Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Hliolousti είπε:

Κοριτσιααα!!!Είμαι σε κατάσταση σοκκκκ!!!!!ξύπνησα το πρωί σαν υπνωτισμενη και έκανα ένα τεστ...Χωρίς συμπτώματα χωρίς τίποτα απλά ενστικτωδως...Και μάλιστα είπα ότι το χαραμίζω το τεστ...

Κοριτσιααα,βγήκε θετικό;λέτε να βλέπω αστεράκια;Θα τρελαθωωωω

IIIIIIIIIIIIII θα τρελαθώωωωωωωωωωωω!!!κοριτσάρα μου τρέχα για χοριακή, και είσαι κ πριν  την καθυστέρηση αν θυμάμαι καλά ε???τι τέλεια!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

IIIIIIIIIIIIII θα τρελαθώωωωωωωωωωωω!!!κοριτσάρα μου τρέχα για χοριακή, και είσαι κ πριν  την καθυστέρηση αν θυμάμαι καλά ε???τι τέλεια!!!:wub:

Ναι!!!!!!!6-7 του μήνα περίμενα!Κορίτσια δεν θα το πίστευα αν δε το έβλεπα!!!!

Και τώρα η αγωνία εγινε φόβος για το αν θα πάνε όλα καλά!

Ας το ελπίσουμε!Θα σας στεινω νεότερα!

  • Μου αρέσει 4

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αα!!! Σας τα έλεγα κοριτσάκια μου κ ήμουν σίγουρη ότι θα μπω και θα δω εγκυμοσύνες!!! Όλα θα πάνε καλά ευχαριστηθείτε κάθε λεπτό!! Είμαι πολύ χαρούμενη για εσάς και στα κορίτσια που περιμένουν εύχομαι θετικά τεστ πολυυυ σύντομα πιστέψτε σας λέω θα έρθουν τα μωράκια!! ❤️❤️❤️

@P.L.L. Αγάπη μου η λήψη τροφοβλαστη γίνεται απλώς από άλλο σημείο δλδ από τον πλακούντα κ όχι από τον αφαλό όπως στην αμνιο.Σου παίρνει υγρό δλδ χαμηλά στα πλάγια δεξιά μου είχε κάνει εμένα. Μετά κάθεσαι προληπτικα δύο μερούλες κ παίρνεις αντιβίωση. Τα πρώτα αποτελέσματα βγαίνουν κάπου στις δύο τρεις ημέρες κ τα υπόλοιπα αργότερα Ήταν τυχαίο όλα θα πάνε καλά στην επόμενη.

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Hliolousti είπε:

Ναι!!!!!!!6-7 του μήνα περίμενα!Κορίτσια δεν θα το πίστευα αν δε το έβλεπα!!!!

Και τώρα η αγωνία εγινε φόβος για το αν θα πάνε όλα καλά!

Ας το ελπίσουμε!Θα σας στεινω νεότερα!

Θα περιμενουμε νέα σου!!!!!!!!! Όσο μπορείς μην αγχώνεσαι ❤❤❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ~Κική~ είπε:

@EugenJen πως νιώθεις καλή μου πετάς;; Ήμουν σίγουρη για εσένα από την τελευταία φορά που μπήκα κ είδα τα συμπτώματα που έγραφες. Με το καλό ο υπέρηχος! 

Είμαι πολύ καλά και πετάω πετάω πετάωωωωωω, αλλά είμαι και λίγο συγκρατημένη μέχρι να δω σάκο, καρδούλα , εμβρυάκι!Σε ευχαριστώ πολυ πολύυυ με το καλό και εσείς το δεύτερο όταν το αποφασίσετε!:wub: εγώ πάλι με τα συμπτώματα που είχα ήμουν σίγουρη οτι θα αδιαθετήσω , είδες παιδί μου η εμπειρία???

