Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

14 ώρες πρίν, dinaki23 είπε:

@ZOIRITA20813 @Kiki81ευχαριστω πολυ!!!Μεχρι να τον βουτηξει ο πατερ κοιμοταν ...με το που ξυπνησε βρεθηκε στο νερο χαχα!!Εγω συγκινηθηκα αλλα πιο πολυ ο αντρας μου που βγαλαμε τον μπαμπα του που εχει πεθανει!

Εκλαψε λιγακι αλλα πιστευω βοηθησε που ειναι μικρουλης γιατι δεν φοβαται ακομα κ δεν αντισταθηκε!

 

αχ μωρέ πολύ συγκινητική στιγμή. Εγώ τον έχω ταμένο οπότε το δεύτερο όνομα θα είναι το τάμα και το πρώτο θα είναι του πεθερου. 

Ρε κορίτσια είναι καμία στο εξάμηνο του ΟΑΕΔ; Πήρε καμία το μηνιάτικο; ξέρετε πόσα είναι και πότε θα πληρωθούμε;

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

αχ μωρέ πολύ συγκινητική στιγμή. Εγώ τον έχω ταμένο οπότε το δεύτερο όνομα θα είναι το τάμα και το πρώτο θα είναι του πεθερου. 

Ρε κορίτσια είναι καμία στο εξάμηνο του ΟΑΕΔ; Πήρε καμία το μηνιάτικο; ξέρετε πόσα είναι και πότε θα πληρωθούμε;

Εμένα ξεκίνησε!! 11 Αυγουστου τελείωσε η άδεια του 20 κ μπήκαν λεφτά απο 12 μέχρι 31 Αυγούστου. Αρα απο 1η Οκτώβρη θα μπούνε κανονικά. Αν ήσουν 8 ωρο 550, αν ησουν 4 ωρο 275.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandrath είπε:

Εμένα ξεκίνησε!! 11 Αυγουστου τελείωσε η άδεια του 20 κ μπήκαν λεφτά απο 12 μέχρι 31 Αυγούστου. Αρα απο 1η Οκτώβρη θα μπούνε κανονικά. Αν ήσουν 8 ωρο 550, αν ησουν 4 ωρο 275.

Εμένα τελείωσε η άδεια 4 Αυγούστου και λεφτά ακόμα δεν έχω δει... 8ωρο ήμουν Ναι...


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alexandrath είπε:

Τα χαρτιά πότε τα έκανες;

Τα έκανα αρχές Αυγούστου αλλά έπρεπε να συμπληρώσουμε μια λεπτομέρεια σε ένα χαρτί οπότε μέσα Αυγούστου της έστειλα το χαρτί συμπληρωμένο. Έστειλα μειλ αρχές Σεπτέμβρη και μου είπε θα πληρωθώ τέλος Σεπτέμβρη και μου φάνηκε παράξενο.Αν δλδ πληρωθώ 1η Οκτώβρη θα ειναι 2 μήνες περίπου αφού ξεκίνησε η άδεια μου ....


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Τα έκανα αρχές Αυγούστου αλλά έπρεπε να συμπληρώσουμε μια λεπτομέρεια σε ένα χαρτί οπότε μέσα Αυγούστου της έστειλα το χαρτί συμπληρωμένο. Έστειλα μειλ αρχές Σεπτέμβρη και μου είπε θα πληρωθώ τέλος Σεπτέμβρη και μου φάνηκε παράξενο.Αν δλδ πληρωθώ 1η Οκτώβρη θα ειναι 2 μήνες περίπου αφού ξεκίνησε η άδεια μου ....

Ε τότε θα μπουν μαζεμένα πιστεύω!! Λίγες μέρες ακόμη και βλέπουμε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2020 at 7:28 AM, dinaki23 said:

Γεια σας κοριτσια;;;

Πως πατε,τι κανετε;;;

Εμεις σημερα ειχαμε την βαφτιση του μικρου!!!Πηγαν ολα κατ ευχην!!!Πολυ συγκινητικη στιγμη!!!:-)

Να σας ζησει! Ελπιζω να μην εκλαψε πολυ :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 21/9/2020 at 7:28 ΠΜ, dinaki23 είπε:

Γεια σας κοριτσια;;;

Πως πατε,τι κανετε;;;

Εμεις σημερα ειχαμε την βαφτιση του μικρου!!!Πηγαν ολα κατ ευχην!!!Πολυ συγκινητικη στιγμη!!!:-)

Να σας ζήσει!Καλοφωτιστος να ναι! Εμείς έχουμε τη βάπτιση σε 10 μέρες.Με 30 άτομα,αλλά τι να κάνουμε,γέροι να μαστε όλοι.

