τον μπεμπακο μου πεντακαθαρα, θα μας στειλουν τις φωτο στο mail το βραδυ! Δεν ηταν αγχωτικος ο γιατρος, κυριως εγω ρωταγα, ποτε θα μπορουμε να πουμε οτι εφυγε ο κινδυνος πχ σε 4 μερες μου ειπε..κανονικα το μπανιο μου αν θελω επισης, αλλο που εγω μονο για τουαλετα εχω σκοπο να σηκωθω. Αυριο το απογευμα θα εχουμε μαλλον τα πρωτα αποτελεσματα, τα υπολοιπα σταδιακα κ σε 2 βδομαδες πιστευω ολα, της κυστικης αργουν. @gogouli_μου μπραβο! Η μπεμπα σας ειναι μια χαρα, μεγαλη η ανακουφιση!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια μου γυρισα..ολα καλα με την διαδικασια δεν πονεσα, ειναι σαν να σου παιρνουν αιμα. Μας πηρε επισης αιμα κ στους 2 για καποια εξτρα συνδρομα, η αυχαινικη μου ηταν πολυ καλη πιο πολυ πιστευω θελουμε να δουμε την κυστικη ποτ εχει πολλες μεταλλαξεις κ οχι μονο τη 1 που μας γραφουν οι γιατροι. Το μονο καλο ειναι οτι ξαναειδα 3d τον μπεμπακο μου πεντακαθαρα, θα μας στειλουν τις φωτο στο mail το βραδυ! Δεν ηταν αγχωτικος ο γιατρος, κυριως εγω ρωταγα, ποτε θα μπορουμε να πουμε οτι εφυγε ο κινδυνος πχ σε 4 μερες μου ειπε..κανονικα το μπανιο μου αν θελω επισης, αλλο που εγω μονο για τουαλετα εχω σκοπο να σηκωθω. Αυριο το απογευμα θα εχουμε μαλλον τα πρωτα αποτελεσματα, τα υπολοιπα σταδιακα κ σε 2 βδομαδες πιστευω ολα, της κυστικης αργουν. @gogouli_μου μπραβο! Η μπεμπα σας ειναι μια χαρα, μεγαλη η ανακουφιση!

Τέλεια κορίτσι μου!!! Είδες και τον παίδαρό σου και ηρέμησες όσο να ναι.. Ξάπλα τώρα, λιώσε στις ταινίες και το φαγητό!!! Αχχχ και όταν τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου θα τα θυμάσαι όλα αυτά και θα φαίνονται τόσο μακρινά... Περιμένουμε τα πρώτα αποτελέσματα αύριο.. Τώρα χαλάρωσε.. Ας ξεκινήσει η συζήτηση των κουλιών!!!!! :razz:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Υγρα πολλα μη δουμε και πυρετο μας ειπε επισης, μου μετρησε κ κολπικα τον τραχηλο..κ μετα εδω σπιτι ειδα λιγα υγρα κ χεστηκα πανω μου!

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!! Είδες και τον παίδαρό σου και ηρέμησες όσο να ναι.. Ξάπλα τώρα, λιώσε στις ταινίες και το φαγητό!!! Αχχχ και όταν τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου θα τα θυμάσαι όλα αυτά και θα φαίνονται τόσο μακρινά... Περιμένουμε τα πρώτα αποτελέσματα αύριο.. Τώρα χαλάρωσε.. Ας ξεκινήσει η συζήτηση των κουλιών!!!!! :razz:

Χαχα ναι! @Giotitsa που εισαι; εσυ εισαι η ειδικη σε αυτα!

