Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, xazo_mother είπε:

Γιατί παντού βλέπω από 35 κάτι 150αρια στην επόμενη μετρηση

 

Καλημερα! Αφου διπλασιαστηκε, 35*2= 70.

Σου ξεκινησε χαμηλα γτ προφανως εκανες νωρις τη χοριακη. Μη συγκρινεις αλλες τιμες κ αγχωνεσαι. Σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι κ τι κυκλους κανεις; επικοινωνησε με το γιατρο σου κ ολα θα πανε καλα! Το 1ο σου ειναι;


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, elerina80 είπε:

Καλημέρα σε όλη την υπέροχη παρέα ! Μετά από ένα χρόνο προσπαθειών για 2ο παιδάκι αγόρασα και εγώ τεστάκια ωορρηξίας. Τελευταία περίοδος 23/3. Με κύκλο 25-26 ημερών το τεστάκι βγήκε θετικό 4/4 και ακόμα πιο σκούρο 5/4 το πρωί. 5/4 το μεσημέρι βγήκε αχνό. Επαφή είχαμε στις 5/4 το βράδυ! Έχω ελπίδες λέτε? Αυτό που παρατήρησα βέβαια ότι το τεστάκι βγήκε κανονικά θετικό την 14η μέρα, κάτι που δεν συμφωνεί με τον κύκλο μου των 25-26 ημερών. Λέτε 1 χρόνο τώρα να έχανα την ωορρηξία μου? αααα και στις 7/4 είχα το πρωί για μια φορά μόνο λίγα καφέ υγρά....

Έχεις παρά πολλές ελπίδες κοριτσακι μου...και καλώς ήρθες στην παρέα μας....είχες μια παρα πολύ καλή επαφή σε πολύ καλή μερα....το λίγο καφέ μπορεί να ήταν υγρα από την ωορρηξία ...καμια φορά συμβαίνει.... εύχομαι με το καλο ένα πανέμορφο αδερφάκι για το αγγελάκι σου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elerina80 είπε:

Μια χαρά είναι η χοριακή σου διπλασιάστηκε και με το παραπάνω!

Just now, elerina80 είπε:

Καλημέρα σε όλη την υπέροχη παρέα ! Μετά από ένα χρόνο προσπαθειών για 2ο παιδάκι αγόρασα και εγώ τεστάκια ωορρηξίας. Τελευταία περίοδος 23/3. Με κύκλο 25-26 ημερών το τεστάκι βγήκε θετικό 4/4 και ακόμα πιο σκούρο 5/4 το πρωί. 5/4 το μεσημέρι βγήκε αχνό. Επαφή είχαμε στις 5/4 το βράδυ! Έχω ελπίδες λέτε? Αυτό που παρατήρησα βέβαια ότι το τεστάκι βγήκε κανονικά θετικό την 14η μέρα, κάτι που δεν συμφωνεί με τον κύκλο μου των 25-26 ημερών. Λέτε 1 χρόνο τώρα να έχανα την ωορρηξία μου? αααα και στις 7/4 είχα το πρωί για μια φορά μόνο λίγα καφέ υγρά....

Καλως ηρθες! Εχουμε τον ιδιο κυκλο κ γω μαλλον λαθος υπολογιζα ωορρηξια. Πιστευω εχεις ελπιδες κ λογικα καπου 4 με 5 απριλη εγινε η ωορρηξια. Τα καφε μπορει να ηταν απο αυτη κ κατεβηκαν τοτε. Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!

 


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μουυυυυυυ σας έχασα εχθές δεν μπήκα σχεδόν καθόλου ...ήμουν μόνιμα έξω και έμπαινα και σας διάβαζα στα κλεφτα.....βλέπω πολύ αισιόδοξια και χαίρομαι τρέλα.....έτσι πάμε γερά...να δούμε ποιες περιμένουν τώρα ένα θετικό τεστακι εγκυμοσύνης????

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, xazo_mother είπε:

Σκατα! 

 Η χοριακη Απο 36 πήγε 87 σε δυο μέρες 

οπουδήποτε έχω διαβάσει εμπειρίες κοριτσιών ο ρυθμός αύξησης ήταν πολυυυ μεγαλύτερος...

Μα έχει διπλασιαστεί η χοριακη σου!! Σε 2 μέρες θέλουμε διπλασιασμό!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagor είπε:

Έχεις παρά πολλές ελπίδες κοριτσακι μου...και καλώς ήρθες στην παρέα μας....είχες μια παρα πολύ καλή επαφή σε πολύ καλή μερα....το λίγο καφέ μπορεί να ήταν υγρα από την ωορρηξία ...καμια φορά συμβαίνει.... εύχομαι με το καλο ένα πανέμορφο αδερφάκι για το αγγελάκι σου...

ευχαριστώ πάρα πολύ! Απλά αυτό που σκέφτομαι είναι ότι τα καφέ τα είδα στις 7/4 αλλά εγώ επαφή είχα μόνο 5/4...

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός λέει να ξανα κάνω αν του άρεσε η τιμή δε θα ζητούσε κι άλλη 

Just now, Bloumblou είπε:

Μα έχει διπλασιαστεί η χοριακη σου!! Σε 2 μέρες θέλουμε διπλασιασμό!!