  • Μου αρέσει 5

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες μας!!! Να σας πηγαίνουν όλα τέλεια εύχομαι!!! Και στις υπόλοιπες που περιμένουν, θα δούμε σίγουρα θετικά τεστακια το πιστεύω!!! Με το καλό σε όλες κοριτσια μουυυ!!! Πόσο χάρηκα που ειδα θετικά τεστακια και μεγάλα νούμερα στις χοριακες σας!!! Μόνο χαμόγελα από δω και πέρα!!! :wub:

  • Μου αρέσει 5

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Hliolousti είπε:

Κοριτσιααα!!!Είμαι σε κατάσταση σοκκκκ!!!!!ξύπνησα το πρωί σαν υπνωτισμενη και έκανα ένα τεστ...Χωρίς συμπτώματα χωρίς τίποτα απλά ενστικτωδως...Και μάλιστα είπα ότι το χαραμίζω το τεστ...

Κοριτσιααα,βγήκε θετικό;λέτε να βλέπω αστεράκια;Θα τρελαθωωωω

Κορίτσι μου τι τέλεια!!! Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!! Μα πόσο χαίρομαι!!! Έτσι μία μία να παίρνει σειρά!! Χαχα!!! Τρέχα για χοριακη!! Ποτέ περιμένες είπαμε;;Δεν νομίζω να βλέπεις αστεράκια!!! Χαχαχα!! Είσαι έγγυος!!!

Just now, Elenhkon είπε:

Κορίτσι μου τι τέλεια!!! Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!! Μα πόσο χαίρομαι!!! Έτσι μία μία να παίρνει σειρά!! Χαχα!!! Τρέχα για χοριακη!! Ποτέ περιμένες είπαμε;;Δεν νομίζω να βλέπεις αστεράκια!!! Χαχαχα!! Είσαι έγγυος!!!

Τώρα είδα κορίτσι μου ποτέ περιμένες!! Τέλεια!!!! Να έχεις μια σούπερ χοριακή!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Κορίτσι μου τι τέλεια!!! Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!! Μα πόσο χαίρομαι!!! Έτσι μία μία να παίρνει σειρά!! Χαχα!!! Τρέχα για χοριακη!! Ποτέ περιμένες είπαμε;;Δεν νομίζω να βλέπεις αστεράκια!!! Χαχαχα!! Είσαι έγγυος!!!

Τώρα είδα κορίτσι μου ποτέ περιμένες!! Τέλεια!!!! Να έχεις μια σούπερ χοριακή!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!Έχω άγχος!!:confused:Θα πάω σε κάνα δίωρο να παρω το αποτέλεσμα και αδημονω!

Εύχομαι ο Φλεβάρης να φανεί και σε εσένα γουρικος και τυχερός και να το τσακωσεις το μπεμπινι!!!!

  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!Έχω άγχος!!:confused:Θα πάω σε κάνα δίωρο να παρω το αποτέλεσμα και αδημονω!

Εύχομαι ο Φλεβάρης να φανεί και σε εσένα γουρικος και τυχερός και να το τσακωσεις το μπεμπινι!!!!

Δίωρο;;;;;αχ να γιατί μας τα κάνουν αυτά;;όλα υπέροχα θα πάνε γλυκιά μου θα έχεις μια τερρρρραστια χοριακη!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλες! Συγχαρητήρια και πολλές ευχές στις εγκυμονούσες και με το καλό οι υπόλοιπες! Σας παρακολουθώ από το Δεκέμβρη, όπου ξεκινήσαμε και εμείς προσπάθειες για μπεμπάκι. Είναι λες και γνωρίζω την κάθε μία σας, καθώς παρακολουθούσα την αγωνία, τα συμπτώματά σας και όλα. Τέτοιο γουρλίδικο θέμα δεν έχει ξανανοιχτεί!! Γι' αυτό είμαι και εγώ εδώ για να παίρνω σειρά :mrgreen:. Εμείς είμαστε στο 2ο μήνα των προσπαθειών μετά από μια  κύηση όπου ήρθε χωρίς προσπάθεια αλλά παλινδρόμησε ξαφνικά και αφού είχαμε ακούσει καρδούλα ήδη 3 φορές στην 9η εβδομάδα...Ο κύκλος μου είναι 33 με 34 ημέρες και αφού δεν ήρθε εχθές λογικά περιμένω σήμερα. Μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάτι, μόνο ψιλοπονάκια και νεύρα! 

