Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Elenhkon είπε:

Κορίτσι μου τέλεια!! Καλέ τι κύκλο έχεις;; Μπας είναι δίδυμα! ;; Χαχα!!

26 με 29 μέρες είναι ο κύκλος μου... τι να πω και εμένα μεγάλος μου φάνηκε!!!! Τι να πωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου την πήρα κ εγώ από 289 την Πεμπτή πήγε 2283 , ευχαριστημένη η γιατρός μου έκλεισε ραντεβού για Τεταρτη, εγώ περίμενα την επόμενη εβδομάδα Τετάρτη νωρίς μου φαίνεται θα δούμε τπτ;;ουουουουφ έφυγε το πρώτο σκαλοπατακι πάμε στο επόμενο!! 

  • Μου αρέσει 7

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλέ τι νουμεράρα είναι αυτή?? είναι τέλεια !! εσύ πας κατευθείαν να δεις σάκο!!! θα πας τελικά Τετάρτη γιατρό??

Είχα κανονίσει ραντεβού έτσι κι αλλιώς αύριο το απόγευμα! Δεν το είχα ακυρώσει οπότε θα μας πει και ο γιατρός!❤❤❤❤❤ εσύ πήρες τα αποτελέσματα κοριτσάκι μου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Είχα κανονίσει ραντεβού έτσι κι αλλιώς αύριο το απόγευμα! Δεν το είχα ακυρώσει οπότε θα μας πει και ο γιατρός!❤❤❤❤❤ εσύ πήρες τα αποτελέσματα κοριτσάκι μου?

Ευτυχώς που δεν το ακυρώσες!!τεεεελεια καλέ μπας κ ακούσεις κ καρδούλα εσύ αύριο;;είναι τεράστιο το νούμερο σου! Ναι ναι τα πήρα 2183 , πολύ καλά μου είπε η γιατρός!Τετάρτη θα πάω να με δει!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κοριτσια μου την πήρα κ εγώ από 289 την Πεμπτή πήγε 2283 , ευχαριστημένη η γιατρός μου έκλεισε ραντεβού για Τεταρτη, εγώ περίμενα την επόμενη εβδομάδα Τετάρτη νωρίς μου φαίνεται θα δούμε τπτ;;ουουουουφ έφυγε το πρώτο σκαλοπατακι πάμε στο επόμενο!! 

Σούπερ είναι!! Χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε το!!κάθε φορά και καλύτερα σου εύχομαι!Καλέ με τέτοια χοριακή μια χαρά θα δείτε!!!

Just now, Mariamaraki είπε:

Είχα κανονίσει ραντεβού έτσι κι αλλιώς αύριο το απόγευμα! Δεν το είχα ακυρώσει οπότε θα μας πει και ο γιατρός!❤❤❤❤❤ εσύ πήρες τα αποτελέσματα κοριτσάκι μου?

Άντε κορίτσι μου μια χαρά!!!! Περιμένουμε τα νέα σου αύριο!!Όλα πάνε τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Κοριτσια μου την πήρα κ εγώ από 289 την Πεμπτή πήγε 2283 , ευχαριστημένη η γιατρός μου έκλεισε ραντεβού για Τεταρτη, εγώ περίμενα την επόμενη εβδομάδα Τετάρτη νωρίς μου φαίνεται θα δούμε τπτ;;ουουουουφ έφυγε το πρώτο σκαλοπατακι πάμε στο επόμενο!! 

Μπραβοοοοοοοοοο!!!!!!!! Πόσο χαίρομαι Φιλάκια στο μπιζελακι σου! Χιχι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , EugenJen είπε:

Κοριτσια μου την πήρα κ εγώ από 289 την Πεμπτή πήγε 2283 , ευχαριστημένη η γιατρός μου έκλεισε ραντεβού για Τεταρτη, εγώ περίμενα την επόμενη εβδομάδα Τετάρτη νωρίς μου φαίνεται θα δούμε τπτ;;ουουουουφ έφυγε το πρώτο σκαλοπατακι πάμε στο επόμενο!! 