Τόσο αρχή τριπλασιασμό θέλουν

Κι Αν δείτε πουθενά καμία κοπέλα δεν είχε τέτοιο ρυθμό διπλασιασμού τόσο νωρίς δηλ 38 ώρες 

πολυ Κριμα 


vIBzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, xazo_mother είπε:

Ο γιατρός λέει να ξανα κάνω αν του άρεσε η τιμή δε θα ζητούσε κι άλλη 

Καλημερα !!! θελουμε να μας πεις ποτε εκανες την χοριακη πριν την πρωτη μερα καθυστερησης ή μετα?

Ασε τον γιατρο να ζητησει οτι πρεπει!!  προς το παρον εισαι εγκυος αυτο μετραει ολα θα γινουν !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

Καλημερα !!! θελουμε να μας πεις ποτε εκανες την χοριακη πριν την πρωτη μερα καθυστερησης ή μετα?

Ασε τον γιατρο να ζητησει οτι πρεπει!!  προς το παρον εισαι εγκυος αυτο μετραει ολα θα γινουν !!!

11η και 13η

η πρώτη τιμή ήταν οκ για τόσο νωρις

Η Δεύτερη Σκατα 

ειμαι σκασμενη 


vIBzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elerina80 είπε:

Καλημέρα σε όλη την υπέροχη παρέα ! Μετά από ένα χρόνο προσπαθειών για 2ο παιδάκι αγόρασα και εγώ τεστάκια ωορρηξίας. Τελευταία περίοδος 23/3. Με κύκλο 25-26 ημερών το τεστάκι βγήκε θετικό 4/4 και ακόμα πιο σκούρο 5/4 το πρωί. 5/4 το μεσημέρι βγήκε αχνό. Επαφή είχαμε στις 5/4 το βράδυ! Έχω ελπίδες λέτε? Αυτό που παρατήρησα βέβαια ότι το τεστάκι βγήκε κανονικά θετικό την 14η μέρα, κάτι που δεν συμφωνεί με τον κύκλο μου των 25-26 ημερών. Λέτε 1 χρόνο τώρα να έχανα την ωορρηξία μου? αααα και στις 7/4 είχα το πρωί για μια φορά μόνο λίγα καφέ υγρά....

Καλημερα κοριτσακι μου κοιτα απο την στιγμη που θα γινει η ωορρηξια εχεις πειπου 12 με 24 ωρες περιθωριο στο περιπου γιατι εξαρτώνται κ πολλοι παραγοντες για να ερθεις σε επαφη.Για καλυτερα αποτελεσματα καλο θα ειναι να ερχεστε σε επαφη απο την 8-9 μερα του κυκλου μεχρι την 16 ανα περιπου 2 μερες διοτι περα απο την μερα ωορρηξιας θα εχεις κ σπερμα ετοιμο να περιμενει το ωάριο (το σπερμα θελει 90 λεπτα να φτασει απο τον τραχηλο) Οποτε δεν θα χρειαζεται να αγχωνεσαι κ για τις μερες !!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, xazo_mother είπε:

Ο γιατρός λέει να ξανα κάνω αν του άρεσε η τιμή δε θα ζητούσε κι άλλη 

Τόσο αρχή τριπλασιασμό θέλουν

Κι Αν δείτε πουθενά καμία κοπέλα δεν είχε τέτοιο ρυθμό διπλασιασμού τόσο νωρίς δηλ 38 ώρες 

πολυ Κριμα 

Όχι κάνεις λάθος...θέλουμε διπλασιασμο και όχι τριπλασιασμό!! Ο γιατρός θα σου ζητήσει κι άλλες ακόμη επειδή την έκανες νωρίς είναι χαμηλή..! Μην προδικαζεις τιποτα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, xazo_mother είπε:

11η και 13η

η πρώτη τιμή ήταν οκ για τόσο νωρις

Η Δεύτερη Σκατα 

ειμαι σκασμενη 

ποτε περιμενες περιοδο?  εχεις καθυστερηση? παιζει μεγαλο ρολο για αυτο στο λεω... η τιμη εχει να κανει με την μερα που εγινε η εμφύτευση κατι που δεν μπορεις να το υπολογίσεις...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου κοιτα απο την στιγμη που θα γινει η ωορρηξια εχεις πειπου 12 με 24 ωρες περιθωριο στο περιπου γιατι εξαρτώνται κ πολλοι παραγοντες για να ερθεις σε επαφη.Για καλυτερα αποτελεσματα καλο θα ειναι να ερχεστε σε επαφη απο την 8-9 μερα του κυκλου μεχρι την 16 ανα περιπου 2 μερες διοτι περα απο την μερα ωορρηξιας θα εχεις κ σπερμα ετοιμο να περιμενει το ωάριο (το σπερμα θελει 90 λεπτα να φτασει απο τον τραχηλο) Οποτε δεν θα χρειαζεται να αγχωνεσαι κ για τις μερες !!!

Αυτο με το σπερμα δεν το ηξερα!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

ποτε περιμενες περιοδο?  εχεις καθυστερηση? παιζει μεγαλο ρολο για αυτο στο λεω... η τιμη εχει να κανει με την μερα που εγινε η εμφύτευση κατι που δεν μπορεις να το υπολογίσεις...

Οποτε και να έγινε η εμφύτευση από 36 έπρεπε να ανεβεί πιο πολύ :(

Ευχάριστω για τη συμπαράσταση αλλά όσες ιστορίες με αίσιο τέλος διαβάζω δεν είχαν τόσο μικρή αύξηση 

απο 30-40 όλες έφταναν πάνω από 100


vIBzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...