Καλησπέρα σε όλες! Τι κάνουν τα μωράκια;

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Να σας ζήσει!Καλοφωτιστος να ναι! Εμείς έχουμε τη βάπτιση σε 10 μέρες.Με 30 άτομα,αλλά τι να κάνουμε,γέροι να μαστε όλοι.

Καλησπέρα σε όλες! Τι κάνουν τα μωράκια;

Καλησπέρα! 

Εμείς είχαμε δυσκολη νύχτα.πεταγοταν στον ύπνο του ,έκλαιγε με αναφιλητά βέβαια όταν τον τάιζα ηρεμουσε, ωστόσο νομίζω ότι ήταν τα ούλα του. Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί. Πώς είναι όταν βγαζουν δοντια;


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Καλησπέρα! 

Εμείς είχαμε δυσκολη νύχτα.πεταγοταν στον ύπνο του ,έκλαιγε με αναφιλητά βέβαια όταν τον τάιζα ηρεμουσε, ωστόσο νομίζω ότι ήταν τα ούλα του. Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί. Πώς είναι όταν βγαζουν δοντια;

Κ εμενα βαζει οτι βρει στο στομα του με λυσσα κ εχει ξεσπασματα...βαλ του γελη στην πιπιλα αν πιστευεις ορι ειναι αυτο...ανακουφιζονται!!


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Καλησπέρα! 

Εμείς είχαμε δυσκολη νύχτα.πεταγοταν στον ύπνο του ,έκλαιγε με αναφιλητά βέβαια όταν τον τάιζα ηρεμουσε, ωστόσο νομίζω ότι ήταν τα ούλα του. Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί. Πώς είναι όταν βγαζουν δοντια;

Όταν ο μεγάλος έβγαζε δόντια ξυπνούσε κι έκλαιγε το βράδυ.Τον επαιρνα αγκαλιά και ηρεμούσε.Η παιδίατρος έλεγε ότι ήταν σαν σούβλιες.Εχει πρησμένα ούλα;Είναι λίγο μικρά ακομη


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα ήταν πολύ δύσκολη μέρα. Μας επεσε  το Παιδι από το καρότσι. Δεν ξέρω πώς έγινε ειλικρινά. Τον είχε ο πατέρας του, γύρισε κάτι να μου πει, εγώ ήμουν πιο πίσω και μέχρι να ξαναγυρίσει μπροστά,είδαμε το μωρό να είναι πεσμένο μπρούμυτα στον δρόμο. Τον σηκώσαμε αμέσως, έκλαψε ίσως από τρομάρα. Έκανε ένα μικρο καρουμπαλο,αύριο θα δούμε αν μελανιασει. Δεν χτυπησε πουθενά αλλού ευτυχώς. Ο γιατρός είπε να τον παρακολουθήσουμε για 24 ώρες αν κάνει εμετό και ανα 2 ώρες να τον ξυπνάμε. Έχασα όλη μου την ζωή, αφού σκέφτομαι ότι αν πάθει κάτι το παιδί δεν θα ζήσω ούτε Εγώ. 

Νιώθω πολύ άχρηστη και είμαι βαθιά στεναχωρημένη. Τι είναι αυτο που παθαμε; 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 said:

Κορίτσια σήμερα ήταν πολύ δύσκολη μέρα. Μας επεσε  το Παιδι από το καρότσι. Δεν ξέρω πώς έγινε ειλικρινά. Τον είχε ο πατέρας του, γύρισε κάτι να μου πει, εγώ ήμουν πιο πίσω και μέχρι να ξαναγυρίσει μπροστά,είδαμε το μωρό να είναι πεσμένο μπρούμυτα στον δρόμο. Τον σηκώσαμε αμέσως, έκλαψε ίσως από τρομάρα. Έκανε ένα μικρο καρουμπαλο,αύριο θα δούμε αν μελανιασει. Δεν χτυπησε πουθενά αλλού ευτυχώς. Ο γιατρός είπε να τον παρακολουθήσουμε για 24 ώρες αν κάνει εμετό και ανα 2 ώρες να τον ξυπνάμε. Έχασα όλη μου την ζωή, αφού σκέφτομαι ότι αν πάθει κάτι το παιδί δεν θα ζήσω ούτε Εγώ. 