Just now, winspert είπε:

Μπραβο βρε αγαπη μου, τελεια.... Τι ωραια νεα!!!! Με το καλο η κορακλα σας!!!! Η δραστηρια κορακλα σας!!!! Ωραια κ με τις αρτηριες... Να σε ρωτησω. Μονο κοιλιακα γινεται η β επιπεδου ή μετρανε κ κολπικα τον τραχηλο; 

Εμενα μονο κοιλιακα μου τον μετρησαν στο νοσοκομειο κ σημερα κολπικα, σκιαχτηκα οταν το ακουσα, μη φανταστεις οτι στο βαζουν μεσα ισα που...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά και όμορφα τι κάνετε?? Β επιπέδου βλέπω και χαίρομαι, περνάει ο καιρός!!! Να στείλω και οοοολη μου τη θετική ενέργεια στη Τζένη μας, όλα θα πάνε υπέροχα!! Έκλεισα κι εγώ για Β στις 14 Ιουνίου και μία βδομάδα μετά στις 21 θα κάνουμε και τον πολιτικό γάμο.. χαμός! Ένας υπέροχος μήνας! Κορίτσια έχω ερώτηση και μη γελάσετε.. Νυχάκια βάφετε? Για τα χέρια δε με νοιάζει ούτε τα έβαψα απ την αρχή της εγκυμοσύνης, ούτε θα τα βάψω.. αλλά τα ποδαρίνια τώρα που καλοκαίριασε και θα φοράμε ανοιχτά θέλω να τα βάψω με ένα απαλό χρωματάκι έστω για τον πολιτικό!

Αγαπη μου εδω υπάρχουν διαφορες αποψεις. Για μενα το μανον κ το ασετον ειναι δηλητήρια που περνανε στο σωμα μας κ δεν σκεφτομαι ουτε κατα διανοια να τα βαψω. Τωρα για το γαμο σου, αν θα φορας πεδιλο βαφτα μια απαλη στρωση κ ξεβαψε τα μετα γρήγορα χωρις να το εισπνεεις... Μπορει να σου φαινεται υπερβολική η αποψη μου αλλα αυτη ειναι... 

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια μου γυρισα..ολα καλα με την διαδικασια δεν πονεσα, ειναι σαν να σου παιρνουν αιμα. Μας πηρε επισης αιμα κ στους 2 για καποια εξτρα συνδρομα, η αυχαινικη μου ηταν πολυ καλη πιο πολυ πιστευω θελουμε να δουμε την κυστικη ποτ εχει πολλες μεταλλαξεις κ οχι μονο τη 1 που μας γραφουν οι γιατροι. Το μονο καλο ειναι οτι ξαναειδα 3d τον μπεμπακο μου πεντακαθαρα, θα μας στειλουν τις φωτο στο mail το βραδυ! Δεν ηταν αγχωτικος ο γιατρος, κυριως εγω ρωταγα, ποτε θα μπορουμε να πουμε οτι εφυγε ο κινδυνος πχ σε 4 μερες μου ειπε..κανονικα το μπανιο μου αν θελω επισης, αλλο που εγω μονο για τουαλετα εχω σκοπο να σηκωθω. Αυριο το απογευμα θα εχουμε μαλλον τα πρωτα αποτελεσματα, τα υπολοιπα σταδιακα κ σε 2 βδομαδες πιστευω ολα, της κυστικης αργουν. @gogouli_μου μπραβο! Η μπεμπα σας ειναι μια χαρα, μεγαλη η ανακουφιση!

Μπραβο βρε αγαπη μου... Χαιρομαι τοοοοοσο πολυ για σενα.... Σε ειχα μεσ το μυαλό μου ολη μερα.... Τωρα κατσε κατω κ μην κουνιεσαι καθολου... Ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου καλα αποτελεσματα, που θα τα εχετε κ μεινε με την ομορφη εικονα του μπεμπη σας... Ο θεος κ η Παναγία κοντα σε ολες τις μανουλες, σε ολα τα μπεμπουλια κ σε ολο τον κοσμο.... Εδω θα τα λεμε συνεχεια.... Σε φιλω γλυκα.... 

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Υγρα πολλα μη δουμε και πυρετο μας ειπε επισης, μου μετρησε κ κολπικα τον τραχηλο..κ μετα εδω σπιτι ειδα λιγα υγρα κ χεστηκα πανω μου!