Δεν ξέρω αν έχει τύχει σε καμία σας, σήμερα το πρωί έκανα τεστ εγκυμοσύνης και φάνηκε μια σκιά. Όπως το λέω όμως, ΣΚΙΑ! Με μια ματιά αν το έβλεπες θα το πέταγες, όμως όταν το πλησίασα φαινόταν. Ακόμη και σήμερα που το κοιτάω, η σκιά μιας γραμμούλας είναι εκεί. Δεν τρέφω πολλές ελπίδες, γιατί δεν υπάρχει κάτι ξεκάθαρο. Στην περασμένη εγκυμοσύνη, λόγω αστάθειας κύκλου, έκανα τεστ μετά από 2 εβδομάδες καθυστέρησης, έδειξε καραθετικότατο και η χωριακή ήταν κοντά στις 45,000. Ακούσαμε κατευθείαν καρδούλα. Έχει τύχει σε καμία αυτή η σκιά? Δεν το χω με τα τεστ, είναι το 3ο που κάνω:razz:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!Έχω άγχος!!:confused:Θα πάω σε κάνα δίωρο να παρω το αποτέλεσμα και αδημονω!

Εύχομαι ο Φλεβάρης να φανεί και σε εσένα γουρικος και τυχερός και να το τσακωσεις το μπεμπινι!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ αλήθεια!! Μακάρι!!

Μην αγχώνεσαι όλα θα πανε καλά! Σου στέλνουμε την θετική μας σκέψη!!!

Just now, HopeMe είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Συγχαρητήρια και πολλές ευχές στις εγκυμονούσες και με το καλό οι υπόλοιπες! Σας παρακολουθώ από το Δεκέμβρη, όπου ξεκινήσαμε και εμείς προσπάθειες για μπεμπάκι. Είναι λες και γνωρίζω την κάθε μία σας, καθώς παρακολουθούσα την αγωνία, τα συμπτώματά σας και όλα. Τέτοιο γουρλίδικο θέμα δεν έχει ξανανοιχτεί!! Γι' αυτό είμαι και εγώ εδώ για να παίρνω σειρά :mrgreen:. Εμείς είμαστε στο 2ο μήνα των προσπαθειών μετά από μια  κύηση όπου ήρθε χωρίς προσπάθεια αλλά παλινδρόμησε ξαφνικά και αφού είχαμε ακούσει καρδούλα ήδη 3 φορές στην 9η εβδομάδα...Ο κύκλος μου είναι 33 με 34 ημέρες και αφού δεν ήρθε εχθές λογικά περιμένω σήμερα. Μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάτι, μόνο ψιλοπονάκια και νεύρα! 

Δεν ξέρω αν έχει τύχει σε καμία σας, σήμερα το πρωί έκανα τεστ εγκυμοσύνης και φάνηκε μια σκιά. Όπως το λέω όμως, ΣΚΙΑ! Με μια ματιά αν το έβλεπες θα το πέταγες, όμως όταν το πλησίασα φαινόταν. Ακόμη και σήμερα που το κοιτάω, η σκιά μιας γραμμούλας είναι εκεί. Δεν τρέφω πολλές ελπίδες, γιατί δεν υπάρχει κάτι ξεκάθαρο. Στην περασμένη εγκυμοσύνη, λόγω αστάθειας κύκλου, έκανα τεστ μετά από 2 εβδομάδες καθυστέρησης, έδειξε καραθετικότατο και η χωριακή ήταν κοντά στις 45,000. Ακούσαμε κατευθείαν καρδούλα. Έχει τύχει σε καμία αυτή η σκιά? Δεν το χω με τα τεστ, είναι το 3ο που κάνω:razz:

Κοριτσάκι μου γλυκό καλώς ήρθες!!! Λυπάμαι για όλο αυτό που περασες αλλά τώρα πέρασαν και πρέπει να κοιταξεις  μπροστά με θετική σκεψη! Το καλό είναι ότι ξέρετε ότι μπορείς να συλλάβεις!

