Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

δε μου λες απο την ηλιοθεραπεια ο εγκεφαλος σκεφτεται λιγο περιεργα η μου φαινεται???????αντε γα@@@@@@σου εμμακι μπας και δεις ασπρη μερα.σκεψου θετικα και προχωρα.τις γοννημες εδω μεσα δεν τις αφηνουμε ανεκμεταλευτες.τοοοσο καιρο τιποτα δεν εμαθες σε αυτο το φορουμ????????εχεις και το οκ του ντοκτορα και ακομα το σκεφτεσαι?η τριτη φορα θα ειναι και η φαρμακερη σου λεω.θα δεις ολα θα πανε καλα. βουρρρρρρρρρρρρρ και μη σε νιαζει τιποτα.

πες τα ελινακι μου γιατι ειμαι με εγκυουλα και μου ερχεται να τη δειρω...ελινακι τι κανει η μπεμπουλα σου???

καλημερα κοριτσακια!!!

συγνωμη εμμακι αλλα θα σε μαλωσω με αυτα που σκεφτεσαι....

παπακι μου ακομα στο περιμενε σε εχει ο ζουζουνος σου....αντε κοριτσακι μου με το καλο να τον υποδεχτεις!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πινω στο ουισκι τα δικα σου τα σημαααααδιαααααααααααααααααα οπαααα ειπα λεωωωω κα8ε 4 ωρες μιλαμε ειναι αβασταχτο το θεμα της..τροφοδοσιας... κατα τα άλλα καλά.. αντεχουμε ακομη..ΟΛΕ!

καλώσ την καλώσ την!!!!! :D

τί κάνετε κυρία μου? πώσ αισθάνεστε?

μαρααααααααααα!!!!!εμεις καθε 2 με 3 ωρες πειναμε.κοιμαμαι ορθια.!!!!!!!!!!!!!!για πες εντυπωσεις?

κι αργότερα πάλι όρθια θα κοιμάσαι :mrgreen: :mrgreen:

ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...λοιπον...εχω ενα ΚΑΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ με ΑΓΝΩΣΤΕΣ λεξειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!αν δεν τι ςκανω λεει ολες δεν θα μου βγαλει καμια σαλπιγγα....επισης ρε κοριτσια εχω ενα θεμα!!εχω ωορρηξια και μου ειπε να προσπαθησω παλι αν αντεχω λεει ψυχολογικα....παθολογικα λεει δεν υπαρχει θεμα!τι να κανω???αφηστε δε που εκανα ωορρηξια απο αριστερα που ειναι λεει κλειστη η ωοθηκη...λεω καλα και πως ανοιξε????λεει μπορει απο την ηλιοθεραπεια(ειμαι μια μαυρισμενη θεα...)επισης ΑΓΝΩΣΤΑΙ λεει οι βουλαι του κυριου!!εγω μου ειπε προσπαθω να βοηθησω με την επιστημη μου αλλα αλλος κινει τα νηματα!!!και πειτε μου εσεις...να δοκιμασω???

συγνώμη μια απορία - αφού παθολογικά δεν υπάρχει θέμα προσ τί όλεσ αυτέσ οι εξετάσεισ :confused: :confused:

δε μου λες απο την ηλιοθεραπεια ο εγκεφαλος σκεφτεται λιγο περιεργα η μου φαινεται???????αντε γα@@@@@@σου εμμακι μπας και δεις ασπρη μερα.σκεψου θετικα και προχωρα.τις γοννημες εδω μεσα δεν τις αφηνουμε ανεκμεταλευτες.τοοοσο καιρο τιποτα δεν εμαθες σε αυτο το φορουμ????????εχεις και το οκ του ντοκτορα και ακομα το σκεφτεσαι?η τριτη φορα θα ειναι και η φαρμακερη σου λεω.θα δεις ολα θα πανε καλα. βουρρρρρρρρρρρρρ και μη σε νιαζει τιποτα.

:lol::lol::lol::lol: ακόμα γελάω

καλημέρα και στα υπόλοιπα κοριτσόπουλα

τί κάμνετε?

εμένα πονάει όλο μου το σώμα, δεν προλαβαίνω να ξεκουραστώ και έχω ωσ συνήθωσ ένα κάρο δουλειέσ

χθεσ πάντωσ τα παράτησα όλα όπωσ ήτανε και πήγα στην κουμπάρα μου να πιω καφέ:mrgreen:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρααααααααααα σας..............!!!!

Τι κάνετε???.....Που είστε καλέεεεε???

Εγώ πάντως είμαι μια χαρά!!

έλα βρε πού είσαι αναρωτιόμουν σήμερα το πρωί :D

Καλημέρα και απο μένα κοριτσάκια, τι κάνετε? Εμείς ετοιμαζόμαστε!...Και προσπαθούμε να μην αγχωνόμαστε!...Για να δούμε!...:P

και δεν χρειάζεται να αγχώνεστε - όλα θα πάνε καλά και θα μασ λεσ κι εσύ μετά για τα ξενύχτια σου :mrgreen: :mrgreen:

μετά θα δίνουμε βραδινά ραντεβού όλεσ οι μανούλεσ

εδω Εμμα!διαταγη ελινας εξετελεσθη οβερ!!!

αααααχχχ αλήθεια έ? αααααααχ έρμα μου νιάτα και πούούούού-τσαλακωθήκατε :-D :-D :-D


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είπα να δώσω το παρόν....!!!

Τί κάνετε, κοριτσάκια μου....???

Ελπίζω μανούλες και μπεμπάκια να χαίρετε άκρας υγείας...!!

Εμείς μεγαλώνουμε και θεριεύουμε.

Θα ξαναμπώ, όταν θα έχει "κινηση" το καφέ..!

Φιλιά σε όλες...!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!

:D:D:D:D:D:D

Μπεμπακιααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D

Εγκυουλεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D

προσεχως εγκυουλεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

:D:D:D:D:D:D

τι κανετεεεεεεεες;;;;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!

:D:D:D:D:D:D

Μπεμπακιααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D

Εγκυουλεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D

προσεχως εγκυουλεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

:D:D:D:D:D:D

τι κανετεεεεεεεες;;;;

Ραμονιτσαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ουουουουουυουουου εμεις ειμαστε καλα εσεις??????:-D:-D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Είπα να δώσω το παρόν....!!!

Τί κάνετε, κοριτσάκια μου....???

Ελπίζω μανούλες και μπεμπάκια να χαίρετε άκρας υγείας...!!

Εμείς μεγαλώνουμε και θεριεύουμε.

Θα ξαναμπώ, όταν θα έχει "κινηση" το καφέ..!

Φιλιά σε όλες...!!!

Ναντινακι ουουουουοουουυου ταρζαν ο μικρουλης???:D:D:D

τον αλλο μηνα χρονιζεται εεεεεεεεεεεεε???ποτε περασε ο καιρος μου λες??


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...