Χαχα ναι! @Giotitsa που εισαι; εσυ εισαι η ειδικη σε αυτα!

Εμενα μονο κοιλιακα μου τον μετρησαν στο νοσοκομειο κ σημερα κολπικα, σκιαχτηκα οταν το ακουσα, μη φανταστεις οτι στο βαζουν μεσα ισα που...

Αγαπγ εδώ είμαι ήθελα να σου πω για τα υγρά λοιπον φορά σε παρακαλώ μονο άσπρα εσώρουχα υγρά γενικά θα δεις τα νερουλα είναι αυτά που δεν θέλουμε καν να δουμε τέλεια αγάπη μου τώρα ηρέμησε κάτσε χαλαρή έχουμε να πούμε μαλακιες εδώ που μονο τα κατουρια θα σου φύγουν από τα γέλια χαχαχαχαχαχαχαχα,α,α,


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Αγαπη μου εδω υπάρχουν διαφορες αποψεις. Για μενα το μανον κ το ασετον ειναι δηλητήρια που περνανε στο σωμα μας κ δεν σκεφτομαι ουτε κατα διανοια να τα βαψω. Τωρα για το γαμο σου, αν θα φορας πεδιλο βαφτα μια απαλη στρωση κ ξεβαψε τα μετα γρήγορα χωρις να το εισπνεεις... Μπορει να σου φαινεται υπερβολική η αποψη μου αλλα αυτη ειναι... 

Μπραβο βρε αγαπη μου... Χαιρομαι τοοοοοσο πολυ για σενα.... Σε ειχα μεσ το μυαλό μου ολη μερα.... Τωρα κατσε κατω κ μην κουνιεσαι καθολου... Ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου καλα αποτελεσματα, που θα τα εχετε κ μεινε με την ομορφη εικονα του μπεμπη σας... Ο θεος κ η Παναγία κοντα σε ολες τις μανουλες, σε ολα τα μπεμπουλια κ σε ολο τον κοσμο.... Εδω θα τα λεμε συνεχεια.... Σε φιλω γλυκα.... 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου γλυκο! Η Παναγια κοντα σε ολες μας κ στα μπεμπακια μας! Ολα να μας πανε καλα, που απο οτι βλεπω τα ευχαριστα νεα ξεκινησαν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Αγάπη εμένα τον μέτρησε κοιλιακά αρχικά και με ρώτησε αν θέλω να το δούμε και κολπικά για πιο ακριβή μέτρηση, αλλά του είπα αν είναι καλό το νούμερο να το αφήσουμε το κολπικό χαχαχα. Μου είπε ΄ότι δεν κρινόταν απαραίτητο το κολπικό γιατί είναι σταθερά καλός ο τράχηλος, σήμερα ήταν 4.5. Γενικά πάντα ήταν πάνω από 4!

 

Αντε φίλη φτάνει κι εσένα η ώρα σουυυυυ! Για πρόωρο πριν τις 32 εβδομάδες μου έβγαλε μόνο 0,89%!

Ελα ρε φιλη θηρίο μας εφαγες ολες εδώ μεσα μόνο 0.89% μωρέ μπράβο τέλεια αααα και τα κιλά περιττο να σου πω είναι τέλεια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αγαπγ εδώ είμαι ήθελα να σου πω για τα υγρά λοιπον φορά σε παρακαλώ μονο άσπρα εσώρουχα υγρά γενικά θα δεις τα νερουλα είναι αυτά που δεν θέλουμε καν να δουμε τέλεια αγάπη μου τώρα ηρέμησε κάτσε χαλαρή έχουμε να πούμε μαλακιες εδώ που μονο τα κατουρια θα σου φύγουν από τα γέλια χαχαχαχαχαχαχαχα,α,α,

Χαχαχαχ κατουρα να μου φυγουν οσα θελετε! Μπορει να ηταν κ απο τον υπερυχο, δεν ειδα αν εβαλε κ κανα υγρο στο ματσουκι αυτο!