Βρε μου φαίνεται όμως ότι είσαι έγκυος;!!;Η σκιά που λες σαν  άχνη γραμμουλα μου φαίνεται.Το αχνό είναι θετικό!  Αφού δεν είναι  σταθερός ο κύκλος σου όλα παίζουν! Δεν κάνεις μια χοριακη να είσαι σίγουρη; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια 83 βγήκε η χοριακη και σύμφωνα με αυτή μου είπαν ότι είμαι μεταξύ 3ης και 4ης εβδομάδας!

Σας ευχαριστώ όλες για την ενθάρρυνση..

Εύχομαι σε όλες μας τα πράγματα να έρθουν δεξιά!:x

  • Μου αρέσει 8

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια 83 βγήκε η χοριακη και σύμφωνα με αυτή μου είπαν ότι είμαι μεταξύ 3ης και 4ης εβδομάδας!

Σας ευχαριστώ όλες για την ενθάρρυνση..

Εύχομαι σε όλες μας τα πράγματα να έρθουν δεξιά!:x

Τέλεια κορίτσι μου!!! Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια και να έχεις μια γλυκιά εγκυμοσύνη...! Φανταζομαι θα μίλησες με το γυναικολόγο σου ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Συγχαρητήρια και πολλές ευχές στις εγκυμονούσες και με το καλό οι υπόλοιπες! Σας παρακολουθώ από το Δεκέμβρη, όπου ξεκινήσαμε και εμείς προσπάθειες για μπεμπάκι. Είναι λες και γνωρίζω την κάθε μία σας, καθώς παρακολουθούσα την αγωνία, τα συμπτώματά σας και όλα. Τέτοιο γουρλίδικο θέμα δεν έχει ξανανοιχτεί!! Γι' αυτό είμαι και εγώ εδώ για να παίρνω σειρά :mrgreen:. Εμείς είμαστε στο 2ο μήνα των προσπαθειών μετά από μια  κύηση όπου ήρθε χωρίς προσπάθεια αλλά παλινδρόμησε ξαφνικά και αφού είχαμε ακούσει καρδούλα ήδη 3 φορές στην 9η εβδομάδα...Ο κύκλος μου είναι 33 με 34 ημέρες και αφού δεν ήρθε εχθές λογικά περιμένω σήμερα. Μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάτι, μόνο ψιλοπονάκια και νεύρα! 

Δεν ξέρω αν έχει τύχει σε καμία σας, σήμερα το πρωί έκανα τεστ εγκυμοσύνης και φάνηκε μια σκιά. Όπως το λέω όμως, ΣΚΙΑ! Με μια ματιά αν το έβλεπες θα το πέταγες, όμως όταν το πλησίασα φαινόταν. Ακόμη και σήμερα που το κοιτάω, η σκιά μιας γραμμούλας είναι εκεί. Δεν τρέφω πολλές ελπίδες, γιατί δεν υπάρχει κάτι ξεκάθαρο. Στην περασμένη εγκυμοσύνη, λόγω αστάθειας κύκλου, έκανα τεστ μετά από 2 εβδομάδες καθυστέρησης, έδειξε καραθετικότατο και η χωριακή ήταν κοντά στις 45,000. Ακούσαμε κατευθείαν καρδούλα. Έχει τύχει σε καμία αυτή η σκιά? Δεν το χω με τα τεστ, είναι το 3ο που κάνω:razz:

Γεια σου κ από εμένα και καλώς ήρθες στην παρειτσα μας! Νομίζω κ εγώ ότι το αχνό τεστ είναι θετικό  και θα σου πρότεινα να κάνεις μια χοριακη αύριο πρωί πρωί!!ελπίζω όντως,  να σου φέρουμε γούρι κ να είναι ο τυχερός σου μήνας!!

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια 83 βγήκε η χοριακη και σύμφωνα με αυτή μου είπαν ότι είμαι μεταξύ 3ης και 4ης εβδομάδας!

Σας ευχαριστώ όλες για την ενθάρρυνση..

Εύχομαι σε όλες μας τα πράγματα να έρθουν δεξιά!:x

Τέλεια  τέλεια μίλησες με τον γιατρό σου;;;

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...