Νιώθω πολύ άχρηστη και είμαι βαθιά στεναχωρημένη. Τι είναι αυτο που παθαμε; 

Αχ κοριτσάκι μου... Ηρέμησε, πάρε βαθιά ανάσα και μην κάνεις τέτοια σκέψη δεν είσαι άχρηστη, στον καθένα θα μπορούσε να συμβεί... Να σκέφτεσαι πως είναι καλά και θα είναι μια χαρά τπτ κακό δεν θα του συμβεί... Πάντα δεμένα τα παιδάκια μας το κακό συμβαίνει από εκεί που δεν το περιμένουμε... Σου εύχομαι ποτέ ξανά να μην συμβεί κάτι καλό ούτε στο μωράκι σου ούτε σε εσένα!!

  • Μου αρέσει 1

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια σήμερα ήταν πολύ δύσκολη μέρα. Μας επεσε  το Παιδι από το καρότσι. Δεν ξέρω πώς έγινε ειλικρινά. Τον είχε ο πατέρας του, γύρισε κάτι να μου πει, εγώ ήμουν πιο πίσω και μέχρι να ξαναγυρίσει μπροστά,είδαμε το μωρό να είναι πεσμένο μπρούμυτα στον δρόμο. Τον σηκώσαμε αμέσως, έκλαψε ίσως από τρομάρα. Έκανε ένα μικρο καρουμπαλο,αύριο θα δούμε αν μελανιασει. Δεν χτυπησε πουθενά αλλού ευτυχώς. Ο γιατρός είπε να τον παρακολουθήσουμε για 24 ώρες αν κάνει εμετό και ανα 2 ώρες να τον ξυπνάμε. Έχασα όλη μου την ζωή, αφού σκέφτομαι ότι αν πάθει κάτι το παιδί δεν θα ζήσω ούτε Εγώ. 

Νιώθω πολύ άχρηστη και είμαι βαθιά στεναχωρημένη. Τι είναι αυτο που παθαμε; 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα...Πριν κάνα μήνα την προλάβαμε στο τζακ..Την έκανε βόλτα ο άντρας μου και έκανε βουτιά για να την πιάσει να μην πέσει κάτω και από τότε την έχω πάντα δεμένη ακόμα και εκεί μπροστά της να κάθομαι...Δεν είναι να τα αφήνουμε έτσι...Μην το σκέφτεσαι τώρα,  κάνε ότι σου είπε ο γιατρός και έχουν να φάνε τούμπες...ουυυυυ....

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια σήμερα ήταν πολύ δύσκολη μέρα. Μας επεσε  το Παιδι από το καρότσι. Δεν ξέρω πώς έγινε ειλικρινά. Τον είχε ο πατέρας του, γύρισε κάτι να μου πει, εγώ ήμουν πιο πίσω και μέχρι να ξαναγυρίσει μπροστά,είδαμε το μωρό να είναι πεσμένο μπρούμυτα στον δρόμο. Τον σηκώσαμε αμέσως, έκλαψε ίσως από τρομάρα. Έκανε ένα μικρο καρουμπαλο,αύριο θα δούμε αν μελανιασει. Δεν χτυπησε πουθενά αλλού ευτυχώς. Ο γιατρός είπε να τον παρακολουθήσουμε για 24 ώρες αν κάνει εμετό και ανα 2 ώρες να τον ξυπνάμε. Έχασα όλη μου την ζωή, αφού σκέφτομαι ότι αν πάθει κάτι το παιδί δεν θα ζήσω ούτε Εγώ. 

Νιώθω πολύ άχρηστη και είμαι βαθιά στεναχωρημένη. Τι είναι αυτο που παθαμε; 

Αχ κοριτσάκι μου πόσο θα τρόμαξες.Σιγουρα ο μικρός θα ναι μια χαρά.Ποσες φορές θα πέσουν να ξέρεις.Παντως θέλει να τα δένουμε πια ,κι εγώ πρόσφατα ξεκίνησα γιατί είδα ότι γυρισε μες το καρότσι.Εννοειται δεν είστε άχρηστοι,αν είναι δυνατόν!Αν ακούσω γονιό να λέει ότι το παιδί του δεν έπεσε ποτέ και μάλιστα μπροστά του δεν θα το πιστέψω.Εμας ο μεγάλος 6 μηνών έπεσε από τον καναπέ με το κεφάλι στο πλακάκι,μπροστά στον άντρα μου που τεντώθηκε ένα λεπτό να αφήσει το ρολόι του στο τραπέζι,έκανε ένα καρούμπαλο να...εννοείται κατατρομαξαμε ,ήταν και η πρώτη φορά.Μετα τις πρωτες 3 απλά σταμάτησα να μετραω,κι όλο με το κεφάλι έπεφτε(αφού κάποια στιγμή λέγαμε ότι θα βγει χαζό από τα χτυπήματα:shock:).

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...