Just now, Giotitsa είπε:

Αγαπγ εδώ είμαι ήθελα να σου πω για τα υγρά λοιπον φορά σε παρακαλώ μονο άσπρα εσώρουχα υγρά γενικά θα δεις τα νερουλα είναι αυτά που δεν θέλουμε καν να δουμε τέλεια αγάπη μου τώρα ηρέμησε κάτσε χαλαρή έχουμε να πούμε μαλακιες εδώ που μονο τα κατουρια θα σου φύγουν από τα γέλια χαχαχαχαχαχαχαχα,α,α,

Λευκο βρακακι για να βλεπω το χρωμα εννοεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Χαχαχαχ κατουρα να μου φυγουν οσα θελετε! Μπορει να ηταν κ απο τον υπερυχο, δεν ειδα αν εβαλε κ κανα υγρο στο ματσουκι αυτο!

Λευκο βρακακι για να βλεπω το χρωμα εννοεις;

ναι κοριτσακι μου ακριβως θελουμε παντα λευκα εσωρουχα σε αυτο το θεμα αν βλεπεις κατι περιεργο και μην γελασεις να τα μυριζεις χααχχαχααχχαχαχαχαχα σαν τα μυρκαστικα χαχααχχααχαχαχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά και όμορφα τι κάνετε?? Β επιπέδου βλέπω και χαίρομαι, περνάει ο καιρός!!! Να στείλω και οοοολη μου τη θετική ενέργεια στη Τζένη μας, όλα θα πάνε υπέροχα!! Έκλεισα κι εγώ για Β στις 14 Ιουνίου και μία βδομάδα μετά στις 21 θα κάνουμε και τον πολιτικό γάμο.. χαμός! Ένας υπέροχος μήνας! Κορίτσια έχω ερώτηση και μη γελάσετε.. Νυχάκια βάφετε? Για τα χέρια δε με νοιάζει ούτε τα έβαψα απ την αρχή της εγκυμοσύνης, ούτε θα τα βάψω.. αλλά τα ποδαρίνια τώρα που καλοκαίριασε και θα φοράμε ανοιχτά θέλω να τα βάψω με ένα απαλό χρωματάκι έστω για τον πολιτικό!

Εγω εκανα σελακ, ημιμονιμο για τον γαμο μου...ενταξει, αν θα τα βαψεις και μια φορα δεν χαθηκε κι ο κοσμος...

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια μου γυρισα..ολα καλα με την διαδικασια δεν πονεσα, ειναι σαν να σου παιρνουν αιμα. Μας πηρε επισης αιμα κ στους 2 για καποια εξτρα συνδρομα, η αυχαινικη μου ηταν πολυ καλη πιο πολυ πιστευω θελουμε να δουμε την κυστικη ποτ εχει πολλες μεταλλαξεις κ οχι μονο τη 1 που μας γραφουν οι γιατροι. Το μονο καλο ειναι οτι ξαναειδα 3d τον μπεμπακο μου πεντακαθαρα, θα μας στειλουν τις φωτο στο mail το βραδυ! Δεν ηταν αγχωτικος ο γιατρος, κυριως εγω ρωταγα, ποτε θα μπορουμε να πουμε οτι εφυγε ο κινδυνος πχ σε 4 μερες μου ειπε..κανονικα το μπανιο μου αν θελω επισης, αλλο που εγω μονο για τουαλετα εχω σκοπο να σηκωθω. Αυριο το απογευμα θα εχουμε μαλλον τα πρωτα αποτελεσματα, τα υπολοιπα σταδιακα κ σε 2 βδομαδες πιστευω ολα, της κυστικης αργουν. @gogouli_μου μπραβο! Η μπεμπα σας ειναι μια χαρα, μεγαλη η ανακουφιση!

Μπραβο...ολα καλα λοιπον. Προσοχη τωρα και προσπαθησε να σκεφτεσαι διαφορα αλλα πραγματα για να ξεχνιεσαι κ να μην αγχωνεσαι...διαβασε κανενα βιβλιο π.χ.

  • Ευχαριστώ 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...