Συγχαρητηρια κορίτσι μου! Μακάρι να ακούσετε καρδούλα μεθαύριο και να πάνε όλα καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

είστε πολυυυυυυυυυ γλύκα κοριτσάκια και σας χιιιιιλιο ευχαριστώ για τα γλυκά λογάκια!!!Το φωνάζω και θα βάλω και φωτεινη επιγραφή ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ!!!!!!

ΔΕΝ περιμένεις τίποτα!!!Καμιά ανεπιθύμητη δεν θα σου έρθει!!

 

@IOANNAGEN εγώ με μια επαφή τα κατάφερα! και είχα ζαλίσει τα κορίτσια και κυρίως την @Elenhkon οτι πάλι τίποτα δεν έγινε γιατί δεν είχαμε πολλές επαφές και εκείνη μου έλεγε περίμενε και μου έστελνε την θετική της ενέργεια!! αυτή την θετική ενέργεια και ελπίδα σας στέλνω τώρα και εγώ σε όλες!!

Να μην πατήσει πόδι η ανεπιθυμήτη εδω!!ΞΟΥ! 

Ααααα κι εγώ είμαι αισιόδοξη απλά συγκρατημένη πολύ!!!!!!

Συγχαρητήρια για τα υπέροχα νούμερα χοριακης και με το καλό να ακούσετε καρδούλες τώρα κορίτσια μου!!!!!!!!!!Να μας πείτε εμπειρία!

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Συγχαρητηρια κορίτσι μου! Μακάρι να ακούσετε καρδούλα μεθαύριο και να πάνε όλα καλά! 

Για εμένα χλωμό το κόβω για καρδουλα ,ούτε σάκο δεν ξέρω αν θα δω,αλλά για το Μαράκι όμως το βλέπω σίγουρο:x

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!

Μην αγχώνεστε θα πάνε όλα τέλεια στο γιατρό όταν πάτε!! Όλα θα τα δείτε και θα ακούσετε όταν είναι η ώρα τους. Ο γιατρός θα σας  λύσει όλες τις απορίες σας !Άντε και στις υπόλοιπες με το καλό! 

Εμυλία πως πας;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια!!!

καταρχήν να πω οτι μόλις ανακάλυψα οτι βάζω μια χαμογελαστή φατσούλα από το κινητό και στον υπολογιστή μου την βγάζει θυμωμένη, οπότε κορίτσια αν σας έχω βάλει πουθενά θυμωμένη φατσούλα ήταν χαμογελαστή!!!δεν σας έχω θυμώσει για κάτι!!χαχαχαχα

Πώς πάει ή τριάδα της αναμονής ????

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααα!!!Είμαι σε κατάσταση σοκκκκ!!!!!ξύπνησα το πρωί σαν υπνωτισμενη και έκανα ένα τεστ...Χωρίς συμπτώματα χωρίς τίποτα απλά ενστικτωδως...Και μάλιστα είπα ότι το χαραμίζω το τεστ...

Κοριτσιααα,βγήκε θετικό;λέτε να βλέπω αστεράκια;Θα τρελαθωωωω

  • Μου αρέσει 8

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κοριτσιααα!!!Είμαι σε κατάσταση σοκκκκ!!!!!ξύπνησα το πρωί σαν υπνωτισμενη και έκανα ένα τεστ...Χωρίς συμπτώματα χωρίς τίποτα απλά ενστικτωδως...Και μάλιστα είπα ότι το χαραμίζω το τεστ...

Κοριτσιααα,βγήκε θετικό;λέτε να βλέπω αστεράκια;Θα τρελαθωωωω

Τι υπέροχα νέα είναι αυτά σήμερα πάλι!!!!!! Συγχαρητήρια Όλα να πάνε τέλεια!!!! Μα είμαστε γουρλιδικη ομάδα τελικά!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Τι υπέροχα νέα είναι αυτά σήμερα πάλι!!!!!! Συγχαρητήρια Όλα να πάνε τέλεια!!!! Μα είμαστε γουρλιδικη ομάδα τελικά!

Σας λέω δεν το πιστεύω!Είμαι σε σοκ!Έκανα και δεύτερο για σιγουριά και τώρα πάω για χοριακη και ο Θεός βοηθός!!!!!

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...